horni

Jiral František (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
13.12.2020 17:30 Ledoborci OS 5 dráha 3. Star league – 1. turnaj :G3
Ledoborci NG 9
13.12.2020 14:40 Ledolamky 6 dráha 3. Star league – 1. turnaj :Semifinal
Ledoborci OS 2
12.12.2020 14:50 Ledoborci OS 12 dráha 1. Star league – 1. turnaj :Group C
Ledoletci 1
12.12.2020 8:30 Kolibris 7 4 dráha 3. Star league – 1. turnaj :Group C
Ledoborci OS 7
26.9.2020 8:30 Ledoborci 2 2 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Ledoborci Juniors 9
26.9.2020 8:15 Zbraslav Polární lišky 1 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Ledoborci OS 0
20.9.2020 15:45 Dion GG 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledo Juniors 6
20.9.2020 10:15 Ledo Juniors 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav L 9
19.9.2020 15:45 Ledo MV 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledo Juniors 7
19.9.2020 10:15 Ledo Juniors 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC 10
6.9.2020 15:30 Ledoborci OS 0 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Lední medvědi 1
6.9.2020 10:30 Loupežníci Jičín 1 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Ledoborci OS 0
5.9.2020 8:15 Ledoborci OS 0 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Kolibris 7 1
28.3.2020 11:15 Savona 5 (J.Vedral) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina D
Ledoborci Pomelo (O.Kobián)
27.3.2020 20:30 Ledoborci Pomelo (O.Kobián) dráha 1. MČR mixy 2020 :Skupina D
Blues Turtle (M.Votava)
27.3.2020 14:10 RPK Brno H (T.Horák) dráha 4. MČR mixy 2020 :Skupina D
Ledoborci Pomelo (O.Kobián)
21.3.2020 12:30 Ledoborci 2 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Zápasy o 1. ligu
Ledoborci Juniors
8.3.2020 12:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. MČRJ 2020 - junioři (finálový turnaj) :Finále (na 2 výhry)
Dion XY 8
8.3.2020 8:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 2. MČRJ 2020 - junioři (finálový turnaj) :Finále (na 2 výhry)
Dion XY 6
7.3.2020 11:30 Ledoborci Juniors 8 dráha 4. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 5
29.2.2020 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 3
29.2.2020 8:30 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 8
23.2.2020 15:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG 7
23.2.2020 8:30 PLC GUERERA 11 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 3
22.2.2020 15:30 Kolibris 5 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 8
22.2.2020 8:30 Ledoborci Juniors 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Brno - Východ 0
21.2.2020 19:30 Ledoborci Juniors 3 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1 7
15.2.2020 19:25 Trutnov 1 6 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Ledoborci Juniors 2
15.2.2020 15:05 Ledoborci Juniors 7 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Morning star Přírodověda 3
15.2.2020 10:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Ledolamky 6
9.2.2020 18:00 Ledoborci Juniors 5 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Dion XY 4
9.2.2020 11:30 Ledoborci NG 8 dráha 4. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 10
8.2.2020 18:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Savona 6 3
8.2.2020 11:30 Ledoborci OS 3 dráha 2. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 5
7.2.2020 18:00 Ledoborci Juniors 13 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoletci 1
7.2.2020 11:30 Zbraslav Lední medvědi 0 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
5.1.2020 19:00 Ledo Army 8 dráha B MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :o 3. místo
Ledo Juniors 7
5.1.2020 16:30 Dion WC 9 dráha B MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Semifinále
Ledo Juniors 7
5.1.2020 12:45 Ledoborci 3 0 dráha A MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
Ledo Juniors 1
4.1.2020 20:30 Ledo Juniors 7 dráha B MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
PLC 1 6
4.1.2020 12:45 Ledoborci 1 9 dráha A MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
Ledo Juniors 5
15.12.2019 8:30 Ledoborci Juniors 0 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny 1
14.12.2019 8:30 Ledoborci NG 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 0
17.11.2019 16:15 CZE 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - SF
Ledoborci NG 6
17.11.2019 10:30 Zbraslav Lední medvědi 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
CZE 8
16.11.2019 16:15 CZE 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
PLC 2 2
16.11.2019 10:30 Ledoborci Juniors 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
CZE 7
3.11.2019 18:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 7
3.11.2019 11:30 Ledoborci Juniors 8 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Kolibris 5 7
2.11.2019 18:30 Brno - Východ 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 6
2.11.2019 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 1
1.11.2019 19:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
PLC GUERERA 3
26.5.2019 8:20 Ledoborci Army 3 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 7
25.5.2019 17:50 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci NG 5
25.5.2019 12:50 Ledolamky 6 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 2
25.5.2019 8:20 Liboc 2 0 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 1
12.5.2019 15:00 Ledoborci Juniors 10 dráha 3. MČRJ 2019 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Loupežníci Jičín 4
11.5.2019 18:00 Ledoborci NG 3 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 10
11.5.2019 11:30 Ledoborci Juniors 6 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 2
6.4.2019 19:20 Ledoborci Juniors 0 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 1
6.4.2019 12:20 PLC 1 1 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 8
24.3.2019 19:20 Ledoborci Juniors 3 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 10
23.3.2019 16:20 Ledoborci Juniors 8 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7 4
23.3.2019 10:50 Ledoborci Army 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 9
9.3.2019 15:30 Ledoborci Juniors 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 8
9.3.2019 8:30 Cherry Stones 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
3.3.2019 18:00 Savona 2 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 8
3.3.2019 11:30 Ledoborci Juniors 8 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 1
2.3.2019 18:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 10
2.3.2019 11:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Dion XY 4
1.3.2019 15:00 Zbraslav Tučňáci 1 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 17
24.2.2019 15:30 Ledoborci Juniors 6 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 4
24.2.2019 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 6
23.2.2019 15:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
23.2.2019 8:30 Dion 1 2 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
27.1.2019 13:20 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ 2
27.1.2019 8:20 Třešňovka D 4 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 6
20.1.2019 19:20 Savona 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Boj o medaile
Ledoborci Juniors 6
20.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Semifinále
Dion HJ 5
20.1.2019 10:50 Zbraslav Sobi 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledoborci Juniors 6
19.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
PLC 1 2
19.1.2019 8:20 Ledoborci Juniors 10 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
Liboc 2 5
17.11.2018 13:30 Garcia (ESP) 4 dráha 2. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Podolka (CZE) 5
16.11.2018 18:45 Klossner (SUI) 8 dráha 4. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Podolka (CZE) 4
16.11.2018 13:30 Podolka (CZE) 3 dráha 3. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Norin (SWE) 8
16.11.2018 8:00 Podolka (CZE) 6 dráha 1. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Borecky (CZE) 7
11.11.2018 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
11.11.2018 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 4
10.11.2018 16:20 Ledoborci Juniors 13 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 15:30 Klub z Viktorky 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
10.11.2018 10:50 Kolibris 7 4 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 10
10.11.2018 8:30 Ledoborci 1 4 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 7
14.10.2018 18:30 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 7
14.10.2018 11:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
13.10.2018 18:30 Ledoborci Juniors 0 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 10
13.10.2018 11:30 Ledoborci Juniors 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 8
27.5.2018 13:50 Ledoborci Army 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
Ledoborci Juniors 8
27.5.2018 8:20 Ledoborci Juniors 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Ledolamky 9
26.5.2018 18:50 Ledoborci Army 2 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
26.5.2018 13:20 Třešňovka D 6 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 2
6.5.2018 16:20 Ledoborci NG 6 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci Juniors 1
6.5.2018 8:20 Ledoborci Juniors 6 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci NG 4
5.5.2018 18:50 Ledoborci Army 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
5.5.2018 13:20 Dion DJ 1 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 8
22.4.2018 15:00 Ledoborci NG 3 dráha 3. MČRJ 2018 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Ledoborci Juniors 11
21.4.2018 18:00 Dion HJ 0 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 1
8.4.2018 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
8.4.2018 8:30 Ledoborci NG 2 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 5
11.3.2018 8:30 Ledoborci Juniors 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 0
10.3.2018 15:30 Ledoborci Juniors 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 5
10.3.2018 8:30 Kamenný Újezd 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.3.2018 18:30 Loupežníci Jičín 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
4.3.2018 11:30 CC RIPER 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 11
25.2.2018 18:00 Ledoborci NG 2 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 5
25.2.2018 11:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 3
24.2.2018 18:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 3
24.2.2018 11:30 Sobi 3 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
23.2.2018 18:00 Ledoborci Juniors 10 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Kolibris 3 1
23.2.2018 11:30 Ledoborci Army 3 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 11
10.2.2018 18:30 Ledoborci Juniors 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 2
10.2.2018 11:30 Ledoborci 3 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 8
28.1.2018 18:50 Ledoborci NG 10 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Finálové kolo
Ledoborci Juniors 5
28.1.2018 10:50 Ledoborci Juniors 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :3. kolo
Sobi 1
27.1.2018 13:20 Ledoborci Juniors 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina C
Savona 6 1
26.1.2018 19:30 Dion HJ 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina C
Ledoborci Juniors 8
3.12.2017 13:50 Savona 6 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Finále a zápas o 3. místo
Ledoborci Juniors 5
3.12.2017 10:50 Dion DJ 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina G
Ledoborci Juniors 11
2.12.2017 16:20 Ledoborci Juniors 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina G
Savona 5 5
25.11.2017 13:20 Sobi 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina A
Ledoborci Juniors 5
25.11.2017 8:20 Ledoborci Juniors 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina A
Savona 6 3
19.11.2017 10:45 Ledoborci NG 6 dráha 4. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
Ledoborci Juniors 7
19.11.2017 8:00 CZE 1 8 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
Ledoborci Juniors 6
18.11.2017 8:00 Ledoborci Juniors 6 dráha 4. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
POL 10
17.11.2017 11:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
GER 1 8
12.11.2017 15:30 Ledoborci Juniors 15 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 2
11.11.2017 20:15 Ledoborci Juniors 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
11.11.2017 14:00 Zbraslav M 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
28.10.2017 12:00 Ledoborci Juniors 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 6
15.10.2017 15:30 Liboc 2 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 1
14.10.2017 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
14.10.2017 11:30 Kolibris 3 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
8.10.2017 15:00 Kolibris 3 1 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :o 3. místo
Ledoborci Juniors 8
8.10.2017 8:30 Ledoborci Juniors 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledolamky 15
7.10.2017 15:00 Ledoborci Juniors 7 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Třešňovka D 2
1.10.2017 11:30 Ledoborci Juniors 9 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři C
Dion HJ 5
30.9.2017 8:30 Ledoborci NG 5 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři C
Ledoborci Juniors 8
29.4.2017 16:00 Ledoborci NG 7 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Čtvrtfinále
Ledoborci Juniors 5
29.4.2017 8:55 Savona 6 8 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Ledoborci Juniors 6
9.4.2017 17:15 Savona 17 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 3. místo
Ledoborci Army 6
9.4.2017 14:55 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 4
9.4.2017 11:55 Ledoborci NG 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 8
8.4.2017 14:50 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Sobi 6
8.4.2017 9:55 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Army 0
26.3.2017 11:25 Loupežníci Jičín 2 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Ledoborci Juniors 11
25.3.2017 18:25 Ledoborci Juniors 11 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Kolibris 3 5
24.3.2017 15:55 Ledoborci Juniors 10 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina B
Dion HJ 3
29.1.2017 15:10 Ledoborci Army 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Skupina J
Savona 17 8
28.1.2017 12:10 Ledoborci Army 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 13
28.1.2017 8:00 Kolibris 3 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Army 3
18.12.2016 8:30 Dion HJ 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Ledoborci Army 5
17.12.2016 19:00 Dion YB 15 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Ledoborci Army 2
17.12.2016 15:30 Ledoborci Army 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Savona 6 13
17.12.2016 8:30 Ledoborci Army 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Loupežníci Jičín 10
6.11.2016 18:50 Ledoborci Army 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Finále junioři
Ledoborci Juniors 8
6.11.2016 14:40 Kolibris 3 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledoborci Army 9
5.11.2016 19:10 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledoborci NG 3
5.11.2016 12:10 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 4
16.10.2016 16:20 Dion HJ 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 9
16.10.2016 10:50 Ledolamky 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 6
15.10.2016 16:20 Ledoborci Army 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Třešňovka D 8
15.10.2016 10:50 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 5
22.5.2016 15:15 Dion HJ 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 12
22.5.2016 8:30 Ledoborci Army 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 9
21.5.2016 15:00 CC RIPER 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 10
21.5.2016 8:30 Dion DJ 3 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 4
24.4.2016 15:30 Ledoborci Army 8 dráha 4. MČR žáků 2016 :Finále
Ledoborci NG 4
23.4.2016 10:00 Ledoborci Army 5 dráha 2. MČR žáků 2016 :1. v 2. a 3. v 4.
Ledoborci NG 4
20.3.2016 14:55 Ledoborci Army 9 dráha 2. MČR žáků 2016 :Základní část
CC RIPER 2
20.3.2016 8:30 Dion HJ 8 dráha 4. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci Army 0
19.3.2016 14:55 PLC 3 1 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci Army 12
19.3.2016 8:30 Ledoborci NG 5 dráha 2. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci Army 7
18.3.2016 15:25 Ledoborci Army 8 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion DJ 1
6.3.2016 8:30 CZE 1 4 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2016 :
Füssen 10
5.3.2016 14:30 CZE 1 2 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2016 :
POL 9
5.3.2016 11:00 Oberstdorf 1 3 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2016 :Group B
CZE 1 8
4.3.2016 16:00 HUN 2 6 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2016 :Group B
CZE 1 5
14.2.2016 16:00 Ledoborci Army 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
CC RIPER 4
14.2.2016 12:30 Dion HJ 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 2
13.2.2016 17:30 Ledoborci NG 8 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 4
13.2.2016 8:30 Ledoborci Army 10 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 1
6.12.2015 14:00 Ledoborci Army 12 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion DJ 0
6.12.2015 8:30 Ledoborci Army 15 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
PLC 2 1
5.12.2015 14:00 Savona 14 8 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci Army 2
5.12.2015 8:30 Dion DJ 9 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci Army 4
18.10.2015 16:30 Dion ŽH 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 7
18.10.2015 11:00 Ledoborci Army 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Dion ŽD 1
17.10.2015 13:00 Ledoborci NG 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 3
17.10.2015 8:30 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Savona 14 1
21.12.2014 17:00 SpS Verduras 16 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2014 :
PLC 2 0
21.12.2014 11:30 SpS Verduras 9 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Púrpuras 3
20.12.2014 17:00 SpS Rojas 1 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Verduras 10
20.12.2014 11:00 SpS Azules 2 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Verduras 9
13.4.2014 15:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 4. Žákovské MČR 2014 :Finále
ČSC 3 6
13.4.2014 10:00 ČSC 3 7 dráha 1. Žákovské MČR 2014 :Semifinále
ČSC 1 2
9.2.2014 8:30 ČSC 3 11 dráha 1. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 1 2
8.2.2014 17:35 Loupežníci Jičín 6 dráha 3. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 3 5
8.2.2014 11:25 ČSC 2 1 dráha 1. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 3 9
CZE 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - F
Dion XX 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo