horni

Jalovcová Eva (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
5.5.2019 13:45 Liboc 1 7 dráha 1. MČR 2019 – seniorky :Finále
Sokolky 11
5.5.2019 10:15 Citadela 4 dráha 3. MČR 2019 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 5
4.5.2019 11:15 Liboc 1 11 dráha 2. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Citadela 2
3.5.2019 19:45 Sokolky 6 dráha 1. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Liboc 1 4
17.3.2019 18:30 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
17.3.2019 11:30 Tee Party 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 6
16.3.2019 18:30 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
16.3.2019 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
9.2.2019 19:30 Ledoborky 3 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 9
9.2.2019 12:00 Ledoborky 3 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 6
12.1.2019 18:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 10
12.1.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 4
9.12.2018 18:30 Ledoborky 3 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 5
9.12.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
21.10.2018 18:30 Ledoborky 3 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
21.10.2018 11:30 Savona I 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 5
20.10.2018 18:30 Liboc 5 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
20.10.2018 11:30 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
12.5.2018 19:15 Falcon Praha 8 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 3
12.5.2018 14:15 LEDO PRAHA 0 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Savona I 11
11.5.2018 19:15 Citadela 6 dráha 4. MČR 2018 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 3
11.5.2018 14:15 LEDO PRAHA 3 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Sokolky 6
7.4.2018 11:00 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Ledoborky 3 1
24.3.2018 17:30 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 11:15 Ledoborci 3 (M.Votava) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Savona 1 (L.Klíma) 7
21.1.2018 15:30 Tee Party 8 dráha A Ženy divize :Skupina 2
Ledoborky 3 4
21.1.2018 8:30 Ledoborky 3 4 dráha B Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 11
20.1.2018 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
7.1.2018 18:30 Zlatá Praha 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
7.1.2018 11:30 Ledoborky 3 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 8
6.1.2018 18:30 CC RIPER 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
6.1.2018 11:30 Valící se šutráky 2 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 9
12.11.2017 15:30 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
12.11.2017 8:30 Zbraslav TP 11 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
11.11.2017 17:30 RPK Brno 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
29.10.2017 11:30 Ledoborky 3 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 7
22.10.2017 15:30 Ledoborky 3 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
22.10.2017 8:30 Ledoborky 3 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
28.5.2017 10:00 Savona I 9 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 4
27.5.2017 18:00 LEDO PRAHA 5 dráha 3. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 12
27.5.2017 8:30 LEDO PRAHA 1 dráha 4. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Savona I 11
26.5.2017 19:30 Falcon Praha 6 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 2
4.3.2017 19:50 Ledoborci 3 (M.Votava) 9 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina A
RPK Brno V (L.Merta) 2
4.3.2017 13:50 Přírodověda (D.Miklík) 8 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina A
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
3.3.2017 20:20 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina A
1.CK Brno (J.Bareš) 11
3.3.2017 14:50 Dion YB (J.Vedral) 8 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina A
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
26.2.2017 11:30 Ledoborky 3 6 dráha A Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 9
25.2.2017 19:30 Ledoborky 3 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ice Cats 0
25.2.2017 12:00 Ledoborky 3 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 11
5.2.2017 8:30 Dion RUM 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 14
4.2.2017 15:30 RPK Brno 10 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 3
4.2.2017 8:30 Metla Kladno 11 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
3.12.2016 10:00 Dion CÉLINE 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 8
2.12.2016 17:00 Ledoborci 3 3 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Zbraslav R 6
2.12.2016 10:00 Savona 2 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 3
13.11.2016 16:00 Valící se šutráky 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
13.11.2016 8:30 Zlatá Praha 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 16:00 Savona I 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 8:30 Ledoborky 3 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 8
23.10.2016 11:30 Ledoborky 3 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 9
22.10.2016 11:30 Ledoborky 3 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledolamky 11
7.5.2016 18:00 LEDO PRAHA 2 dráha 1. MČR 2016 – seniorky :
Falcon Praha 8
7.5.2016 11:30 Citadela 11 dráha 4. MČR 2016 – seniorky :
LEDO PRAHA 3
6.5.2016 16:00 Liboc 1 13 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :
LEDO PRAHA 2
3.4.2016 11:15 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize Z :
Dion RUM 9
2.4.2016 8:30 Ledoborky 3 1 dráha 1. Ženy divize Z :
RPK Brno 0
17.1.2016 20:00 Ice Cats 5 dráha B Ženy divize Z :
Ledoborky 3 8
17.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha A Ženy divize Z :
Ledoborky 3 9
3.1.2016 14:00 Ledoborky 3 11 dráha A Ženy divize Z :
Třešňovka D 1
2.1.2016 14:00 PLC SHOOLANCE 8 dráha B Ženy divize Z :
Ledoborky 3 2
22.11.2015 14:00 Ledoborky 3 2 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 12
22.11.2015 8:30 Ledoborky 3 5 dráha 2. Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 11
28.9.2015 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize X :Základní část
VSK Přírodověda 9
27.9.2015 14:00 Metla Kladno 6 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Ledoborky 3 2
27.9.2015 8:30 Ice Cats 4 dráha 4. Ženy divize X :Základní část
Ledoborky 3 6
26.9.2015 14:00 RPK Brno 1 dráha B Ženy divize X :Základní část
Ledoborky 3 9
10.5.2015 16:00 Falcon Praha 11 dráha 2. MČR 2015 – seniorky :Bronz
Ledoborky 3 1
10.5.2015 10:30 Citadela 7 dráha 3. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Ledoborky 3 3
9.5.2015 18:30 Ledoborky 3 4 dráha 2. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 9
9.5.2015 10:30 Liboc 1 7 dráha 4. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Ledoborky 3 4
22.3.2015 11:30 Citadela 18 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
21.3.2015 8:00 Zlatá Praha 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
23.11.2014 20:00 VSK Přírodověda 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 4
23.11.2014 13:30 Ledoborky 3 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 10
22.11.2014 17:15 Ledoborky 3 0 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
22.11.2014 10:45 Ledoborky 3 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 9
16.11.2014 13:30 Metla Kladno 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
16.11.2014 8:00 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 2
15.11.2014 17:15 Ledoborky 3 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 11
5.10.2014 19:00 RPK Brno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 7
5.10.2014 12:00 Dion RUM 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
4.10.2014 13:00 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo