horni

Jánský Karel (CK SILSCRAP ZLATÁ PRAHA)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2019 18:30 Karviná 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
14.4.2019 11:30 Brno - Východ 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 0
13.4.2019 15:30 Karviná 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 1
24.2.2019 18:30 Karviná 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
PLC 6
24.2.2019 11:30 Kamenný Újezd 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
23.2.2019 18:30 Zbraslav M 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
23.2.2019 11:30 Karviná 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 3
13.1.2019 18:30 Troublemakers 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
13.1.2019 11:30 Karviná 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
12.1.2019 18:30 Kolibris 3 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 1
8.12.2018 18:00 Ledoborci Army 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
8.12.2018 11:30 Karviná 8 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 7
14.10.2018 15:00 PLC 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 12
14.10.2018 8:30 Karviná 14 dráha A Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
13.10.2018 18:00 Karviná 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
13.10.2018 11:30 Ledoborci 3 4 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 6
11.2.2018 19:30 Ledoborci 4 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 4
11.2.2018 12:00 Karviná 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 13
10.2.2018 19:30 Karviná 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 3
10.2.2018 11:45 Ledoborci 8 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
14.1.2018 19:30 WHEELCHAIR 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 1
13.1.2018 19:30 Karviná 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 10
13.1.2018 12:00 Demion 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
10.12.2017 18:30 Karviná 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 7
9.12.2017 18:30 Zbraslav L 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
9.12.2017 11:30 Karviná 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
12.11.2017 18:30 Karviná 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 4
12.11.2017 11:30 Troublemakers 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 12
11.11.2017 20:15 Karviná 10 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 5
11.11.2017 11:15 Ledoborci Army 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 7
29.10.2017 19:30 Karviná 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
29.10.2017 12:00 Klub z Viktorky 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 5
28.10.2017 19:30 Karviná 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Demion 8
28.10.2017 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 3
26.2.2017 15:30 Karviná 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 7
26.2.2017 8:30 Karviná 7 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 3
25.2.2017 15:30 Klub z Viktorky 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
5.2.2017 18:30 Karviná 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
5.2.2017 11:30 Ledoborci 4 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 9
4.2.2017 18:30 Dion 1 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
11.12.2016 18:30 Karviná 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
10.12.2016 18:30 Troublemakers 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
10.12.2016 11:30 Karviná 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 6
23.10.2016 15:30 Karviná 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 8
23.10.2016 8:30 Liboc 2 2 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
22.10.2016 15:30 Karviná 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
22.10.2016 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 5
9.10.2016 12:00 Karviná 13 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 2
8.10.2016 19:30 Dion 1 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 0
8.10.2016 12:00 Kolibris 5 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 0
17.1.2016 17:15 Karviná 0 dráha 1. Muži divize E :
Dion 1 1
16.1.2016 17:15 Karviná 5 dráha A Muži divize E :
Zbraslav L 8
16.1.2016 11:15 Karviná 6 dráha B Muži divize E :
Brno - Východ 5
3.1.2016 20:00 Karviná 4 dráha 2. Muži divize E :
Ledoborci 2 7
3.1.2016 14:00 Karviná 1 dráha 3. Muži divize E :
PLC GUERERA 8
3.1.2016 8:30 Karviná 7 dráha 4. Muži divize E :
Ledoborci Juniors 2
2.1.2016 17:15 Karviná 4 dráha 3. Muži divize E :
Demion 8
2.1.2016 11:15 Karviná 6 dráha 2. Muži divize E :
Kolibris 5 5
21.11.2015 17:15 Karviná 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 13
21.11.2015 8:30 Karviná 10 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
28.9.2015 14:30 Demion 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Karviná 6
28.9.2015 8:30 Ledoborci 7 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Karviná 3
27.9.2015 11:15 PLC GUERERA 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Karviná 3
26.9.2015 20:00 Karviná 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 4
26.9.2015 11:15 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Karviná 6
8.4.2012 8:30 Kolibris 5 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 0
17.3.2012 17:30 Dion 1 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 0
17.3.2012 11:30 Zlatá Praha 2 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 1
22.1.2012 14:30 Zlatá Praha 2 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
22.1.2012 8:30 Ledoborci 4 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 9
21.1.2012 14:30 Zlatá Praha 2 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 8
21.1.2012 8:30 Ledoborci 2 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 8
6.11.2011 17:30 Zlatá Praha 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
6.11.2011 11:30 Modřany TP 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 7
5.11.2011 17:30 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 2
5.11.2011 11:30 Zbraslav L 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 5
25.9.2011 17:30 Grey Wolves Team 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 4
25.9.2011 11:30 Zlatá Praha 2 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
24.9.2011 17:30 Zlatá Praha 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
24.9.2011 11:30 Zlatá Praha 2 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 1
10.4.2011 14:30 Zlatá Praha 2 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 4
10.4.2011 8:30 Zbraslav SK 9 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 4
30.1.2011 14:30 Ledoborci 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 4
30.1.2011 8:30 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 3
29.1.2011 17:30 Karviná 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 7
29.1.2011 11:30 Zlatá Praha 2 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Modřany TP 3
31.10.2010 14:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 11
31.10.2010 8:30 Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 1
30.10.2010 17:30 Kolibris 5 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 3
30.10.2010 11:30 Zlatá Praha 2 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 5
17.10.2010 17:30 Zlatá Praha 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 9
17.10.2010 11:30 Aritma 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 2
16.10.2010 20:30 Zlatá Praha 2 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 8
16.10.2010 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 16
16.10.2010 8:30 Brno - Západ 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 1
7.4.2007 14:55 Zlatá Praha 2 0 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
AP Bratislava 9
7.4.2007 8:55 CC Ledoborci 0 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Zlatá Praha 2 0
18.3.2007 17:55 Zlatá Praha 2 3 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno Nephr. 4
18.3.2007 11:55 Sušice 2 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Zlatá Praha 2 7
17.3.2007 14:55 Zlatá Praha 2 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 5 12
17.3.2007 8:55 Kladno The Bush 4 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Zlatá Praha 2 5
4.2.2007 17:55 Zlatá Praha 2 0 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Prague TP M 0
4.2.2007 11:55 Kolibris 3 8 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Zlatá Praha 2 6
3.2.2007 11:55 Zlatá Praha 2 5 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Demion 6
16.12.2006 20:55 Zlatá Praha 2 7 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kolibris 3 8
16.12.2006 8:55 Chec Sport Team 7 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Zlatá Praha 2 4
26.11.2006 20:55 Zlatá Praha 2 10 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Prague TP M 4
26.11.2006 11:55 Brno - Východ 10 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Zlatá Praha 2 2
25.11.2006 17:55 Zlatá Praha 2 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno The Bush 3
25.11.2006 11:55 AP Bratislava 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Zlatá Praha 2 0
7.10.2006 20:55 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Demion 7
24.9.2006 20:55 Kladno Nephr. 7 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Zlatá Praha 2 8
24.9.2006 11:55 Zlatá Praha 2 0 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Sušice 0
23.9.2006 11:55 CC Ledoborci 0 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Zlatá Praha 2 0
18.3.2006 20:55 Airport 10 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 2 4
18.3.2006 15:10 Zbraslav H 9 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 2 2
18.3.2006 11:55 Demion 4 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 2 8
11.2.2006 14:55 KCK Piechowice 6 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Zlatá Praha 2 2
11.2.2006 8:55 Kladno The Bush 8 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Zlatá Praha 2 4
22.1.2006 17:55 Demion 5 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 2 6
21.1.2006 17:55 Zlatá Praha 2 7 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Airport 8
21.1.2006 8:55 Kladno Nephr. 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 2 11
27.11.2005 17:55 Zlatá Praha 2 5 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
RPK Brno 4
27.11.2005 11:55 KCK Piechowice 7 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 2 5
26.11.2005 17:55 Zlatá Praha 2 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Dion RM 5
30.4.2005 12:25 El Greco 9 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B"
Zlatá Praha 2 0
30.4.2005 8:55 Savona 4 9 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "B"
Zlatá Praha 2 0
20.3.2005 17:55 Zlatá Praha 2 9 dráha 2. 2.liga - muži :Turnaj o postup do PKT "B"
Kladno Nephr. 0
13.2.2005 11:55 CC Kolibris 6 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Zlatá Praha 2 4
12.2.2005 17:55 Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Kladno Nephr. 5
30.1.2005 20:55 1.CC Bratislava 0 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Zlatá Praha 2 9
30.1.2005 14:55 Zlatá Praha 2 2 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Kladno The Bush 7
30.1.2005 8:55 Demion 14 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Zlatá Praha 2 1
29.1.2005 11:55 Zlatá Praha 2 2 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.KCK Trutnov 96 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo