horni

Guričanová Magda (CK SILSCRAP ZLATÁ PRAHA)

datum čas zápas dráha soutěž
14.3.2020 18:30 Zlatá Praha dráha 1. Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Metla Kladno
23.2.2020 11:30 Zlatá Praha 3 dráha B Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
PLC 2 10
22.2.2020 15:00 RPK Brno 1 dráha B Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Zlatá Praha 0
22.2.2020 8:30 Tee Party 2 dráha B Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Zlatá Praha 10
19.1.2020 18:30 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
19.1.2020 11:30 Zlatá Praha 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion 7D 3
18.1.2020 18:30 Metla Kladno 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
18.1.2020 11:30 Tee Party 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
15.12.2019 18:00 Zlatá Praha 1 dráha B Ženy divize :Základní část
PLC 2 13
15.12.2019 8:30 Ledoborky 3 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 4
13.10.2019 18:00 Zlatá Praha 3 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 9
13.10.2019 11:30 Kolibris 7 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
12.10.2019 18:00 Zlatá Praha 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
12.10.2019 11:30 Dion XX 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
17.3.2019 18:30 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Tee Party 7
17.3.2019 11:30 Dion SG1 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 7
16.3.2019 18:30 Zlatá Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Savona I 7
16.3.2019 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
9.2.2019 19:30 Liboc 5 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
9.2.2019 12:00 Zlatá Praha 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 8
12.1.2019 15:30 RPK Brno 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
12.1.2019 11:30 Tee Party 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 7
9.12.2018 18:30 Zlatá Praha 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
9.12.2018 8:30 Savona I 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
21.10.2018 18:30 Ledoborky 3 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
21.10.2018 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 7
20.10.2018 18:30 Metla Kladno 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
20.10.2018 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
7.4.2018 11:00 Zlatá Praha 10 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 1
21.1.2018 15:30 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
20.1.2018 17:30 Tee Party 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 10
20.1.2018 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
7.1.2018 18:30 Zlatá Praha 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
7.1.2018 8:30 Savona I 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
12.11.2017 8:30 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
11.11.2017 17:30 Zlatá Praha 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
11.11.2017 11:15 Zlatá Praha 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 10
29.10.2017 15:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
29.10.2017 8:30 Zlatá Praha 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Tee Party 3
22.10.2017 18:30 Zbraslav TP 1 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
21.10.2017 15:30 Zlatá Praha 2 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 11
21.10.2017 8:30 Dion SG1 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
25.2.2017 19:30 Savona I 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
25.2.2017 12:00 Tee Party 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
5.2.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 6
5.2.2017 8:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
4.2.2017 15:30 Ledolamky 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 4
4.2.2017 8:30 Ice Cats 0 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 1
13.11.2016 16:00 Zlatá Praha 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 12
13.11.2016 8:30 Zlatá Praha 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 16:00 Zlatá Praha 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2016 8:30 Zlatá Praha 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 11
23.10.2016 18:30 Zlatá Praha 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 2
22.10.2016 18:30 Zlatá Praha 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
22.3.2015 18:00 Zlatá Praha 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
21.3.2015 20:00 Zlatá Praha 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 6
21.3.2015 13:30 RPK Brno 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 9
21.3.2015 8:00 Zlatá Praha 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
23.11.2014 8:00 Citadela 9 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
22.11.2014 17:15 Dion RUM 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
16.11.2014 20:00 Falcon Praha 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
16.11.2014 13:30 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 9
15.11.2014 10:45 Tee Party Z 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 4
5.10.2014 19:00 Zlatá Praha 14 dráha 4. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 1
5.10.2014 12:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 9
4.10.2014 19:00 PLC 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 9
6.4.2014 17:00 Zlatá Praha 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 9
6.4.2014 11:00 Zlatá Praha 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 2
5.4.2014 14:00 Martin TP 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
5.4.2014 8:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 6
16.3.2014 20:00 Zlatá Praha 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 7
16.3.2014 14:00 Zlatá Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
16.3.2014 8:00 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 9
15.12.2013 20:00 Steel TP 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 5
15.12.2013 14:00 Trutnov 2 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 5
15.12.2013 8:00 Valící se šutráky 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 11
14.12.2013 17:00 Zlatá Praha 11 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Steel TP 1
14.12.2013 11:00 RIPER Hradec Králové 13 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
27.10.2013 17:00 RPK Brno 0 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 1
27.10.2013 11:00 Zlatá Praha 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Martin TP 10
26.10.2013 20:00 Falcon Praha 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 6
26.10.2013 8:00 Tee Party Z 8 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
31.3.2012 16:00 Aritma 5 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
31.3.2012 8:30 Citadela 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 9
12.2.2012 19:30 Zbraslav SK 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 0
12.2.2012 12:00 Zbraslav D 0 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 1
11.2.2012 19:30 Zbraslav D 0 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 1
11.2.2012 12:00 Aritma 1 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 0
13.11.2011 16:00 Zbraslav D 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 7
13.11.2011 8:30 Zbraslav D 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.11.2011 16:00 Zbraslav D 10 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 4
12.11.2011 8:30 Zbraslav D 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 7
16.10.2011 19:30 Dion DJ 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 2
16.10.2011 12:00 Trutnov 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
15.10.2011 19:30 Zbraslav D 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 10
15.10.2011 12:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 5
2.4.2011 15:30 Zbraslav D 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 4
2.4.2011 9:00 Zbraslav D 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 2
23.1.2011 19:00 Zbraslav D 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 1
23.1.2011 12:30 Dion DJ 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 5
22.1.2011 19:00 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 2
22.1.2011 12:30 Zbraslav D 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 9
21.11.2010 15:30 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 4
21.11.2010 9:00 Zbraslav TP 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 8
20.11.2010 15:30 Ledo TP 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 1
20.11.2010 9:00 Ledoborky 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 6
24.10.2010 19:00 Zbraslav D 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 10
24.10.2010 12:30 Zbraslav D 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 9
23.10.2010 19:00 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 8
23.10.2010 12:30 Zbraslav D 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 6
6.2.2010 18:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 3
6.2.2010 11:30 Zbraslav D 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 10
24.1.2010 15:00 Zbraslav D 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 9
24.1.2010 8:30 Aritma 1 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 5
23.1.2010 15:00 Dion SJ 13 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
23.1.2010 8:30 Zbraslav D 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 9
15.11.2009 18:00 Zbraslav D 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 13
15.11.2009 11:30 Letící kameny 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 4
14.11.2009 18:00 Zbraslav D 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 14
14.11.2009 11:30 Zbraslav D 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 10
25.10.2009 15:00 Aritma 3 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
25.10.2009 8:30 Zbraslav D 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
24.10.2009 15:00 Savona M 12 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 4
24.10.2009 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 1
5.4.2009 8:00 Zlatá Praha Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 4
4.4.2009 14:00 Zlatá Praha Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 3
8.3.2009 14:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
7.3.2009 20:00 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
7.3.2009 11:00 Zbraslav Z 6 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
22.2.2009 11:00 Trutnov 2 1 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 6
21.2.2009 17:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 4
21.2.2009 8:00 RPK Brno 8 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
23.11.2008 17:00 Zlatá Praha Ž 9 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 6
23.11.2008 8:00 Demion 14 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
22.11.2008 14:00 Zlatá Praha Ž 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 9
28.9.2008 14:00 Zlatá Praha Ž 3 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 9
27.9.2008 20:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 10
27.9.2008 11:00 Zbraslav TP 5 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 1
9.2.2008 15:25 Zlatá Praha Ž 0 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 9
9.2.2008 8:55 Trutnov 2 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 5
20.1.2008 18:25 Kolibris 3Ž 10 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 3
20.1.2008 11:55 Zlatá Praha Ž 1 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 11
19.1.2008 18:25 Zlatá Praha Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 10
19.1.2008 11:55 Aritma 1 15 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
11.11.2007 15:25 Zlatá Praha Ž 10 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
11.11.2007 8:55 Valící se šutráky 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 6
10.11.2007 15:25 Zlatá Praha Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 10
10.11.2007 8:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 10
28.10.2007 18:25 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 2
28.10.2007 11:55 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 5
27.10.2007 18:25 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
27.10.2007 11:55 Savona I 11 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo