datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
28.9.2020 |
18:00 |
Savona H
5
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Liboc 3
7
|
28.9.2020 |
11:00 |
Liboc 3
10
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Savona H
2
|
27.9.2020 |
12:30 |
Liboc 3
1
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Zbraslav W
0
|
26.9.2020 |
20:30 |
Savona M
0
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Liboc 3
1
|
26.9.2020 |
12:30 |
Liboc 3
1
|
dráha 4. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Savona H
0
|
25.9.2020 |
19:00 |
Zbraslav W
0
|
dráha 4. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Liboc 3
1
|
25.9.2020 |
12:30 |
Liboc 3
6
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Savona M
1
|
24.9.2020 |
19:00 |
Savona H
1
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2019/20 – ženy :Základní část |
Liboc 3
7
|
16.2.2020 |
9:15 |
Liboc 3
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2019 :Čtvrtfinále |
Zbraslav Klíma
6
|
15.2.2020 |
19:25 |
Lucky Stones
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc 3
7
|
15.2.2020 |
15:05 |
Liboc 3
5
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc
7
|
15.2.2020 |
10:15 |
Cherry Stones
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2019 :Skupina C |
Liboc 3
8
|
8.4.2019 |
16:00 |
Zbraslav W
5
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Liboc 3
6
|
8.4.2019 |
10:00 |
Liboc 3
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Zbraslav W
6
|
7.4.2019 |
16:00 |
Liboc 3
9
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Semifinále |
Savona H
6
|
7.4.2019 |
9:00 |
Zbraslav W
11
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Liboc 3
9
|
6.4.2019 |
16:00 |
Liboc 3
8
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Savona M
9
|
6.4.2019 |
9:00 |
Savona H
8
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Liboc 3
6
|
5.4.2019 |
16:00 |
Liboc 3
6
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Zbraslav W
7
|
5.4.2019 |
10:00 |
Savona M
3
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Liboc 3
9
|
4.4.2019 |
19:00 |
Liboc 3
9
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část |
Savona H
2
|
10.2.2019 |
16:00 |
Liboc 3
10
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H
3
|
10.2.2019 |
8:30 |
Savona M
6
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
11
|
27.1.2019 |
16:30 |
Liboc 3
7
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Ledolamky
0
|
27.1.2019 |
8:15 |
Sokolky
7
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
2
|
26.1.2019 |
16:30 |
PLC LEDO
3
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
7
|
26.1.2019 |
8:15 |
Liboc 3
9
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W
1
|
16.12.2018 |
16:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
12
|
16.12.2018 |
8:30 |
Ledolamky
3
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
11
|
15.12.2018 |
16:00 |
Liboc 3
4
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M
6
|
15.12.2018 |
8:30 |
Liboc 3
10
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky
2
|
2.12.2018 |
8:00 |
Rolling Stones
3
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc YB 2
8
|
1.12.2018 |
16:00 |
Dion JB
9
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc YB 2
4
|
1.12.2018 |
8:00 |
Liboc YB 2
10
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Morning star Přírodověda
6
|
30.11.2018 |
16:00 |
PLC LEDO
8
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc YB 2
4
|
30.11.2018 |
8:00 |
Liboc YB 2
0
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc 1
1
|
28.10.2018 |
20:15 |
Savona H
7
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
28.10.2018 |
12:00 |
Liboc 3
10
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO
6
|
27.10.2018 |
20:15 |
Zbraslav W
3
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
7
|
27.10.2018 |
12:00 |
Liboc 3
7
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
30.9.2018 |
8:30 |
Liboc MANA
7
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc YB 2
0
|
29.9.2018 |
16:15 |
Kolibris 99
2
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc YB 2
10
|
29.9.2018 |
8:30 |
Liboc YB 2
2
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Zbraslav H
7
|
28.9.2018 |
16:15 |
Liboc YB 2
7
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Rolling Stones
1
|
28.9.2018 |
8:30 |
Dion CÉLINE
4
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A |
Liboc YB 2
5
|
13.5.2018 |
13:15 |
UK 2
2
|
dráha 4. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :O 3. místo |
CZE UNI Ladies
9
|
13.5.2018 |
9:15 |
CZE UNI Ladies
2
|
dráha 4. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Semifinále |
Dion
7
|
12.5.2018 |
16:45 |
UK 3
1
|
dráha 4. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B |
CZE UNI Ladies
13
|
12.5.2018 |
11:15 |
CZE UNI Ladies
4
|
dráha 1. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B |
Ledoborci 7
6
|
11.5.2018 |
16:45 |
ČVUT 2
1
|
dráha 3. |
Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B |
CZE UNI Ladies
18
|
8.4.2018 |
9:30 |
Savona M
6
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále |
Liboc 3
7
|
7.4.2018 |
16:00 |
Savona M
1
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Finále |
Liboc 3
6
|
6.4.2018 |
16:00 |
Zbraslav W
0
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Liboc 3
1
|
6.4.2018 |
10:00 |
Savona M
5
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Liboc 3
7
|
5.4.2018 |
16:00 |
Liboc 3
9
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Savona H
3
|
5.4.2018 |
10:00 |
Liboc 3
8
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Zbraslav W
3
|
4.4.2018 |
16:00 |
Liboc 3
11
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Savona M
4
|
4.4.2018 |
10:00 |
Savona H
2
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část |
Liboc 3
11
|
31.3.2018 |
15:30 |
Liboc 3
11
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W
8
|
31.3.2018 |
9:30 |
Savona H
9
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
1
|
4.2.2018 |
15:30 |
Liboc 3
9
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky
3
|
4.2.2018 |
9:30 |
Liboc 1
2
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
3.2.2018 |
16:30 |
Savona M
7
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
9
|
3.2.2018 |
8:15 |
Liboc 3
5
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO
7
|
28.1.2018 |
14:30 |
Zbraslav W
5
|
dráha 2. |
Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Liboc 3
11
|
28.1.2018 |
9:30 |
Zbraslav W
7
|
dráha 1. |
Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Liboc 3
4
|
27.1.2018 |
14:30 |
Zbraslav W
4
|
dráha 2. |
Kvalifikace MS 2018 – ženy :Finále (na 2 výhry) |
Liboc 3
5
|
26.1.2018 |
14:30 |
Savona H
4
|
dráha 1. |
Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
26.1.2018 |
9:30 |
Liboc 3
9
|
dráha 2. |
Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část |
Zbraslav W
5
|
25.1.2018 |
14:30 |
Liboc 3
9
|
dráha 2. |
Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část |
Savona H
2
|
25.1.2018 |
9:30 |
Zbraslav W
9
|
dráha 1. |
Kvalifikace MS 2018 – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
17.12.2017 |
20:15 |
Trutnov 2
5
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
12
|
17.12.2017 |
12:00 |
Sokolky
3
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
16.12.2017 |
20:15 |
Liboc 3
6
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H
9
|
16.12.2017 |
12:00 |
Liboc 3
9
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1
2
|
2.12.2017 |
18:30 |
Zbraslav M
3
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav Z
6
|
2.12.2017 |
13:00 |
Red Panda Zbraslav
5
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav M
6
|
2.12.2017 |
8:30 |
Zbraslav M
7
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Trutnov 1
6
|
1.12.2017 |
18:30 |
Zbraslav M
8
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Savona 5
6
|
1.12.2017 |
13:00 |
Savona 1
11
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav M
4
|
22.10.2017 |
16:00 |
Zbraslav W
7
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
9
|
22.10.2017 |
8:30 |
Liboc 3
6
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M
7
|
21.10.2017 |
16:00 |
PLC LEDO
1
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
6
|
21.10.2017 |
8:30 |
Liboc 3
9
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
7
|
14.10.2017 |
20:45 |
Red Panda Zbraslav
1
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav M
0
|
14.10.2017 |
16:15 |
Zbraslav Srnery
1
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav M
0
|
14.10.2017 |
10:45 |
Zbraslav M
0
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Trutnov 2
1
|
13.10.2017 |
20:45 |
Liboc
8
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav M
1
|
13.10.2017 |
15:15 |
Zbraslav M
4
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Savona 1
5
|
14.5.2017 |
9:30 |
Liboc 3
10
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Finále |
Savona H
2
|
13.5.2017 |
17:00 |
Savona H
4
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Finále |
Liboc 3
7
|
12.5.2017 |
11:00 |
Zbraslav W
6
|
dráha 4. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část |
Liboc 3
11
|
11.5.2017 |
17:00 |
Liboc 3
8
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část |
Savona H
4
|
11.5.2017 |
11:00 |
PLC LEDO
2
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
10.5.2017 |
17:00 |
Liboc 3
10
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část |
Zbraslav W
5
|
10.5.2017 |
11:00 |
Savona H
2
|
dráha 4. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
9.5.2017 |
19:00 |
Liboc 3
9
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část |
PLC LEDO
3
|
8.4.2017 |
19:00 |
Liboc 3
7
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H
6
|
8.4.2017 |
11:30 |
PLC LEDO
3
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
10
|
29.1.2017 |
16:00 |
Liboc 3
10
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
3
|
29.1.2017 |
8:30 |
Liboc 1
5
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
7
|
28.1.2017 |
16:00 |
Zbraslav W
8
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
4
|
28.1.2017 |
8:30 |
Liboc 3
2
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M
7
|
15.1.2017 |
10:00 |
Savona M
4
|
dráha 2. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále |
Liboc 3
10
|
14.1.2017 |
16:00 |
Liboc 3
10
|
dráha 3. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Finále |
Savona M
3
|
14.1.2017 |
10:00 |
Savona H
3
|
dráha 2. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Semifinále |
Liboc 3
8
|
13.1.2017 |
16:00 |
Liboc 3
2
|
dráha 4. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Savona M
10
|
13.1.2017 |
10:00 |
PLC LEDO
5
|
dráha 1. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Liboc 3
7
|
12.1.2017 |
16:00 |
Liboc 3
8
|
dráha 3. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Savona H
6
|
12.1.2017 |
10:00 |
Savona M
9
|
dráha 2. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
11.1.2017 |
16:00 |
Liboc 3
8
|
dráha 3. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
PLC LEDO
2
|
11.1.2017 |
10:00 |
Savona H
3
|
dráha 1. |
Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část |
Liboc 3
5
|
3.12.2016 |
12:15 |
Zbraslav M
7
|
dráha 3. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F |
Dion VIP
8
|
2.12.2016 |
21:00 |
Ledoborci 1
7
|
dráha 2. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F |
Zbraslav M
5
|
2.12.2016 |
12:15 |
Zbraslav M
1
|
dráha 3. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F |
Liboc 4
0
|
6.11.2016 |
19:00 |
Ledoborky 2
2
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
9
|
6.11.2016 |
11:30 |
Trutnov 2
4
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
7
|
5.11.2016 |
19:00 |
Liboc 3
4
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO
10
|
5.11.2016 |
11:30 |
Liboc 3
8
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1
4
|
2.10.2016 |
16:00 |
Savona H
1
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
2.10.2016 |
8:30 |
Liboc 3
6
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W
5
|
1.10.2016 |
16:00 |
Savona M
5
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
6
|
1.10.2016 |
8:30 |
Liboc 3
9
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2
2
|
8.5.2016 |
14:00 |
Dion RUM
8
|
dráha 4. |
Akademické MČR 2016 :Finále |
Dion YB
6
|
7.5.2016 |
21:00 |
Dion YB
11
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2016 : |
UK 1
1
|
7.5.2016 |
8:30 |
UK 2
3
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2016 : |
Dion YB
15
|
6.5.2016 |
20:00 |
TÝM
2
|
dráha 4. |
Akademické MČR 2016 : |
Dion YB
8
|
6.5.2016 |
16:00 |
Dion YB
7
|
dráha 2. |
Akademické MČR 2016 : |
Dion RUM
2
|
1.5.2016 |
9:00 |
Liboc (J.Candra)
3
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2016 :1/4 finále |
Dion VIP (M.Černovský)
7
|
30.4.2016 |
20:00 |
Dion RUM (A.Pokorná)
2
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2016 :1/8 finále |
Liboc (J.Candra)
4
|
30.4.2016 |
12:00 |
Liboc (J.Candra)
5
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2016 :Skupina B |
Trutnov (I.Dykes)
2
|
29.4.2016 |
20:00 |
Savona 3 (M.Zdenka)
8
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2016 :Skupina B |
Liboc (J.Candra)
6
|
29.4.2016 |
13:00 |
Ledoborci 3 (M.Votava)
2
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2016 :Skupina B |
Liboc (J.Candra)
8
|
24.4.2016 |
15:30 |
Ledolamky
6
|
dráha 1. |
MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) : |
PLC 1
2
|
24.4.2016 |
10:00 |
PLC 1
14
|
dráha 3. |
MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) : |
PLC 2
3
|
23.4.2016 |
15:30 |
PLC 1
4
|
dráha 2. |
MČRJ 2016 - juniorky (finálový turnaj) : |
Ledolamky
10
|
13.4.2016 |
8:30 |
Liboc 3
12
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Finále |
PLC LEDO
3
|
12.4.2016 |
18:00 |
Liboc 3
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Finále |
PLC LEDO
2
|
11.4.2016 |
8:00 |
Savona M
1
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016 – ženy : |
Liboc 3
9
|
10.4.2016 |
16:00 |
Liboc 3
8
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016 – ženy : |
PLC LEDO
5
|
10.4.2016 |
8:00 |
Savona H
0
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2016 – ženy : |
Liboc 3
1
|
9.4.2016 |
16:00 |
Zbraslav W
5
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2016 – ženy : |
Liboc 3
12
|
9.4.2016 |
8:00 |
Liboc 3
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2016 – ženy : |
Liboc 1
2
|
20.3.2016 |
11:25 |
PLC 1
7
|
dráha 1. |
MČRJ 2016 – juniorky :Základní část |
Ledolamky
6
|
19.3.2016 |
17:55 |
Třešňovka D
4
|
dráha 3. |
MČRJ 2016 – juniorky :Základní část |
PLC 1
9
|
19.3.2016 |
11:25 |
PLC 1
8
|
dráha 2. |
MČRJ 2016 – juniorky :Základní část |
PLC 2
3
|
20.2.2016 |
19:00 |
Savona M
1
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
6
|
20.2.2016 |
12:00 |
Liboc 3
6
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W
5
|
14.2.2016 |
16:00 |
Liboc
1
|
dráha 1. |
Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C |
PLC 1
10
|
14.2.2016 |
9:00 |
Kolibris 3
5
|
dráha 2. |
Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga C |
PLC 1
7
|
13.2.2016 |
17:30 |
PLC 1
3
|
dráha 1. |
Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
Ledolamky
5
|
13.2.2016 |
11:00 |
Savona 16
4
|
dráha 4. |
Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B |
PLC 1
9
|
24.1.2016 |
15:30 |
Liboc 1
6
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
1
|
24.1.2016 |
8:30 |
Liboc 3
8
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H
3
|
23.1.2016 |
15:30 |
Kolibris 2
7
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
2
|
23.1.2016 |
8:30 |
Liboc 3
9
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO
3
|
8.11.2015 |
18:30 |
Ledoborky 2
2
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
12
|
8.11.2015 |
12:00 |
Liboc 3
7
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M
4
|
7.11.2015 |
18:30 |
Zbraslav W
3
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
8
|
7.11.2015 |
12:00 |
Liboc 3
10
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1
6
|
18.10.2015 |
10:00 |
Liboc 3
9
|
dráha 2. |
Kvalifikace ME 2015 – ženy :Finále |
Savona M
3
|
17.10.2015 |
16:00 |
Savona M
3
|
dráha 3. |
Kvalifikace ME 2015 – ženy :Finále |
Liboc 3
11
|
17.10.2015 |
10:00 |
Liboc 3
10
|
dráha 2. |
Kvalifikace ME 2015 – ženy :Semifinále |
Zbraslav W
7
|
16.10.2015 |
16:00 |
Savona M
6
|
dráha 3. |
Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část |
Liboc 3
5
|
16.10.2015 |
10:00 |
Liboc 3
7
|
dráha 2. |
Kvalifikace ME 2015 – ženy :Základní část |
Zbraslav W
6
|
4.10.2015 |
15:30 |
Savona H
2
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
9
|
4.10.2015 |
8:30 |
Liboc 3
6
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
3.10.2015 |
15:30 |
PLC LEDO
3
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
5
|
3.10.2015 |
8:30 |
Liboc 3
11
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2
1
|
13.9.2015 |
9:15 |
Liboc 3
4
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále |
Trutnov 1
5
|
12.9.2015 |
13:45 |
Trutnov 1
6
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina A |
Liboc 3
4
|
12.9.2015 |
8:45 |
Liboc 3
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina A |
Zlatá Praha 1
5
|
11.9.2015 |
13:45 |
Ledoborci Juniors
2
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina A |
Liboc 3
7
|
11.9.2015 |
8:45 |
Liboc 3
5
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2015 :Skupina A |
Morning star Přírodověda
4
|
10.5.2015 |
16:00 |
UK 4
4
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2015 :Bronz |
Liboc 1
9
|
10.5.2015 |
13:00 |
UK 1
7
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2015 :Semifinále |
Liboc 1
4
|
10.5.2015 |
8:00 |
UK 5
1
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2015 :1/4 finále |
Liboc 1
16
|
9.5.2015 |
16:00 |
Liboc 1
6
|
dráha 2. |
Akademické MČR 2015 :Skupina B |
Dion RUM
2
|
9.5.2015 |
8:00 |
UK 1
5
|
dráha 1. |
Akademické MČR 2015 :Skupina B |
Liboc 1
4
|
8.5.2015 |
17:30 |
Liboc 1
6
|
dráha 3. |
Akademické MČR 2015 :Skupina B |
UK 4
3
|
11.4.2015 |
11:25 |
PLC
1
|
dráha 3. |
Baráže :Baráž o 1. ligu (ženy) |
PLC MARTIN
0
|
5.4.2015 |
20:00 |
PLC
3
|
dráha 2. |
Divize - finálový turnaj (ženy) :Finále |
Falcon Praha
6
|
5.4.2015 |
14:00 |
PLC
10
|
dráha 1. |
Divize - finálový turnaj (ženy) :Semifinále |
Citadela
7
|
5.4.2015 |
8:00 |
Valící se šutráky
4
|
dráha 4. |
Divize - finálový turnaj (ženy) :3. vs 4. |
PLC
11
|
22.3.2015 |
11:30 |
RIPER Hradec Králové
2
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
5
|
21.3.2015 |
13:30 |
VSK Přírodověda
2
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
9
|
21.3.2015 |
8:00 |
Falcon Praha
6
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
2
|
23.11.2014 |
20:00 |
PLC
10
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
1
|
23.11.2014 |
13:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
10
|
22.11.2014 |
17:15 |
PLC
7
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
5
|
16.11.2014 |
13:30 |
PLC
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Dion RUM
3
|
16.11.2014 |
8:00 |
PLC
3
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Citadela
10
|
5.10.2014 |
19:00 |
Tee Party Z
4
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
8
|
5.10.2014 |
12:00 |
Dion ICE
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
PLC
15
|
4.10.2014 |
19:00 |
PLC
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
9
|
4.10.2014 |
13:00 |
PLC
11
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|