horni

Hercok Aleš (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
26.9.2020 8:15 Zbraslav Polární lišky 1 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Ledoborci OS 0
21.9.2020 12:15 Ledo Diamond 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - O 7. místo
Dion WC 6
21.9.2020 9:00 Ledo Diamond 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále B
Savona H 7
20.9.2020 20:15 Ledo Diamond 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Zbraslav L 7
20.9.2020 12:30 Dion WC 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledo Diamond 5
20.9.2020 8:00 Ledo Diamond 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav ST 5
19.9.2020 18:00 Blues Turtle 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledo Diamond 9
19.9.2020 12:30 Zbraslav H 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledo Diamond 6
19.9.2020 8:00 Ledo Diamond 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav Z 2
6.9.2020 15:30 Ledoborci OS 0 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Lední medvědi 1
6.9.2020 10:30 Loupežníci Jičín 1 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Ledoborci OS 0
5.9.2020 8:15 Ledoborci OS 0 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Kolibris 7 1
7.3.2020 16:00 Ledoborci OS 2 dráha 1. MČRJ 2020 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Dion XY 4
7.3.2020 11:30 Ledoborci OS 6 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Savona 6 7
1.3.2020 15:30 Ledoborci OS 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 2
1.3.2020 8:30 Ledoborci 7 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 4
15.2.2020 17:15 Ledoborci OS 2 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Savona H 10
15.2.2020 12:25 Zbraslav OH 9 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Ledoborci OS 4
15.2.2020 8:05 Ledoborci OS 1 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Dion YB 8
9.2.2020 18:00 Ledoletci 4 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci OS 13
9.2.2020 11:30 Ledoborci OS 12 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 2
8.2.2020 18:00 Ledoborci NG 6 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci OS 9
8.2.2020 11:30 Ledoborci OS 3 dráha 2. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 5
7.2.2020 18:00 Ledoborci OS 10 dráha 2. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 1
7.2.2020 11:30 Dion XY 3 dráha 4. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci OS 7
12.1.2020 15:30 Ledoborci OS 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Morning star Přírodověda 5
12.1.2020 8:30 Ledoborci OS 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 1
11.1.2020 15:30 Ledoborci OS 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Dion 1 9
11.1.2020 8:30 Brno - Západ 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 5
15.12.2019 18:30 PLC S&K 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 8
15.12.2019 11:30 Ledoborci OS 9 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci 7 3
14.12.2019 18:30 Morning star Přírodověda 3 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 6
14.12.2019 11:30 Zbraslav R 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 10
17.11.2019 16:15 Ledoborci OS 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - SF
Kolibris 7 2
17.11.2019 13:00 Ledoborci NG 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoborci OS 2
16.11.2019 18:45 Kolibris 7 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoborci OS 6
16.11.2019 13:00 Ledoborci OS 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Zbraslav Polární lišky 2
16.11.2019 8:00 Ledoborci OS 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoletci 2
3.11.2019 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 6
3.11.2019 8:30 Dion 1 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 4
2.11.2019 15:30 Ledoborci OS 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Brno - Západ 10
2.11.2019 8:30 Ledoborci OS 6 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 9
26.5.2019 8:20 Ledoborci Army 3 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 7
25.5.2019 17:50 Ledoborci Army 5 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Slovenia 7
25.5.2019 12:50 Savona 9 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Army 2
25.5.2019 8:20 Ledoborci Army 10 dráha 1. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci NG 9
11.5.2019 18:00 Zbraslav Tučňáci 1 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 13
11.5.2019 11:30 Ledoborci Juniors 6 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 2
27.4.2019 15:30 Ledoborci Army 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 5
14.4.2019 18:30 Kamenný Újezd 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 13
14.4.2019 11:30 Ledoborci Army 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
PLC 3
13.4.2019 15:30 Zbraslav M 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 8
13.4.2019 8:30 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 4
6.4.2019 19:20 Ledoborci Juniors 0 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 1
6.4.2019 12:20 Kolibris 7 2 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 8
24.3.2019 19:20 Ledoborci Army 5 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Třešňovka D 4
24.3.2019 12:20 Dion HJ 5 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 6
23.3.2019 16:20 Ledoborci Army 6 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 3
23.3.2019 10:50 Ledoborci Army 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 9
3.3.2019 18:00 Ledoborci Army 11 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 5
3.3.2019 11:30 Dion XY 5 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 3
2.3.2019 18:00 Ledoborci Army 8 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci NG 7
2.3.2019 11:30 Savona 7 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 6
1.3.2019 15:00 Ledoborci Army 5 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 6
24.2.2019 18:30 Troublemakers 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 11
23.2.2019 18:30 Ledoborci Army 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 9
23.2.2019 11:30 Kolibris 3 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 9
20.1.2019 10:50 Ledoborci Army 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Savona 6
19.1.2019 19:20 Dion HJ 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři C
Ledoborci Army 3
19.1.2019 13:20 Ledoborci Army 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři C
Ledoborci NG 2
13.1.2019 18:30 Ledoborci Army 15 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 2
13.1.2019 11:30 PLC 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
12.1.2019 18:30 Ledoborci Army 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 6
12.1.2019 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 4
8.12.2018 18:00 Ledoborci Army 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
8.12.2018 11:30 Karviná 8 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 7
11.11.2018 16:20 Ledoborci Army 1 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Hungary 0
11.11.2018 10:50 Ledolamky 7 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 6
10.11.2018 16:20 Ledoborci Army 13 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7 4
10.11.2018 10:50 PLC 1 4 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 7
14.10.2018 18:00 Ledoborci Army 14 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
13.10.2018 15:00 Brno - Východ 2 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 9
13.10.2018 11:30 Ledoborci Army 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 3
21.4.2018 18:00 Ledoborci NG 7 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 6
25.2.2018 18:00 Savona 7 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Kolibris 3 6
25.2.2018 11:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 3
24.2.2018 18:00 Savona 1 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 10
24.2.2018 11:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 9
23.2.2018 18:00 Savona 10 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Dion HJ 2
23.2.2018 11:30 Sobi 2 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 10
11.2.2018 18:30 Savona 6 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 2
11.2.2018 11:30 Troublemakers 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Savona 6 13
10.2.2018 19:30 Savona 6 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Demion 0
10.2.2018 11:45 Klub z Viktorky 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 4
27.1.2018 13:20 Ledoborci Army 8 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina B
Savona 5 5
26.1.2018 17:00 Ledolamky 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina B
Savona 5 3
14.1.2018 19:30 Savona 6 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 3
14.1.2018 12:00 WHEELCHAIR 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.1.2018 19:30 Ledoborci 4 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 3
13.1.2018 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 4
10.12.2017 18:30 Karviná 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 7
10.12.2017 11:30 Ledoborci 8 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 6
2.12.2017 16:20 Ledoborci Juniors 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina G
Savona 5 5
2.12.2017 10:50 Savona 5 8 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina G
Dion DJ 4
26.11.2017 16:20 Dion HJ 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina C
Savona 5 8
26.11.2017 10:50 Savona 5 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina C
Ledoborci NG 3
18.11.2017 16:15 LAT 7 dráha 4. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CZE 2 3
18.11.2017 13:30 CZE 2 8 dráha 3. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
POL 7
17.11.2017 20:00 ESP 1 3 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CZE 2 6
17.11.2017 11:15 CZE 2 6 dráha 2. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CC Füssen 4
12.11.2017 18:30 Savona 6 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 8
12.11.2017 11:30 Demion 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
11.11.2017 17:30 Ledoborci Army 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
11.11.2017 11:15 Savona 6 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
29.10.2017 19:30 Savona 6 11 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
29.10.2017 12:00 Savona 6 10 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 2
28.10.2017 19:30 Zbraslav L 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 5
28.10.2017 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 3
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Savona 6 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 10
16.9.2017 10:15 PLC LEDO 8 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 1
15.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 4
30.4.2017 15:30 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 6 4
30.4.2017 10:00 Savona 6 10 dráha 1. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Kolibris 3 9
29.4.2017 8:55 Savona 6 8 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Ledoborci Juniors 6
16.4.2017 20:00 Ledoborci 2 8 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 7
15.4.2017 19:30 Savona 6 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Dion 1 9
15.4.2017 12:00 Kolibris 5 1 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 12
9.4.2017 17:15 Savona 17 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 3. místo
Ledoborci Army 6
9.4.2017 14:55 Ledolamky 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Savona 17 3
9.4.2017 11:55 Savona 17 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Třešňovka D 2
8.4.2017 9:55 Savona 17 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga A
Dion HJ 3
7.4.2017 18:10 Ledoborci NG 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga A
Savona 17 7
2.4.2017 8:30 Savona 6 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 1 8
1.4.2017 15:30 Zbraslav L 6 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 4
1.4.2017 8:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 8
26.3.2017 11:25 Savona 6 8 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Kolibris 3 11
25.3.2017 11:25 Dion HJ 4 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Savona 6 7
24.3.2017 15:55 Loupežníci Jičín 3 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Savona 6 8
29.1.2017 15:10 Ledoborci Army 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Skupina J
Savona 17 8
28.1.2017 15:10 Savona 17 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 5
28.1.2017 12:10 Dion HJ 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Savona 17 7
22.1.2017 18:30 Savona 6 5 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 8
22.1.2017 11:30 Savona 6 1 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 7
21.1.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 2
21.1.2017 11:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 12
18.12.2016 15:00 Savona 6 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion YB 11
17.12.2016 19:00 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Savona 6 6
17.12.2016 15:30 Ledoborci Army 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Savona 6 13
17.12.2016 8:30 Savona 6 16 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion HJ 2
3.12.2016 14:15 Savona 3 7 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
PLC LEDO 6
2.12.2016 21:00 Savona 3 2 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Liboc 2 6
2.12.2016 14:15 Zbraslav H 12 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Savona 3 0
20.11.2016 8:30 Zbraslav L 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 4
19.11.2016 15:30 Savona 6 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 9
19.11.2016 8:30 Savona 6 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 6
6.11.2016 18:50 Savona 17 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :O 3. místo junioři
Ledolamky 10
6.11.2016 9:50 Dion HJ 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Savona 17 7
5.11.2016 16:50 Savona 17 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 12
5.11.2016 9:50 Savona 17 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga A
Třešňovka D 4
16.10.2016 16:20 Kolibris 3 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Savona 17 8
16.10.2016 8:20 Savona 17 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Dion DJ 3
15.10.2016 16:20 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 8
15.10.2016 10:50 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 5
25.9.2016 18:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 3
25.9.2016 11:30 PLC S&K 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 4
24.9.2016 18:30 Savona 6 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 8
24.9.2016 11:30 Zbraslav R 11 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 0
10.9.2016 17:45 Savona 6 3 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 7
9.9.2016 20:00 Savona 5 9 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 6 2
9.9.2016 15:30 Savona 6 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 5
9.9.2016 10:15 Kolibris 1 9 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 6 3
22.5.2016 18:00 Savona 16 11 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - O 3. místo
Třešňovka D 4
22.5.2016 11:30 Savona 5 7 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - Semifinále
Savona 16 1
21.5.2016 17:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Savona 16 7
21.5.2016 8:30 Savona 16 11 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Kolibris 3 2
2.4.2016 17:15 Brno - Západ 1 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Savona 6 9
2.4.2016 11:15 Klub z Viktorky 7 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Savona 6 8
12.3.2016 15:30 Letící kameny 13 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 2
12.3.2016 8:30 Trutnov 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
6.3.2016 8:30 CZE 4 6 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2016 :
CZE 3 3
5.3.2016 14:30 CZE 3 4 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2016 :
CZE 2 6
5.3.2016 11:00 CZE 3 4 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2016 :Group A
HUN 1 8
4.3.2016 18:30 CZE 3 5 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2016 :Group A
Füssen 3
14.2.2016 12:30 Savona 16 6 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
Třešňovka D 10
14.2.2016 9:00 Savona 16 7 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C
PLC 2 3
13.2.2016 17:30 Liboc 13 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Savona 16 2
13.2.2016 11:00 Savona 16 4 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
PLC 1 9
31.1.2016 19:00 Savona 6 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 10
31.1.2016 12:00 Savona 6 3 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 9
30.1.2016 19:00 Dion CÉLINE 16 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 1
30.1.2016 12:00 Savona 6 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
6.12.2015 16:30 Savona 14 9 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion HJ 1
6.12.2015 8:30 Savona 14 10 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 0
5.12.2015 14:00 Savona 14 8 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci Army 2
5.12.2015 8:30 Savona 14 2 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
PLC 1 5
14.11.2015 18:45 CC Savona 6 1 dráha 2. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men A
GER 1 14
14.11.2015 13:15 CC Savona 6 2 dráha 3. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men A
RUS 3 13
14.11.2015 7:45 SVK 3 dráha 2. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men A
CC Savona 6 12
13.11.2015 17:20 ESP 1 10 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men A
CC Savona 6 6
1.11.2015 15:30 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 7
1.11.2015 8:30 Savona 6 3 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
31.10.2015 15:30 Savona 6 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 11
31.10.2015 8:30 Zbraslav OH 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
18.10.2015 16:30 Dion ŽD 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Savona 14 5
18.10.2015 11:00 Savona 14 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 9
17.10.2015 18:30 Savona 14 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Dion ŽH 5
17.10.2015 8:30 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Savona 14 1
11.10.2015 19:00 PLC S&K 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 8
11.10.2015 12:00 Savona 6 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
10.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 11 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
10.10.2015 12:00 Savona 6 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 7
29.3.2015 15:30 ČSC 1 6 dráha 1. MČR žáků 2015 :Finále
Loupežníci Jičín 2 8
29.3.2015 10:00 ČSC 1 9 dráha 1. MČR žáků 2015 :
ČSC 2 3
25.1.2015 17:10 ČSC 1 4 dráha 2. MČR žáků 2015 :
Dion 1 3
25.1.2015 11:25 ČSC 1 4 dráha 2. MČR žáků 2015 :Skupina A
Loupežníci Jičín 2 5
24.1.2015 17:35 PLC 2 2 dráha 4. MČR žáků 2015 :Skupina A
ČSC 1 11
24.1.2015 11:25 ČSC 1 1 dráha 1. MČR žáků 2015 :Skupina A
ČSC 2 8
21.12.2014 17:00 SpS Azules 5 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Rojas 3
20.12.2014 17:00 SpS Púrpuras 10 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Azules 4
20.12.2014 11:00 SpS Azules 2 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Verduras 9
20.12.2014 8:30 PLC 2 1 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Azules 7
13.4.2014 10:00 ČSC 3 7 dráha 1. Žákovské MČR 2014 :Semifinále
ČSC 1 2
9.2.2014 8:30 ČSC 3 11 dráha 1. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 1 2
8.2.2014 17:35 ČSC 1 4 dráha 4. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 2 3
8.2.2014 11:25 Loupežníci Jičín 8 dráha 2. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 1 2
Ledoborci OS 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - F
Loupežníci Jičín Juniors 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo