horni

Ircingová Jitka (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 18:30 Dion SG1 dráha 3. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion 7D
15.3.2020 11:30 Dion SG1 dráha 4. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Valící se šutráky
14.3.2020 18:30 Dion SG1 dráha 2. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX
14.3.2020 11:30 Dion SG1 dráha 3. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Kolibris 7
22.2.2020 11:30 Dion SG1 3 dráha A Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3 9
19.1.2020 18:30 Dion SG1 12 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 0
19.1.2020 11:30 Ledoborky 3 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 10
18.1.2020 18:30 Dion SG1 11 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 9
18.1.2020 11:30 Dion SG1 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion 7D 10
14.12.2019 15:00 Dion SG1 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 8
8.12.2019 18:30 Kolibris 7 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
8.12.2019 11:30 Dion SG1 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party 5
13.10.2019 15:00 PLC 2 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
12.10.2019 18:00 Zlatá Praha 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
12.10.2019 11:30 RPK Brno 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
7.4.2018 18:00 Dion SG1 9 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Metla Kladno 0
7.4.2018 8:00 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 5
24.3.2018 17:30 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 11:15 Ledoborci 3 (M.Votava) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Savona 1 (L.Klíma) 7
20.1.2018 20:15 Dion SG1 0 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 1
20.1.2018 14:00 Dion SG1 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
20.1.2018 8:30 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 8
7.1.2018 18:30 Metla Kladno 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
7.1.2018 11:30 Valící se šutráky 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 3
6.1.2018 15:30 RPK Brno 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
12.11.2017 15:30 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
11.11.2017 11:15 Dion SG1 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
29.10.2017 15:30 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
22.10.2017 15:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
22.10.2017 8:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
21.10.2017 15:30 Dion SG1 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 12
21.10.2017 8:30 Dion SG1 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
16.4.2017 8:30 Dion ICE 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Ledolamky 8
15.4.2017 16:00 Tee Party 3 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 13
15.4.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 8 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 7
8.4.2017 16:00 Sokolky 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
8.4.2017 8:30 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 10
4.3.2017 17:05 1.CK Brno (R.Podlena) 4 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 6
4.3.2017 11:05 Ledoborci 2 (O.Hálek) 1 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 15
3.3.2017 17:35 M Dion Céline (K.Krupanský) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Ledoborci 2 (O.Hálek) 4
29.1.2017 19:30 Kolibris 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
29.1.2017 12:00 Dion ICE 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
28.1.2017 19:30 Kolibris 1 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
28.1.2017 12:00 Dion ICE 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 15
6.11.2016 16:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
6.11.2016 8:30 Dion ICE 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 8
5.11.2016 16:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
5.11.2016 8:30 Citadela 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
2.10.2016 19:30 Dion ICE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 10
2.10.2016 12:00 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 12
1.10.2016 19:30 Falcon Praha 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 1
1.10.2016 12:00 Dion ICE 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
3.4.2016 11:15 Dion ICE 3 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Citadela 10
2.4.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
17.1.2016 20:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 1
16.1.2016 20:00 Dion ICE 1 dráha 4. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
16.1.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 7
16.1.2016 8:30 Zlatá Praha 6 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 10
3.1.2016 17:15 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize Q :
Metla Kladno 8
3.1.2016 11:15 Dion ICE 7 dráha 3. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 8
2.1.2016 17:15 Tee Party 3 dráha B Ženy divize Q :
Dion ICE 10
2.1.2016 11:15 Dion ICE 8 dráha A Ženy divize Q :
Citadela 2
22.11.2015 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha A Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 12
22.11.2015 8:30 Dion ICE 4 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 10
21.11.2015 14:00 PLC SHOOLANCE 0 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 1
28.9.2015 11:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 9
27.9.2015 20:00 Dion ICE 7 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 3
27.9.2015 14:00 Dion ICE 0 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 1
26.9.2015 14:00 Tee Party 5 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 8
10.5.2015 8:00 UK 5 1 dráha 3. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
Liboc 1 16
9.5.2015 16:00 UK 5 5 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Skupina A
ČVUT 6
9.5.2015 8:00 UK 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina A
UK 5 9
8.5.2015 17:30 UK 2 9 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Skupina A
UK 5 4
2.5.2015 11:25 Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (M.Votava) 7
1.5.2015 15:25 Dion YB (J.Vedral) 5 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2
1.5.2015 8:25 Zbraslav H (T.Paul) 11 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2
21.3.2015 20:00 Zlatá Praha 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 6
21.3.2015 13:30 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
23.11.2014 20:00 Valící se šutráky 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 4
23.11.2014 8:00 Dion ICE 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
22.11.2014 17:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 12
22.11.2014 10:45 Dion ICE 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2014 20:00 Metla Kladno 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 5
16.11.2014 8:00 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 2
15.11.2014 17:15 RPK Brno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 9
15.11.2014 10:45 VSK Přírodověda 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 7
5.10.2014 12:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 15
4.10.2014 8:00 Dion ICE 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Citadela 11
10.5.2014 18:30 UK 4 5 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Skupina A
ČVUT 5 9
10.5.2014 8:00 UK 1 18 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina A
UK 4 0
9.5.2014 17:15 Liboc 1 21 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Skupina A
UK 4 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo