datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
15.3.2020 |
11:30 |
RPK Brno
|
dráha 2. |
Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Metla Kladno
|
23.2.2020 |
11:30 |
RPK Brno
10
|
dráha A |
Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Tee Party
4
|
22.2.2020 |
15:00 |
RPK Brno
1
|
dráha B |
Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Zlatá Praha
0
|
22.2.2020 |
8:30 |
RPK Brno
4
|
dráha A |
Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
PLC 2
5
|
19.1.2020 |
18:30 |
Ledoborky 3
6
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
3
|
19.1.2020 |
11:30 |
RPK Brno
4
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
8
|
15.12.2019 |
15:00 |
RPK Brno
4
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
7
|
15.12.2019 |
8:30 |
Dion 7D
10
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
5
|
14.12.2019 |
18:00 |
Kolibris 7
7
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
2
|
14.12.2019 |
11:30 |
RPK Brno
9
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
PLC 2
13
|
13.10.2019 |
18:00 |
Zlatá Praha
3
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
9
|
13.10.2019 |
11:30 |
RPK Brno
9
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
2
|
12.10.2019 |
18:00 |
Dion XX
10
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
12.10.2019 |
11:30 |
RPK Brno
4
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
9
|
30.3.2019 |
20:15 |
RPK Brno M (L.Merta)
5
|
dráha 4. |
MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
Ledoborci Juniors (K.Podrábská)
6
|
30.3.2019 |
13:45 |
Blues Turtle (M.Votava)
8
|
dráha 1. |
MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
RPK Brno M (L.Merta)
4
|
30.3.2019 |
11:00 |
RPK Brno M (L.Merta)
4
|
dráha 3. |
MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
Cherry Stones (M.Neznal)
6
|
29.3.2019 |
20:15 |
Savona M (D.Miklík)
12
|
dráha 5. |
MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
RPK Brno M (L.Merta)
3
|
29.3.2019 |
14:45 |
Dion Army (D.Jakl)
6
|
dráha 1. |
MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá) |
RPK Brno M (L.Merta)
8
|
17.3.2019 |
18:30 |
Ledoborky 3
7
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
17.3.2019 |
11:30 |
RPK Brno
9
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Liboc 5
4
|
16.3.2019 |
18:30 |
Metla Kladno
9
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
1
|
16.3.2019 |
11:30 |
Savona I
11
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
6
|
9.2.2019 |
19:30 |
RPK Brno
9
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
6
|
9.2.2019 |
12:00 |
Dion SG1
8
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
2
|
12.1.2019 |
15:30 |
RPK Brno
7
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
2
|
12.1.2019 |
11:30 |
RPK Brno
9
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
4
|
9.12.2018 |
15:30 |
Liboc 5
4
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
16
|
9.12.2018 |
11:30 |
RPK Brno
5
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
7
|
21.10.2018 |
18:30 |
RPK Brno
2
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
8
|
21.10.2018 |
11:30 |
Tee Party
8
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
2
|
20.10.2018 |
18:30 |
RPK Brno
9
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
4
|
20.10.2018 |
11:30 |
Zlatá Praha
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
5
|
7.4.2018 |
11:00 |
Zlatá Praha
10
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 2 |
RPK Brno
1
|
24.3.2018 |
17:30 |
RPK Brno H (T.Horák)
7
|
dráha 3. |
MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo |
Ledoborci 1 (M.Strnadová)
10
|
24.3.2018 |
11:15 |
Dion Elišky (E.Srnská)
5
|
dráha 4. |
MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá) |
RPK Brno H (T.Horák)
4
|
24.3.2018 |
8:15 |
RPK Brno H (T.Horák)
4
|
dráha 1. |
MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá) |
Ledoborci 7 (L.Hronová)
8
|
23.3.2018 |
20:30 |
RPK Brno H (T.Horák)
10
|
dráha 5. |
MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá) |
Ledoborci NG (J. Rychlý)
8
|
21.1.2018 |
8:30 |
Ledoborky 3
4
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 2 |
RPK Brno
11
|
20.1.2018 |
17:30 |
Dion RUM
0
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 2 |
RPK Brno
1
|
20.1.2018 |
11:15 |
Tee Party
5
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 2 |
RPK Brno
9
|
6.1.2018 |
15:30 |
RPK Brno
4
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
9
|
6.1.2018 |
8:30 |
Zbraslav TP
10
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
12.11.2017 |
15:30 |
Valící se šutráky
9
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
3
|
12.11.2017 |
8:30 |
RPK Brno
1
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
10
|
11.11.2017 |
17:30 |
RPK Brno
11
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
2
|
11.11.2017 |
11:15 |
Zlatá Praha
1
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
10
|
22.10.2017 |
18:30 |
RPK Brno
4
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
7
|
22.10.2017 |
11:30 |
CC RIPER
7
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
9
|
21.10.2017 |
18:30 |
RPK Brno
1
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
0
|
21.10.2017 |
11:30 |
Dion RUM
11
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
1
|
4.3.2017 |
19:50 |
RPK Brno Z (Z.Vlčková)
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
Loupežníci Jičín (K.Karásek)
6
|
4.3.2017 |
13:50 |
Ledoborci 1 (M.Pospíšil)
4
|
dráha 3. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
RPK Brno Z (Z.Vlčková)
9
|
3.3.2017 |
20:20 |
RPK Brno Z (Z.Vlčková)
1
|
dráha 1. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
Dion VIP (V.Černovský)
15
|
3.3.2017 |
14:50 |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
11
|
dráha 4. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
RPK Brno Z (Z.Vlčková)
2
|
25.2.2017 |
18:30 |
RPK Brno
3
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
CC RIPER
9
|
25.2.2017 |
11:30 |
RPK Brno
0
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledolamky
9
|
5.2.2017 |
15:30 |
RPK Brno
1
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Ice Cats
0
|
5.2.2017 |
8:30 |
RPK Brno
0
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Třešňovka D
1
|
4.2.2017 |
15:30 |
RPK Brno
10
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
3
|
4.2.2017 |
8:30 |
RPK Brno
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Dion RUM
8
|
13.11.2016 |
8:30 |
Metla Kladno
7
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
12.11.2016 |
16:00 |
Valící se šutráky
8
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
12.11.2016 |
8:30 |
Zlatá Praha
3
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
11
|
23.10.2016 |
18:30 |
Savona I
8
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
6
|
23.10.2016 |
11:30 |
Tee Party
2
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
22.10.2016 |
18:30 |
PLC SHOOLANCE
10
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
3
|
3.4.2016 |
17:15 |
Ice Cats
4
|
dráha 4. |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
7
|
3.4.2016 |
11:15 |
PLC SHOOLANCE
3
|
dráha 2. |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
9
|
2.4.2016 |
20:00 |
RPK Brno
8
|
dráha 4. |
Ženy divize Z : |
Dion RUM
6
|
2.4.2016 |
8:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 1. |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
0
|
17.1.2016 |
8:30 |
RIPER Hradec Králové
7
|
dráha B |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
8
|
16.1.2016 |
14:00 |
Třešňovka D
8
|
dráha B |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
9
|
22.11.2015 |
20:00 |
Zlatá Praha
1
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
0
|
22.11.2015 |
14:00 |
RPK Brno
3
|
dráha 4. |
Ženy divize X :Základní část |
Metla Kladno
9
|
22.11.2015 |
8:30 |
RPK Brno
9
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
Ice Cats
7
|
27.9.2015 |
20:00 |
Zlatá Praha
0
|
dráha 4. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
1
|
27.9.2015 |
14:00 |
Zbraslav TP
8
|
dráha 2. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
1
|
27.9.2015 |
8:30 |
VSK Přírodověda
8
|
dráha 3. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
6
|
26.9.2015 |
14:00 |
RPK Brno
1
|
dráha B |
Ženy divize X :Základní část |
Ledoborky 3
9
|
22.3.2015 |
18:00 |
RPK Brno
6
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
7
|
22.3.2015 |
11:30 |
RPK Brno
12
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
VSK Přírodověda
2
|
21.3.2015 |
20:00 |
RIPER Hradec Králové
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
21.3.2015 |
13:30 |
RPK Brno
7
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
9
|
23.11.2014 |
8:00 |
RPK Brno
5
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
9
|
22.11.2014 |
10:45 |
Dion RUM
10
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
2
|
16.11.2014 |
13:30 |
Tee Party Z
5
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
15.11.2014 |
17:15 |
RPK Brno
7
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Dion ICE
9
|
15.11.2014 |
10:45 |
Falcon Praha
6
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
5.10.2014 |
19:00 |
RPK Brno
5
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
7
|
4.10.2014 |
19:00 |
Citadela
7
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
3
|
4.10.2014 |
13:00 |
PLC
11
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
6.4.2014 |
17:00 |
Steel TP
7
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
9
|
6.4.2014 |
11:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Falcon Praha
6
|
5.4.2014 |
20:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2
5
|
5.4.2014 |
14:00 |
RPK Brno
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
6
|
5.4.2014 |
8:00 |
RIPER Hradec Králové
2
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
12
|
16.3.2014 |
14:00 |
Zlatá Praha
6
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
5
|
16.3.2014 |
8:00 |
Tee Party Z
3
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
15.12.2013 |
20:00 |
Martin TP
13
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
5
|
15.12.2013 |
14:00 |
RPK Brno
9
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové
7
|
14.12.2013 |
17:00 |
Falcon Praha
5
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
6
|
14.12.2013 |
11:00 |
RPK Brno
8
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Steel TP
9
|
27.10.2013 |
17:00 |
RPK Brno
0
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
1
|
27.10.2013 |
11:00 |
Valící se šutráky
10
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
3
|
26.10.2013 |
20:00 |
Trutnov 2
19
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
0
|
26.10.2013 |
14:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party Z
9
|
26.10.2013 |
8:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Martin TP
8
|
7.4.2013 |
8:00 |
RPK Brno J
4
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 2
9
|
6.4.2013 |
17:00 |
Ledoborky 2
4
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
5
|
6.4.2013 |
11:00 |
Citadela
6
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
5
|
5.4.2013 |
20:00 |
RPK Brno J
10
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Steel TP
4
|
24.3.2013 |
20:00 |
RPK Brno J
0
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Martin TP
1
|
24.3.2013 |
14:00 |
RIPER Hradec Králové
7
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
3
|
23.3.2013 |
14:00 |
Ledoborky 1
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
3
|
23.3.2013 |
8:00 |
RPK Brno J
2
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha
16
|
20.1.2013 |
17:00 |
RPK Brno J
2
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav TP
10
|
19.1.2013 |
20:00 |
Tee Party Z
3
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
5
|
19.1.2013 |
8:00 |
RPK Brno J
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Falcon Praha
7
|
28.10.2012 |
11:00 |
RPK Brno J
1
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno
0
|
27.10.2012 |
20:00 |
Steel TP
2
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
9
|
27.10.2012 |
14:00 |
RPK Brno J
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Citadela
5
|
27.10.2012 |
8:00 |
Zbraslav TP
8
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
4
|
14.10.2012 |
11:00 |
RPK Brno J
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RIPER Hradec Králové
6
|
13.10.2012 |
20:00 |
Martin TP
1
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
8
|
13.10.2012 |
8:00 |
RPK Brno J
6
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
7
|
23.9.2012 |
14:00 |
Zlatá Praha
5
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
9
|
23.9.2012 |
8:00 |
RPK Brno J
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party Z
6
|
22.9.2012 |
12:45 |
Falcon Praha
2
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
9
|
7.4.2012 |
14:30 |
Valící se šutráky
6
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
7
|
7.4.2012 |
8:30 |
RPK Brno J
4
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav TP
10
|
18.3.2012 |
14:30 |
Tee Party Z
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
5
|
18.3.2012 |
8:30 |
RPK Brno J
5
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 4
9
|
17.3.2012 |
14:30 |
RPK Brno
3
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
11
|
17.3.2012 |
8:30 |
RPK Brno J
9
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Tee Party
11
|
4.12.2011 |
17:30 |
RIPER Hradec Králové
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
9
|
3.12.2011 |
17:30 |
Ledoborky 1
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
8
|
3.12.2011 |
11:30 |
RPK Brno J
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky
6
|
23.10.2011 |
17:30 |
Zbraslav TP
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
2
|
23.10.2011 |
11:30 |
RPK Brno J
5
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Tee Party Z
11
|
22.10.2011 |
17:30 |
Aritma 4
7
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
2
|
22.10.2011 |
11:30 |
RPK Brno J
6
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno
5
|
25.9.2011 |
14:30 |
Tee Party
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
6
|
25.9.2011 |
8:30 |
RPK Brno J
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RIPER Hradec Králové
6
|
24.9.2011 |
8:30 |
RPK Brno J
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Ledoborky 1
12
|
9.4.2011 |
8:30 |
Tee Party Z
5
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J
4
|
30.1.2011 |
17:30 |
RPK Brno J
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno
2
|
30.1.2011 |
11:30 |
Zbraslav SK
10
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J
1
|
29.1.2011 |
20:30 |
RPK Brno J
0
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 4
13
|
29.1.2011 |
14:30 |
RPK Brno J
0
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Valící se šutráky
12
|
29.1.2011 |
8:30 |
Aritma 5
0
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J
0
|
28.11.2010 |
17:30 |
RPK Brno J
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Demion
9
|
28.11.2010 |
11:30 |
RPK Brno J
2
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Zbraslav SK
17
|
27.11.2010 |
17:30 |
RPK Brno J
3
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno
12
|
27.11.2010 |
11:30 |
RPK Brno J
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Tee Party Z
13
|
17.10.2010 |
14:30 |
Aritma 4
6
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J
4
|
17.10.2010 |
8:30 |
Valící se šutráky
9
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J
3
|
16.10.2010 |
17:30 |
RPK Brno J
1
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 5
12
|
16.10.2010 |
11:30 |
Demion
16
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část) |
RPK Brno J
1
|
2.5.2010 |
9:00 |
Kolibris (V.Pořt)
3
|
dráha A |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Zbraslav (L.Navrátilová)
6
|
1.5.2010 |
8:00 |
Valící se šutráky
12
|
dráha A |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Kolibris (V.Pořt)
5
|
30.4.2010 |
20:00 |
Kolibris (V.Pořt)
5
|
dráha 2. |
MČR mixy 2010 :Skupina C |
Letící kameny (M.Plzák)
9
|
30.4.2010 |
13:15 |
Zbraslav (L.Klímová)
4
|
dráha B |
MČR mixy 2010 :Skupina C |
Kolibris (V.Pořt)
3
|
3.5.2009 |
16:15 |
Savona (M.Vojtuš)
16
|
dráha 2. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (B.Henzlová)
4
|
3.5.2009 |
10:45 |
Trutnov
6
|
dráha B |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (B.Henzlová)
4
|
2.5.2009 |
18:00 |
Aritma (M.Vařečková)
4
|
dráha A |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (B.Henzlová)
5
|
2.5.2009 |
10:15 |
1.CK Brno (B.Henzlová)
12
|
dráha 3. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (H.Kavická)
1
|
1.5.2009 |
20:00 |
Savona (J.Kováč)
10
|
dráha 1. |
MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C |
1.CK Brno (B.Henzlová)
4
|
1.5.2009 |
13:00 |
1.CK Brno (R.Adámková)
9
|
dráha 4. |
MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C |
1.CK Brno (B.Henzlová)
3
|
12.4.2009 |
10:25 |
Aritma 3
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :Finále |
Savona M
5
|
11.4.2009 |
16:00 |
Dion DJ
2
|
dráha 2. |
MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 2. semifinále |
Savona M
10
|
11.4.2009 |
10:00 |
Aritma 3
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 1. semifinále |
Savona M
2
|
22.3.2009 |
10:00 |
Savona M
11
|
dráha 4. |
MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část |
Dion DJ
3
|
21.3.2009 |
16:00 |
Trutnov
0
|
dráha 1. |
MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část |
Savona M
20
|
21.3.2009 |
10:00 |
Savona M
7
|
dráha 4. |
MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část |
Aritma 3
2
|
25.1.2009 |
16:00 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
Baráž o extraligu - ženy :O finále |
Savona M
0
|
25.1.2009 |
12:00 |
Savona M
2
|
dráha 4. |
Baráž o extraligu - ženy :O finále |
Kolibris 2
9
|
24.1.2009 |
18:30 |
Savona M
8
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Trutnov 1
4
|
24.1.2009 |
12:00 |
Valící se šutráky
3
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona M
13
|
11.1.2009 |
15:00 |
Savona M
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Kolibris 1
2
|
11.1.2009 |
8:30 |
Savona I
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona M
10
|
10.1.2009 |
15:00 |
Savona M
9
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
1.CC Bratislava
2
|
10.1.2009 |
8:30 |
Ledoborky 1
3
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona M
8
|
9.11.2008 |
18:30 |
Savona M
8
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :základní část |
Toxic RKC
1
|
9.11.2008 |
12:00 |
Trutnov 1
5
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona M
6
|
8.11.2008 |
18:30 |
Savona M
7
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Valící se šutráky
3
|
8.11.2008 |
12:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona M
8
|
18.10.2008 |
15:00 |
Savona M
2
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část |
Savona 5
5
|
18.10.2008 |
11:30 |
Savona M
3
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část |
Zbraslav H
4
|
5.10.2008 |
15:00 |
Savona M
7
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona I
2
|
5.10.2008 |
8:30 |
1.CC Bratislava
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona M
5
|
4.10.2008 |
15:00 |
Savona M
10
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :základní část |
Ledoborky 1
2
|
4.10.2008 |
8:30 |
Toxic RKC
1
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :základní část |
Savona M
12
|
25.5.2008 |
13:00 |
Klub z Viktorky
6
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2008 :Skupina D |
Savona M
8
|
25.5.2008 |
10:30 |
Zlatá Praha 1
9
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2008 :Skupina C |
Savona M
4
|
24.5.2008 |
16:30 |
Aritma 1
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2008 :Skupina A |
Savona M
10
|
24.5.2008 |
11:30 |
Savona M
4
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2008 :Základní část |
CC Ledoborci
5
|
13.4.2008 |
9:25 |
Zbraslav D
11
|
dráha 2. |
MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :semifinále |
1.CK Brno juniorky
5
|
12.4.2008 |
15:25 |
1.CK Brno juniorky
13
|
dráha 1. |
MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo |
Dion DJ
4
|
24.3.2008 |
11:55 |
Trutnov 2
1
|
dráha 1. |
MČRJ 2008 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
10
|
23.3.2008 |
11:55 |
Zbraslav D
8
|
dráha 2. |
MČRJ 2008 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
9
|
22.3.2008 |
14:55 |
1.CK Brno juniorky
7
|
dráha 4. |
MČRJ 2008 - juniorky :Základní část |
Dion DJ
4
|
22.3.2008 |
8:55 |
1.CK Brno juniorky
6
|
dráha 2. |
MČRJ 2008 - juniorky :Základní část |
Aritma 3
7
|
9.2.2008 |
18:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona M
4
|
9.2.2008 |
11:55 |
Savona M
5
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část |
Wallis
11
|
20.1.2008 |
15:25 |
Savona M
6
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Aritma 3
9
|
20.1.2008 |
8:55 |
Savona H
9
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona M
3
|
19.1.2008 |
15:25 |
Citadela
7
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona M
3
|
19.1.2008 |
8:55 |
Savona M
3
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Zbraslav D
8
|
22.12.2007 |
16:15 |
Trutnov
7
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Aritma 3
8
|
22.12.2007 |
12:15 |
MD CC Aritma 4
6
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Aritma 3
3
|
21.12.2007 |
20:15 |
CC Letící kameny
9
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Aritma 3
6
|
21.12.2007 |
16:15 |
Savona 4
8
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Aritma 3
5
|
21.12.2007 |
10:15 |
Zbraslav R
6
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Aritma 3
7
|
2.12.2007 |
14:00 |
Dion DJ
4
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj |
SCM Team
5
|
2.12.2007 |
11:00 |
Dion HJ
5
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj |
SCM Team
3
|
2.12.2007 |
8:30 |
Dion RM
7
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj |
SCM Team
11
|
18.11.2007 |
13:30 |
Dion DJ
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Savona M
3
|
18.11.2007 |
10:30 |
Savona M
11
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
1.KCK Trutnov 1
7
|
17.11.2007 |
14:30 |
Savona M
2
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Savona 5
7
|
17.11.2007 |
11:30 |
Savona M
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Dion DJ
5
|
11.11.2007 |
18:25 |
Savona M
1
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Dion SJ
6
|
11.11.2007 |
11:55 |
Savona M
5
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
10
|
10.11.2007 |
18:25 |
Wallis
10
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona M
6
|
10.11.2007 |
11:55 |
Aritma 3
13
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona M
1
|
28.10.2007 |
15:25 |
Savona M
3
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona H
11
|
28.10.2007 |
8:55 |
Savona M
5
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Citadela
12
|
27.10.2007 |
15:25 |
Zbraslav D
10
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona M
3
|
27.10.2007 |
8:55 |
Dion SJ
11
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona M
2
|
9.9.2007 |
15:00 |
Savona M
4
|
dráha 4. |
3.Přebor Prahy junioři - finále :Juniorky |
Zbraslav D
5
|
9.9.2007 |
12:00 |
CC Kolibris 4
9
|
dráha 2. |
3.Přebor Prahy junioři - finále :Juniorky |
Savona M
5
|
8.9.2007 |
14:00 |
Savona M
2
|
dráha 1. |
3.Přebor Prahy junioři :Juniorky |
CC Kolibris 4
8
|
8.9.2007 |
11:30 |
Savona M
2
|
dráha 2. |
3.Přebor Prahy junioři :Juniorky |
Zbraslav D
6
|
8.9.2007 |
9:00 |
Dion DJ
5
|
dráha 3. |
3.Přebor Prahy junioři :Juniorky |
Savona M
3
|
12.5.2007 |
14:00 |
1.CK Brno juniorky
7
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj |
Dion HJ
1
|
12.5.2007 |
11:00 |
Zbraslav 1
1
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj |
1.CK Brno juniorky
10
|
12.5.2007 |
8:30 |
Savona 4
5
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj |
1.CK Brno juniorky
5
|
13.4.2007 |
14:55 |
1.CK Brno juniorky
4
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
5
|
13.4.2007 |
8:55 |
Savona M
7
|
dráha 4. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
5
|
25.3.2007 |
14:55 |
1.CK Brno juniorky
3
|
dráha 4. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Zbraslav D
10
|
25.3.2007 |
8:55 |
CC Kladno Ž
6
|
dráha 1. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
9
|
24.3.2007 |
8:55 |
1.CK Brno juniorky
1
|
dráha 1. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Aritma 3
6
|
23.3.2007 |
18:25 |
Dion DJ
13
|
dráha 3. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
5
|
28.1.2007 |
11:55 |
1.CK Brno juniorky
3
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 3.- 6.místo |
Dion DJ
3
|
28.1.2007 |
8:25 |
1.CK Brno juniorky
4
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
Dion HJ
2
|
27.1.2007 |
16:55 |
1.CK Brno juniorky
3
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
Zbraslav 1
5
|
27.1.2007 |
12:55 |
Dion 1
10
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část |
1.CK Brno juniorky
2
|
12.11.2006 |
8:00 |
1.KCK Trutnov 1
14
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo |
1.CK Brno juniorky
5
|
11.11.2006 |
14:00 |
1.CK Brno juniorky
2
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část |
Dion DJ
9
|
11.11.2006 |
11:30 |
Zbraslav H
15
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část |
1.CK Brno juniorky
1
|
24.9.2006 |
14:55 |
1.CK Brno juniorky
10
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Finále |
Dion RM
4
|
24.9.2006 |
8:55 |
Dion 1
1
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část |
1.CK Brno juniorky
12
|
23.9.2006 |
14:55 |
1.CK Brno juniorky
9
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část |
Trutnov 1
5
|
23.9.2006 |
8:55 |
Kolibris 3
8
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část |
1.CK Brno juniorky
4
|
8.5.2006 |
14:30 |
CC Kladno Ž
8
|
dráha 2. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
1
|
8.5.2006 |
8:55 |
Savona D
15
|
dráha 1. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
1
|
7.5.2006 |
14:30 |
1.CK Brno juniorky
3
|
dráha 1. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
9
|
7.5.2006 |
8:55 |
1.CK Brno juniorky
1
|
dráha 3. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Dion DJ
17
|
6.5.2006 |
14:30 |
Zbraslav D
22
|
dráha 1. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
0
|
6.5.2006 |
8:55 |
1.CK Brno juniorky
3
|
dráha 3. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Aritma 3
16
|
30.4.2006 |
15:55 |
Zbraslav H
4
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo |
Savona D
8
|
30.4.2006 |
15:55 |
Savona D
3
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo |
Kolibris 3
5
|
29.4.2006 |
16:55 |
Savona D
9
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část |
Savona Z
2
|
29.4.2006 |
13:25 |
Savona D
14
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část |
Dion SJ
2
|
9.4.2006 |
9:00 |
1.CK Brno (M.Dirhan)
1
|
dráha 4. |
MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá |
Savona (J.Šulc)
16
|
8.4.2006 |
12:45 |
Airport Bratislava (Kuťka
0
|
dráha 3. |
MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá |
1.CK Brno (M.Dirhan)
9
|
8.4.2006 |
8:00 |
1.CC Bratislava (Kocian)
16
|
dráha A |
MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
1.CK Brno (M.Dirhan)
0
|
7.4.2006 |
15:15 |
Trutnov
19
|
dráha 3. |
MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
1.CK Brno (M.Dirhan)
1
|
6.11.2005 |
8:30 |
1.CK Brno juniorky
2
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo |
Dion DJ
15
|
5.11.2005 |
14:00 |
Zlatá Praha 2
6
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část |
1.CK Brno juniorky
2
|
5.11.2005 |
8:30 |
Dion SJ
9
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část |
1.CK Brno juniorky
0
|