horni

Janatová Iveta (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
7.4.2019 9:00 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona M 4
6.4.2019 16:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona M 9
6.4.2019 9:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
5.4.2019 16:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona H 2
5.4.2019 10:00 Savona M 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Liboc 3 9
4.4.2019 19:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona M 5
31.3.2019 15:45 Kolibris (O.Mihola) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :O 5. místo
Blues Turtle (M.Votava) 0
31.3.2019 11:45 Zbraslav (J.Candra) 5 dráha 3. MČR mixy 2019 :Semifinále 2
Kolibris (O.Mihola) 10
31.3.2019 8:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 7 dráha 2. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Kolibris (O.Mihola) 5
30.3.2019 20:15 Kolibris (O.Mihola) 7 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Dion YB (J.Vedral) 6
30.3.2019 13:45 Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 4 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
30.3.2019 8:15 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
29.3.2019 20:15 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 4
29.3.2019 17:30 Kolibris (O.Mihola) 7 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Zbraslav (J.Candra) 6
10.2.2019 16:00 Savona M 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 10
10.2.2019 8:30 Savona M 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 11
27.1.2019 16:30 Savona H 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
27.1.2019 8:15 PLC LEDO 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 11
26.1.2019 16:30 Sokolky 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 12
26.1.2019 8:15 Savona M 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
16.12.2018 16:00 Zbraslav W 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
16.12.2018 8:30 Savona M 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 4
15.12.2018 16:00 Liboc 3 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
15.12.2018 8:30 Savona M 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
28.10.2018 20:15 Ledolamky 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
28.10.2018 12:00 Savona M 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 2
27.10.2018 20:15 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
27.10.2018 12:00 Savona M 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.4.2018 9:30 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále
Liboc 3 7
7.4.2018 16:00 Savona M 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále
Liboc 3 6
7.4.2018 9:30 Savona M 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Semifinále
Savona H 3
6.4.2018 16:00 Savona H 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 8
6.4.2018 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 7
5.4.2018 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 11
5.4.2018 10:00 Savona M 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 9
4.4.2018 16:00 Liboc 3 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 4
4.4.2018 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
31.3.2018 15:30 PLC LEDO 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
31.3.2018 9:30 Savona M 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
4.2.2018 15:30 Trutnov 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
4.2.2018 9:30 Savona M 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
3.2.2018 16:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
3.2.2018 8:15 Sokolky 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
17.12.2017 20:15 Savona M 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
17.12.2017 12:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 2
16.12.2017 20:15 Liboc 1 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
16.12.2017 12:00 Savona H 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
22.10.2017 16:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
22.10.2017 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
21.10.2017 16:00 Savona M 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
21.10.2017 8:30 Zbraslav W 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
9.4.2017 8:30 PLC LEDO 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
8.4.2017 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
8.4.2017 11:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
29.1.2017 16:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
29.1.2017 8:30 Savona H 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 0
28.1.2017 16:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
28.1.2017 8:30 Liboc 3 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
15.1.2017 10:00 Savona M 4 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále
Liboc 3 10
14.1.2017 16:00 Liboc 3 10 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále
Savona M 3
13.1.2017 16:00 Liboc 3 2 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 10
13.1.2017 10:00 Savona M 3 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona H 8
12.1.2017 16:00 PLC LEDO 6 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 7
12.1.2017 10:00 Savona M 9 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
11.1.2017 16:00 Savona H 0 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 1
11.1.2017 10:00 Savona M 1 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
6.11.2016 19:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 1
6.11.2016 11:30 Liboc 1 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
5.11.2016 19:00 Ledoborky 2 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 15
5.11.2016 11:30 Savona M 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
2.10.2016 16:00 Zbraslav W 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
2.10.2016 8:30 Trutnov 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
1.10.2016 16:00 Savona M 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
1.10.2016 8:30 PLC LEDO 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
30.4.2016 20:00 Trutnov (I.Dykes) 4 dráha 4. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Savona 2 (S.Mokriš) 6
30.4.2016 12:00 Liboc (J.Candra) 5 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 2
29.4.2016 20:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 9
29.4.2016 13:00 Trutnov (I.Dykes) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Savona 3 (M.Zdenka) 12
11.4.2016 8:00 Savona M 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 9
10.4.2016 16:00 Savona M 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Savona H 6
10.4.2016 8:00 Savona M 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 4
9.4.2016 16:00 Liboc 1 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Savona M 9
9.4.2016 8:00 PLC LEDO 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Savona M 6
20.2.2016 19:00 Savona M 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 6
20.2.2016 12:00 Savona M 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
24.1.2016 15:30 Zbraslav W 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 11
24.1.2016 8:30 Savona M 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
23.1.2016 15:30 Savona H 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
23.1.2016 8:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
8.11.2015 18:30 PLC LEDO 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 10
8.11.2015 12:00 Liboc 3 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
7.11.2015 18:30 Liboc 1 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
7.11.2015 12:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
18.10.2015 10:00 Liboc 3 9 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Finále
Savona M 3
17.10.2015 16:00 Savona M 3 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 11
16.10.2015 16:00 Savona M 6 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
15.10.2015 18:00 Zbraslav W 4 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 15:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 8:30 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
3.10.2015 15:30 Ledoborky 2 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 2
3.10.2015 8:30 Savona M 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 5
10.5.2015 18:45 UK 1 5 dráha 2. Akademické MČR 2015 :Finále
UK 2 6
10.5.2015 13:00 UK 4 3 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Semifinále
UK 2 8
10.5.2015 8:00 Dion RUM 3 dráha 1. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
UK 2 6
9.5.2015 16:00 UK 2 15 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Skupina A
UK 3 3
9.5.2015 8:00 ČVUT 2 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Skupina A
UK 2 7
8.5.2015 17:30 UK 2 9 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Skupina A
UK 5 4
26.4.2015 8:30 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 6
25.4.2015 18:00 Savona M 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Finále
Liboc 3 6
25.4.2015 12:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 4
24.4.2015 12:00 Savona M 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 1 8
23.4.2015 20:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 9
23.4.2015 12:00 Zbraslav W 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 8
22.4.2015 20:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 6
22.4.2015 12:00 Savona H 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 8
21.2.2015 19:00 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.2.2015 12:00 Liboc 3 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
1.2.2015 15:30 Savona M 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 3
1.2.2015 8:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 9
31.1.2015 15:30 PLC LEDO 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 14
31.1.2015 8:30 Savona M 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
9.11.2014 19:00 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
9.11.2014 12:00 Savona H 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
8.11.2014 19:00 Savona M 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 3
8.11.2014 12:00 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 1
19.10.2014 15:30 Liboc 1 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
19.10.2014 8:30 Savona M 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 7
18.10.2014 15:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
18.10.2014 8:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
19.4.2014 16:00 Savona M 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.4.2014 8:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 16:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 9
18.4.2014 8:00 Liboc 3 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 6
17.4.2014 16:00 Savona M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2014 8:00 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 4
29.3.2014 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 5
29.3.2014 11:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
26.1.2014 16:00 Savona M 13 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 5
26.1.2014 8:30 Liboc 3 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
25.1.2014 16:00 Savona H 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
25.1.2014 8:30 Savona M 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
7.12.2013 8:30 Savona I 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Zbraslav L 8
6.12.2013 19:00 Prague Tee Party Z 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Savona I 10
6.12.2013 10:00 Savona I 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Dion VIP 9
10.11.2013 19:00 Letící kameny 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
10.11.2013 11:30 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 6
9.11.2013 19:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
9.11.2013 11:30 Ledo TP 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 8
20.10.2013 19:30 Liboc 3 8 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 14:00 Liboc 3 7 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 6
20.10.2013 8:30 Zbraslav W 7 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 5
19.10.2013 16:00 Liboc 3 9 dráha 3. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Zbraslav W 8
19.10.2013 10:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Národní kvalifikace ZOH 2014 – ženy :
Liboc 3 2
6.10.2013 16:00 Savona M 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 6
6.10.2013 8:30 Savona M 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 7
5.10.2013 16:00 Kolibris 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 11
5.10.2013 8:30 Savona M 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 3
12.5.2013 15:15 Savona M 5 dráha 3. Akademické MČR 2013 – ženy :Finále
Zbraslav W 2
12.5.2013 8:00 Savona M 9 dráha 2. Akademické MČR 2013 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
11.5.2013 8:00 VSK Přírodověda Z 1 dráha 4. Akademické MČR 2013 – ženy :Základní část
Savona M 15
19.4.2013 12:00 Zbraslav W 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
18.4.2013 20:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
18.4.2013 12:00 Savona M 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 8
17.4.2013 20:00 Savona M 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 4
17.4.2013 12:00 Ledo TP 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 8
30.3.2013 19:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 2
30.3.2013 11:30 Dion DJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 7
16.2.2013 15:30 Savona Z 14 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Dion DJ 7
16.2.2013 10:00 Trutnov 1 dráha 1. MČRJ 2013 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Savona Z 18
10.2.2013 16:00 Savona M 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 11
10.2.2013 8:30 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 9
9.2.2013 16:00 Ledo TP 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 1
9.2.2013 8:30 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 4
27.1.2013 13:00 Savona Z 10 dráha 4. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Trutnov 4
26.1.2013 17:00 Dion DJ 6 dráha 3. MČRJ 2013 - juniorky :MČR juniorky
Savona Z 3
11.11.2012 19:00 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 4
11.11.2012 11:30 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 6
10.11.2012 19:00 Savona H 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 11
10.11.2012 11:30 Savona M 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
21.10.2012 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 11
21.10.2012 8:30 Savona M 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 4
20.10.2012 16:00 Aritma 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 3
20.10.2012 8:30 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 6
7.5.2012 14:25 Aritma 3 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 5
7.5.2012 8:25 Aritma 3 1 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 10
6.5.2012 17:25 Aritma 3 0 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 10
6.5.2012 14:25 Aritma 3 6 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 2
6.5.2012 8:25 Aritma 3 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona Z 3
5.5.2012 14:25 Ledoborci 2 3 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Aritma 3 11
5.5.2012 8:25 Aritma 3 5 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 6
22.4.2012 16:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 7
22.4.2012 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Dion SJ 6
21.4.2012 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 8
21.4.2012 12:00 Savona M 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Savona H 5
20.4.2012 8:00 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
19.4.2012 16:00 Savona M 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
19.4.2012 8:00 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 11
18.4.2012 16:00 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 7
31.3.2012 19:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 8
31.3.2012 11:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 4
19.2.2012 14:25 Dion DJ 4 dráha 3. MČRJ 2012 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Savona Z 8
12.2.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
12.2.2012 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
11.2.2012 16:00 Ledo TP 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
11.2.2012 8:30 Savona M 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 0
29.1.2012 11:30 Dion DJ 1 dráha 2. MČRJ 2012 - juniorky :Základní část
Savona Z 7
28.1.2012 17:00 Savona Z 17 dráha 3. MČRJ 2012 - juniorky :Základní část
Trutnov 1
13.11.2011 19:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 4
13.11.2011 11:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 7
12.11.2011 19:00 Savona M 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 11
12.11.2011 11:30 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
16.10.2011 16:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 6
16.10.2011 8:30 Savona M 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 3
15.10.2011 16:00 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 6
15.10.2011 8:30 Kolibris 1 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 10
21.5.2011 19:50 Savona M 0 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 9
21.5.2011 15:30 Savona M 7 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Zlatá Praha 1 7
21.5.2011 10:10 Savona M 1 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 8
7.5.2011 19:50 Savona 3 4 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 3
7.5.2011 8:00 Kolibris 9 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Savona 3 2
6.5.2011 17:40 Savona 3 15 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 2
6.5.2011 8:00 Savona 3 4 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 5
25.4.2011 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 6
24.4.2011 18:00 Savona M 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
24.4.2011 12:00 Savona M 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Kolibris 2 8
22.4.2011 20:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 4
22.4.2011 12:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
21.4.2011 20:00 Savona M 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
21.4.2011 12:00 Savona M 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 8
2.4.2011 18:30 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 1
2.4.2011 12:00 Letící kameny 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
6.2.2011 14:25 Dion DJ 2 dráha 3. MČRJ 2011 - juniorky (finálový turnaj) :finále
Savona Z 10
23.1.2011 15:30 Savona M 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 5
23.1.2011 9:00 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 15:30 Trutnov 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 9
22.1.2011 9:00 Aritma 3 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 8
16.1.2011 11:30 Dion DJ 3 dráha 4. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Savona Z 6
15.1.2011 17:00 Savona Z 22 dráha 4. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
GML Brno 2 0
15.1.2011 11:30 Savona Z 11 dráha 1. MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část
Trutnov 1
21.11.2010 18:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
21.11.2010 12:00 Aritma 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 6
20.11.2010 18:30 Savona H 14 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 6
20.11.2010 12:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
24.10.2010 15:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 5
24.10.2010 9:00 Savona M 12 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 4
23.10.2010 15:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 3
23.10.2010 9:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 5
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 10:15 Ledoborci (J. Marša) 4 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (T.Paul) 8
30.4.2010 20:00 Savona (T.Paul) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 8
30.4.2010 13:15 1.CK Brno (J.Zingová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Savona (T.Paul) 7
4.4.2010 14:00 Aritma 3 0 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky - Finále
Savona M 0
3.4.2010 16:00 Dion DJ 1 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky (1. semifinále)
Savona M 12
21.3.2010 8:00 Savona M 6 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Dion DJ 5
20.3.2010 19:00 Savona M 11 dráha 1. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Trutnov 1
20.3.2010 10:00 Aritma 3 3 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Savona M 8
21.2.2010 11:00 Savona M 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále
Aritma 3 8
20.2.2010 16:00 Savona M 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Savona H 3
20.2.2010 11:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Tie break
Savona M 5
19.2.2010 8:00 Savona M 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 10
18.2.2010 16:00 Savona M 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 6
18.2.2010 8:00 Savona H 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona M 6
17.2.2010 16:00 Kolibris 2 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona M 8
17.2.2010 8:00 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 4
6.2.2010 18:00 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 12
6.2.2010 11:30 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 8
24.1.2010 15:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 5
24.1.2010 8:30 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
23.1.2010 15:00 Savona M 13 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 4
23.1.2010 8:30 Zbraslav D 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 9
20.12.2009 8:00 Trutnov 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Kolibris 2 12
19.12.2009 10:00 Kolibris 2 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Zbraslav Z 7
18.12.2009 20:00 Dion RM 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Kolibris 2 4
18.12.2009 16:00 Kolibris 2 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Aritma 1 10
15.11.2009 18:00 Savona H 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 7
15.11.2009 11:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 9
14.11.2009 18:00 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 5
14.11.2009 11:30 Savona M 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
25.10.2009 15:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
25.10.2009 8:30 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 7
24.10.2009 15:00 Savona M 12 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 4
24.10.2009 8:30 Savona M 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 9
3.5.2009 16:15 1.CK Brno (P.Kovač) 7 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 9
3.5.2009 10:45 Kladno (L.Šafránková) 4 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 10
2.5.2009 18:00 Savona (J.Bareš) 8 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 3
2.5.2009 12:30 Aritma (M.Vařečková) 3 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 11
1.5.2009 20:00 Savona (J.Kováč) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (B.Henzlová) 4
1.5.2009 13:00 Ledoborci (J. Marša) 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Savona (J.Kováč) 8
19.4.2009 14:00 Zbraslav H 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina E
Savona M 1
19.4.2009 8:30 Dion DJ 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina E
Savona M 7
18.4.2009 11:00 Zlatá Praha 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina C
Savona M 8
18.4.2009 8:30 Savona M 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina C
Dion RM 1
12.4.2009 10:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Savona M 5
11.4.2009 16:00 Dion DJ 2 dráha 2. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 2. semifinále
Savona M 10
11.4.2009 10:00 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 1. semifinále
Savona M 2
28.3.2009 18:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :6. kolo (skupin AB)
Dion X 10
28.3.2009 13:45 Kolibris 1 8 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Ledoborci 4 3
28.3.2009 10:15 Savona Z 7 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Kolibris 1 6
22.3.2009 10:00 Savona M 11 dráha 4. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Dion DJ 3
21.3.2009 16:00 Trutnov 0 dráha 1. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Savona M 20
21.3.2009 10:00 Savona M 7 dráha 4. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Aritma 3 2
12.2.2009 18:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky - o postup
Aritma 3 7
12.2.2009 12:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
11.2.2009 20:00 Zbraslav D 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
11.2.2009 12:00 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 4
10.2.2009 20:00 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
10.2.2009 12:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 9
25.1.2009 16:00 Kolibris 2 9 dráha 1. Baráž o extraligu - ženy :O finále
Savona M 0
25.1.2009 12:00 Savona M 2 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :O finále
Kolibris 2 9
25.1.2009 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Tie breaky
Aritma 3 9
24.1.2009 15:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
24.1.2009 8:30 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 7
11.1.2009 18:00 Kolibris 2 12 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 1
11.1.2009 11:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
10.1.2009 18:00 Zbraslav D 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
10.1.2009 11:30 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
7.12.2008 16:00 Trutnov 2 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :O 3. místo
Kolibris 1 5
7.12.2008 13:00 Ledoborci 1 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Semifinále
Kolibris 1 6
7.12.2008 10:00 Kolibris 1 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 6
6.12.2008 19:00 Savona M 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále
Kolibris 1 5
6.12.2008 12:00 Ledoborci 4 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Kolibris 1 9
6.12.2008 8:00 Kolibris 1 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Savona 2 0
5.12.2008 16:00 Kolibris 1 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Zbraslav R 0
5.12.2008 10:00 Citadela 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Kolibris 1 2
9.11.2008 15:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 7
9.11.2008 8:30 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 8
8.11.2008 15:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 11
8.11.2008 8:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
18.10.2008 15:00 Savona M 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Savona 5 5
18.10.2008 11:30 Savona M 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav H 4
5.10.2008 18:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
5.10.2008 11:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
4.10.2008 18:00 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
4.10.2008 11:30 Aritma 3 13 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 3
26.4.2008 16:25 Zbraslav D 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 3.v 4.
Kolibris 2 5
25.4.2008 18:25 Aritma 3 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie break - o postup
Kolibris 2 8
25.4.2008 8:25 Dion SJ 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 7
24.4.2008 16:25 Wallis 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 10
24.4.2008 8:25 Kolibris 2 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Savona H 8
23.4.2008 16:25 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 11
23.4.2008 8:25 Zbraslav D 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 5
12.4.2008 15:25 1.CK Brno juniorky 13 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Dion DJ 4
24.3.2008 11:55 Zbraslav D 8 dráha 2. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Dion DJ 4
23.3.2008 17:55 Dion DJ 12 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 5
23.3.2008 11:55 Dion DJ 3 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Aritma 3 8
22.3.2008 14:55 1.CK Brno juniorky 7 dráha 4. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Dion DJ 4
9.2.2008 18:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 4
9.2.2008 11:55 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 4
20.1.2008 15:25 Citadela 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
20.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 2
19.1.2008 15:25 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 2
19.1.2008 8:55 Savona H 10 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 4
2.12.2007 14:00 Dion DJ 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
SCM Team 5
2.12.2007 11:00 Dion DJ 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Zlatá Praha 1
2.12.2007 8:30 Dion DJ 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Kolibris 3 8
18.11.2007 13:30 Dion DJ 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona M 3
18.11.2007 8:00 Dion DJ 12 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Trutnov 1 3
17.11.2007 14:30 Zbraslav D 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion DJ 4
17.11.2007 11:30 Savona M 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion DJ 5
11.11.2007 18:25 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 7
11.11.2007 11:55 Savona M 5 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 10
10.11.2007 18:25 Aritma 3 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.11.2007 11:55 Kolibris 2 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 4
28.10.2007 15:25 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 11
28.10.2007 8:55 Wallis 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 8
27.10.2007 15:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 12
27.10.2007 8:55 Zbraslav D 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 7
9.9.2007 15:00 Dion DJ 1 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Juniorky
CC Kolibris 4 10
9.9.2007 12:00 Dion DJ 10 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Juniorky
Zbraslav D 0
8.9.2007 14:00 Zbraslav D 1 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
Dion DJ 4
8.9.2007 11:30 Dion DJ 3 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
CC Kolibris 4 4
8.9.2007 9:00 Dion DJ 5 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
Savona M 3
21.4.2007 11:25 Zbraslav D 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky
Kolibris 2 5
20.4.2007 18:25 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky
Aritma 3 4
20.4.2007 12:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 4
19.4.2007 20:25 Zbraslav D 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Kolibris 2 7
19.4.2007 12:25 Wallis 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Kolibris 2 5
18.4.2007 20:25 Kolibris 2 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 12
18.4.2007 12:25 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Savona H 11
14.4.2007 15:55 Savona M 11 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Dion DJ 2
14.4.2007 9:00 Trutnov 2 5 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Tie breaky
Dion DJ 9
13.4.2007 14:55 Dion DJ 10 dráha 4. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 0
25.3.2007 14:55 Aritma 3 12 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 3
25.3.2007 8:55 Dion DJ 4 dráha 4. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Savona M 9
24.3.2007 14:55 Zbraslav D 18 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 1
24.3.2007 8:55 Trutnov 2 0 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 15
23.3.2007 18:25 Dion DJ 13 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
1.CK Brno juniorky 5
11.2.2007 15:25 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Wallis 6
11.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 7
10.2.2007 15:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 4
10.2.2007 8:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 7
28.1.2007 11:55 1.CK Brno juniorky 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 3.- 6.místo
Dion DJ 3
27.1.2007 16:55 Dion DJ 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 7
27.1.2007 12:55 Dion DJ 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion HJ 3
27.1.2007 8:55 Zlatá Praha 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion DJ 2
21.1.2007 18:25 Aritma 3 0 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 0
20.1.2007 18:25 Letící kameny 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 13
20.1.2007 11:55 Kolibris 2 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 5
19.11.2006 8:55 Aritma 3 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
18.11.2006 15:25 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
18.11.2006 8:55 Letící kameny 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 2
12.11.2006 13:00 Dion DJ 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo
1.KCK Trutnov 1 9
11.11.2006 14:00 1.CK Brno juniorky 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Dion DJ 9
11.11.2006 9:00 Dion DJ 0 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Savona K 19
29.10.2006 18:25 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 4
28.10.2006 18:25 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
28.10.2006 11:55 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
20.5.2006 15:25 Savona D 11 dráha 4. MČRJ 2006 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Dion DJ 6
8.5.2006 14:30 Zbraslav D 9 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 0
8.5.2006 8:55 Dion DJ 2 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 12
7.5.2006 14:30 Savona D 12 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 0
7.5.2006 8:55 1.CK Brno juniorky 1 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 17
6.5.2006 8:55 Dion DJ 10 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 4
5.5.2006 16:40 Dion DJ 9 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 0
30.4.2006 12:40 Dion SJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 9.- 10.místo
Dion DJ 4
29.4.2006 16:55 Kolibris 3 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 2
29.4.2006 9:55 Zbraslav H 18 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
12.3.2006 20:55 Kolibris 1 0 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 2 9
12.3.2006 17:55 Aritma 3 5 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 2 3
12.3.2006 11:55 Kolibris 2 12 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Trutnov 2 4
19.2.2006 20:55 Aritma 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 2 0
19.2.2006 14:55 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 1
19.2.2006 8:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 2 6
29.1.2006 17:55 Hungary Ž 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
29.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 10
15.1.2006 17:55 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
15.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 12
14.1.2006 20:55 Trutnov 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 12
14.1.2006 14:55 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
14.1.2006 8:55 Kolibris 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
30.10.2005 11:25 Kolibris 2 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Hungary Ž 9
29.10.2005 16:25 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část - 1.kolo
Kolibris 2 3
28.10.2005 8:25 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 4
27.10.2005 16:25 Kolibris 2 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
27.10.2005 8:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
26.10.2005 16:25 Hungary Ž 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 9
26.10.2005 8:25 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 4
16.10.2005 17:25 Savona D 7 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Finále
Dion DJ 6
16.10.2005 11:25 Aritma 3 3 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Semifinále
Dion DJ 8
15.10.2005 17:55 Dion DJ 0 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Savona D 9
15.10.2005 11:55 Aritma 3 12 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 6
14.10.2005 18:55 Dion DJ 8 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
9.10.2005 17:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 13
9.10.2005 11:55 Dion DJ 13 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 1
8.10.2005 17:55 CC Kladno Ž 0 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 9
7.5.2005 9:00 CC Kolibris 4 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Trutnov 2 9
19.3.2005 9:00 CC Kolibris 4 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 2 9
9.1.2005 16:45 CC Kolibris 4 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 3 6
9.1.2005 11:35 CC Kolibris 4 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona Z 8
11.12.2004 14:10 CC Kolibris 4 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav H 5
11.12.2004 9:00 CC Kolibris 4 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zlatá Praha 9
23.10.2004 14:45 CC Kolibris 4 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.KCK Trutnov 1 8
25.9.2004 14:10 CC Kolibris 4 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion HJ 6
25.9.2004 9:00 CC Kolibris 4 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 4 5
7.2.2004 14:55 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
7.2.2004 8:55 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 5
18.1.2004 20:55 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 2
18.1.2004 14:55 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
18.1.2004 8:55 CC Savona L 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
17.1.2004 17:55 Savona M 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
17.1.2004 11:55 CC Aritma 2Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo