horni

Frederiksen Sune (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
26.1.2020 20:15 Lucky Stones 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 7
26.1.2020 12:00 Dion CÉLINE 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
25.1.2020 20:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 5
25.1.2020 12:00 Dion CÉLINE 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
7.12.2019 20:15 Dion CÉLINE 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 8
7.12.2019 12:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
6.12.2019 12:00 Dion CÉLINE 12 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 4
28.10.2019 16:30 Liboc 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 3
28.10.2019 8:15 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 1
27.10.2019 16:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 7
27.10.2019 8:15 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 8
26.10.2019 16:30 Dion CÉLINE 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
28.4.2019 10:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :Baráž
Ledoborci 7 3
27.4.2019 15:30 Dion CÉLINE 9 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Letící kameny 5
27.4.2019 10:30 Dion 1 5 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Dion CÉLINE 7
10.3.2019 15:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 10
10.3.2019 8:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
13.1.2019 15:30 Zbraslav R 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 5
13.1.2019 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
12.1.2019 15:30 PLC S&K 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 8
12.1.2019 8:30 Dion CÉLINE 0 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 9
11.11.2018 18:30 Dion CÉLINE 1 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 7
11.11.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 7
10.11.2018 18:30 Dion CÉLINE 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 6
10.11.2018 11:30 Savona 6 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 6
14.10.2018 15:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 5
14.10.2018 8:30 Dion CÉLINE 5 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 10
13.10.2018 15:30 PLC GUERERA 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 7
13.10.2018 8:30 Kolibris 2 12 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 5
21.1.2018 15:30 Zbraslav R 1 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
21.1.2018 8:30 Ledoborci 1 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
20.1.2018 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
20.1.2018 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
5.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 8
5.11.2017 11:30 PLC GUERERA 1 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
4.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 2 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 6
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
1.10.2017 15:30 Dion CÉLINE 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 6
1.10.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
30.9.2017 15:30 Dion VIP 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 8
30.9.2017 8:30 Kolibris 5 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
15.4.2017 8:30 Dion CÉLINE 0 dráha 1. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 1
2.4.2017 11:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 2
1.4.2017 18:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 6
1.4.2017 11:30 Dion CÉLINE 12 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 7
5.3.2017 11:05 Dion VIP (V.Černovský) 0 dráha 3. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
Savona 1 (M.Strnadová) 1
5.3.2017 8:20 Savona 1 (M.Strnadová) 1 dráha 3. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
1.CK Brno (J.Bareš) 8
4.3.2017 17:05 M Dion Céline (K.Krupanský) 7 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 6
4.3.2017 11:05 Ledoborci 2 (O.Hálek) 1 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 15
3.3.2017 17:35 Savona 1 (M.Strnadová) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina D
1.CK Brno (R.Podlena) 9
22.1.2017 15:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 11
22.1.2017 8:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 5
21.1.2017 15:30 Dion YB 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 3
21.1.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 5
20.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 6
19.11.2016 18:30 Dion YB 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion CÉLINE 7
19.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 2
25.9.2016 15:30 Brno - Západ 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion CÉLINE 7
25.9.2016 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 3
24.9.2016 15:30 Ledoborci 1 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion CÉLINE 8
24.9.2016 8:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 3
3.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 5 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Bronz
Dion VIP (V.Černovský) 1
3.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 5
2.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris (P.Štěpánek) 1
1.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
1.5.2015 11:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (M.Strnadová) 5
4.5.2014 15:25 Savona 1 (H.Synáčková) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 0
4.5.2014 8:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 2
3.5.2014 20:25 Zbraslav R (T.Válek) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 8
3.5.2014 17:25 Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 4 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 7
3.5.2014 11:25 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 16
3.5.2014 8:25 Savona 1 (H.Synáčková) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 9
2.5.2014 18:25 Kolibris (D.Šik) 7 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 4
2.5.2014 11:25 Savona 2 (J.Splavec) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 10
20.4.2013 12:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR - muži 2012/13 SEMIFINÁLE
Dion X 7
19.4.2013 16:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 3
19.4.2013 8:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
18.4.2013 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 4
18.4.2013 8:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 6
17.4.2013 16:00 Savona 4 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 8
17.4.2013 8:00 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 2
23.2.2013 19:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
23.2.2013 11:30 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 4
3.2.2013 16:00 Aritma 1 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 9
3.2.2013 8:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 5
2.2.2013 16:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 6
2.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 10 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
18.11.2012 19:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 5
18.11.2012 11:30 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 10
17.11.2012 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 5
17.11.2012 11:30 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 1
4.11.2012 16:00 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 6
4.11.2012 8:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 4
3.11.2012 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
3.11.2012 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 7
6.5.2012 20:25 Zbraslav R 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 17:25 Savona H 8 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Aritma 2 1
6.5.2012 11:25 Ledoborci 2 3 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 8:25 Savona H 3 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
5.5.2012 14:25 Savona H 11 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M 3
5.5.2012 11:25 Kolibris 2 6 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 5
22.5.2011 14:30 Trutnov 1 8 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Bronze game
Savona 5 4
22.5.2011 11:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Trutnov 1 3
22.5.2011 8:30 Aritma 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Trutnov 1 7
21.5.2011 19:50 Zlatá Praha 1 1 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 7
21.5.2011 15:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 2
21.5.2011 10:10 Savona M 1 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 8
8.5.2011 12:20 Savona 2 5 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Second chance)
Savona 1 4
8.5.2011 9:15 Savona 1 3 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Tee Party S K 4
7.5.2011 15:30 Savona 1 8 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Valící se šutráky 1
7.5.2011 10:10 Savona 1 10 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 4
6.5.2011 15:30 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 5
6.5.2011 10:10 Savona 1 14 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 2
20.3.2011 14:00 Savona 5 9 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2011/12
Trutnov 1 7
20.3.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 5
19.3.2011 18:30 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 7
19.3.2011 12:00 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 0
13.2.2011 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 3
13.2.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 7
12.2.2011 15:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
12.2.2011 9:00 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 9
7.11.2010 18:30 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
7.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 11
6.11.2010 18:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 5
6.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
10.10.2010 15:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
10.10.2010 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
9.10.2010 15:30 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
9.10.2010 9:00 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
1.5.2010 17:30 1.CK Brno (M.Snítil) 8 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Aritma (M.Vařečková) 3
1.5.2010 10:15 1.CK Brno (M.Snítil) 15 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
1.CK Brno (J.Zingová) 2
30.4.2010 20:00 Dion (K.Svatoňová) 9 dráha B MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 4
30.4.2010 13:15 Tee Party (L.Marková) 4 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 11
19.2.2010 12:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Kolibris 1 7
18.2.2010 20:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 4
18.2.2010 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 8
17.2.2010 20:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 4
17.2.2010 12:00 Aritma 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 5
14.2.2010 10:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 10
13.2.2010 18:00 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
13.2.2010 11:30 Dion X 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 7
17.1.2010 15:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
17.1.2010 8:30 Trutnov 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
16.1.2010 15:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 9
16.1.2010 8:30 Trutnov 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
8.11.2009 18:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 6
8.11.2009 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
7.11.2009 18:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 8
7.11.2009 11:30 Aritma 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
11.10.2009 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
11.10.2009 8:30 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 7
10.10.2009 15:00 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
10.10.2009 8:30 Trutnov 1 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
3.5.2009 16:15 1.CK Brno (M.Snítil) 7 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (P.Horák) 9
3.5.2009 10:45 Valící se šutráky (M.Kubera) 1 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (M.Snítil) 6
2.5.2009 18:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 12:30 Savona (J.Bareš) 9 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (M.Snítil) 6
1.5.2009 20:00 Kolibris (K.Hradec) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 7
1.5.2009 13:00 Zbraslav (K.Knížková) 2 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 15
4.4.2009 20:00 Dion 1 3 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 9
4.4.2009 17:00 Brno - Východ 0 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Demion 0
4.4.2009 11:00 Brno - Východ 4 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 6
8.3.2009 19:55 Kolibris 3 5 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 3
8.3.2009 11:00 Brno - Východ 8 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 2
7.3.2009 17:00 Kolibris 5 5 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 7
7.3.2009 8:00 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 6
22.2.2009 17:00 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 5
22.2.2009 8:00 Demion 6 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 7
21.2.2009 14:00 Brno - Východ 0 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 0
23.11.2008 14:00 Ledoborci 1 3 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 6
22.11.2008 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 5
22.11.2008 11:00 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 9
21.11.2008 17:00 Brno - Východ 3 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 10
22.4.2007 11:25 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje
Zbraslav R 4
21.4.2007 16:25 Zbraslav R 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje
Kolibris 2 6
20.4.2007 8:25 Aritma 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Zbraslav R 2
19.4.2007 16:25 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Zbraslav R 7
19.4.2007 8:25 Zbraslav R 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Sem Tam Brno 5
18.4.2007 16:25 Zbraslav R 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Kolibris 1 9
18.4.2007 8:25 Dion Silver 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Zbraslav R 7
18.2.2007 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 6
17.2.2007 15:25 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 6
17.2.2007 8:55 Zbraslav R 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Kolibris 2 4
14.1.2007 18:25 Dion Silver 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 6
14.1.2007 11:55 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 5
13.1.2007 18:25 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Aritma 1 8
13.1.2007 11:55 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 9
5.11.2006 8:55 Trutnov 1 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 9
4.11.2006 15:25 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 8
4.11.2006 8:55 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 7
15.10.2006 18:25 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Sem Tam Brno 4
15.10.2006 11:55 Dion Silver 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 8
14.10.2006 18:25 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Kolibris 1 7
14.10.2006 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 7
12.3.2006 14:55 CC Savona 3 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
Hungary 9
12.3.2006 8:55 CC Savona 3 2 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 7
19.2.2006 20:55 Kolibris 1 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
CC Savona 3 9
19.2.2006 17:55 CC Savona 3 4 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 5
19.2.2006 11:55 CC Savona 3 7 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 4
29.1.2006 14:55 CC Savona 3 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 3 7
29.1.2006 8:55 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 2
15.1.2006 20:55 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 6
15.1.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 8
15.1.2006 8:55 CC Savona 3 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 3
14.1.2006 17:55 CC Savona 3 3 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
14.1.2006 11:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo