horni

Jalovcová Eliška (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
17.3.2019 18:30 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
17.3.2019 11:30 Tee Party 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 6
16.3.2019 18:30 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
16.3.2019 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
9.2.2019 19:30 Ledoborky 3 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 9
9.2.2019 12:00 Ledoborky 3 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 6
12.1.2019 18:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 10
12.1.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 4
9.12.2018 18:30 Ledoborky 3 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 5
9.12.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
21.10.2018 18:30 Ledoborky 3 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
21.10.2018 11:30 Savona I 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 5
20.10.2018 18:30 Liboc 5 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
20.10.2018 11:30 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
8.4.2018 13:00 Ledoborky 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 1
7.4.2018 13:00 Kolibris 1 1 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 0
11.2.2018 16:00 Ledoborky 2 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 9
11.2.2018 8:30 Falcon Praha 4 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 8
10.2.2018 16:00 Letící kameny 12 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 2
10.2.2018 8:30 Ledoborky 2 2 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 7
10.12.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 12 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 5
10.12.2017 8:30 Ledolamky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 5
9.12.2017 15:30 Ledoborky 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 6
9.12.2017 8:30 Ledoborky 2 8 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 7
22.10.2017 19:30 Kolibris 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 3
22.10.2017 12:00 Ledoborky 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 11
21.10.2017 19:30 Citadela 3 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 9
21.10.2017 12:00 Ledoborky 2 2 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 5
15.4.2017 19:30 Sokolky 1 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :
Ledoborky 2 0
8.4.2017 19:00 Ledoborky 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 10
8.4.2017 11:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
29.1.2017 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
29.1.2017 8:30 Trutnov 2 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 9
28.1.2017 16:00 Ledoborky 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 16
28.1.2017 8:30 PLC LEDO 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 7
6.11.2016 19:00 Ledoborky 2 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
6.11.2016 11:30 Zbraslav W 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
5.11.2016 19:00 Ledoborky 2 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 15
5.11.2016 11:30 Ledoborky 2 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 12
2.10.2016 16:00 Liboc 1 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
2.10.2016 8:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
1.10.2016 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 7
1.10.2016 8:30 Liboc 3 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
21.2.2016 10:30 Sokolky 4 dráha 3. Baráž o extraligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 2 6
20.2.2016 19:00 PLC LEDO 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
20.2.2016 12:00 Ledoborky 2 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 14
24.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
24.1.2016 8:30 Liboc 1 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
23.1.2016 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
23.1.2016 8:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
8.11.2015 18:30 Ledoborky 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
8.11.2015 12:00 Ledoborky 2 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 2
7.11.2015 18:30 Savona H 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
7.11.2015 12:00 Ledoborky 2 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
4.10.2015 15:30 Ledoborky 2 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 1
4.10.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
3.10.2015 15:30 Ledoborky 2 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 2
3.10.2015 8:30 Liboc 3 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
21.2.2015 15:30 Ledoborky 2 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 0
21.2.2015 8:30 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
1.2.2015 19:00 Ledoborky 2 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
1.2.2015 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
31.1.2015 19:00 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
31.1.2015 12:00 Ledoborky 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
9.11.2014 15:30 Savona I 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
9.11.2014 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
8.11.2014 15:30 Ledoborky 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
8.11.2014 8:30 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
19.10.2014 19:00 PLC MARTIN 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
19.10.2014 12:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
18.10.2014 19:00 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
18.10.2014 12:00 Ledoborky 2 11 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
4.5.2014 15:25 Savona 1 (H.Synáčková) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 0
4.5.2014 8:25 Ledoborci 1 (J. Marša) 5 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 6
3.5.2014 17:25 Ledoborci 1 (J. Marša) 1 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 8
3.5.2014 14:25 Zbraslav R (T.Válek) 3 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 5
3.5.2014 8:25 Ledoborci 1 (J. Marša) 7 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 5
2.5.2014 18:25 Savona 3 (J.Bareš) 7 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 4
2.5.2014 8:25 Zbraslav OH (K.Klíma) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 7
29.3.2014 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
29.3.2014 8:30 Zbraslav TP 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 9
26.1.2014 19:30 Ledoborky 2 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 5
26.1.2014 12:00 Ledoborky 2 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 2
25.1.2014 19:30 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
25.1.2014 12:00 Ledoborky 2 1 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
7.12.2013 18:00 1.CK Brno 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Ledoborci 1 5
7.12.2013 10:30 Ledoborci 1 10 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina A
Kolibris 1 8
6.12.2013 14:00 Ledoborci 4 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina A
Ledoborci 1 6
6.12.2013 8:00 Ledoborci 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina A
Zbraslav M 6
10.11.2013 16:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
10.11.2013 8:30 Sokolky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 7
9.11.2013 16:00 Ledoborky 2 11 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
9.11.2013 8:30 Savona I 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
6.10.2013 19:30 CC Kladno 3 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
6.10.2013 12:00 Zbraslav SK 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 19:30 Liboc 1 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
5.10.2013 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
12.5.2013 15:15 Savona M 5 dráha 3. Akademické MČR 2013 – ženy :Finále
Zbraslav W 2
12.5.2013 13:00 Zbraslav W 15 dráha 1. Akademické MČR 2013 – ženy :Semifinále
VSK Přírodověda Z 1
12.5.2013 8:00 Savona M 9 dráha 2. Akademické MČR 2013 – ženy :Základní část
Zbraslav W 3
11.5.2013 13:00 Zbraslav W 12 dráha 1. Akademické MČR 2013 – ženy :Základní část
VSK Přírodověda Z 2
5.5.2013 16:00 Zbraslav 1 (R.Klíma) 5 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Bronz
Ledoborci 1 (J. Marša) 8
5.5.2013 12:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 6 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Semifinále
Ledoborci 1 (J. Marša) 2
5.5.2013 9:00 Zbraslav H (R.Boháč) 3 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Second chance
Ledoborci 1 (J. Marša) 5
4.5.2013 19:00 Zbraslav 1 (R.Klíma) 7 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Ledoborci 1 (J. Marša) 4
4.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 6
4.5.2013 10:15 Trutnov (M.Hoferka) 9 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 2
3.5.2013 15:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 2 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 8
3.5.2013 10:15 Zbraslav R (T.Válek) 2 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 5
7.4.2013 8:00 RPK Brno J 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 9
6.4.2013 17:00 Ledoborky 2 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 5
6.4.2013 11:00 Ledoborky 2 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 4
24.3.2013 20:00 Ledoborky 2 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3
24.3.2013 8:00 Citadela 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 5
23.3.2013 20:00 Ledoborky 2 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 5
23.3.2013 8:00 Zbraslav TP 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 6
20.1.2013 17:00 Ledoborky 2 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 4
20.1.2013 11:00 Steel TP 2 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 7
19.1.2013 14:00 Ledoborky 2 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 3
19.1.2013 8:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 11
15.12.2012 11:00 Ledoborci 1 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina D (zelená)
MD CC Savona 3 10
14.12.2012 18:00 Zbraslav L 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina D (zelená)
Ledoborci 1 8
14.12.2012 11:00 Ledoborci 1 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina D (zelená)
CC RIPER 1 5
28.10.2012 11:00 Martin TP 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 6
27.10.2012 20:00 Ledoborky 2 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno 0
27.10.2012 8:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 9
14.10.2012 17:00 Ledoborky 2 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 8
13.10.2012 20:00 Zlatá Praha 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 8
13.10.2012 14:00 Ledoborky 2 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 1
23.9.2012 20:00 Tee Party Z 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 7
23.9.2012 14:00 Ledoborky 2 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 2
22.9.2012 17:00 Falcon Praha 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 11
22.9.2012 12:45 Ledoborky 2 17 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
7.5.2012 17:25 Zbraslav H 4 dráha 3. MČR mixy 2012 :O 3. místo
Ledoborci 1 6
7.5.2012 14:25 Aritma 1 7 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 6
7.5.2012 11:25 Ledoborci 1 8 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 2
6.5.2012 17:25 Ledoborci 1 11 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 6
6.5.2012 14:25 Kolibris 1 6 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 4
5.5.2012 17:25 Trutnov 5 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 8
5.5.2012 11:25 Ledoborci 3 2 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 8
20.4.2012 16:00 Aritma 3 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie Breaky
Savona H 9
20.4.2012 8:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
19.4.2012 16:00 Aritma 3 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
18.4.2012 16:00 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 7
18.4.2012 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 6
31.3.2012 19:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 8
31.3.2012 11:30 Aritma 3 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
12.2.2012 16:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
12.2.2012 8:30 Letící kameny 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
11.2.2012 16:00 Savona H 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 12
11.2.2012 8:30 Aritma 3 13 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 2
17.12.2011 8:00 Trutnov 1 13 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Ledoborci 1 10
16.12.2011 18:00 Ledoborci 1 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Prague Tee Party S&K 3
16.12.2011 10:00 Zbraslav H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Ledoborci 1 3
13.11.2011 19:00 Aritma 3 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
13.11.2011 11:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 7
12.11.2011 19:00 Aritma 3 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
12.11.2011 11:30 Kolibris 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
16.10.2011 16:00 Aritma 3 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 7
16.10.2011 8:30 Aritma 3 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 5
15.10.2011 16:00 Ledo TP 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 10
15.10.2011 8:30 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 2
8.5.2011 18:15 Kolibris 4 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Finále)
Aritma 1 6
8.5.2011 15:00 Savona 2 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Semifinále)
Aritma 1 7
8.5.2011 9:15 Tee Party Z 2 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Aritma 1 8
7.5.2011 19:50 Savona 2 3 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 6
7.5.2011 15:30 Dion RM 6 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 11
7.5.2011 8:00 Savona M 7 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 9
6.5.2011 17:40 Ledoborci 3 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 11
23.4.2011 12:00 Aritma 3 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
22.4.2011 20:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 2
22.4.2011 12:00 Aritma 3 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
21.4.2011 12:00 Savona M 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 8
2.4.2011 18:30 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 4
2.4.2011 12:00 Trutnov 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 4
23.1.2011 15:30 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
23.1.2011 9:00 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 6
22.1.2011 15:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 9
22.1.2011 9:00 Aritma 3 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 8
21.11.2010 18:30 Savona H 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 6
21.11.2010 12:00 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 6
20.11.2010 18:30 Dion SJ 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 7
20.11.2010 12:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 9
24.10.2010 15:30 Aritma 3 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
24.10.2010 9:00 Aritma 3 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 4
23.10.2010 15:30 Savona M 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 3
23.10.2010 9:00 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 4
1.5.2010 17:30 Aritma 1 7 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Trutnov 6
1.5.2010 13:15 Aritma 1 9 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (J.Kováč) 6
30.4.2010 15:30 Aritma 1 7 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina A
Trutnov (V.Zinga) 8
30.4.2010 8:30 Zbraslav (V.Reitmajer) 4 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina A
Aritma 1 10
4.4.2010 14:00 Aritma 3 0 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky - Finále
Savona M 0
4.4.2010 8:00 Aritma 3 10 dráha 3. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky (2. semifinále)
Dion DJ 7
3.4.2010 16:00 Trutnov 0 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky (1. semifinále)
Aritma 3 12
27.3.2010 13:00 Dion SJ 9 dráha 1. Akademické MČR 2010 - ženy :Základní skupina
Aritma 3 2
27.3.2010 10:30 Aritma 3 4 dráha 4. Akademické MČR 2010 - ženy :Základní skupina
CC Savona 2Ž 9
21.3.2010 8:00 Trutnov 1 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Aritma 3 9
20.3.2010 19:00 Dion DJ 0 dráha 3. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Aritma 3 0
20.3.2010 10:00 Aritma 3 3 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Savona M 8
21.2.2010 16:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 3
21.2.2010 11:00 Savona M 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále
Aritma 3 8
20.2.2010 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Aritma 3 6
20.2.2010 11:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Tie break
Savona M 5
19.2.2010 18:00 Savona H 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Tie break
Aritma 3 9
19.2.2010 8:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 9
18.2.2010 16:00 Aritma 3 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 7
18.2.2010 8:00 Aritma 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 8
17.2.2010 16:00 Aritma 3 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 4
17.2.2010 8:00 Savona M 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 4
6.2.2010 18:00 Aritma 3 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 7
6.2.2010 11:30 Zbraslav D 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 10
24.1.2010 15:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 2
24.1.2010 8:30 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
23.1.2010 15:00 Aritma 3 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 9
23.1.2010 8:30 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 10
15.11.2009 18:00 Aritma 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 6
15.11.2009 11:30 Aritma 3 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
14.11.2009 18:00 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 5
14.11.2009 11:30 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 4
25.10.2009 15:00 Aritma 3 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
25.10.2009 8:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 11
24.10.2009 15:00 Aritma 3 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
24.10.2009 8:30 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 9
18.10.2009 12:45 Zbraslav H 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Aritma 3 2
18.10.2009 9:15 Aritma 3 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion DJ 3
17.10.2009 15:45 Aritma 3 10 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion HJ 2
17.10.2009 12:15 Kolibris 3 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Aritma 3 3
17.10.2009 9:15 Aritma 3 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 6
12.4.2009 10:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Savona M 5
11.4.2009 10:00 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 1. semifinále
Savona M 2
22.3.2009 10:00 Aritma 3 7 dráha 2. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Trutnov 5
21.3.2009 16:00 Dion DJ 1 dráha 3. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Aritma 3 8
21.3.2009 10:00 Savona M 7 dráha 4. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Aritma 3 2
14.2.2009 16:00 Aritma 3 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále - 1. v 2.
Savona H 10
14.2.2009 11:00 Aritma 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále - 2. v 3.
Dion SJ 8
13.2.2009 16:00 Aritma 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále - 1.v 2. - 3. v 4.
Zbraslav D 4
12.2.2009 18:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky - o postup
Aritma 3 7
12.2.2009 12:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 3
11.2.2009 20:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 5
11.2.2009 12:00 Aritma 3 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 10
10.2.2009 20:00 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav D 9
10.2.2009 12:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 9
25.1.2009 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Tie breaky
Aritma 3 9
24.1.2009 15:00 Aritma 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 4
24.1.2009 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
11.1.2009 18:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 9
11.1.2009 11:30 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
10.1.2009 18:00 Savona H 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 1
10.1.2009 11:30 Aritma 3 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
9.11.2008 15:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 7
9.11.2008 8:30 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
8.11.2008 15:00 Aritma 3 15 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 8
8.11.2008 8:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 6
18.10.2008 11:30 Zlatá Praha 1 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Aritma 3 18
18.10.2008 9:00 Kolibris 3 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Aritma 3 3
5.10.2008 18:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 5
5.10.2008 11:30 Aritma 3 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
4.10.2008 18:00 Zbraslav D 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 2
4.10.2008 11:30 Aritma 3 13 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 3
25.4.2008 18:25 Aritma 3 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie break - o postup
Kolibris 2 8
25.4.2008 8:25 Zbraslav D 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 5
24.4.2008 16:25 Aritma 3 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Savona H 9
24.4.2008 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 5
23.4.2008 16:25 Kolibris 2 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 11
23.4.2008 8:25 Aritma 3 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Wallis 6
13.4.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Zbraslav D 2
12.4.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Zbraslav D 5
23.3.2008 17:55 Aritma 3 3 dráha 4. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
23.3.2008 11:55 Dion DJ 3 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Aritma 3 8
22.3.2008 14:55 Aritma 3 5 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 4
22.3.2008 8:55 1.CK Brno juniorky 6 dráha 2. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Aritma 3 7
10.2.2008 9:30 Aritma 3 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Tie breaky
Wallis 5
9.2.2008 18:25 Aritma 3 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 6
9.2.2008 11:55 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 4
20.1.2008 15:25 Savona M 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 9
20.1.2008 8:55 Aritma 3 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 8
19.1.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 3
19.1.2008 8:55 Wallis 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 7
11.11.2007 18:25 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.11.2007 11:55 Zbraslav D 7 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 3
10.11.2007 18:25 Aritma 3 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.11.2007 11:55 Aritma 3 13 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 1
28.10.2007 15:25 Citadela 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 11
28.10.2007 8:55 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
27.10.2007 15:25 Aritma 3 8 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 6
27.10.2007 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 8
20.4.2007 18:25 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky
Aritma 3 4
20.4.2007 12:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 4
19.4.2007 20:25 Aritma 3 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Wallis 8
19.4.2007 12:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 6
18.4.2007 20:25 Aritma 3 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Savona H 9
18.4.2007 12:25 Zbraslav D 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 11
15.4.2007 15:25 Aritma 3 9 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Zbraslav D 4
15.4.2007 9:25 Aritma 3 9 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Savona M 4
14.4.2007 15:55 Aritma 3 6 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Zbraslav D 7
13.4.2007 14:55 Zbraslav D 0 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Aritma 3 9
13.4.2007 8:55 Trutnov 2 3 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Aritma 3 10
25.3.2007 14:55 Aritma 3 12 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 3
24.3.2007 14:55 Aritma 3 9 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Savona M 4
24.3.2007 8:55 1.CK Brno juniorky 1 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Aritma 3 6
23.3.2007 18:25 Aritma 3 13 dráha 4. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 0
11.2.2007 8:55 Aritma 3 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
10.2.2007 15:25 Zbraslav D 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 6
10.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 4
21.1.2007 18:25 Aritma 3 0 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 0
21.1.2007 11:55 Savona H 0 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 0
20.1.2007 18:25 Aritma 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 5
20.1.2007 11:55 Aritma 3 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Wallis 0
19.11.2006 8:55 Aritma 3 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
18.11.2006 15:25 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
18.11.2006 8:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 7
12.11.2006 15:30 Aritma 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav H 3
12.11.2006 10:30 Aritma 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Aritma 3 7
11.11.2006 16:30 Aritma 3 15 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Savona 5 3
11.11.2006 9:00 Aritma 3 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Kolibris 3 1
29.10.2006 11:55 Aritma 3 12 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
28.10.2006 18:25 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 5
28.10.2006 11:55 Aritma 3 10 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 5
1.10.2006 14:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo
Aritma 3 5
30.9.2006 20:00 Aritma 3 9 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Citadela 4
30.9.2006 17:30 Aritma 1 14 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 3 4
30.9.2006 11:55 Aritma 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Demion 4
21.5.2006 15:25 Aritma 3 6 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Zbraslav D 8
20.5.2006 15:25 Aritma 3 10 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Zbraslav D 5
8.5.2006 14:30 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Savona D 5
8.5.2006 8:55 Dion DJ 2 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 12
7.5.2006 8:55 Aritma 3 11 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 3
6.5.2006 14:30 Trutnov 2 3 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 10
6.5.2006 8:55 1.CK Brno juniorky 3 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 16
5.5.2006 16:40 Aritma 3 12 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 1
23.4.2006 11:25 Savona H 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Aritma 3 3
22.4.2006 16:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Aritma 1 4
21.4.2006 8:25 Letící kameny 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 7
20.4.2006 16:25 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
20.4.2006 8:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 3
19.4.2006 16:25 Hungary Ž 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 3
19.4.2006 8:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 8
12.3.2006 17:55 Aritma 3 5 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 2 3
12.3.2006 11:55 Aritma 3 12 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Zbraslav D 2
19.2.2006 20:55 Kolibris 1 0 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 9
19.2.2006 14:55 Hungary Ž 11 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 3
19.2.2006 8:55 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 9
28.1.2006 17:55 Aritma 3 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zlatá Praha Ž 4
28.1.2006 11:55 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 8
11.12.2005 17:55 Aritma 3 13 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona D 7
11.12.2005 11:55 Valící se šutráky 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 11
10.12.2005 20:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 16
10.12.2005 14:55 Aritma 3 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Citadela 7
10.12.2005 8:55 Aritma 3 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 4
13.11.2005 10:15 Aritma 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Letící kameny 10
12.11.2005 21:30 Aritma 3 6 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
El Greco 4
12.11.2005 17:00 Zbraslav D 3 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Aritma 3 10
12.11.2005 8:00 Aritma 3 2 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Savona 4 11
16.10.2005 17:25 Zlatá Praha Ž 8 dráha 4. MČRJ 2005 - juniorky :Utkání o 3.místo
Aritma 3 7
16.10.2005 11:25 Aritma 3 3 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Semifinále
Dion DJ 8
15.10.2005 17:55 CC Kladno Ž 9 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Aritma 3 0
15.10.2005 11:55 Aritma 3 12 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 6
14.10.2005 18:55 Savona D 6 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Aritma 3 5
9.10.2005 11:55 Aritma 3 9 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
8.10.2005 17:55 Zlatá Praha Ž 0 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Aritma 3 21
8.10.2005 11:55 Aritma 3 20 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 1
25.9.2005 14:00 Savona D 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Slupina o 3.- 8.místo
Aritma 3 7
25.9.2005 11:00 Aritma 3 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
Zbraslav D 8
24.9.2005 14:00 Aritma 3 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Kolibris 2 5
24.9.2005 11:00 Aritma 3 16 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
CC Kladno Ž 5
7.5.2005 16:45 Aritma 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 11
7.5.2005 11:35 Kolibris 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Aritma 3 7
24.4.2005 20:55 Aritma 3 13 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 4
24.4.2005 14:55 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Aritma 1 3
24.4.2005 8:55 Aritma 3 1 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Hungary Ž 8
19.3.2005 16:45 Aritma 3 13 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 1 1
19.3.2005 11:35 Aritma 3 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Trutnov 2 1
13.3.2005 20:55 Dion SJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 3
13.3.2005 17:55 Letící kameny 6 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 0
13.3.2005 11:55 Aritma 1 9 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 11
5.2.2005 20:55 Aritma 3 0 dráha 1. 1.liga - ženy :Tie break
Trutnov 2 9
5.2.2005 14:55 Kolibris 3Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 3
5.2.2005 8:55 Aritma 3 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Klub z Viktorky Ž 3
23.1.2005 20:55 Aritma 3 10 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona D 2
23.1.2005 14:55 Aritma 3 11 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zlatá Praha Ž 4
23.1.2005 8:55 Trutnov 2 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 2
22.1.2005 17:55 CC Aritma 2Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 13
22.1.2005 11:55 Valící se šutráky 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 12
9.1.2005 14:10 Aritma 3 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 2
9.1.2005 9:00 Aritma 3 14 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion DJ 1
11.12.2004 11:35 Kolibris 2 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Aritma 3 4
14.11.2004 17:20 Zlatá Praha 9 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 3.místo
Aritma 3 3
14.11.2004 12:40 Aritma 3 2 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 4.místo
Kolibris 2 9
14.11.2004 8:00 Aritma 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
Savona I 4
13.11.2004 14:30 Klub z Viktorky 1 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Aritma 3 7
13.11.2004 8:00 Savona 2 3 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Aritma 3 5
23.10.2004 9:00 Savona D 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Aritma 3 16
17.10.2004 14:25 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Utkání o 3.místo
Savona D 8
17.10.2004 8:25 CC Dion Ž 9 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále
CC Aritma Ž 3
16.10.2004 12:55 Savona D 4 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Aritma Ž 9
10.10.2004 17:55 CC Aritma Ž 10 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
Zbraslav 2 5
10.10.2004 11:55 Kolibris 1 10 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Aritma Ž 6
9.10.2004 17:55 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 10
2.10.2004 20:55 Nord Star 0 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
Aritma 3 9
2.10.2004 14:55 CK Zlatá Praha 2 13 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
Aritma 3 2
2.10.2004 8:55 Aritma 3 12 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "B"
CC Dion DK 2
25.9.2004 16:45 Savona 4 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Aritma 3 1
25.9.2004 11:35 Zbraslav 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Aritma 3 9
12.9.2004 12:00 CC Dion Ž 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Aritma Ž 5
12.9.2004 9:00 Savona 4 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Aritma Ž 3
11.9.2004 15:00 CC Aritma Ž 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina C
Kolibris 3 7
11.9.2004 12:00 CC Aritma Ž 15 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina C
Zlatá Praha 2
13.3.2004 21:10 Valící se šutráky 14 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Aritma 3 1
13.3.2004 17:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
Aritma 3 4
13.3.2004 11:55 Klub z Viktorky Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :PKT "A"
Aritma 3 8
6.3.2004 16:45 Kolibris 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 7
6.3.2004 11:35 CC Dion Ž 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 6
29.2.2004 17:55 CC Dion DK 0 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 9
29.2.2004 11:55 Nord Star 4 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 10
28.2.2004 17:55 Aritma 3 6 dráha 3. 2.liga - ženy :Základní část
Nord Star 5
28.2.2004 11:55 Aritma 3 15 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 0
1.2.2004 17:55 Frozens Kladno 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 9
1.2.2004 11:55 Aritma 3 12 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
CC Dion DK 5
31.1.2004 20:55 Aritma 3 9 dráha 2. 2.liga - ženy :Základní část
Frozens Kladno 0
31.1.2004 14:55 CC Dion DK 8 dráha 4. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 3
31.1.2004 8:55 Nord Star 6 dráha 1. 2.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 12
11.1.2004 16:45 CC Savona F 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Aritma 3 6
11.1.2004 11:35 CC Savona B 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Aritma 3 13
14.12.2003 16:15 Aritma 3 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Kolibris 3 6
14.12.2003 13:15 Dion SJ 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Aritma 3 6
14.12.2003 9:15 Kolibris 1 12 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Aritma 3 2
13.12.2003 17:35 Zlatá Praha Ž 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
Aritma 3 6
13.12.2003 11:35 Aritma 3 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona F 7
23.11.2003 16:30 Aritma 3 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Zlatá Praha Ž 7
23.11.2003 11:30 1.CK Brno 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Aritma 3 14
22.11.2003 14:00 Aritma 3 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Kolibris 3 4
22.11.2003 9:00 Trutnov 1 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Aritma 3 15
16.11.2003 7:30 Aritma 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Dion 1 9
15.11.2003 15:50 Trutnov 2 11 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Aritma 3 6
15.11.2003 9:30 RSC Zbraslav 26 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Aritma 3 0
15.2.2003 15:15 CC Kolibris 4Ž 12 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
CC Aritma Ž 4
15.2.2003 11:45 Kolibris 2 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
CC Aritma Ž 6
15.2.2003 9:15 CC Aritma Ž 10 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
Dion SJ 10
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo