datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
29.9.2020 |
18:00 |
Kolibris 1
5
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav Klíma
9
|
28.9.2020 |
18:00 |
Kolibris 1
6
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav Klíma
9
|
28.9.2020 |
11:00 |
Kolibris 1
8
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav Klíma
6
|
27.9.2020 |
18:00 |
Liboc
4
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Semifinále |
Kolibris 1
7
|
27.9.2020 |
12:30 |
Kolibris 1
6
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Zbraslav Klíma
10
|
26.9.2020 |
20:30 |
Zbraslav OH
0
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Kolibris 1
9
|
26.9.2020 |
12:30 |
Kolibris 1
8
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Liboc
3
|
25.9.2020 |
19:00 |
Zbraslav Klíma
8
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Kolibris 1
5
|
25.9.2020 |
12:30 |
Kolibris 1
8
|
dráha 4. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Zbraslav OH
4
|
24.9.2020 |
19:00 |
Liboc
1
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – muži :Základní část |
Kolibris 1
9
|
28.3.2020 |
8:30 |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
|
dráha 3. |
MČR mixy 2020 :Skupina B |
Savona M (D.Miklík)
|
27.3.2020 |
17:50 |
Ledoion (O.Zbytek)
|
dráha 1. |
MČR mixy 2020 :Skupina B |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
|
27.3.2020 |
11:30 |
Dion FST (T.Skokánek)
|
dráha 3. |
MČR mixy 2020 :Skupina B |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
|
26.1.2020 |
12:00 |
Kolibris 1
10
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB
11
|
25.1.2020 |
20:15 |
Kolibris 1
9
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2
2
|
25.1.2020 |
12:00 |
Dion CÉLINE
3
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
8
|
7.12.2019 |
20:15 |
Liboc
0
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
10
|
7.12.2019 |
12:00 |
Kolibris 1
8
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Lucky Stones
1
|
6.12.2019 |
20:15 |
Zbraslav OH
5
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
6
|
28.10.2019 |
16:30 |
Dion YB
5
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
9
|
28.10.2019 |
8:15 |
Kolibris 1
8
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Dion CÉLINE
1
|
27.10.2019 |
16:30 |
Kolibris 2
4
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
14
|
27.10.2019 |
8:15 |
Kolibris 1
6
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Liboc
12
|
26.10.2019 |
16:30 |
Lucky Stones
2
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
9
|
26.10.2019 |
8:15 |
Kolibris 1
8
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH
6
|
30.3.2019 |
13:45 |
Savona 1 (L.Klíma)
6
|
dráha 3. |
MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
1.CK Brno (J.Bareš)
8
|
30.3.2019 |
11:00 |
1.CK Brno (J.Bareš)
5
|
dráha 2. |
MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
Ledo Savona (M.Strnadová)
6
|
29.3.2019 |
20:15 |
1.CK Brno (J.Bareš)
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
RPK Brno H (T.Horák)
4
|
29.3.2019 |
14:45 |
Ledofast (J.Rychlý)
2
|
dráha 5. |
MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená) |
1.CK Brno (J.Bareš)
9
|
24.3.2019 |
9:00 |
Dion YB
6
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
23.3.2019 |
16:00 |
Sem Tam Brno
10
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
7
|
23.3.2019 |
9:00 |
Tabery - Zbraslav
9
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Kolibris 1
5
|
22.3.2019 |
16:00 |
Tabery - Zbraslav
1
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Dion YB
11
|
22.3.2019 |
10:00 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
8
|
21.3.2019 |
19:00 |
Kolibris 1
9
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
7
|
9.2.2019 |
16:00 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Ledoborci 7
5
|
9.2.2019 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
3
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
6
|
27.1.2019 |
20:15 |
Kolibris 1
7
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
4
|
27.1.2019 |
12:00 |
Zbraslav OH
3
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
7
|
26.1.2019 |
20:15 |
Trutnov 1
6
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
9
|
26.1.2019 |
12:00 |
Tabery - Zbraslav
3
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB
10
|
9.12.2018 |
16:00 |
Liboc
6
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
7
|
9.12.2018 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
6
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
9
|
8.12.2018 |
16:00 |
Sem Tam Brno
8
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
2
|
8.12.2018 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH
14
|
28.10.2018 |
16:30 |
Ledoborci 7
6
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
7
|
28.10.2018 |
8:15 |
Tabery - Zbraslav
8
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1
7
|
27.10.2018 |
16:30 |
Dion YB
7
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
27.10.2018 |
8:15 |
Tabery - Zbraslav
11
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Liboc
2
|
23.9.2018 |
15:00 |
Tabery - Zbraslav
6
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018 |
Liboc
4
|
23.9.2018 |
12:00 |
Trutnov 1
7
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018 |
Tabery - Zbraslav
2
|
23.9.2018 |
8:55 |
Kolibris 2
3
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018 |
Tabery - Zbraslav
4
|
22.9.2018 |
20:00 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina B |
Ledoborci 1
6
|
22.9.2018 |
15:30 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina B |
Ledoborci 7
4
|
22.9.2018 |
10:15 |
Ledolamky
5
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina B |
Tabery - Zbraslav
6
|
21.9.2018 |
20:00 |
Klub z Viktorky
7
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2018 :Skupina B |
Tabery - Zbraslav
7
|
18.3.2018 |
9:30 |
Tabery - Zbraslav
3
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále |
Kolibris 1
6
|
17.3.2018 |
16:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále |
Tabery - Zbraslav
3
|
16.3.2018 |
16:00 |
Tabery - Zbraslav
3
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Dion YB
9
|
16.3.2018 |
10:00 |
Sem Tam Brno
6
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
15.3.2018 |
16:00 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Kolibris 1
5
|
15.3.2018 |
10:00 |
Dion YB
4
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
14.3.2018 |
16:00 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
4
|
14.3.2018 |
10:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
4
|
3.2.2018 |
20:15 |
Tabery - Zbraslav
11
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5
6
|
3.2.2018 |
12:00 |
Tabery - Zbraslav
9
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
8
|
14.1.2018 |
16:00 |
Kolibris 1
5
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
3
|
14.1.2018 |
8:30 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
2
|
13.1.2018 |
16:00 |
Trutnov 1
8
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
7
|
13.1.2018 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB
8
|
17.12.2017 |
16:30 |
Liboc
4
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
3
|
17.12.2017 |
8:15 |
Tabery - Zbraslav
8
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
7
|
16.12.2017 |
16:30 |
Sem Tam Brno
1
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
16.12.2017 |
8:15 |
Tabery - Zbraslav
8
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2
7
|
2.12.2017 |
20:45 |
Ledoborci
8
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav Srnery
2
|
2.12.2017 |
16:15 |
Zbraslav Srnery
8
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Savona M
9
|
1.12.2017 |
20:45 |
Liboc
4
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav Srnery
9
|
1.12.2017 |
15:15 |
Zbraslav Srnery
5
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
PLC LEDO
7
|
29.10.2017 |
16:00 |
Savona 5
2
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
29.10.2017 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
6
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1
9
|
28.10.2017 |
16:00 |
Dion YB
7
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
6
|
28.10.2017 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
10
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Liboc
2
|
15.10.2017 |
15:30 |
Zbraslav Srnery
6
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Zápas o 3. místo |
PLC LEDO
7
|
15.10.2017 |
12:15 |
Zbraslav Srnery
2
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále |
Zbraslav H
7
|
15.10.2017 |
9:00 |
Zbraslav Srnery
6
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále |
Trutnov 1
4
|
14.10.2017 |
20:45 |
Zbraslav Srnery
8
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Liboc
3
|
14.10.2017 |
16:15 |
Zbraslav Srnery
1
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav M
0
|
14.10.2017 |
10:45 |
Savona 1
4
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav Srnery
8
|
13.10.2017 |
20:45 |
Zbraslav Srnery
6
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Trutnov 2
7
|
13.10.2017 |
15:15 |
Red Panda Zbraslav
4
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav Srnery
10
|
17.9.2017 |
9:00 |
Tabery - Zbraslav
5
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále |
Liboc
7
|
16.9.2017 |
15:30 |
Zbraslav L
2
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2017 :Skupina A |
Tabery - Zbraslav
7
|
16.9.2017 |
10:15 |
Letící kameny
3
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2017 :Skupina A |
Tabery - Zbraslav
6
|
15.9.2017 |
20:00 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2017 :Skupina A |
Sokolky
3
|
15.9.2017 |
14:45 |
Tabery - Zbraslav
2
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2017 :Skupina A |
Dion YB
7
|
14.5.2017 |
9:30 |
Sem Tam Brno
9
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále |
Tabery - Zbraslav
8
|
13.5.2017 |
17:00 |
Sem Tam Brno
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále |
Tabery - Zbraslav
1
|
13.5.2017 |
11:00 |
Kolibris 1
9
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Semifinále |
Tabery - Zbraslav
10
|
12.5.2017 |
17:00 |
Tabery - Zbraslav
10
|
dráha 4. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Tie break |
Liboc
9
|
12.5.2017 |
11:00 |
Liboc
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
2
|
11.5.2017 |
17:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 4. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
6
|
11.5.2017 |
11:00 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
8
|
10.5.2017 |
17:00 |
Tabery - Zbraslav
10
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Liboc
5
|
10.5.2017 |
11:00 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Kolibris 1
6
|
9.5.2017 |
19:00 |
Sem Tam Brno
9
|
dráha 4. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
3
|
18.3.2017 |
19:00 |
Tabery - Zbraslav
9
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1
6
|
5.3.2017 |
11:05 |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
0
|
dráha 2. |
MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo |
M Dion Céline (K.Krupanský)
1
|
5.3.2017 |
8:20 |
Ledoborci 7 (M.Dolejší)
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
4
|
4.3.2017 |
19:50 |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
1
|
dráha 1. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
Ledoborci 1 (M.Pospíšil)
7
|
4.3.2017 |
13:50 |
Dion VIP (V.Černovský)
2
|
dráha 2. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
6
|
4.3.2017 |
8:20 |
Loupežníci Jičín (K.Karásek)
3
|
dráha 1. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
12
|
3.3.2017 |
14:50 |
Zbraslav Tabery (K.Tabery)
11
|
dráha 4. |
MČR mixy 2017 :Skupina B |
RPK Brno Z (Z.Vlčková)
2
|
26.2.2017 |
16:00 |
Sem Tam Brno
9
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
6
|
26.2.2017 |
8:30 |
Savona 5
1
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
25.2.2017 |
16:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
10
|
25.2.2017 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
8
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav OH
4
|
15.2.2017 |
18:30 |
Tabery - Zbraslav
8
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Liboc
6
|
4.12.2016 |
17:00 |
Zbraslav Tabery
8
|
dráha 3. |
MČR Mixed Doubles 2016 :O 3. místo |
Savona 1
6
|
4.12.2016 |
13:30 |
Zbraslav Tabery
3
|
dráha 4. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Semifinále |
Zbraslav H
7
|
4.12.2016 |
10:00 |
Zbraslav Tabery
10
|
dráha 1. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále |
Zbraslav SK
8
|
3.12.2016 |
20:15 |
Liboc 2
1
|
dráha 2. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále |
Zbraslav Tabery
7
|
3.12.2016 |
10:00 |
Zbraslav Tabery
9
|
dráha 3. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D |
Zbraslav SK
11
|
2.12.2016 |
19:00 |
Ledoborci 2
4
|
dráha 2. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D |
Zbraslav Tabery
7
|
2.12.2016 |
10:00 |
Zbraslav Tabery
8
|
dráha 3. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina D |
Ledoborci 7
0
|
13.11.2016 |
19:00 |
Kolibris 1
8
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
7
|
13.11.2016 |
11:30 |
Tabery - Zbraslav
5
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
6
|
12.11.2016 |
19:00 |
Liboc
8
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
1
|
12.11.2016 |
11:30 |
Tabery - Zbraslav
5
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5
4
|
9.10.2016 |
16:00 |
Trutnov 1
4
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
9.10.2016 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
7
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2
6
|
8.10.2016 |
16:00 |
Zbraslav OH
7
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Tabery - Zbraslav
8
|
8.10.2016 |
8:30 |
Tabery - Zbraslav
6
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
4
|
11.9.2016 |
16:30 |
Kolibris 1
6
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2016 :O 3. místo |
Tabery - Zbraslav
5
|
11.9.2016 |
13:30 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2016 :Semifinále |
Tabery - Zbraslav
2
|
11.9.2016 |
10:15 |
Liboc
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2016 :1/4 finále |
Tabery - Zbraslav
6
|
10.9.2016 |
12:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina B |
Tabery - Zbraslav
2
|
10.9.2016 |
8:00 |
Zbraslav L
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina B |
Tabery - Zbraslav
6
|
9.9.2016 |
17:45 |
Falcon Praha
3
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina B |
Tabery - Zbraslav
9
|
9.9.2016 |
12:30 |
Tabery - Zbraslav
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina B |
Ledoborci 7
3
|
9.9.2016 |
8:00 |
Tabery - Zbraslav
1
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2016 :Skupina B |
Třešňovka D
0
|
13.4.2016 |
8:30 |
Liboc
8
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále |
Duhoví Jednorožci
7
|
12.4.2016 |
18:00 |
Liboc
9
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále |
Duhoví Jednorožci
8
|
12.4.2016 |
12:00 |
Sem Tam Brno
5
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Semifinále |
Duhoví Jednorožci
6
|
11.4.2016 |
12:00 |
Duhoví Jednorožci
10
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Sem Tam Brno
3
|
10.4.2016 |
20:00 |
Duhoví Jednorožci
3
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Liboc
7
|
10.4.2016 |
12:00 |
Duhoví Jednorožci
6
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Savona 5
5
|
9.4.2016 |
20:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Duhoví Jednorožci
9
|
9.4.2016 |
12:00 |
Kolibris 1
9
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2016 – muži : |
Duhoví Jednorožci
2
|
12.3.2016 |
19:00 |
Dion YB
7
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
4
|
12.3.2016 |
12:00 |
Duhoví Jednorožci
5
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5
4
|
31.1.2016 |
15:30 |
Duhoví Jednorožci
5
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
3
|
31.1.2016 |
8:30 |
Duhoví Jednorožci
8
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
3
|
30.1.2016 |
15:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
7
|
30.1.2016 |
8:30 |
Sem Tam Brno
7
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
8
|
1.11.2015 |
18:30 |
Liboc
6
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
5
|
1.11.2015 |
12:00 |
Duhoví Jednorožci
6
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2
10
|
31.10.2015 |
18:30 |
Duhoví Jednorožci
1
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
4
|
31.10.2015 |
12:00 |
Kolibris 1
4
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
6
|
17.10.2015 |
10:00 |
Kolibris 1
10
|
dráha 3. |
Kvalifikace ME 2015 – muži :Semifinále |
Duhoví Jednorožci
6
|
16.10.2015 |
16:00 |
Duhoví Jednorožci
9
|
dráha 1. |
Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část |
Kolibris 2
6
|
16.10.2015 |
10:00 |
Sem Tam Brno
7
|
dráha 3. |
Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
10
|
15.10.2015 |
18:00 |
Duhoví Jednorožci
6
|
dráha 2. |
Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část |
Kolibris 1
7
|
11.10.2015 |
15:30 |
Zbraslav R
4
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
7
|
11.10.2015 |
8:30 |
Duhoví Jednorožci
4
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Dion YB
3
|
10.10.2015 |
15:30 |
Savona 5
4
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duhoví Jednorožci
7
|
10.10.2015 |
8:30 |
Duhoví Jednorožci
4
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Liboc
3
|
13.9.2015 |
16:15 |
Liboc
0
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2015 :O 3. místo |
Duhoví Jednorožci
10
|
13.9.2015 |
13:15 |
Duhoví Jednorožci
3
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2015 :Semifinále |
Savona 5
7
|
13.9.2015 |
9:15 |
Sokolky
3
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále |
Duhoví Jednorožci
6
|
12.9.2015 |
17:15 |
PLC LEDO
5
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina B |
Duhoví Jednorožci
6
|
12.9.2015 |
11:15 |
Duhoví Jednorožci
4
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina B |
Letící kameny
2
|
11.9.2015 |
13:45 |
Falcon Praha
3
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina B |
Duhoví Jednorožci
6
|
11.9.2015 |
8:45 |
Duhoví Jednorožci
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina B |
Savona 6
3
|
25.4.2015 |
12:00 |
Sem Tam Brno
10
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Semifinále |
Duh.jedn.
7
|
24.4.2015 |
16:00 |
Kolibris 2
3
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Duh.jedn.
7
|
24.4.2015 |
8:00 |
Kolibris 1
9
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Duh.jedn.
3
|
23.4.2015 |
16:00 |
Duh.jedn.
8
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Liboc
12
|
23.4.2015 |
8:00 |
Kolibris 2
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Duh.jedn.
8
|
22.4.2015 |
16:00 |
Duh.jedn.
6
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Savona 5
3
|
22.4.2015 |
8:00 |
Sem Tam Brno
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část |
Duh.jedn.
6
|
15.3.2015 |
9:00 |
Zbraslav R
2
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn.
7
|
14.3.2015 |
19:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn.
4
|
14.3.2015 |
12:00 |
Kolibris 1
4
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn.
5
|
18.1.2015 |
15:30 |
Duh.jedn.
4
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Sem Tam Brno
5
|
18.1.2015 |
8:30 |
Duh.jedn.
3
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Liboc
5
|
17.1.2015 |
15:30 |
Trutnov 1
9
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn.
6
|
17.1.2015 |
8:30 |
Duh.jedn.
1
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Savona 5
8
|
13.12.2014 |
19:00 |
Ledoborci 4
10
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00 |
Duhoví jednorožci
7
|
12.12.2014 |
19:00 |
Duhoví jednorožci
10
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2014 :Skupina F |
Ledoborci 1
4
|
12.12.2014 |
14:15 |
Ledoborci 4
1
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2014 :Skupina F |
Duhoví jednorožci
9
|
2.11.2014 |
18:30 |
Zbraslav R
2
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn.
7
|
2.11.2014 |
12:00 |
Duh.jedn.
1
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 2
9
|
1.11.2014 |
18:30 |
Duh.jedn.
7
|
dráha 3. |
Extraliga – muži :Základní část |
Kolibris 1
8
|
1.11.2014 |
12:00 |
Sem Tam Brno
8
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn.
2
|
12.10.2014 |
15:30 |
Liboc
6
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn.
4
|
12.10.2014 |
8:30 |
Duh.jedn.
6
|
dráha 1. |
Extraliga – muži :Základní část |
Trutnov 1
5
|
11.10.2014 |
15:30 |
Savona 5
6
|
dráha 2. |
Extraliga – muži :Základní část |
Duh.jedn.
3
|
11.10.2014 |
8:30 |
Duh.jedn.
8
|
dráha 4. |
Extraliga – muži :Základní část |
Zbraslav R
5
|
14.9.2014 |
12:15 |
Duh.jedn.
1
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále |
Zbraslav W
7
|
14.9.2014 |
9:45 |
PLC S&K
1
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2014 :Osmifinále |
Duh.jedn.
6
|
13.9.2014 |
19:30 |
Dion YB
3
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2014 :Skupina F |
Duh.jedn.
10
|
13.9.2014 |
9:45 |
Duh.jedn.
12
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2014 :Skupina F |
Ledoborci 3
2
|
3.5.2014 |
17:25 |
Duh.jednorožci (K.Chaloupek)
4
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 1 (H.Synáčková)
7
|
3.5.2014 |
11:25 |
Zbraslav M (L.Navrátilová)
1
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Duh.jednorožci (K.Chaloupek)
8
|
3.5.2014 |
8:25 |
Savona 2 (J.Splavec)
5
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Duh.jednorožci (K.Chaloupek)
2
|
2.5.2014 |
18:25 |
Trutnov (M.Hoferka)
6
|
dráha 2. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Duh.jednorožci (K.Chaloupek)
3
|
2.5.2014 |
11:25 |
Duh.jednorožci (K.Chaloupek)
10
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
ČSC 1 (A.Jiral)
2
|
20.4.2014 |
12:00 |
Duh.jedn.
2
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR – muži :Semifinále |
Sem Tam Brno
5
|
19.4.2014 |
12:00 |
Kolibris 1
8
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Duh.jedn.
7
|
18.4.2014 |
20:00 |
Duh.jedn.
5
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Savona 5
1
|
18.4.2014 |
12:00 |
Kolibris 2
3
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Duh.jedn.
9
|
17.4.2014 |
20:00 |
Sem Tam Brno
4
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Duh.jedn.
8
|
17.4.2014 |
12:00 |
Duh.jedn.
5
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR – muži :Základní část |
Liboc
6
|
1.2.2014 |
19:00 |
Duh.jedn.
9
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Základní část |
Savona 5
4
|
1.2.2014 |
11:30 |
Duh.jedn.
8
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 2
4
|
19.1.2014 |
16:00 |
Duh.jedn.
9
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Základní část |
Dion X
2
|
19.1.2014 |
8:30 |
Duh.jedn.
5
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Základní část |
Savona 4
7
|
18.1.2014 |
16:00 |
Duh.jedn.
8
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Základní část |
Kolibris 1
6
|
18.1.2014 |
8:30 |
Sem Tam Brno
6
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn.
8
|
21.12.2013 |
18:45 |
Savona 5
8
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina A |
Duh.jedn.
4
|
21.12.2013 |
13:00 |
Duh.jedn.
0
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina A |
Zbraslav OH
8
|
21.12.2013 |
8:00 |
Duh.jedn.
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2013 :Skupina A |
Dion YB
7
|
3.11.2013 |
19:00 |
Duh.jedn.
7
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Základní část |
Zbraslav R
4
|
3.11.2013 |
11:30 |
Savona 5
8
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn.
4
|
2.11.2013 |
19:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn.
12
|
2.11.2013 |
11:30 |
Dion X
4
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn.
10
|
13.10.2013 |
16:00 |
Savona 4
6
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn.
4
|
13.10.2013 |
8:30 |
Kolibris 1
11
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn.
2
|
12.10.2013 |
16:00 |
Duh.jedn.
4
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Základní část |
Sem Tam Brno
7
|
12.10.2013 |
8:30 |
Zbraslav R
4
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Základní část |
Duh.jedn.
9
|
12.5.2013 |
18:00 |
Duh.jedn.
6
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2013 – muži :Finále |
Zbraslav OH
4
|
12.5.2013 |
8:00 |
Duh.jedn.
4
|
dráha 4. |
Akademické MČR 2013 – muži :Základní část |
Savona 1
2
|
11.5.2013 |
18:00 |
Duh.jedn.
9
|
dráha 2. |
Akademické MČR 2013 – muži :Základní část |
Aritma 1
6
|
11.5.2013 |
13:00 |
Duh.jedn.
8
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2013 – muži :Základní část |
Ledo Dion
2
|
11.5.2013 |
8:00 |
ČVUT
4
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2013 – muži :Základní část |
Duh.jedn.
9
|
4.5.2013 |
19:00 |
Zbraslav H (R.Boháč)
4
|
dráha 2. |
MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo) |
Duhoví jednorožci (L.Klíma)
3
|
4.5.2013 |
13:00 |
Citadela (J.Kováč)
3
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená) |
Duhoví jednorožci (L.Klíma)
8
|
4.5.2013 |
8:00 |
Duhoví jednorožci (L.Klíma)
6
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená) |
RIPER HK (V.Hubálek)
4
|
3.5.2013 |
18:00 |
Duhoví jednorožci (L.Klíma)
4
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená) |
Savona 1 (J.Bareš)
5
|
3.5.2013 |
13:00 |
Zbraslav M (O.Kotouč)
3
|
dráha 2. |
MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená) |
Duhoví jednorožci (L.Klíma)
10
|
19.4.2013 |
16:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Duhoví jednorožci
3
|
19.4.2013 |
8:00 |
Zbraslav R
4
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Duhoví jednorožci
10
|
18.4.2013 |
16:00 |
Duhoví jednorožci
6
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Sem Tam Brno
11
|
18.4.2013 |
8:00 |
Kolibris 1
5
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Duhoví jednorožci
6
|
17.4.2013 |
16:00 |
Dion X
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Duhoví jednorožci
6
|
17.4.2013 |
8:00 |
Duhoví jednorožci
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4
2
|
23.2.2013 |
19:00 |
Duhoví jednorožci
2
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Aritma 1
9
|
23.2.2013 |
11:30 |
Sem Tam Brno
6
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci
5
|
3.2.2013 |
16:00 |
Duhoví jednorožci
6
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 4
7
|
3.2.2013 |
8:30 |
Duhoví jednorožci
3
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Zbraslav R
10
|
2.2.2013 |
16:00 |
Duhoví jednorožci
6
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Letící kameny
4
|
2.2.2013 |
8:30 |
Duhoví jednorožci
10
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Kolibris 1
2
|
15.12.2012 |
13:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená) |
Duhoví jednorožci
7
|
15.12.2012 |
9:00 |
Duhoví jednorožci
5
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená) |
Dion VIP
7
|
14.12.2012 |
16:00 |
Savona M
6
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená) |
Duhoví jednorožci
4
|
14.12.2012 |
9:00 |
Duhoví jednorožci
10
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená) |
Zbraslav M
5
|
18.11.2012 |
19:00 |
Dion X
4
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci
6
|
18.11.2012 |
11:30 |
Aritma 1
7
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci
9
|
17.11.2012 |
19:00 |
Duhoví jednorožci
4
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Sem Tam Brno
6
|
17.11.2012 |
11:30 |
Savona 4
3
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci
10
|
4.11.2012 |
16:00 |
Zbraslav R
10
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci
3
|
4.11.2012 |
8:30 |
Letící kameny
6
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci
9
|
3.11.2012 |
16:00 |
Duhoví jednorožci
3
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Dion X
8
|
3.11.2012 |
8:30 |
Kolibris 1
9
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část) |
Duhoví jednorožci
7
|
20.4.2012 |
12:00 |
Letící kameny
0
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Aritma 2
1
|
19.4.2012 |
20:00 |
Dion X
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Aritma 2
8
|
19.4.2012 |
12:00 |
Aritma 2
3
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Sem Tam Brno
9
|
18.4.2012 |
20:00 |
Aritma 2
2
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Aritma 1
8
|
18.4.2012 |
12:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Aritma 2
6
|
25.2.2012 |
19:00 |
Savona 4
4
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2
7
|
25.2.2012 |
11:30 |
Sem Tam Brno
11
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2
2
|
5.2.2012 |
16:00 |
Aritma 2
5
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Dion X
7
|
5.2.2012 |
8:30 |
Aritma 2
10
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav R
3
|
4.2.2012 |
16:00 |
Aritma 2
6
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Kolibris 1
9
|
4.2.2012 |
8:30 |
Aritma 2
8
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 5
2
|
20.11.2011 |
19:00 |
Aritma 2
9
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Letící kameny
5
|
20.11.2011 |
11:30 |
Aritma 2
9
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Savona 4
2
|
19.11.2011 |
19:00 |
Dion X
3
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2
7
|
19.11.2011 |
11:30 |
Aritma 2
2
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Sem Tam Brno
8
|
30.10.2011 |
16:00 |
Zbraslav R
9
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2
6
|
30.10.2011 |
8:30 |
Kolibris 1
6
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2
7
|
29.10.2011 |
16:00 |
Savona 5
6
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2
5
|
29.10.2011 |
8:30 |
Letící kameny
7
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část) |
Aritma 2
6
|
22.5.2011 |
14:30 |
Zbraslav R
4
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Finále |
Aritma 2
7
|
22.5.2011 |
11:30 |
Aritma 2
4
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále |
Trutnov 1
3
|
22.5.2011 |
8:30 |
Aritma 2
5
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále |
Dion SJ
4
|
21.5.2011 |
17:40 |
Aritma 2
9
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina |
Dion 1
2
|
21.5.2011 |
12:20 |
Aritma 2
6
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina |
Zbraslav OH
5
|
21.5.2011 |
8:00 |
Aritma 2
9
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina |
Trutnov 2
3
|
8.5.2011 |
18:15 |
Kolibris
4
|
dráha 2. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Finále) |
Aritma 1
6
|
8.5.2011 |
15:00 |
Savona 2
5
|
dráha 4. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Semifinále) |
Aritma 1
7
|
8.5.2011 |
9:15 |
Tee Party Z
2
|
dráha 2. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo) |
Aritma 1
8
|
7.5.2011 |
19:50 |
Savona 2
3
|
dráha 2. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina |
Aritma 1
6
|
7.5.2011 |
15:30 |
Dion RM
6
|
dráha 3. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina |
Aritma 1
11
|
7.5.2011 |
8:00 |
Savona M
7
|
dráha 1. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina |
Aritma 1
9
|
6.5.2011 |
17:40 |
Ledoborci 3
5
|
dráha 4. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina |
Aritma 1
11
|
23.4.2011 |
8:00 |
Sem Tam Brno
14
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Aritma 2
4
|
22.4.2011 |
16:00 |
Aritma 2
4
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Savona 4
7
|
22.4.2011 |
8:00 |
Dion X
6
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Aritma 2
9
|
21.4.2011 |
16:00 |
Aritma 2
4
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Kolibris 1
6
|
21.4.2011 |
8:00 |
Zbraslav R
9
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Základní část |
Aritma 2
1
|
27.3.2011 |
16:15 |
Zbraslav H
3
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - Finále |
Aritma 2
6
|
27.3.2011 |
9:15 |
Kolibris 3
0
|
dráha 4. |
Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - semifinále |
Aritma 2
8
|
26.3.2011 |
20:45 |
Aritma 2
10
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B |
Praha A
3
|
26.3.2011 |
16:45 |
Zbraslav H
1
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B |
Aritma 2
16
|
20.3.2011 |
14:00 |
Aritma 2
0
|
dráha 1. |
Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff 2011 |
Letící kameny
0
|
20.3.2011 |
9:00 |
Trutnov 1
4
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2
5
|
19.3.2011 |
18:30 |
Aritma 2
4
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav R
6
|
19.3.2011 |
12:00 |
Dion X
4
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2
7
|
13.2.2011 |
15:30 |
Aritma 1
6
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2
3
|
13.2.2011 |
9:00 |
Aritma 2
2
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Sem Tam Brno
10
|
12.2.2011 |
15:30 |
Aritma 2
4
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4
9
|
12.2.2011 |
9:00 |
Trutnov 1
5
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2
9
|
19.12.2010 |
10:45 |
Zbraslav D
4
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále |
CC Letící kameny
5
|
18.12.2010 |
16:00 |
Ledoborci 2
3
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina |
Zbraslav D
9
|
18.12.2010 |
12:00 |
Zbraslav D
4
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina |
Trutnov 2
5
|
18.12.2010 |
8:00 |
Zbraslav D
10
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina |
CC RIPER 1
2
|
17.12.2010 |
18:00 |
Prague Tee Party
3
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina |
Zbraslav D
12
|
7.11.2010 |
18:30 |
Kolibris 1
5
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2
7
|
7.11.2010 |
12:00 |
Zbraslav R
9
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2
10
|
6.11.2010 |
18:30 |
Aritma 2
9
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 1
4
|
6.11.2010 |
12:00 |
Aritma 2
5
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Dion X
6
|
10.10.2010 |
15:30 |
Aritma 2
6
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Sem Tam Brno
11
|
10.10.2010 |
9:00 |
Aritma 2
4
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Savona 4
9
|
9.10.2010 |
15:30 |
Trutnov 1
8
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2
3
|
9.10.2010 |
9:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část) |
Aritma 2
5
|
23.5.2010 |
18:00 |
Kolibris 3
2
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo |
Aritma 2
10
|
23.5.2010 |
14:30 |
RPK Brno
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo |
Aritma 2
7
|
23.5.2010 |
8:00 |
Aritma 2
11
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina |
Dion VIP
1
|
22.5.2010 |
17:00 |
Aritma 2
2
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina |
Aritma 1
10
|
22.5.2010 |
14:00 |
Kolibris 3
6
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina |
Aritma 2
7
|
22.5.2010 |
8:00 |
Dion DJ
2
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina |
Aritma 2
7
|
1.5.2010 |
17:30 |
Aritma 1
7
|
dráha B |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Trutnov
6
|
1.5.2010 |
13:15 |
Aritma 1
9
|
dráha 4. |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Savona (J.Kováč)
6
|
30.4.2010 |
15:30 |
Aritma 1
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2010 :Skupina A |
Trutnov (V.Zinga)
8
|
30.4.2010 |
8:30 |
Zbraslav (V.Reitmajer)
4
|
dráha 2. |
MČR mixy 2010 :Skupina A |
Aritma 1
10
|
28.3.2010 |
16:00 |
Savona 4
6
|
dráha 2. |
Akademické MČR 2010 - muži :Finále |
Aritma 2
5
|
28.3.2010 |
12:30 |
Aritma 2
6
|
dráha 4. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Zbraslav H
4
|
28.3.2010 |
9:00 |
Aritma 2
8
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Zbraslav OH
3
|
27.3.2010 |
20:30 |
Savona 4
9
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Aritma 2
2
|
27.3.2010 |
15:30 |
RPK Brno
2
|
dráha 2. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Aritma 2
9
|
27.3.2010 |
10:30 |
Aritma 2
7
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina |
Praha A
5
|
19.2.2010 |
12:00 |
Aritma 2
5
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Sem Tam Brno
10
|
18.2.2010 |
20:00 |
Savona 4
9
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Aritma 2
6
|
18.2.2010 |
12:00 |
Aritma 2
5
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Kolibris 1
6
|
17.2.2010 |
20:00 |
Dion X
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Aritma 2
4
|
17.2.2010 |
12:00 |
Aritma 2
6
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin |
Trutnov 1
5
|
15.2.2010 |
18:00 |
Aritma 2
6
|
dráha 2. |
Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff |
Zbraslav R
4
|
14.2.2010 |
18:40 |
Zbraslav R
6
|
dráha 3. |
Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff |
Aritma 2
7
|
14.2.2010 |
14:00 |
Aritma 2
2
|
dráha 2. |
Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff |
Zbraslav R
7
|
14.2.2010 |
10:00 |
Savona 5
4
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
6
|
13.2.2010 |
15:00 |
Aritma 2
9
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Kolibris 3
6
|
13.2.2010 |
8:30 |
Aritma 2
7
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Letící kameny
2
|
17.1.2010 |
18:30 |
Westbay
1
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
8
|
17.1.2010 |
12:00 |
Ledoborci 1
7
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
5
|
16.1.2010 |
18:30 |
Aritma 2
4
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 5
9
|
16.1.2010 |
12:00 |
S&K Tee Party
1
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
8
|
20.12.2009 |
12:00 |
Ledoborci 2
9
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2009 :MD Čtvrtfinále |
Zbraslav D
5
|
20.12.2009 |
10:00 |
Zbraslav D
0
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2009 :MD skupina C (Zelená) |
Dion SJ
9
|
19.12.2009 |
16:00 |
RPK Brno 1
1
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2009 :MD skupina C (Zelená) |
Zbraslav D
10
|
19.12.2009 |
8:00 |
Zbraslav D
7
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2009 :MD skupina C (Zelená) |
Demion
5
|
18.12.2009 |
12:00 |
Zbraslav OH
4
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2009 :MD skupina C (Zelená) |
Zbraslav D
9
|
8.11.2009 |
15:00 |
Aritma 2
7
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zlatá Praha 1
5
|
8.11.2009 |
8:30 |
Kolibris 3
4
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
7
|
7.11.2009 |
15:00 |
Letící kameny
4
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
8
|
7.11.2009 |
8:30 |
Aritma 2
1
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Westbay
7
|
11.10.2009 |
18:30 |
Aritma 2
5
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Ledoborci 1
7
|
11.10.2009 |
12:00 |
Savona 5
0
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
8
|
10.10.2009 |
18:30 |
Aritma 2
4
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
S&K Tee Party
3
|
10.10.2009 |
12:00 |
Zlatá Praha 1
3
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
4
|
24.5.2009 |
21:00 |
Zbraslav OH
9
|
dráha 1. |
Akademici 2009 - muži :o 3. místo |
Aritma 2
0
|
24.5.2009 |
16:00 |
Aritma 2
3
|
dráha 4. |
Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Praha A
5
|
24.5.2009 |
13:30 |
Aritma 2
5
|
dráha 3. |
Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Zbraslav OH
4
|
24.5.2009 |
11:00 |
Zbraslav H
10
|
dráha 4. |
Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Aritma 2
3
|
24.5.2009 |
8:30 |
Zbraslav A
1
|
dráha 2. |
Akademici 2009 - muži :základní skupina |
Aritma 2
14
|
3.5.2009 |
16:15 |
Kolibris
4
|
dráha 1. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Trutnov
9
|
3.5.2009 |
13:00 |
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček)
0
|
dráha 2. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Trutnov
9
|
3.5.2009 |
10:45 |
Trutnov
6
|
dráha B |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
1.CK Brno (B.Henzlová)
4
|
2.5.2009 |
18:00 |
Dion (P.Horák)
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Trutnov
4
|
2.5.2009 |
12:30 |
Trutnov
8
|
dráha 2. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Trutnov (V.Zinga)
2
|
1.5.2009 |
20:00 |
Dion (J.Halad)
4
|
dráha A |
MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C |
Trutnov
7
|
1.5.2009 |
13:00 |
Zbraslav (K.Mošová)
4
|
dráha B |
MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C |
Trutnov
5
|
28.3.2009 |
20:10 |
Aritma 2
3
|
dráha 2. |
Mixed Doubles - Jaro '09 :Poslední kolo (o 3. místo) |
Savona 4
10
|
28.3.2009 |
13:45 |
Bratislava 1
3
|
dráha 3. |
Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B |
Aritma 2
9
|
28.3.2009 |
10:15 |
Dion SJ
5
|
dráha 4. |
Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B |
Aritma 2
6
|
8.2.2009 |
19:00 |
Aritma 1
9
|
dráha 2. |
Baráž o extraligu - muži :O extraligu |
Aritma 2
0
|
8.2.2009 |
13:30 |
Aritma 2
6
|
dráha 1. |
Baráž o extraligu - muži :O extraligu |
Aritma 1
7
|
8.2.2009 |
8:00 |
Aritma 2
6
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Tie break |
Savona 5
5
|
7.2.2009 |
18:30 |
Aritma 2
4
|
dráha 3. |
1.liga - muži :základní část |
Zbraslav H
5
|
7.2.2009 |
12:00 |
Savona 4
2
|
dráha 2. |
1.liga - muži :základní část |
Aritma 2
6
|
18.1.2009 |
15:15 |
Aritma 2
4
|
dráha 3. |
1.liga - muži :základní část |
Wallis M
7
|
18.1.2009 |
8:30 |
Savona 5
7
|
dráha 1. |
1.liga - muži :základní část |
Aritma 2
6
|
17.1.2009 |
15:00 |
Aritma 2
10
|
dráha 3. |
1.liga - muži :základní část |
S&K Tee Party
7
|
17.1.2009 |
8:30 |
Zlatá Praha 1
6
|
dráha 4. |
1.liga - muži :základní část |
Aritma 2
7
|
7.12.2008 |
10:00 |
Trutnov 2
8
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2008 :Čtvrtfinále |
Zbraslav D
7
|
6.12.2008 |
17:00 |
Zbraslav M
0
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále |
Zbraslav D
8
|
6.12.2008 |
10:00 |
Savona L
5
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2008 :Skupina B |
Zbraslav D
8
|
5.12.2008 |
18:00 |
Zbraslav D
11
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2008 :Skupina B |
Demion
5
|
5.12.2008 |
14:00 |
Ledoborci 2
5
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2008 :Skupina B |
Zbraslav D
8
|
5.12.2008 |
10:00 |
Zbraslav D
13
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2008 :Skupina B |
Zbraslav Z
2
|
2.11.2008 |
18:30 |
Aritma 2
10
|
dráha 2. |
1.liga - muži :základní část |
Zlatá Praha 3
6
|
2.11.2008 |
12:00 |
Zbraslav H
2
|
dráha 4. |
1.liga - muži :základní část |
Aritma 2
6
|
1.11.2008 |
18:30 |
Aritma 2
2
|
dráha 1. |
1.liga - muži :základní část |
Savona 4
11
|
1.11.2008 |
12:00 |
Aritma 2
5
|
dráha 3. |
1.liga - muži :základní část |
Wallis M
8
|
12.10.2008 |
15:00 |
Aritma 2
4
|
dráha 4. |
1.liga - muži :základní část |
Savona 5
3
|
12.10.2008 |
8:30 |
Aritma 2
3
|
dráha 3. |
1.liga - muži :základní část |
S&K Tee Party
7
|
11.10.2008 |
15:00 |
Aritma 2
9
|
dráha 3. |
1.liga - muži :základní část |
Zlatá Praha 1
3
|
11.10.2008 |
8:30 |
Zlatá Praha 3
7
|
dráha 1. |
1.liga - muži :základní část |
Aritma 2
10
|
25.5.2008 |
15:30 |
Demion
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2008 :Skupina D |
Aritma 2
9
|
25.5.2008 |
10:30 |
Aritma 2
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2008 :Skupina C |
Klub z Viktorky
4
|
24.5.2008 |
14:00 |
Aritma 2
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2008 :Skupina B |
Kolibris 3
6
|
24.5.2008 |
9:00 |
Aritma 2
17
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2008 :Základní část |
Demion
0
|
12.4.2008 |
9:25 |
Dion HJ
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky |
CC Aritma
3
|
28.3.2008 |
16:15 |
Trutnov
9
|
dráha 1. |
Mixed Doubles - Jaro '09 :5. kolo (skupin AB) |
Aritma 2
2
|
24.3.2008 |
17:55 |
CC Aritma
7
|
dráha 2. |
MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky |
Kolibris 3
5
|
24.3.2008 |
14:55 |
CC Aritma
2
|
dráha 1. |
MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Zbraslav H
6
|
24.3.2008 |
8:55 |
Savona 5
0
|
dráha 3. |
MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
CC Aritma
7
|
23.3.2008 |
14:55 |
CC Aritma
3
|
dráha 2. |
MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Savona 4
9
|
23.3.2008 |
8:55 |
Kolibris 3
5
|
dráha 4. |
MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
CC Aritma
6
|
22.3.2008 |
17:55 |
CC Aritma
9
|
dráha 2. |
MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha
4
|
22.3.2008 |
11:55 |
Dion RM
5
|
dráha 3. |
MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
CC Aritma
9
|
21.3.2008 |
18:25 |
CC Aritma
5
|
dráha 1. |
MČRJ 2008 - junioři :Základní část |
Dion HJ
9
|
16.2.2008 |
18:25 |
Dion Silver
10
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :základní část |
Aritma 2
5
|
16.2.2008 |
11:55 |
Aritma 2
3
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :základní část |
Kolibris 1
9
|
13.1.2008 |
15:25 |
Aritma 2
9
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :základní část |
Aritma 1
5
|
13.1.2008 |
8:55 |
Zbraslav R
8
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :základní část |
Aritma 2
5
|
12.1.2008 |
15:25 |
Trutnov 1
7
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :základní část |
Aritma 2
4
|
12.1.2008 |
8:55 |
Aritma 2
5
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :základní část |
Kolibris 2
9
|
23.12.2007 |
9:15 |
Aritma 2
9
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
MD CC Aritma 4
0
|
22.12.2007 |
18:15 |
MD CC Aritma 4
6
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Zbraslav R
2
|
22.12.2007 |
12:15 |
MD CC Aritma 4
6
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Aritma 3
3
|
21.12.2007 |
20:15 |
Savona 4
5
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
MD CC Aritma 4
6
|
21.12.2007 |
14:15 |
Trutnov
7
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
MD CC Aritma 4
5
|
21.12.2007 |
8:15 |
MD CC Aritma 4
4
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
CC Letící kameny
9
|
4.11.2007 |
18:25 |
Aritma 2
2
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :základní část |
Sem Tam Brno
9
|
4.11.2007 |
11:55 |
Aritma 2
4
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :základní část |
Dion Silver
8
|
3.11.2007 |
18:25 |
Kolibris 1
12
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :základní část |
Aritma 2
4
|
3.11.2007 |
11:55 |
Aritma 1
10
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :základní část |
Aritma 2
8
|
14.10.2007 |
15:25 |
Aritma 2
9
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :základní část |
Zbraslav R
7
|
14.10.2007 |
8:55 |
Aritma 2
5
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :základní část |
Trutnov 1
7
|
13.10.2007 |
15:25 |
Kolibris 2
10
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :základní část |
Aritma 2
4
|
13.10.2007 |
8:55 |
Sem Tam Brno
12
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :základní část |
Aritma 2
0
|
27.5.2007 |
16:20 |
Trutnov 1
1
|
dráha 1. |
Akademici 2007 :Akademici muži |
CC Aritma
9
|
27.5.2007 |
14:00 |
Trutnov 1
5
|
dráha 1. |
Akademici 2007 :Akademici muži |
CC Aritma
5
|
15.4.2007 |
15:25 |
Zbraslav H
4
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Finále |
Zlatá Praha
7
|
15.4.2007 |
9:25 |
Zlatá Praha
12
|
dráha 3. |
MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále |
Savona 5
6
|
14.4.2007 |
15:55 |
Zbraslav H
8
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo |
Zlatá Praha
6
|
13.4.2007 |
17:55 |
Zbraslav H
6
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha
1
|
13.4.2007 |
11:55 |
Zlatá Praha
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Savona 5
6
|
25.3.2007 |
17:55 |
Kolibris 3
5
|
dráha 4. |
MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha
6
|
25.3.2007 |
11:55 |
Zlatá Praha
10
|
dráha 3. |
MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
1.CC Bratislava
1
|
24.3.2007 |
17:55 |
Zlatá Praha
8
|
dráha 1. |
MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Savona 4
2
|
24.3.2007 |
11:55 |
Dion HJ
4
|
dráha 4. |
MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha
9
|
23.3.2007 |
20:55 |
1.KCK Trutnov 1
4
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha
7
|
18.2.2007 |
12:25 |
Aritma 2
0
|
dráha 3. |
1.liga - muži :2.kolo |
Trutnov 1
0
|
17.2.2007 |
18:55 |
Zlatá Praha 1
6
|
dráha 2. |
1.liga - muži :2.kolo |
Aritma 2
1
|
17.2.2007 |
12:25 |
Aritma 2
7
|
dráha 1. |
1.liga - muži :2.kolo |
Wallis M
3
|
14.1.2007 |
15:25 |
Dion RM
2
|
dráha 4. |
1.liga - muži :2.kolo |
Aritma 2
11
|
14.1.2007 |
8:55 |
Aritma 2
8
|
dráha 2. |
1.liga - muži :2.kolo |
Savona 5
6
|
13.1.2007 |
15:25 |
Brno - Východ
5
|
dráha 3. |
1.liga - muži :2.kolo |
Aritma 2
4
|
13.1.2007 |
8:55 |
Aritma 2
2
|
dráha 1. |
1.liga - muži :2.kolo |
Zbraslav H
4
|
12.11.2006 |
15:30 |
Aritma 2
10
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo |
Zbraslav D
2
|
12.11.2006 |
10:30 |
Aritma 2
6
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo |
Aritma 3
7
|
11.11.2006 |
16:30 |
Aritma 2
10
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část |
Trutnov 2
2
|
11.11.2006 |
9:00 |
Aritma 2
8
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část |
Dion HJ
4
|
5.11.2006 |
12:25 |
Aritma 2
5
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. kolo |
Kolibris 2
7
|
4.11.2006 |
18:55 |
Aritma 2
4
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. kolo |
Savona 5
2
|
4.11.2006 |
12:25 |
Wallis M
6
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. kolo |
Aritma 2
10
|
15.10.2006 |
15:25 |
Kolibris 5
1
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. kolo |
Aritma 2
6
|
15.10.2006 |
8:55 |
Aritma 2
10
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. kolo |
Dion RM
4
|
14.10.2006 |
15:25 |
Zlatá Praha 1
4
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. kolo |
Aritma 2
7
|
14.10.2006 |
8:55 |
Aritma 2
13
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. kolo |
Dion 1
4
|
1.10.2006 |
14:30 |
Aritma 2
5
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo |
Aritma 3
5
|
1.10.2006 |
8:55 |
Kolibris 3
1
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2006 :Základní část |
Aritma 2
13
|
30.9.2006 |
17:30 |
Aritma 2
4
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2006 :Základní část |
Zbraslav H
6
|
30.9.2006 |
8:55 |
Kolibris 2
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2006 :Základní část |
Aritma 2
9
|
21.5.2006 |
15:25 |
Savona 4
6
|
dráha 2. |
MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Finále |
Kolibris 2
5
|
21.5.2006 |
9:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále |
Zbraslav H
5
|
20.5.2006 |
15:25 |
Savona 4
10
|
dráha 2. |
MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo |
Kolibris 2
4
|
8.5.2006 |
17:00 |
Savona Z
5
|
dráha 4. |
MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
8
|
8.5.2006 |
11:55 |
Kolibris 2
6
|
dráha 2. |
MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Zbraslav H
2
|
7.5.2006 |
17:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 1. |
MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Kolibris 3
1
|
7.5.2006 |
11:55 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Dion HJ
4
|
6.5.2006 |
17:00 |
Savona 4
6
|
dráha 4. |
MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
0
|
6.5.2006 |
11:55 |
Zlatá Praha
3
|
dráha 1. |
MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
12
|
5.5.2006 |
19:40 |
1.KCK Trutnov 1
0
|
dráha 2. |
MČRJ 2006 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
9
|
9.4.2006 |
11:15 |
Kolibris (J.Candra)
9
|
dráha 4. |
MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá |
Aritma (O.Hurtík)
6
|
8.4.2006 |
17:15 |
Dion (P.Horák)
10
|
dráha A |
MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá |
Aritma (O.Hurtík)
5
|
8.4.2006 |
8:00 |
Trutnov
2
|
dráha 1. |
MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
Aritma (O.Hurtík)
9
|
7.4.2006 |
15:15 |
Aritma (O.Hurtík)
10
|
dráha 2. |
MČR mixy 2007 :Základní část sk.B |
1.CC Bratislava (Kocian)
4
|
12.3.2006 |
14:55 |
RSC Zbraslav
4
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :EKT "B" |
CC Kolibris 6
2
|
12.3.2006 |
8:55 |
CC Savona 3
2
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :EKT "B" |
CC Kolibris 6
7
|
18.2.2006 |
20:55 |
CC Kolibris 6
0
|
dráha 3. |
1.liga - muži :PKT "A" |
Dion RM
9
|
18.2.2006 |
17:55 |
CC Kolibris 6
7
|
dráha 3. |
1.liga - muži :PKT "A" |
Kolibris 5
4
|
18.2.2006 |
11:55 |
CC Kolibris 6
5
|
dráha 1. |
1.liga - muži :PKT "A" |
Savona 4
4
|
28.1.2006 |
20:55 |
Hungary
7
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
1
|
28.1.2006 |
14:55 |
Trutnov 1
1
|
dráha 4. |
1.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
11
|
28.1.2006 |
8:55 |
Letící kameny
5
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
3
|
11.12.2005 |
20:55 |
CC Kolibris 6
1
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Brno - Východ
7
|
11.12.2005 |
14:55 |
CC Kolibris 6
10
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
Hungary
5
|
11.12.2005 |
8:55 |
CC Kolibris 6
9
|
dráha 3. |
1.liga - muži :Základní část |
Kolibris 5
3
|
10.12.2005 |
17:55 |
Zlatá Praha 1
10
|
dráha 2. |
1.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
11
|
10.12.2005 |
11:55 |
CC Kolibris 6
5
|
dráha 1. |
1.liga - muži :Základní část |
Dion 1
4
|
16.10.2005 |
17:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
MČRJ 2005 - junioři :Finále |
Savona 4
4
|
16.10.2005 |
11:25 |
Kolibris 2
10
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - junioři :Semifinále |
Zlatá Praha
6
|
15.10.2005 |
14:55 |
Kolibris 2
7
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Savona 4
5
|
15.10.2005 |
8:55 |
Zbraslav H
9
|
dráha 3. |
MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
4
|
14.10.2005 |
15:55 |
Dion HJ
1
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
20
|
9.10.2005 |
14:55 |
Kolibris 3
2
|
dráha 1. |
MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
14
|
9.10.2005 |
8:55 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
Zlatá Praha
4
|
8.10.2005 |
14:55 |
Kolibris 2
10
|
dráha 1. |
MČRJ 2005 - junioři :Základní část |
1.KCK Trutnov 1
3
|
25.9.2005 |
14:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2005 :Finále |
Savona 4
3
|
25.9.2005 |
8:30 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo |
Savona D
2
|
24.9.2005 |
14:00 |
Aritma 3
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Kolibris 2
5
|
24.9.2005 |
11:00 |
Kolibris 2
14
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Dion HJ
1
|
7.5.2005 |
16:45 |
Savona Z
9
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Kolibris 2
0
|
7.5.2005 |
11:35 |
Zbraslav H
9
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Kolibris 2
0
|
10.4.2005 |
13:30 |
Kolitma
3
|
dráha 1. |
MČR mixy 2006 :4.kolo |
Wallis
11
|
9.4.2005 |
15:00 |
Kolitma
4
|
dráha 2. |
MČR mixy 2006 :3.kolo |
Zbraslav R
9
|
8.4.2005 |
20:00 |
Kolitma
11
|
dráha A |
MČR mixy 2006 :2.kolo |
1.CK Brno B
7
|
8.4.2005 |
13:00 |
Valící se šutráky
8
|
dráha 3. |
MČR mixy 2006 :1.kolo |
Kolitma
5
|
19.3.2005 |
11:35 |
Kolibris 2
0
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.CK Brno 1
9
|
12.3.2005 |
20:55 |
Hungary
6
|
dráha 2. |
1.liga - muži :PKT "A" |
CC Kolibris 6
3
|
12.3.2005 |
14:55 |
Brno - Východ
3
|
dráha 2. |
1.liga - muži :PKT "A" |
CC Kolibris 6
5
|
12.3.2005 |
8:55 |
Trutnov 1
4
|
dráha 4. |
1.liga - muži :PKT "A" |
CC Kolibris 6
6
|
13.2.2005 |
17:55 |
1.KCK Trutnov 96
2
|
dráha 3. |
2.liga - muži :Základní část sk.A |
CC Kolibris 6
8
|
13.2.2005 |
11:55 |
CC Kolibris 6
6
|
dráha 2. |
2.liga - muži :Základní část sk.A |
Zlatá Praha 2
4
|
12.2.2005 |
8:55 |
CC Kolibris 6
8
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část sk.A |
Demion
4
|
30.1.2005 |
20:55 |
Kladno Nephr.
0
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část sk.A |
CC Kolibris 6
9
|
30.1.2005 |
14:55 |
CC Kolibris 6
7
|
dráha 4. |
2.liga - muži :Základní část sk.A |
1.CC Bratislava
5
|
30.1.2005 |
8:55 |
Kladno The Bush
4
|
dráha 2. |
2.liga - muži :Základní část sk.A |
CC Kolibris 6
7
|
9.1.2005 |
14:10 |
Kolibris 2
2
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Savona 4
9
|
9.1.2005 |
9:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Savona D
3
|
11.12.2004 |
16:45 |
Kolibris 2
5
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Zbraslav D
5
|
11.12.2004 |
11:35 |
Kolibris 2
11
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Aritma 3
4
|
23.10.2004 |
9:00 |
Kolibris 2
15
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Trutnov 2
1
|
17.10.2004 |
14:25 |
CC Savona 3
8
|
dráha 2. |
MČRJ 2004 - junioři :Finále |
Kolibris 2
4
|
17.10.2004 |
11:25 |
Kolibris 2
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2004 - junioři :Semifinále |
Savona 4
4
|
16.10.2004 |
15:55 |
Trutnov 1
4
|
dráha 1. |
MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
15
|
16.10.2004 |
9:55 |
Kolibris 2
9
|
dráha 2. |
MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Zbraslav 1
1
|
15.10.2004 |
17:55 |
Kolibris 2
3
|
dráha 2. |
MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Savona 4
6
|
10.10.2004 |
14:55 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Kolibris 3
7
|
10.10.2004 |
8:55 |
CC Savona 3
5
|
dráha 2. |
MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Kolibris 2
5
|
9.10.2004 |
8:55 |
Kolibris 2
14
|
dráha 3. |
MČRJ 2004 - junioři :Základní část |
Forma roste
6
|
2.10.2004 |
20:55 |
Kolibris 5
3
|
dráha 2. |
1.liga - muži :PKT "B" |
CC Kolibris 6
6
|
2.10.2004 |
17:55 |
Savona 1
1
|
dráha 2. |
1.liga - muži :PKT "B" |
CC Kolibris 6
5
|
2.10.2004 |
11:55 |
Klub z Viktorky
4
|
dráha 4. |
1.liga - muži :PKT "B" |
CC Kolibris 6
6
|
25.9.2004 |
16:45 |
Kolibris 2
8
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Dion DJ
3
|
25.9.2004 |
11:35 |
Kolibris 2
22
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.CK Brno 3
0
|
12.9.2004 |
15:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 4. - 6. místo |
Savona D
5
|
12.9.2004 |
9:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 4. - 6. místo |
Zlatá Praha
2
|
11.9.2004 |
15:00 |
Savona 4
5
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A |
Kolibris 2
4
|
11.9.2004 |
8:00 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A |
Zbraslav 2
2
|
20.3.2004 |
20:55 |
CC Kolibris 6
6
|
dráha 2. |
2.liga - muži :DKT "A" |
Sušice
2
|
20.3.2004 |
14:55 |
CC Kolibris 6
9
|
dráha 2. |
2.liga - muži :DKT "A" |
1.CC Bratislava
3
|
20.3.2004 |
8:55 |
CC Kolibris 6
9
|
dráha 4. |
2.liga - muži :DKT "A" |
Kladno The Bush
5
|
7.3.2004 |
11:55 |
KCK Piechowice
0
|
dráha 3. |
2.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
15
|
6.3.2004 |
16:45 |
Kolibris 2
9
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C |
Aritma 3
7
|
6.3.2004 |
11:35 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C |
CC Savona F
8
|
29.2.2004 |
20:55 |
Kladno The Bush
0
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
9
|
29.2.2004 |
14:55 |
CC Kolibris 6
12
|
dráha 3. |
2.liga - muži :Základní část |
Brno - Západ
2
|
29.2.2004 |
8:55 |
CC Kolibris 6
2
|
dráha 2. |
2.liga - muži :Základní část |
Savona 1
8
|
28.2.2004 |
17:55 |
Kolibris 5
12
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
0
|
28.2.2004 |
11:55 |
CC Kolibris 6
2
|
dráha 4. |
2.liga - muži :Základní část |
Kladno Nephr.
9
|
1.2.2004 |
14:55 |
Savona 4
8
|
dráha 3. |
2.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
5
|
1.2.2004 |
11:55 |
CC Kolibris 6
9
|
dráha 2. |
2.liga - muži :Základní část |
Sušice
8
|
1.2.2004 |
8:55 |
CC Dion TR
0
|
dráha 4. |
2.liga - muži :Základní část |
CC Kolibris 6
9
|
31.1.2004 |
17:55 |
CC Kolibris 6
9
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část |
1.CC Bratislava
1
|
31.1.2004 |
11:55 |
CC Kolibris 6
8
|
dráha 4. |
2.liga - muži :Základní část |
El Greco
4
|
11.1.2004 |
16:45 |
Kolibris 2
4
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A |
CC Savona B
5
|
11.1.2004 |
11:35 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A |
Zlatá Praha Ž
1
|
14.12.2003 |
16:15 |
Kolibris 2
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo |
Savona 4
7
|
14.12.2003 |
13:15 |
Kolibris 2
10
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo |
Kolibris 3
1
|
14.12.2003 |
9:15 |
Savona M
6
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo |
Kolibris 2
6
|
13.12.2003 |
17:35 |
Kolibris 2
5
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C |
CC Dion Ž
2
|
13.12.2003 |
9:00 |
CC Savona B
5
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A |
Kolibris 2
6
|
23.11.2003 |
14:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A |
Trutnov 2
7
|
23.11.2003 |
9:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A |
CC Dion Ž
2
|
22.11.2003 |
16:30 |
Forma roste
1
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A |
Kolibris 2
9
|
22.11.2003 |
11:30 |
1.CK Brno 1
1
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A |
Kolibris 2
12
|
15.2.2003 |
15:15 |
Kolibris 2
11
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři |
Kolibris 1
4
|
15.2.2003 |
11:45 |
Kolibris 1
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři |
1.CK Brno M
4
|
15.2.2003 |
9:15 |
1.KCK Trutnov A
10
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři |
Kolibris 1
2
|
25.1.2003 |
15:00 |
CC Savona 3
6
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo |
Kolibris 1
7
|
25.1.2003 |
11:10 |
Kolibris 1
7
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo |
Kolibris 2
1
|
15.12.2002 |
17:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D |
Kolibris 2
6
|
15.12.2002 |
14:50 |
Kolibris 1
2
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D |
Zlatá Praha Ž
6
|
9.11.2002 |
14:00 |
Dion 1
4
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A |
Kolibris 1
4
|
9.11.2002 |
9:45 |
1.CK Brno 1
0
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A |
Kolibris 1
9
|
26.10.2002 |
16:00 |
Savona 2
4
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A |
Kolibris 1
3
|
26.10.2002 |
9:45 |
Zlatá Praha Ž
10
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A |
Kolibris 1
4
|
28.9.2002 |
14:00 |
Kolibris 1
1
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
CC Aritma Ž
8
|
28.9.2002 |
9:45 |
Kolibris 1
5
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A |
1.KCK Trutnov B
5
|