horni

Jurníček Jakub (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
11.5.2019 18:00 Zbraslav Sobi 1 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 13
11.5.2019 11:30 Zbraslav Sobi 8 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Tučňáci 4
7.4.2019 19:20 Zbraslav Sobi 7 dráha 3. Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 8
7.4.2019 12:20 Dion DJ 10 dráha 2. Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 1
9.3.2019 15:30 Klub z Viktorky 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 11
9.3.2019 8:30 Cherry Stones 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
3.3.2019 18:00 Ledoborci Army 11 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 5
3.3.2019 11:30 Ledoborci Juniors 8 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 1
2.3.2019 18:00 Zbraslav Sobi 3 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Dion XY 10
2.3.2019 11:30 Ledoborci NG 10 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 6
1.3.2019 15:00 Zbraslav Sobi 0 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 1
24.2.2019 15:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
24.2.2019 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 5
23.2.2019 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 1
23.2.2019 8:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 2
16.2.2019 17:50 Zbraslav Sobi 2 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 11
16.2.2019 12:50 Zbraslav Sobi 7 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 6
16.2.2019 8:20 Slovenia 8 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
20.1.2019 10:50 Zbraslav Sobi 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledoborci Juniors 6
19.1.2019 19:20 Zbraslav Sobi 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Savona 6
19.1.2019 8:20 Dion DJ 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Zbraslav Sobi 9
11.11.2018 15:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 5
11.11.2018 13:50 Liboc 2 9 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 8
11.11.2018 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 4
11.11.2018 8:20 Zbraslav Sobi 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Ledoborci NG 9
10.11.2018 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
10.11.2018 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 9
3.11.2018 17:50 Savona 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
3.11.2018 12:50 Loupežníci Jičín 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
3.11.2018 8:20 Zbraslav Sobi 1 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Slovenia 7
14.10.2018 18:30 Cherry Stones 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
14.10.2018 11:30 Cherry Stones 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 3
13.10.2018 18:30 Kolibris 5 8 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
13.10.2018 11:30 Cherry Stones 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 7
6.5.2018 13:50 PLC 1 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Sobi 7
6.5.2018 8:20 Sobi 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Dion DJ 2
5.5.2018 18:50 Sobi 4 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina A
Kolibris 3 6
5.5.2018 8:20 Ledolamky 9 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina A
Sobi 1
21.4.2018 18:00 Kolibris 3 5 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 6
14.4.2018 15:30 Cherry Stones 0 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Zbraslav OH 1
14.4.2018 10:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Letící kameny 2
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 5
25.2.2018 18:00 Ledoborci Army 8 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 6
25.2.2018 11:30 Sobi 4 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Dion HJ 7
24.2.2018 18:00 Ledoborci NG 7 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 6
24.2.2018 11:30 Sobi 3 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
23.2.2018 18:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 5
23.2.2018 11:30 Sobi 2 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 10
28.1.2018 18:50 Savona 6 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Finálové kolo
Sobi 4
28.1.2018 10:50 Ledoborci Juniors 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :3. kolo
Sobi 1
28.1.2018 8:20 Sobi 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina A
Kolibris 3 4
21.1.2018 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 3
21.1.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 2
20.1.2018 15:30 Kolibris 5 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
3.12.2017 8:20 Sobi 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
PLC 2 7
2.12.2017 8:20 Ledoborci Army 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
Sobi 2
25.11.2017 16:20 Savona 6 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina A
Sobi 4
25.11.2017 13:20 Sobi 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina A
Ledoborci Juniors 5
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
4.11.2017 18:30 PLC GUERERA 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
7.10.2017 15:00 Loupežníci Jičín 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Sobi 9
7.10.2017 11:30 Dion HJ 3 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Sobi 8
1.10.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 15:00 Sobi 7 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Kolibris 3 9
1.10.2017 8:30 Cherry Stones 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 2
1.10.2017 8:30 Dion DJ 6 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Sobi 5
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.9.2017 10:15 Cherry Stones 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 5
15.9.2017 14:45 PLC LEDO 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 3
30.4.2017 10:00 Lední medvědi 9 dráha 4. MČR žáků 2017 :O 3. místo
PLC 2 4
29.4.2017 15:55 Dion DJ 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Semifinále
Lední medvědi 2
9.4.2017 10:20 Tučňáci 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 1
8.4.2017 17:15 Lední medvědi 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
8.4.2017 12:20 Dion DJ 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 3
7.4.2017 16:15 Lední medvědi 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 5
26.3.2017 18:25 Polární lišky 1 dráha 3. MČR žáků 2017 :Základní část
Lední medvědi 6
26.3.2017 14:55 Loupežníci Jičín 1 dráha 1. MČR žáků 2017 :Základní část
Lední medvědi 8
25.3.2017 14:55 Lední medvědi 6 dráha 3. MČR žáků 2017 :Základní část
Dion DJ 10
25.3.2017 8:25 Lední medvědi 8 dráha 3. MČR žáků 2017 :Základní část
PLC 2 7
24.3.2017 19:25 Tučňáci 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Lední medvědi 1
12.3.2017 12:00 Třešňovka 3 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2017 :7th place
Oberstdorf 2 7
11.3.2017 18:00 Třešňovka 0 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2017 :Group E
Oberstdorf 1 10
11.3.2017 14:30 Fijan 4 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2017 :Group D
Třešňovka 4
11.3.2017 8:30 Třešňovka 7 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2017 :Group B
POL 6
10.3.2017 18:30 Třešňovka 6 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2017 :Group B
Adamant 1 6
29.1.2017 17:30 Tučňáci 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 7
29.1.2017 15:10 Lední medvědi 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 2
29.1.2017 10:20 Dion DJ 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 7
28.1.2017 17:30 Lední medvědi 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
27.1.2017 10:50 Třešňovka D 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina A
Sobi 6
18.12.2016 11:30 Loupežníci Jičín 3 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Lední medvědi 4
18.12.2016 8:30 Dion DJ 5 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Lední medvědi 2
17.12.2016 15:30 Lední medvědi 5 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Tučňáci 4
17.12.2016 12:00 Lední medvědi 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
PLC 2 11
6.11.2016 17:00 Tučňáci 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 6
6.11.2016 12:10 Dion DJ 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 0
6.11.2016 8:00 Lední medvědi 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 4
5.11.2016 15:10 Lední medvědi 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo