horni

Hálek Ondřej (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
27.9.2020 18:00 Liboc 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Semifinále
Kolibris 1 7
27.9.2020 12:30 Liboc 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
26.9.2020 20:30 Liboc 6 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Zbraslav Klíma 8
26.9.2020 12:30 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Liboc 3
25.9.2020 19:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Liboc 9
25.9.2020 12:30 Zbraslav Klíma 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Liboc 4
24.9.2020 19:00 Liboc 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část
Kolibris 1 9
16.2.2020 16:15 Liboc 8 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :O 3. místo
Dion YB 4
16.2.2020 12:45 Trutnov 1 7 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Semifinále
Liboc 1
16.2.2020 9:15 Zbraslav OH 4 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Čtvrtfinále
Liboc 5
15.2.2020 19:25 Liboc 9 dráha 3. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Cherry Stones 3
15.2.2020 15:05 Liboc 3 5 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Liboc 7
15.2.2020 10:15 Lucky Stones 2 dráha 3. Pohár ČSC 2019 :Skupina C
Liboc 6
26.1.2020 20:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
26.1.2020 12:00 Dion CÉLINE 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
25.1.2020 20:15 Lucky Stones 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 9
25.1.2020 12:00 Liboc 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 11
7.12.2019 20:15 Liboc 0 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 10
6.12.2019 20:15 Liboc 12 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 6
6.12.2019 12:00 Liboc 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 9
28.10.2019 16:30 Liboc 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 3
28.10.2019 8:15 Dion YB 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 9
27.10.2019 16:30 Liboc 13 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 7
27.10.2019 8:15 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 12
26.10.2019 8:15 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 9
30.3.2019 17:30 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 37 (O.Hálek) 8
30.3.2019 13:45 Zbraslav (J.Candra) 12 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 37 (O.Hálek) 1
30.3.2019 8:15 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
29.3.2019 17:30 Ledoborci 37 (O.Hálek) 9 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 6
29.3.2019 14:45 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Dion YB (J.Vedral) 10
24.3.2019 9:00 Dion YB 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
23.3.2019 16:00 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
23.3.2019 9:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
22.3.2019 16:00 Tabery - Zbraslav 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Dion YB 11
22.3.2019 10:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
21.3.2019 19:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
9.2.2019 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 5
9.2.2019 8:30 Tabery - Zbraslav 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
27.1.2019 20:15 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 4
27.1.2019 12:00 Zbraslav OH 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
26.1.2019 20:15 Trutnov 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 9
26.1.2019 12:00 Tabery - Zbraslav 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 10
9.12.2018 16:00 Liboc 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
9.12.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
8.12.2018 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
8.12.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 14
28.10.2018 16:30 Ledoborci 7 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
28.10.2018 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
27.10.2018 16:30 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
27.10.2018 8:15 Tabery - Zbraslav 11 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
23.9.2018 15:00 Tabery - Zbraslav 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Liboc 4
23.9.2018 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Tabery - Zbraslav 2
23.9.2018 8:55 Kolibris 2 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Tabery - Zbraslav 4
22.9.2018 20:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Ledoborci 1 6
22.9.2018 15:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 4
22.9.2018 10:15 Ledolamky 5 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 6
21.9.2018 20:00 Klub z Viktorky 7 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 7
24.3.2018 17:30 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 11:15 Ledoborci 3 (M.Votava) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Savona 1 (L.Klíma) 7
14.5.2017 9:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 8
13.5.2017 17:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 1
13.5.2017 11:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Semifinále
Tabery - Zbraslav 10
12.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Tie break
Liboc 9
12.5.2017 11:00 Liboc 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
11.5.2017 17:00 Kolibris 1 7 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
11.5.2017 11:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
10.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 5
10.5.2017 11:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
9.5.2017 19:00 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
18.3.2017 19:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
4.3.2017 17:05 1.CK Brno (R.Podlena) 4 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 6
4.3.2017 11:05 Ledoborci 2 (O.Hálek) 1 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 15
3.3.2017 17:35 M Dion Céline (K.Krupanský) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 4
26.2.2017 16:00 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
26.2.2017 8:30 Savona 5 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
25.2.2017 16:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 10
25.2.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
15.2.2017 18:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
13.11.2016 19:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.11.2016 11:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
12.11.2016 19:00 Liboc 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 1
12.11.2016 11:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
9.10.2016 16:00 Trutnov 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
9.10.2016 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 6
8.10.2016 16:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
8.10.2016 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 4
11.9.2016 16:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :O 3. místo
Tabery - Zbraslav 5
11.9.2016 13:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Semifinále
Tabery - Zbraslav 2
11.9.2016 10:15 Liboc 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Tabery - Zbraslav 6
10.9.2016 12:30 Kolibris 2 8 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 2
10.9.2016 8:00 Zbraslav L 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 6
9.9.2016 17:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 9
9.9.2016 12:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Ledoborci 7 3
9.9.2016 8:00 Tabery - Zbraslav 1 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Třešňovka D 0
13.4.2016 8:30 Liboc 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 7
12.4.2016 18:00 Liboc 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 8
12.4.2016 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Semifinále
Duhoví Jednorožci 6
11.4.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Sem Tam Brno 3
10.4.2016 20:00 Duhoví Jednorožci 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 7
10.4.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 5
9.4.2016 20:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Duhoví Jednorožci 9
9.4.2016 12:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Duhoví Jednorožci 2
12.3.2016 19:00 Dion YB 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 4
12.3.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
31.1.2016 15:30 Duhoví Jednorožci 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 3
31.1.2016 8:30 Duhoví Jednorožci 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
30.1.2016 15:30 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
30.1.2016 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 8
5.12.2015 14:15 PLC 2 2 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
Liboc 1 5
4.12.2015 21:00 PLC 2 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
Zbraslav H 8
4.12.2015 14:15 Duhoví jednorožci 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina G
PLC 2 7
1.11.2015 18:30 Liboc 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 5
1.11.2015 12:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 10
31.10.2015 18:30 Duhoví Jednorožci 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
31.10.2015 12:00 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 6
17.10.2015 10:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – muži :Semifinále
Duhoví Jednorožci 6
16.10.2015 16:00 Duhoví Jednorožci 9 dráha 1. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Kolibris 2 6
16.10.2015 10:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 10
15.10.2015 18:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Kolibris 1 7
11.10.2015 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
11.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
10.10.2015 15:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
10.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
13.9.2015 16:15 Liboc 0 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :O 3. místo
Duhoví Jednorožci 10
13.9.2015 13:15 Duhoví Jednorožci 3 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Savona 5 7
13.9.2015 9:15 Sokolky 3 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 17:15 PLC LEDO 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 11:15 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 2
11.9.2015 13:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
11.9.2015 8:45 Duhoví Jednorožci 4 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Savona 6 3
2.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 5
1.5.2015 15:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 5 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 2 (O.Hálek) 2
1.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 5
14.3.2015 15:30 Dion YB 6 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
14.3.2015 8:30 Ledo Dion 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
18.1.2015 19:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 5
18.1.2015 12:00 Letící kameny 11 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
17.1.2015 19:00 Ledo Dion 4 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 5
17.1.2015 12:00 Savona 4 11 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 3
13.12.2014 9:30 Ledoborci 5 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :1. kolo
Ledoborci 4 5
12.12.2014 19:00 Trutnov 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
Ledoborci 5 2
12.12.2014 8:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
VSK Přírodověda 1 6
2.11.2014 15:30 Ledo Dion 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 3
2.11.2014 8:30 Ledo Dion 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 10
1.11.2014 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
1.11.2014 8:30 Ledo Dion 3 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
12.10.2014 19:00 Ledo Dion 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 8
12.10.2014 12:00 Ledoborci 1 9 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
11.10.2014 19:00 Ledo Dion 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 6
11.10.2014 12:00 Dion X 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 1
14.9.2014 7:30 Ledo Dion 3 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Savona H 6
13.9.2014 17:15 Ledo Dion 4 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
Zbraslav W 7
13.9.2014 12:00 PLC MARTIN 1 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
Ledo Dion 7
3.5.2014 11:25 Zbraslav M (L.Navrátilová) 1 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 8
2.5.2014 15:25 Zbraslav M (L.Navrátilová) 6 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 7
2.5.2014 8:25 Zbraslav R (T.Válek) 10 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M (L.Navrátilová) 2
12.4.2014 10:00 Zlatá Praha 3 3 dráha 2. MČR Baráže 2014 :Baráž o 1. ligu mužů
Ledo Dion 5
2.2.2014 10:00 Ledo Dion 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
1.2.2014 16:00 Ledo Dion 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
1.2.2014 8:30 Zbraslav M 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 4
19.1.2014 19:30 Liboc 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 5
19.1.2014 12:00 Ledo Dion 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 7
18.1.2014 19:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 6
18.1.2014 12:00 Ledo Dion 0 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 9
7.12.2013 12:30 Trutnov 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Ledoborci 6 11
6.12.2013 21:00 Ledoborci 6 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Zbraslav D 6
6.12.2013 12:00 Zbraslav H 13 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Ledoborci 6 1
3.11.2013 16:00 Ledo Dion 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
3.11.2013 8:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 3
2.11.2013 16:00 Ledo Dion 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
2.11.2013 8:30 Ledo Dion 5 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 7
13.10.2013 19:30 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 3
13.10.2013 12:00 Ledo Dion 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
12.10.2013 19:30 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 7
12.10.2013 12:00 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 2
12.5.2013 13:00 Zbraslav OH 6 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Ledo Dion 2
12.5.2013 8:00 Ledo Dion 5 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Aritma 1 7
11.5.2013 13:00 Duh.jedn. 8 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Ledo Dion 2
11.5.2013 8:00 VSK Přírodověda M 2 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Ledo Dion 7
24.3.2013 17:00 Ledo Dion 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 7
24.3.2013 11:00 Ledo Dion 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3 6
23.3.2013 11:00 RPK Brno 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 7
9.12.2012 17:00 Ledo Dion 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
9.12.2012 11:00 Ledo Dion 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Západ 4
8.12.2012 20:00 Brno - Východ 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 6
8.12.2012 14:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 10
8.12.2012 8:00 Zlatá Praha 3 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 7
14.10.2012 20:00 Ledo Dion 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 2
14.10.2012 13:00 Ledo Dion 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
RPK Brno 3
14.10.2012 8:00 Ledo Dion 9 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 2
13.10.2012 17:00 Ledo Dion 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 4
13.10.2012 11:00 Brno - Západ 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 9
12.5.2012 20:45 Savona 5 5 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina C
Ledo Dion 4
12.5.2012 15:45 Zbraslav OH 9 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina C
Ledo Dion 8
14.4.2012 8:30 Demion 6 dráha 1. Baráže 2012 :Baráž o 2. ligu mužů 2012/13
Ledo Dion 10
8.4.2012 14:30 Grey Wolves Team 3 dráha 3. 3.liga - muži :Tie break
Ledo Dion 8
8.4.2012 8:30 Karviná 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 8
24.3.2012 19:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Aritma 1 1
24.3.2012 13:15 Aritma 1 1 dráha 2. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Zbraslav A 6
17.3.2012 17:30 Klub z Viktorky 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 7
17.3.2012 11:30 Ledo Dion 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 5
22.1.2012 14:30 Ledo Dion 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 3
22.1.2012 8:30 Zbraslav M 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 7
21.1.2012 14:30 Ledo Dion 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 4 5
21.1.2012 8:30 RIPER Hradec Králové HD 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 7
6.11.2011 17:30 Ledo Dion 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 4
6.11.2011 11:30 Ledoborci 3 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 4
5.11.2011 17:30 Ledo Dion 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Modřany TP 6
5.11.2011 11:30 Zbraslav ING 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 9
25.9.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 8
25.9.2011 11:30 Ledo Dion 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 9
24.9.2011 17:30 Ledo Dion 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 9
24.9.2011 11:30 Zlatá Praha 2 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 1
10.4.2011 14:30 Ledoborci 3 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 2
10.4.2011 8:30 Dion VIP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 5
30.1.2011 14:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 6
30.1.2011 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 10
29.1.2011 17:30 Modřany TP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 5
29.1.2011 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 10
31.10.2010 14:30 Zbraslav L 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 14
31.10.2010 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
30.10.2010 17:30 Dion 1 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 2
30.10.2010 11:30 Ledoborci 3 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 2
17.10.2010 17:30 Ledoborci 3 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 7
17.10.2010 11:30 Ledoborci 4 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 10
16.10.2010 20:30 Zlatá Praha 2 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 8
16.10.2010 14:30 Ledoborci 3 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 6
16.10.2010 8:30 Ledoborci 3 11 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo