horni

Havel Jaroslav (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
9.3.2019 15:30 Ledoborci Juniors 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 8
9.3.2019 8:30 Kolibris 5 6 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 4
24.2.2019 15:30 Kolibris 5 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 7
24.2.2019 8:30 Kolibris 5 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 6
23.2.2019 15:30 Klub z Viktorky 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 4
23.2.2019 8:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 2
11.11.2018 15:30 Ledoborci 1 11 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 1
11.11.2018 8:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 5
10.11.2018 15:30 Dion 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 7
10.11.2018 8:30 Letící kameny 6 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 8
14.10.2018 18:30 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 7
14.10.2018 11:30 Kolibris 5 9 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 0
13.10.2018 18:30 Kolibris 5 8 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
13.10.2018 11:30 Kolibris 5 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 5
23.9.2018 8:55 Kolibris 5 3 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Liboc 9
22.9.2018 17:45 Dion YB 11 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Kolibris 5 3
22.9.2018 12:30 Kolibris 5 7 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Savona 6 5
22.9.2018 8:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Letící kameny 5
21.9.2018 12:30 Trutnov 2 3 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Kolibris 5 5
13.5.2018 17:15 CC Ledoborci 3 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Finále
Zbraslav S 4
13.5.2018 13:15 CC RIPER 2 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Semifinále
Zbraslav S 10
12.5.2018 14:15 Zbraslav S 8 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Skupina D
Dion VIP 3
12.5.2018 8:45 CC RIPER 4 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Skupina D
Zbraslav S 10
30.3.2018 18:30 PLC GUERERA 3 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 7
30.3.2018 11:30 Kolibris 5 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 6
21.1.2018 15:30 Ledoborci 7 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 6
21.1.2018 8:30 Kolibris 5 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 8
20.1.2018 15:30 Kolibris 5 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
20.1.2018 8:30 Ledoborci 1 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 6
5.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 8
5.11.2017 11:30 Dion VIP 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 9
4.11.2017 18:30 Kolibris 5 3 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 10
4.11.2017 11:30 Kolibris 5 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 6
1.10.2017 15:30 Zbraslav R 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 0
1.10.2017 8:30 Cherry Stones 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 2
30.9.2017 15:30 Kolibris 5 11 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 6
30.9.2017 8:30 Kolibris 5 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
16.9.2017 17:45 Kolibris 5 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 7
16.9.2017 12:30 Kolibris 5 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 1 8
16.9.2017 8:00 Citadela 8 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 5 4
15.9.2017 17:45 Zbraslav OH 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 5 6
27.5.2017 21:00 Kolibris 5 3 dráha 3. MČR 2017 – senioři :1/4 finále
Trutnov 11
27.5.2017 8:30 Kolibris 5 2 dráha 2. MČR 2017 – senioři :Senioři B
CC Ledoborci 6
26.5.2017 19:30 Dion VIP 9 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Senioři B
Kolibris 5 5
16.4.2017 20:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Loupežníci Jičín 2
16.4.2017 12:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav M 5
15.4.2017 12:00 Kolibris 5 1 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Savona 6 12
19.3.2017 11:30 Klub z Viktorky 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
18.3.2017 15:30 Kolibris 5 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
18.3.2017 8:30 Kolibris 5 8 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 5
26.2.2017 8:30 Karviná 7 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 3
5.2.2017 11:30 Kolibris 5 13 dráha A Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 5
4.2.2017 18:30 Kolibris 5 12 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 7
4.2.2017 11:30 Dion 1 9 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
11.12.2016 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 4
10.12.2016 18:30 Liboc 2 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 11
10.12.2016 11:30 Klub z Viktorky 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 7
23.10.2016 15:30 Troublemakers 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 8
23.10.2016 8:30 Kolibris 5 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 2
22.10.2016 15:30 Kolibris 5 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 3
22.10.2016 8:30 Ledoborci 4 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 11
9.10.2016 12:00 Kolibris 5 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 7
8.10.2016 19:30 Kamenný Újezd 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 13
8.10.2016 12:00 Kolibris 5 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 0
7.5.2016 21:00 Kolibris 5 0 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
Dion VIP 1
7.5.2016 14:00 Kolibris 5 5 dráha 2. MČR 2016 – senioři :
LEDO LIBOC 8
6.5.2016 20:00 1.CK Brno 9 dráha 2. MČR 2016 – senioři :
Kolibris 5 4
6.5.2016 13:00 Demion 10 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
Kolibris 5 9
17.1.2016 17:15 Zbraslav L 10 dráha 3. Muži divize E :
Kolibris 5 3
17.1.2016 11:15 Brno - Východ 10 dráha 1. Muži divize E :
Kolibris 5 8
16.1.2016 20:00 Kolibris 5 6 dráha B Muži divize E :
PLC GUERERA 7
16.1.2016 8:30 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize E :
Kolibris 5 4
3.1.2016 20:00 Demion 6 dráha 1. Muži divize E :
Kolibris 5 4
3.1.2016 14:00 Ledoborci Juniors 10 dráha 2. Muži divize E :
Kolibris 5 6
2.1.2016 17:15 Dion 1 15 dráha 4. Muži divize E :
Kolibris 5 1
2.1.2016 11:15 Karviná 6 dráha 2. Muži divize E :
Kolibris 5 5
5.12.2015 10:00 Liboc 4 8 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Kolibris 5 3
4.12.2015 17:00 Kolibris 5 5 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Dion YB 6
4.12.2015 10:00 Trutnov 1 7 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Kolibris 5 2
22.11.2015 17:15 Kolibris 5 6 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 4
21.11.2015 20:00 PLC ICEBREAKERS 3 dráha B Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 7
21.11.2015 8:30 Ledoborci 2 6 dráha B Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 7
28.9.2015 14:30 Troublemakers 3 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 13
28.9.2015 8:30 Kolibris 5 10 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 7
26.9.2015 17:15 Zbraslav M 9 dráha A Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 6
26.9.2015 8:30 Kolibris 5 6 dráha B Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
10.5.2015 16:00 Kolibris 5 8 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Bronz
Dion 1 4
10.5.2015 10:30 Kolibris 5 3 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Semifinále
Dion VIP 6
9.5.2015 18:30 Demion 8 dráha 4. MČR 2015 – senioři :1/4 finále
Kolibris 5 10
8.5.2015 20:00 Kolibris 5 7 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Dion VIP 8
8.5.2015 15:00 Ledoborci 3 9 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Kolibris 5 3
4.4.2015 15:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 6
8.2.2015 18:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 2
8.2.2015 11:30 Dion VIP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
7.2.2015 20:00 Ledoborci 5 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 6
7.2.2015 13:30 Kolibris 5 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 4
7.2.2015 8:00 Kolibris 5 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
17.11.2014 20:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 8
17.11.2014 13:30 Ledoborci 7 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 8
17.11.2014 8:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
15.11.2014 20:00 Zbraslav L 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 2
15.11.2014 13:30 Brno - Východ 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 4
15.11.2014 8:00 Zbraslav M 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 3
28.9.2014 16:30 Kolibris 5 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 2
28.9.2014 10:30 Kolibris 5 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 6
27.9.2014 13:00 Kolibris 5 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 1
27.9.2014 8:00 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 10
11.5.2014 16:00 Dion 1 6 dráha 1. MČR 2014 – senioři :O 3. místo
Kolibris 3
11.5.2014 13:15 Ledoborci 3 7 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Semifinále
Kolibris 5
10.5.2014 15:45 Demion 3 dráha 4. MČR 2014 – senioři :Skupina E
Kolibris 11
10.5.2014 10:30 Kolibris 7 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Skupina E
Dion VIP 4
23.3.2014 20:00 Kolibris 5 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 6
23.3.2014 14:00 Savona 3 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 5
23.3.2014 8:00 Dion 1 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 6
22.3.2014 17:00 Kolibris 5 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 5 2
16.2.2014 20:00 Kolibris 5 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
16.2.2014 14:00 Kolibris 5 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
S&K Tee Party 7
16.2.2014 8:00 Ledoborci 3 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 3
15.2.2014 17:00 Brno - Západ 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 1
15.2.2014 11:00 Kolibris 5 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Savona 3 8
17.11.2013 17:00 Kolibris 5 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion 1 4
17.11.2013 11:00 Ledoborci 5 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 8
16.11.2013 20:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 11
16.11.2013 14:00 S&K Tee Party 11 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 4
16.11.2013 8:00 Kolibris 5 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 8
12.5.2013 15:15 1.CK Brno 5 dráha 1. MČR 2013 – senioři :Základní část
Kolibris 5 4
11.5.2013 20:15 CC Ledoborci 6 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Základní část
Kolibris 5 2
11.5.2013 15:15 Kolibris 5 5 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Základní část
Demion 8
11.5.2013 10:15 Kolibris 5 11 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Základní část
Dion VIP 4
7.4.2013 11:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 7
6.4.2013 14:00 Kolibris 5 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 7
20.1.2013 20:00 Dion 1 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 8
20.1.2013 8:00 Kolibris 5 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 6
19.1.2013 11:00 Klub z Viktorky 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 4
18.1.2013 14:00 Kolibris 5 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 0
9.12.2012 20:00 WHEELCHAIR 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 11
9.12.2012 8:00 Kolibris 5 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 8
8.12.2012 11:00 Karviná 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 5
28.10.2012 8:00 Kolibris 5 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
27.10.2012 11:00 Tee Party M 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 9
30.9.2012 14:00 Kolibris 5 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 5 3
30.9.2012 8:00 Kolibris 3 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 7
29.9.2012 14:00 Kolibris 5 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 1
29.9.2012 8:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 10
22.9.2012 20:00 Kolibris 5 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Grey Wolves Team 5
22.9.2012 8:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 6
8.4.2012 8:30 Kolibris 5 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 0
25.3.2012 14:15 Demion 1 dráha 2. MČR 2012 – senioři :MČR senioři 2012 - Finále
Kolibris 5 6
25.3.2012 9:15 Ledoborci 3 6 dráha 3. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 9
24.3.2012 19:15 Ledoborci 3 2 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 5
24.3.2012 13:15 Demion 1 dráha 3. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 7
24.3.2012 8:15 Kolibris 5 11 dráha 2. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 6
17.3.2012 17:30 RIPER Hradec Králové 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 9
17.3.2012 11:30 Kolibris 5 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 9
22.1.2012 14:30 Kolibris 5 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 4 8
22.1.2012 8:30 RIPER Hradec Králové HD 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 4
21.1.2012 14:30 Kolibris 5 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 1
21.1.2012 8:30 Zbraslav M 14 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 2
6.11.2011 17:30 Kolibris 5 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Modřany TP 5
6.11.2011 11:30 Zbraslav ING 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 4
5.11.2011 17:30 Kolibris 5 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 5
5.11.2011 11:30 Ledoborci 3 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 6
25.9.2011 17:30 Klub z Viktorky 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 8
25.9.2011 11:30 Kolibris 5 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 6
24.9.2011 17:30 Ledo Dion 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 9
24.9.2011 11:30 Karviná 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 5
9.4.2011 17:30 Kolibris 5 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 10
9.4.2011 11:30 Ledoborci 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
27.3.2011 16:15 Dion VIP 7 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - Finále
Kolibris 5 3
27.3.2011 9:15 Dion 1 2 dráha 3. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - semifinále
Kolibris 5 7
26.3.2011 18:15 Kolibris 5 8 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion VIP 5
26.3.2011 13:15 Demion 2 dráha 3. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Kolibris 5 9
26.3.2011 8:15 Kolibris 5 6 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion 1 3
5.12.2010 14:30 Kolibris 5 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 11
5.12.2010 8:30 Ledoborci 4 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
4.12.2010 14:30 Kolibris 5 0 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 0
4.12.2010 8:30 Dion VIP 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 4
31.10.2010 14:30 Kolibris 5 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 1
31.10.2010 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
30.10.2010 17:30 Kolibris 5 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 3
30.10.2010 11:30 Brno - Západ 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 5
3.10.2010 17:30 Modřany TP 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 4
3.10.2010 11:30 Kolibris 5 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 9
2.10.2010 20:30 Zbraslav L 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 10
2.10.2010 14:30 Kolibris 5 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
2.10.2010 8:30 Dion 1 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 6
2.5.2010 9:00 Kolibris (V.Pořt) 3 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (L.Navrátilová) 6
1.5.2010 8:00 Valící se šutráky 12 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Kolibris (V.Pořt) 5
30.4.2010 20:00 Kolibris (V.Pořt) 5 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina C
Letící kameny (M.Plzák) 9
30.4.2010 13:15 Zbraslav (L.Klímová) 4 dráha B MČR mixy 2010 :Skupina C
Kolibris (V.Pořt) 3
11.4.2010 11:00 Zlatá Praha 3 7 dráha 3. 2.liga - muži :Tie break
Kolibris 5 5
10.4.2010 20:00 Brno - Východ 10 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 14
10.4.2010 11:00 Kolibris 5 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 6
6.3.2010 17:00 Zlatá Praha 3 0 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 0
6.3.2010 11:00 Kolibris 5 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav H 8
10.1.2010 14:00 Kolibris 5 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 7
10.1.2010 8:00 Klub z Viktorky 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 8
6.12.2009 14:00 Kolibris 5 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
RPK Brno 9
6.12.2009 8:00 Kolibris 5 5 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 7
5.12.2009 17:00 Kolibris 5 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 3 1
5.12.2009 11:00 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 3
31.10.2009 17:00 Zbraslav H 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 7
31.10.2009 11:00 Demion 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 3
13.9.2009 17:00 Kolibris 5 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 5
13.9.2009 11:00 RPK Brno 10 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 4
4.4.2009 20:00 Demion 5 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 10
4.4.2009 11:00 Kolibris 5 5 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 7
8.3.2009 11:00 Ledoborci 1 7 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 3
7.3.2009 17:00 Kolibris 5 5 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 7
7.3.2009 8:00 Klub z Viktorky 8 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 3
22.2.2009 17:00 Kolibris 5 4 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 10
22.2.2009 8:00 Kolibris 3 7 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 3
21.2.2009 14:00 Kolibris 5 8 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Demion 9
23.11.2008 14:00 Dion 1 3 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 7
22.11.2008 20:00 Kolibris 5 9 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 5
22.11.2008 11:00 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 9
28.9.2008 11:00 Kolibris 5 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 5
27.9.2008 17:00 Dion RM 6 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 5
27.9.2008 8:00 Kolibris 5 8 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 6
6.4.2008 10:45 Kolibris 5 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
RPK Brno 4
6.4.2008 8:15 Klub z Viktorky 2 dráha 4. 2.liga - muži :Tie breaky
Kolibris 5 4
5.4.2008 15:45 Zbraslav M 6 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kolibris 5 13
5.4.2008 8:15 Kolibris 5 7 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Dion TP 3
16.3.2008 18:15 Klub z Viktorky 6 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kolibris 5 5
16.3.2008 8:15 Kolibris 5 7 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kamenný Újezd 3
15.3.2008 10:45 Guerera TP 5 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kolibris 5 6
27.1.2008 18:15 Kolibris 5 10 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kladno The Bush 2
26.1.2008 20:45 Brno - Západ 7 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kolibris 5 10
26.1.2008 13:15 Kolibris 5 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Ledoborci 2 3
25.11.2007 18:15 Klub z Viktorky 1 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kolibris 5 9
25.11.2007 8:15 Zlatá Praha 3 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kolibris 5 2
24.11.2007 15:45 RPK Brno 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kolibris 5 7
24.11.2007 10:45 Kolibris 5 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Zbraslav M 8
30.9.2007 18:15 Kolibris 5 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zlatá Praha 2 5
30.9.2007 8:15 Dion 1 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Kolibris 5 6
29.9.2007 13:15 Kolibris 5 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zbraslav M 3
28.9.2007 18:15 Kamenný Újezd 5 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Kolibris 5 8
28.9.2007 8:15 Kolibris 5 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Kladno The Bush 3
28.4.2007 8:55 Kolibris 5 0 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno The Bush 0
7.4.2007 14:55 Prague TP M 9 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 5 4
7.4.2007 8:55 Kolibris 5 5 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 3 8
18.3.2007 17:55 Demion 5 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 5 4
17.3.2007 14:55 Zlatá Praha 2 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 5 12
17.3.2007 8:55 Kolibris 5 0 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
AP Bratislava 0
4.2.2007 17:55 CC Ledoborci 6 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 5 7
3.2.2007 20:55 Kolibris 5 6 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno Nephr. 4
3.2.2007 11:55 Sušice 2 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 5 12
5.11.2006 12:25 Wallis M 11 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 5 2
4.11.2006 18:55 Kolibris 5 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Zlatá Praha 1 7
4.11.2006 12:25 Dion 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 5 6
15.10.2006 15:25 Kolibris 5 1 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 6
15.10.2006 8:55 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 8
14.10.2006 15:25 Dion RM 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 5 3
14.10.2006 8:55 Kolibris 2 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 5 5
1.10.2006 11:30 Kolibris 2 0 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 5 9
30.9.2006 20:00 Trutnov 1 2 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 5 4
30.9.2006 15:00 Kolibris 3 10 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 5 4
9.4.2006 9:00 1.CK Brno (M.Dirhan) 1 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
Savona (J.Šulc) 16
8.4.2006 12:45 Zlatá Praha (D.Jurčík) 8 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
Savona (J.Šulc) 8
8.4.2006 8:00 Savona (J.Šulc) 3 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 9
7.4.2006 15:15 Savona (J.Šulc) 5 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
Zbraslav (R.Klíma) 6
11.3.2006 14:55 Kolibris 5 2 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "B"
Brno - Východ 7
11.3.2006 8:55 Kolibris 5 6 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "B"
Kladno The Bush 8
18.2.2006 20:55 Dion 1 0 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 9
18.2.2006 17:55 CC Kolibris 6 7 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 4
18.2.2006 11:55 Brno - Východ 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 8
28.1.2006 14:55 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Hungary 6
28.1.2006 8:55 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 9
11.12.2005 20:55 Trutnov 1 0 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 9
11.12.2005 14:55 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 5
11.12.2005 8:55 CC Kolibris 6 9 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 3
10.12.2005 17:55 Kolibris 5 3 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 7
10.12.2005 11:55 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 4
24.4.2005 17:55 Kolibris 5 8 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
Hungary 9
24.4.2005 11:55 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
Kolibris 5 3
13.3.2005 14:55 CC Savona 3 11 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 5 2
13.3.2005 8:55 Kolibris 1 13 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 5 1
5.2.2005 17:55 Kolibris 5 10 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 4
5.2.2005 11:55 Dion RM 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 7
23.1.2005 17:55 Letící kameny 0 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 9
23.1.2005 11:55 Klub z Viktorky 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 8
22.1.2005 20:55 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
22.1.2005 14:55 Kolibris 5 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 15
22.1.2005 8:55 Trutnov 1 0 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 9
2.10.2004 20:55 Kolibris 5 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
CC Kolibris 6 6
2.10.2004 17:55 Dion RM 4 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Kolibris 5 8
2.10.2004 11:55 Zlatá Praha 2 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
Kolibris 5 5
13.3.2004 14:55 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 5
13.3.2004 8:55 Dion RM 11 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 6
7.3.2004 11:55 Kolibris 5 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
1.CC Bratislava 5
29.2.2004 20:55 Kladno Nephr. 3 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 10
29.2.2004 14:55 Kolibris 5 9 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Kladno The Bush 0
29.2.2004 8:55 Brno - Západ 3 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 13
28.2.2004 17:55 Kolibris 5 12 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 0
28.2.2004 8:55 Savona 1 4 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 6
1.2.2004 17:55 Kolibris 5 9 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
CC Dion TR 0
1.2.2004 11:55 Kolibris 5 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 4
31.1.2004 17:55 El Greco 3 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 7
31.1.2004 14:55 Sušice 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 11
31.1.2004 8:55 Kolibris 5 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
KCK Piechowice 2
16.11.2003 11:45 Kolibris 5 1 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Kolibris 1 9
15.11.2003 13:40 Dion 1 2 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Kolibris 5 5
15.11.2003 7:30 CC Kolibris 4M 12 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Kolibris 5 2
29.3.2003 17:15 Kolibris 5 3 dráha 4. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Dion 1 7
29.3.2003 11:15 Kolibris 5 5 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Dion 1 8
16.2.2003 16:20 Kladno The Bush 5 dráha 2. 2.liga - muži :5.hrací den
Kolibris 5 9
16.2.2003 13:35 Zlatá Praha 2 4 dráha 3. 2.liga - muži :5.hrací den
Kolibris 5 6
26.1.2003 14:45 Kolibris 5 9 dráha 2. 2.liga - muži :4.hrací den
Sušice 5
26.1.2003 11:00 CC Kolibris 6 13 dráha 4. 2.liga - muži :4.hrací den
Kolibris 5 5
26.1.2003 8:15 CC Dion TR 2 dráha 3. 2.liga - muži :4.hrací den
Kolibris 5 18
11.1.2003 16:28 Granite Brains Kladno 0 dráha 4. 2.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 5 9
11.1.2003 11:00 Savona 1 7 dráha 2. 2.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 5 8
11.1.2003 8:25 Kladno The Bush 2 dráha 1. 2.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 5 8
10.11.2002 14:45 Kolibris 5 6 dráha 4. 2.liga - muži :2.hrací den
CC Dion TR 7
10.11.2002 11:00 Savona 1 7 dráha 1. 2.liga - muži :2.hrací den
Kolibris 5 4
10.11.2002 8:15 Kolibris 5 10 dráha 4. 2.liga - muži :2.hrací den
Sušice 3
27.10.2002 21:30 Granite Brains Kladno 1 dráha 1. 2.liga - muži :1.hrací den
Kolibris 5 13
27.10.2002 18:45 Zlatá Praha 2 13 dráha 2. 2.liga - muži :1.hrací den
Kolibris 5 1
27.10.2002 13:35 Kolibris 5 8 dráha 3. 2.liga - muži :1.hrací den
CC Kolibris 6 6
9.2.2002 16:05 Brno - Východ 8 dráha 4. 1.liga - muži :5.hrací den
Kolibris 5 9
9.2.2002 13:20 Zlatá Praha 3 13 dráha 2. 1.liga - muži :5.hrací den
Kolibris 5 1
19.1.2002 8:15 Dion 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :4.hrací den
Kolibris 5 4
17.11.2001 20:45 Kolibris 3 11 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 5 2
17.11.2001 18:00 Zlatá Praha 1 18 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 5 0
3.11.2001 15:40 Dion RM 8 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
Kolibris 5 7
3.11.2001 11:00 Klub z Viktorky 7 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Kolibris 5 5
3.11.2001 8:15 CC Dion TR 7 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Kolibris 5 6
6.10.2001 20:45 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 9
6.10.2001 18:00 Trutnov 1 15 dráha 3. 1.liga - muži :1.hrací den
Kolibris 5 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo