horni

Jelínková Jana (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
20.3.2021 15:30 Kolibris 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
20.3.2021 9:00 Ledoborky 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
14.2.2021 15:30 Trutnov 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky
14.2.2021 9:00 Trutnov 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
13.2.2021 15:30 Citadela dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
13.2.2021 9:00 Trutnov 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion XX
6.12.2020 15:30 Savona I dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
6.12.2020 9:00 Sokolky dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
5.12.2020 15:30 Trutnov 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 3
5.12.2020 9:00 Letící kameny dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
11.10.2020 15:30 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
11.10.2020 9:00 Trutnov 2 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 4
10.10.2020 15:30 Dion XX 0 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 1
10.10.2020 9:00 Trutnov 2 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
21.9.2020 12:15 Zbraslav H 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Finále
Trutnov 4
21.9.2020 9:00 PLC 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále A
Trutnov 11
20.9.2020 20:15 Trutnov 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Savona 7 3
20.9.2020 15:45 Savona H 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Trutnov 9
20.9.2020 10:15 Trutnov 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledo 33 4
19.9.2020 15:45 Trutnov 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledomet 5
19.9.2020 10:15 Savona 7 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Trutnov 7
28.3.2020 8:30 Zbraslav Tabery (K.Tabery) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina B
Savona M (D.Miklík)
27.3.2020 17:50 Savona M (D.Miklík) dráha 2. MČR mixy 2020 :Skupina B
Dion FST (T.Skokánek)
27.3.2020 11:30 Ledoion (O.Zbytek) dráha 4. MČR mixy 2020 :Skupina B
Savona M (D.Miklík)
15.3.2020 15:30 Trutnov 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP
15.3.2020 8:30 Trutnov 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
14.3.2020 15:30 Trutnov 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
14.3.2020 8:30 Citadela dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
19.1.2020 15:30 Trutnov 2 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 2
19.1.2020 8:30 Kolibris 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
18.1.2020 15:30 Trutnov 2 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 3
18.1.2020 8:30 Liboc 4 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 12
8.12.2019 15:30 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 5
8.12.2019 8:30 Trutnov 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
2.12.2019 16:00 Trutnov 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 5. místo
Ledoborci 7
2.12.2019 12:30 Trutnov 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Real Party Club Brno 2
2.12.2019 9:00 Savona H 12 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 4
1.12.2019 13:50 Shooters 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 10
1.12.2019 9:00 Vometáci z Brna 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 11
30.11.2019 19:20 Trutnov 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona M 1
30.11.2019 9:00 Trutnov 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 3
13.10.2019 15:30 Zbraslav TP 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
13.10.2019 8:30 Savona I 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
12.10.2019 15:30 Trutnov 2 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 9
12.10.2019 8:30 Letící kameny 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
29.9.2019 16:55 Trutnov 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Liboc 8
29.9.2019 13:50 Ledoborci 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 6
28.9.2019 19:20 Dion YB 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 3
28.9.2019 13:50 Trutnov 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Shooters 5
28.9.2019 9:00 Trutnov 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Blues Turtle 4
31.3.2019 15:45 Kolibris (O.Mihola) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :O 5. místo
Blues Turtle (M.Votava) 0
31.3.2019 11:45 Zbraslav (J.Candra) 5 dráha 3. MČR mixy 2019 :Semifinále 2
Kolibris (O.Mihola) 10
31.3.2019 8:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 7 dráha 2. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Kolibris (O.Mihola) 5
30.3.2019 20:15 Kolibris (O.Mihola) 7 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Dion YB (J.Vedral) 6
30.3.2019 13:45 Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 4 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
30.3.2019 8:15 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
29.3.2019 20:15 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 4
29.3.2019 17:30 Kolibris (O.Mihola) 7 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Zbraslav (J.Candra) 6
17.3.2019 15:30 Trutnov 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
17.3.2019 8:30 Liboc 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
16.3.2019 15:30 Trutnov 2 12 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
16.3.2019 8:30 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
10.2.2019 19:30 Liboc 4 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
10.2.2019 12:00 Trutnov 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
16.12.2018 19:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
16.12.2018 12:00 Valící se šutráky 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 2
15.12.2018 19:30 Trutnov 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
15.12.2018 12:00 Trutnov 2 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 11
2.12.2018 13:00 Trutnov 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav H 7
1.12.2018 21:00 Trutnov 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Dion CÉLINE 6
1.12.2018 13:00 Blues Turtle 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Trutnov 5
30.11.2018 21:00 Trutnov 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 5
30.11.2018 13:00 Kolibris 99 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Trutnov 4
21.10.2018 15:30 Citadela 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
21.10.2018 8:30 Trutnov 2 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 3
20.10.2018 15:30 Kolibris 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
20.10.2018 8:30 Trutnov 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 8
30.9.2018 20:45 Trutnov 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - O 5. místo
PLC LEDO 10
30.9.2018 18:30 Liboc MANA 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále 2
Trutnov 11
30.9.2018 16:15 1.CK Brno 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 6
30.9.2018 13:00 Trutnov 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav Z 3
29.9.2018 20:45 Trutnov 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 3
29.9.2018 13:00 Ledoborci Z 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Trutnov 10
28.9.2018 20:45 Trutnov 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc YB 1
28.9.2018 13:00 Morning star Přírodověda 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Trutnov 7
22.9.2018 17:45 Savona 6 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Trutnov 2 4
22.9.2018 8:00 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Dion YB 8
21.9.2018 17:45 Letící kameny 4 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Trutnov 2 3
21.9.2018 12:30 Trutnov 2 3 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Kolibris 5 5
14.4.2018 15:30 Ledolamky 12 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :Baráž
Trutnov 2 8
31.3.2018 15:30 Trutnov 2 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
31.3.2018 9:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
3.3.2018 13:00 Trutnov 1 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 9
3.3.2018 9:00 Trutnov 1 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
PLC LEDO 8
2.3.2018 17:00 Liboc 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Trutnov 1 4
2.3.2018 13:00 Trutnov 1 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav Z 8
2.3.2018 9:00 Savona M 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Trutnov 1 5
4.2.2018 15:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
4.2.2018 9:30 Sokolky 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
3.2.2018 16:30 Trutnov 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
3.2.2018 8:15 Savona H 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
17.12.2017 20:15 Trutnov 2 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
17.12.2017 12:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 2
16.12.2017 20:15 Trutnov 2 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
16.12.2017 12:00 Trutnov 2 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 8
3.12.2017 15:30 Savona M 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Finále
Trutnov 1 7
3.12.2017 12:15 PLC LEDO 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Trutnov 1 1
3.12.2017 9:00 Zbraslav H 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 1 9
2.12.2017 18:30 Trutnov 1 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
2.12.2017 13:00 Trutnov 1 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 1 4
2.12.2017 8:30 Zbraslav M 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Trutnov 1 6
1.12.2017 18:30 Trutnov 1 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Z 12
1.12.2017 10:45 Savona 5 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Trutnov 1 9
22.10.2017 16:00 Liboc 1 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 10
22.10.2017 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
21.10.2017 16:00 Trutnov 2 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
21.10.2017 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
15.10.2017 15:30 Trutnov 1 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Zápas o 5. místo
Trutnov 2 0
15.10.2017 12:15 Liboc 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále
Trutnov 1 10
15.10.2017 9:00 Zbraslav Srnery 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 1 4
14.10.2017 18:30 Trutnov 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 8
14.10.2017 13:00 Trutnov 1 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona 5 6
14.10.2017 8:30 1.CK Brno 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 1 2
13.10.2017 18:30 Trutnov 1 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona M 6
13.10.2017 13:00 Dion CÉLINE 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 1 8
15.4.2017 19:30 Kolibris 1 0 dráha 3. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :
Trutnov 2 1
8.4.2017 19:00 PLC LEDO 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
8.4.2017 11:30 Trutnov 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
29.1.2017 16:00 Liboc 3 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
29.1.2017 8:30 Trutnov 2 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 9
28.1.2017 16:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
28.1.2017 8:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
4.12.2016 10:00 Savona 4 7 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 2
3.12.2016 18:15 CK Zlatá Praha 0 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Trutnov 1 1
3.12.2016 8:00 Trutnov 1 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Zbraslav Z 7
2.12.2016 14:15 Trutnov 2 3 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Trutnov 1 7
2.12.2016 8:00 Trutnov 1 9 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Ledoborci NG 3
6.11.2016 19:00 Liboc 1 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 5
6.11.2016 11:30 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
5.11.2016 19:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
5.11.2016 11:30 Ledoborky 2 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 12
2.10.2016 16:00 Trutnov 2 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 10
2.10.2016 8:30 Trutnov 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
1.10.2016 16:00 Zbraslav W 13 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
1.10.2016 8:30 Trutnov 2 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
30.4.2016 20:00 Trutnov (I.Dykes) 4 dráha 4. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Savona 2 (S.Mokriš) 6
30.4.2016 12:00 Liboc (J.Candra) 5 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 2
29.4.2016 20:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 9
29.4.2016 13:00 Trutnov (I.Dykes) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Savona 3 (M.Zdenka) 12
20.2.2016 15:30 Letící kameny 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
20.2.2016 8:30 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
24.1.2016 19:00 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 4
24.1.2016 12:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
23.1.2016 19:00 Trutnov 2 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
23.1.2016 12:00 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
6.12.2015 17:00 Liboc 3 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Finále
Trutnov 1 6
6.12.2015 13:30 Trutnov 1 8 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Semifinále
Savona 1 7
6.12.2015 10:00 Dion X 6 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 8
5.12.2015 18:15 Ledoborci 3 3 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Trutnov 1 10
5.12.2015 10:00 Dion YB 6 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Trutnov 1 10
4.12.2015 17:00 Liboc 4 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Trutnov 1 6
4.12.2015 10:00 Trutnov 1 7 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Kolibris 5 2
8.11.2015 15:30 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
8.11.2015 8:30 Trutnov 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 4
7.11.2015 15:30 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
7.11.2015 8:30 PLC 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 14
4.10.2015 19:00 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 4
4.10.2015 12:00 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
3.10.2015 19:00 Trutnov 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
3.10.2015 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
12.9.2015 13:45 Ledoborci 7 8 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Trutnov 2 2
12.9.2015 8:45 Trutnov 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Sokolky 5
11.9.2015 17:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Kolibris 2 7
11.9.2015 11:15 Liboc 14 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Trutnov 2 3
22.2.2015 9:30 PLC MARTIN 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
21.2.2015 15:30 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 5
21.2.2015 8:30 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.2.2015 19:00 PLC MARTIN 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
1.2.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
31.1.2015 19:00 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
31.1.2015 12:00 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
14.12.2014 17:00 Trutnov 1 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Bronz
Savona 3 9
14.12.2014 13:30 Liboc 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Semifinále
Trutnov 1 5
14.12.2014 10:00 Liboc 2 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 9
13.12.2014 19:00 Trutnov 1 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Savona 2 4
13.12.2014 13:30 VSK Přírodověda 2 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Trutnov 1 11
12.12.2014 19:00 Trutnov 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
Ledoborci 5 2
12.12.2014 12:15 VSK Přírodověda 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
Trutnov 1 8
9.11.2014 15:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
9.11.2014 8:30 Trutnov 2 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 5
8.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 12
8.11.2014 8:30 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
19.10.2014 19:00 Trutnov 2 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
19.10.2014 12:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
18.10.2014 19:00 Trutnov 2 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
18.10.2014 12:00 Sokolky 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 10
6.4.2014 17:00 Martin TP 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 9
6.4.2014 11:00 Trutnov 2 11 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.4.2014 20:00 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 5
5.4.2014 14:00 Trutnov 2 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Steel TP 4
5.4.2014 8:00 Tee Party Z 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 8
16.3.2014 20:00 Trutnov 2 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
16.3.2014 8:00 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 9
15.12.2013 20:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 5
15.12.2013 14:00 Trutnov 2 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 5
15.12.2013 8:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 8
14.12.2013 11:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 4
8.12.2013 10:00 1.CK Brno 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Trutnov 2 5
7.12.2013 20:00 Trutnov 2 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Liboc 3 0
7.12.2013 12:30 Trutnov 2 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
1.CK Brno 1
6.12.2013 19:00 Zbraslav R 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
Trutnov 2 5
6.12.2013 12:00 Ledoborci 5 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina E
Trutnov 2 8
27.10.2013 17:00 Trutnov 2 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Martin TP 8
27.10.2013 11:00 Trutnov 2 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 5
26.10.2013 20:00 Trutnov 2 19 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 0
26.10.2013 14:00 Falcon Praha 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 5
26.10.2013 8:00 Steel TP 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 10
4.5.2013 15:15 Trutnov (M.Hoferka) 4 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 5
4.5.2013 10:15 Trutnov (M.Hoferka) 9 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 2
3.5.2013 20:15 Trutnov (M.Hoferka) 8 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 5
3.5.2013 10:15 Trutnov (M.Hoferka) 9 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4
30.3.2013 16:00 Trutnov 2 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 5
30.3.2013 8:30 Trutnov 2 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 4
10.2.2013 19:30 Savona I 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 4
10.2.2013 12:00 Tee Party 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 5
9.2.2013 19:30 Sokolky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 12
9.2.2013 12:00 Trutnov 2 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
15.12.2012 16:00 Trutnov 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Savona 5 9
14.12.2012 20:00 Zbraslav H 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Trutnov 2 3
14.12.2012 13:00 Trutnov 2 14 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Ledoborci 2 6
11.11.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 2
11.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 5
10.11.2012 16:00 Liboc 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 3
10.11.2012 8:30 Trutnov 2 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 4
21.10.2012 19:30 Trutnov 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 4
21.10.2012 12:00 Trutnov 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 6
20.10.2012 19:30 Trutnov 2 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 11
20.10.2012 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 8
7.5.2012 14:25 Trutnov 1 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 0
7.5.2012 11:25 Ledoborci 1 8 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 2
7.5.2012 8:25 Aritma 3 1 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 10
6.5.2012 20:25 Savona Z 2 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
6.5.2012 14:25 Zbraslav OH 6 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 5
6.5.2012 8:25 Savona H 3 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
5.5.2012 17:25 Trutnov 5 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 8
5.5.2012 11:25 Zbraslav OH 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
31.3.2012 16:00 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 14
31.3.2012 8:30 Trutnov 2 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 9
12.2.2012 19:30 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 1
12.2.2012 12:00 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 5
11.2.2012 19:30 Zbraslav D 0 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 1
11.2.2012 12:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 9
17.12.2011 8:00 Trutnov 1 13 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Ledoborci 1 10
16.12.2011 18:00 Zbraslav H 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Trutnov 1 2
16.12.2011 10:00 Trutnov 1 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Prague Tee Party S&K 9
13.11.2011 16:00 Dion DJ 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
13.11.2011 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
12.11.2011 16:00 Aritma 1 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 7
12.11.2011 8:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 6
16.10.2011 19:30 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
16.10.2011 12:00 Trutnov 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
15.10.2011 19:30 Savona I 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 4
15.10.2011 12:00 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 7
21.5.2011 17:40 Trutnov 2 4 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Zbraslav OH 6
21.5.2011 12:20 Trutnov 2 14 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Dion 1 1
21.5.2011 8:00 Aritma 2 9 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Trutnov 2 3
7.5.2011 17:40 Trutnov 5 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav R 6
7.5.2011 10:10 Trutnov 2 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Tee Party Z 5
6.5.2011 19:50 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 6
6.5.2011 12:20 Trutnov 0 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Aritma 2 9
3.4.2011 14:00 Trutnov 2 6 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o Extraligu 2011/12
Kolibris 1 7
2.4.2011 18:30 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 9
2.4.2011 12:00 Trutnov 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 4
23.1.2011 15:30 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 7
23.1.2011 9:00 Savona H 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
22.1.2011 15:30 Trutnov 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 9
22.1.2011 9:00 Aritma 1 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 10
19.12.2010 10:45 Trutnov 1 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále
Savona 1 6
19.12.2010 8:00 Trutnov 1 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Ledoborci 1 7
18.12.2010 10:00 Dion RM 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 9
17.12.2010 20:00 Trutnov 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
RPK Brno 1 1
17.12.2010 16:00 Zbraslav M 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 8
21.11.2010 18:30 Dion SJ 12 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
21.11.2010 12:00 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 7
20.11.2010 18:30 Trutnov 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 5
20.11.2010 12:00 Trutnov 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 7
24.10.2010 15:30 Aritma 3 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
24.10.2010 9:00 Savona M 12 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 4
23.10.2010 15:30 Trutnov 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
23.10.2010 9:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 8
1.5.2010 17:30 Aritma 1 7 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Trutnov 6
1.5.2010 13:15 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3
30.4.2010 15:30 Trutnov 5 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina A
Savona (M.Vojtuš) 8
30.4.2010 8:30 Zbraslav (K.Knížková) 1 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina A
Trutnov 11
7.2.2010 13:30 Trutnov 2 0 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Playoff
Aritma 1 9
7.2.2010 9:30 Trutnov 2 5 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Playoff
Aritma 1 6
6.2.2010 15:00 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 7
6.2.2010 8:30 Ledo TP 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 7
24.1.2010 18:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 6
24.1.2010 12:00 Trutnov 2 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 6
23.1.2010 18:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
23.1.2010 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 7
19.12.2009 20:00 Zbraslav 1 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina B (Žlutá)
Trutnov 1 7
19.12.2009 16:00 RPK Brno 2 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina B (Žlutá)
Trutnov 1 8
19.12.2009 10:00 Trutnov 1 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina B (Žlutá)
Zbraslav R 7
18.12.2009 10:00 Trutnov 1 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina B (Žlutá)
Ledoborci 2 5
15.11.2009 15:00 Citadela 0 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 0
15.11.2009 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 6
14.11.2009 15:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 5
14.11.2009 8:30 Trutnov 2 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 6
25.10.2009 18:30 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 3
25.10.2009 12:00 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 10
24.10.2009 18:30 Trutnov 2 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 1
24.10.2009 12:00 Trutnov 2 10 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 5
3.5.2009 16:15 Kolibris 4 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 9
3.5.2009 13:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 0 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 9
3.5.2009 10:45 Trutnov 6 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (B.Henzlová) 4
2.5.2009 18:00 Dion (P.Horák) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 4
2.5.2009 12:30 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov (V.Zinga) 2
1.5.2009 20:00 Dion (J.Halad) 4 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Trutnov 7
1.5.2009 13:00 Zbraslav (K.Mošová) 4 dráha B MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Trutnov 5
26.4.2009 8:30 Trutnov 2 7 dráha 1. Baráž o 1. ligu - ženy :Baráž o 1. ligu - ženy
Toxic RKC 6
25.4.2009 18:30 Toxic RKC 2 dráha 3. Baráž o 1. ligu - ženy :Baráž o 1. ligu - ženy
Trutnov 2 5
25.4.2009 12:00 Trutnov 2 2 dráha 2. Baráž o 1. ligu - ženy :Baráž o 1. ligu - ženy
Toxic RKC 6
5.4.2009 8:00 Zbraslav Z 4 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 16
4.4.2009 14:00 Zbraslav TP 2 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 15
28.3.2009 20:10 Trutnov 7 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :Finále
Aritma 3 4
28.3.2009 12:00 Savona 4 8 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina A
Trutnov 9
28.3.2009 8:30 Dion VIP 6 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina A
Trutnov 11
8.3.2009 14:00 Aritma 5 6 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 8
7.3.2009 20:00 Trutnov 2 14 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 11
7.3.2009 11:00 Trutnov 2 10 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Demion 6
22.2.2009 11:00 Trutnov 2 1 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 6
21.2.2009 17:00 RPK Brno 1 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 11
21.2.2009 8:00 Trutnov 2 11 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 5
7.12.2008 16:00 Trutnov 2 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :O 3. místo
Kolibris 1 5
7.12.2008 13:00 Aritma 1 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Semifinále
Trutnov 2 7
7.12.2008 10:00 Trutnov 2 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Čtvrtfinále
Zbraslav D 7
6.12.2008 19:00 Ledoborci 4 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále
Trutnov 2 9
6.12.2008 10:00 Ledoborci 1 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Skupina D
Trutnov 2 5
5.12.2008 18:00 Trutnov 2 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina D
Aritma 1 7
5.12.2008 14:00 Zbraslav A 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina D
Trutnov 2 7
5.12.2008 10:00 Trutnov 2 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina D
Savona M 5
23.11.2008 17:00 Demion 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 8
23.11.2008 8:00 Trutnov 2 5 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 7
22.11.2008 14:00 Aritma 4 6 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 9
28.9.2008 14:00 Trutnov 2 12 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 4
27.9.2008 20:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 10
27.9.2008 11:00 Trutnov 2 10 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 3
28.3.2008 16:15 Trutnov 9 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :5. kolo (skupin AB)
Aritma 2 2
9.2.2008 15:25 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 3
9.2.2008 8:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 18:25 Kolibris 3Ž 10 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 3
20.1.2008 11:55 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 5
19.1.2008 18:25 Kolibris 1 1 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 13
19.1.2008 11:55 Kolibris 3Ž 12 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 4
22.12.2007 16:15 Trutnov 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 8
22.12.2007 12:15 CC Letící kameny 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Trutnov 4
21.12.2007 20:15 Zbraslav R 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Trutnov 6
21.12.2007 14:15 Trutnov 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 4 5
21.12.2007 10:15 Trutnov 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Savona 4 12
11.11.2007 15:25 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 5
11.11.2007 8:55 Kolibris 3Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 1
10.11.2007 15:25 Aritma 1 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 4
10.11.2007 8:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 10
28.10.2007 18:25 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 11
28.10.2007 11:55 Kolibris 3Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 3
27.10.2007 18:25 Valící se šutráky 11 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 7
27.10.2007 11:55 Letící kameny 12 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 7
10.4.2005 13:30 Zbraslav R 7 dráha 3. MČR mixy 2006 :4.kolo
Sem tam team 5
9.4.2005 17:15 1.KCK Trutnov 9 dráha 4. MČR mixy 2006 :3.kolo
Sem tam team 3
9.4.2005 8:00 Letící kameny (M.Plzák) 2 dráha 3. MČR mixy 2006 :2.kolo
Sem tam team 11
8.4.2005 15:15 Sem tam team 10 dráha 1. MČR mixy 2006 :1.kolo
Wallis 3
14.11.2004 17:20 CC Savona L 8 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona 2 6
14.11.2004 12:40 RSC Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
CC Savona L 13
14.11.2004 8:00 Zlatá Praha 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
CC Savona L 3
13.11.2004 18:50 CC Savona L 6 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Letící kameny 5
13.11.2004 8:00 CC Savona L 5 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
CK Zlatá Praha 2 4
7.11.2004 16:25 CC Savona L 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Kolibris 2 6
6.11.2004 16:25 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Čtvrtfinále
CC Savona L 7
5.11.2004 8:25 CC Savona L 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
4.11.2004 16:25 CC Aritma 2Ž 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Savona L 5
4.11.2004 8:25 Kolibris 1 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Savona L 10
3.11.2004 16:25 CC Savona L 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Citadela 3
3.11.2004 8:25 CC Savona L 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
7.2.2004 14:55 Citadela 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
7.2.2004 8:55 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
18.1.2004 20:55 CC Savona L 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
18.1.2004 14:55 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
18.1.2004 8:55 CC Savona L 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
17.1.2004 17:55 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
17.1.2004 11:55 CC Savona L 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 3
16.11.2003 18:00 CC Savona L 4 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 3. - 4.místo
CC Aritma 6
16.11.2003 13:45 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 4.místo
CC Savona L 1
16.11.2003 9:30 CC Savona L 10 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Kolibris 2 3
15.11.2003 22:00 CC Savona L 10 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Kolibris 3 9
15.11.2003 11:40 CC Savona L 10 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Klub z Viktorky 6
30.3.2003 17:15 CC Savona L 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 8
30.3.2003 13:45 CC Savona L 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 6
30.3.2003 9:45 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 4
29.3.2003 14:15 CC Savona L 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 5
29.3.2003 8:15 CC Savona L 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 5
9.2.2003 16:20 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
9.2.2003 13:35 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Savona L 5
2.2.2003 16:10 CC Savona L 8 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 5
2.2.2003 11:00 CC Savona L 8 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 5
2.2.2003 8:15 CC Savona L 10 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
CK Zlatá Praha 1 3
17.11.2002 21:30 CC Savona L 9 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Citadela 6
17.11.2002 18:45 CC Savona L 12 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Aritma 1 6
17.11.2002 13:35 CC Savona L 10 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
3.11.2002 16:10 CC Savona L 14 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Aritma 1 4
3.11.2002 11:00 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Savona L 5
3.11.2002 8:15 CC Savona L 3 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 8
6.10.2002 21:30 CC Savona L 7 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
CK Zlatá Praha 1 3
6.10.2002 18:45 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 5
6.10.2002 13:35 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 10
29.9.2002 21:00 CC Aritma 2Ž 10 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona L 6
29.9.2002 17:10 Letící kameny 6 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona L 3
29.9.2002 13:30 CC Savona L 8 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona 3 5
29.9.2002 9:50 CC Savona L 8 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion SJ 7
31.3.2002 14:25 CC Savona L 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
CC Aritma 2Ž 8
30.3.2002 14:10 Citadela 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Savona L 4
30.3.2002 8:15 Citadela 12 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Savona L 5
10.2.2002 11:00 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Savona L 3
10.2.2002 8:15 CC Savona L 11 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 1
20.1.2002 20:45 CC Savona L 8 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 2
20.1.2002 18:00 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
CC Savona L 7
20.1.2002 13:20 CC Savona L 4 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 7
18.11.2001 15:40 CC Aritma 2Ž 5 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Savona L 6
18.11.2001 11:00 CK Zlatá Praha 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Savona L 12
18.11.2001 8:15 Citadela 10 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Savona L 8
4.11.2001 20:45 CC Savona L 11 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 9
4.11.2001 18:00 CC Savona L 4 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 3Ž 9
4.11.2001 13:20 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Savona L 5
7.10.2001 15:40 CC Aritma 2Ž 5 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 9
7.10.2001 11:00 CC Savona L 13 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 3
7.10.2001 8:15 CK Zlatá Praha 2 4 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 12
4.2.2001 14:45 Savona 1 12 dráha 2. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 2 1
4.2.2001 11:15 Savona 1 5 dráha 4. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
3.2.2001 17:45 Savona 1 15 dráha 1. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
1.CK Brno juniorky 2
3.2.2001 12:30 Savona 1 9 dráha 3. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Trutnov 2 3
3.2.2001 9:00 Savona 1 11 dráha 1. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 2 3
13.1.2001 14:15 1.CK Brno 2 0 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 1 14
13.1.2001 12:00 Savona 1 1 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 2 6
13.1.2001 9:45 CC Savona 3 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 1 3
10.12.2000 14:15 Savona 1 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 7
10.12.2000 12:00 Savona 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Trutnov 1 5
10.12.2000 9:45 Savona 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona 3 3
28.10.2000 14:15 Trutnov 1 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 1 3
28.10.2000 12:00 Savona 1 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 2 1
28.10.2000 9:45 1.CK Brno 1 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 1 8
16.4.2000 12:00 M Savona - Junior 2 1 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
CC Aritma 13
15.4.2000 17:40 M CC Dion 1 8 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
M Savona - Junior 2 8
15.4.2000 15:25 M Aritma - Citadela 6 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
M Savona - Junior 2 3
15.4.2000 8:00 Kolibris 1 4 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
M Savona - Junior 2 5
5.3.2000 14:30 CC TJ Junior Praha Ž 6 dráha 1. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
5.3.2000 8:30 Kolibris 1 6 dráha 4. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 10
4.3.2000 15:30 Kolibris 2 2 dráha 3. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 12
4.3.2000 12:15 Savona M 8 dráha 2. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
12.2.2000 14:20 1.CK Brno 3 5 dráha A Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 3
12.2.2000 12:00 Kolibris 1 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 11
12.2.2000 9:40 Savona 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 5
15.1.2000 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 2
15.1.2000 13:50 CC TJ Junior Praha Ž 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 7
15.1.2000 9:40 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 3
5.12.1999 16:10 CC TJ Junior Praha Ž 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Savona 2 0
5.12.1999 14:00 CC TJ Junior Praha Ž 1 dráha A Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Trutnov 1 8
5.12.1999 11:10 CC Savona 3 8 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 2
5.12.1999 9:00 Savona 1 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 4
20.11.1999 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 4 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 1 5
20.11.1999 13:20 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 3
20.11.1999 9:40 CC Savona 3 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
30.10.1999 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 2
30.10.1999 13:50 CC TJ Junior Praha Ž 6 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 5 3
30.10.1999 9:40 1.CK Brno 4 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 9
16.10.1999 16:00 1.CK Brno 4 4 dráha A Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 10
16.10.1999 13:50 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 5 6
16.10.1999 9:40 Savona 4 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
21.3.1999 15:00 CC TJ Junior Praha Ž 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 12
21.3.1999 13:00 Letící kameny 8 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 5
21.3.1999 13:00 CC TJ Junior Praha Ž 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 2 0
21.3.1999 8:30 Savona 1 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 0
7.3.1999 8:30 Savona 4 7 dráha 1. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
6.3.1999 15:30 Kolibris 1 1 dráha 2. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 10
6.3.1999 12:15 CC Savona 3 6 dráha 1. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
6.2.1999 15:30 CC Savona O 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 2
6.2.1999 12:30 CC TJ Junior Praha Ž 6 dráha B Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 4
6.2.1999 9:30 CC TJ Junior Praha Ž 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 2 5
30.1.1999 17:40 TJ Junior 2Ž 4 dráha 4. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Trutnov 2 5
30.1.1999 14:10 TJ Junior 2Ž 6 dráha 2. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CC Dion Ž 1
30.1.1999 9:10 CC Aritma 16 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
TJ Junior 2Ž 1
30.1.1999 7:30 CK Montáž 7 dráha 4. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
TJ Junior 2Ž 3
23.1.1999 15:40 TJ Junior 2Ž 2 dráha 3. 2.liga - ženy :4.kolo
Kolibris 1 9
23.1.1999 11:00 TJ Junior 2Ž 9 dráha 2. 2.liga - ženy :4.kolo
1.CK Brno juniorky 0
21.11.1998 12:45 CC TJ Junior Praha Ž 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona B 6
21.11.1998 9:45 CC TJ Junior Praha Ž 3 dráha B Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Letící kameny 9
7.11.1998 18:00 Savona M 7 dráha 4. 2.liga - ženy :3.kolo
TJ Junior 2Ž 5
7.11.1998 13:20 TJ Junior 2Ž 6 dráha 1. 2.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 3Ž 7
31.10.1998 15:45 CC Savona mix 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
31.10.1998 12:45 CC Savona O 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 6
31.10.1998 9:30 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 2
24.10.1998 15:40 TJ Junior 2Ž 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
TJ Junior 1Ž 9
24.10.1998 8:15 CC Letící kameny 2Ž 13 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
TJ Junior 2Ž 4
10.10.1998 15:30 Kolibris 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 10
10.10.1998 12:30 CC TJ Junior Praha Ž 11 dráha A Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 2
10.10.1998 9:45 CC Savona O 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 1
3.10.1998 18:00 TJ Junior 2Ž 3 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
CC Savona Y 6
3.10.1998 13:20 TJ Junior 2Ž 7 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
CC Dion Ž 4
28.3.1998 10:40 TJ Junior 1Ž 8 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Play off
Savona M 10
22.3.1998 14:30 Kolibris 1 8 dráha 3. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 3
22.3.1998 11:30 Kolibris 2 3 dráha 2. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 4
22.3.1998 8:30 Savona 2 2 dráha 1. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
21.3.1998 15:30 Kolibris 1 16 dráha 2. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 1
21.3.1998 12:15 Savona 1 5 dráha 1. MČRJ 1998 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 9
7.3.1998 18:20 Kolibris 3Ž 5 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 1Ž 11
7.3.1998 15:45 TJ Junior 2 9 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 1Ž 7
7.3.1998 13:10 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Savona M 8
14.2.1998 15:15 Letící kameny 10 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 4
14.2.1998 11:45 Savona K 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 7
14.2.1998 8:15 Savona K 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 0
7.2.1998 11:00 Kolibris 1 6 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 5
7.2.1998 8:15 Kolibris 2 10 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 6
17.1.1998 18:00 Kolibris 2 7 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 1Ž 12
17.1.1998 13:20 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 7
12.1.1998 8:00 CC Kolibris 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 6
13.12.1997 11:45 Kolibris 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona O 10
13.12.1997 8:15 Kolibris 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC TJ Junior Praha 8
1.11.1997 11:00 TJ Junior 1Ž 4 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 3Ž 6
1.11.1997 8:15 Kolibris 2 11 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 1Ž 4
18.10.1997 20:45 Kolibris 1 4 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 1Ž 5
18.10.1997 18:00 Savona M 4 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 1Ž 10
18.10.1997 13:20 TJ Junior 1Ž 10 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 2 7
4.10.1997 15:15 Kolibris 1 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Letící kameny 7
4.10.1997 8:15 Kolibris 1 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 2 5
27.9.1997 15:40 TJ Junior 1Ž 15 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 2 1
27.9.1997 11:00 Savona M 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 1Ž 5
27.9.1997 8:15 Kolibris 1 8 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 1Ž 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo