horni

Janík Dušan (CC METEORITE)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2019 18:30 Karviná 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
14.4.2019 11:30 Troublemakers 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 6
13.4.2019 15:30 PLC 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
13.4.2019 8:30 Troublemakers 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
24.2.2019 18:30 Troublemakers 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 11
24.2.2019 11:30 Ledoborci 3 15 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
23.2.2019 11:30 Brno - Východ 18 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
13.1.2019 18:30 Troublemakers 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
13.1.2019 11:30 Kamenný Újezd 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 5
12.1.2019 18:30 Troublemakers 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
PLC 11
12.1.2019 11:30 Zbraslav M 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 6
8.12.2018 15:00 Troublemakers 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 11
8.12.2018 8:30 Kolibris 3 7 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 13
14.10.2018 18:00 Ledoborci Army 14 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
14.10.2018 11:30 Troublemakers 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 14
13.10.2018 8:30 Troublemakers 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 10
11.2.2018 19:30 Demion 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
11.2.2018 11:30 Troublemakers 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Savona 6 13
10.2.2018 19:30 Karviná 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 3
10.2.2018 11:45 Troublemakers 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 8
14.1.2018 19:30 Ledoborci 4 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
14.1.2018 12:00 Troublemakers 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 6
13.1.2018 19:30 WHEELCHAIR 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 3
13.1.2018 12:00 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 8
10.12.2017 18:30 Troublemakers 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 1
10.12.2017 11:30 Troublemakers 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Demion 1
9.12.2017 11:30 Troublemakers 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
12.11.2017 18:30 Zbraslav L 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
12.11.2017 11:30 Troublemakers 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 12
11.11.2017 11:15 Savona 6 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
29.10.2017 19:30 Ledoborci 8 12 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
29.10.2017 12:00 Troublemakers 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 13
28.10.2017 19:30 Troublemakers 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 10
28.10.2017 11:30 Klub z Viktorky 11 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
18.3.2017 15:30 Kolibris 5 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
26.2.2017 15:30 Kamenný Újezd 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 7
11.12.2016 18:30 Troublemakers 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 10
11.12.2016 11:30 Troublemakers 2 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 10
10.12.2016 18:30 Troublemakers 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
10.12.2016 11:30 Troublemakers 15 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 11
13.11.2016 11:30 Troublemakers 0 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 1
12.11.2016 19:00 Ledoborci 3 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 4
12.11.2016 11:30 Liboc 2 7 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 8
23.10.2016 15:30 Troublemakers 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 8
23.10.2016 8:30 Dion 1 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
22.10.2016 15:30 Karviná 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
9.10.2016 16:00 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 5
9.10.2016 8:30 Ledoborci 4 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
8.10.2016 16:00 Troublemakers 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 10
8.10.2016 8:30 Troublemakers 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 4
3.4.2016 20:00 Troublemakers 6 dráha 2. Muži divize F :
Kolibris 3 5
3.4.2016 14:00 WHEELCHAIR 7 dráha 1. Muži divize F :
Troublemakers 9
3.4.2016 8:30 Ledoborci 4 12 dráha 4. Muži divize F :
Troublemakers 2
2.4.2016 20:00 Loupežníci Jičín 1 dráha 1. Muži divize F :
Troublemakers 0
17.1.2016 17:15 Zlatá Praha 3 0 dráha A Muži divize F :
Troublemakers 1
22.11.2015 17:15 Troublemakers 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
21.11.2015 17:15 Ledoborci 2 2 dráha A Muži divize C :Základní část
Troublemakers 8
21.11.2015 11:15 Zbraslav M 8 dráha A Muži divize C :Základní část
Troublemakers 2
28.9.2015 14:30 Troublemakers 3 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 13
28.9.2015 8:30 Klub z Viktorky 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Troublemakers 4
26.9.2015 17:15 Zlatá Praha 3 0 dráha B Muži divize C :Základní část
Troublemakers 1
26.9.2015 11:15 Troublemakers 8 dráha B Muži divize C :Základní část
PLC ICEBREAKERS 12
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo