horni

Karásková Kateřina (RYCHLOPALNÁ KOŠŤATA BRNO)

datum čas zápas dráha soutěž
28.3.2020 11:15 Blues Turtle (M.Votava) dráha 4. MČR mixy 2020 :Skupina D
RPK Brno H (T.Horák)
27.3.2020 20:30 RPK Brno H (T.Horák) dráha 2. MČR mixy 2020 :Skupina D
Savona 5 (J.Vedral)
27.3.2020 14:10 RPK Brno H (T.Horák) dráha 4. MČR mixy 2020 :Skupina D
Ledoborci Pomelo (O.Kobián)
15.3.2020 11:30 RPK Brno dráha 2. Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Metla Kladno
23.2.2020 11:30 RPK Brno 10 dráha A Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Tee Party 4
22.2.2020 15:00 RPK Brno 1 dráha B Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
Zlatá Praha 0
22.2.2020 8:30 RPK Brno 4 dráha A Ženy divize :Nastavba (spodních 5)
PLC 2 5
19.1.2020 18:30 Ledoborky 3 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
19.1.2020 11:30 RPK Brno 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
15.12.2019 15:00 RPK Brno 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 7
15.12.2019 8:30 Dion 7D 10 dráha A Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
14.12.2019 18:00 Kolibris 7 7 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
14.12.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha B Ženy divize :Základní část
PLC 2 13
2.12.2019 16:00 Savona M 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 7. místo
Real Party Club Brno 0
2.12.2019 12:30 Trutnov 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Real Party Club Brno 2
2.12.2019 9:00 Savona 5 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Real Party Club Brno 2
1.12.2019 19:20 Dion 13 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Real Party Club Brno 7
1.12.2019 11:25 Real Party Club Brno 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Liboc 7
30.11.2019 16:55 Real Party Club Brno 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 11
30.11.2019 11:25 Dion YB 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Real Party Club Brno 1
13.10.2019 18:00 Zlatá Praha 3 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 9
13.10.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Tee Party 2
12.10.2019 18:00 Dion XX 10 dráha A Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.10.2019 11:30 RPK Brno 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
29.9.2019 19:20 Real Party Club Brno 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Savona 5 11
29.9.2019 13:50 Real Party Club Brno 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 5 10
29.9.2019 9:00 Real Party Club Brno 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc 7
28.9.2019 13:50 Savona M 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Real Party Club Brno 0
7.4.2019 19:20 Dion DJ 12 dráha 2. Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 1
7.4.2019 12:20 Loupežníci Jičín 5 dráha 3. Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
30.3.2019 17:30 RPK Brno H (T.Horák) 2 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Savona 1 (L.Klíma) 6
30.3.2019 11:00 Ledofast (J.Rychlý) 6 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
RPK Brno H (T.Horák) 11
29.3.2019 20:15 1.CK Brno (J.Bareš) 5 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
RPK Brno H (T.Horák) 4
29.3.2019 17:30 RPK Brno H (T.Horák) 3 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledo Savona (M.Strnadová) 11
16.2.2019 17:50 Loupežníci Jičín 9 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Slovenia 7
16.2.2019 12:50 Zbraslav Sobi 7 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 6
16.2.2019 8:20 Loupežníci Jičín 5 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 4
20.1.2019 13:20 Loupežníci Jičín 1 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :o 11. místo
Ledoborci NG 16
20.1.2019 8:20 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :12 vs. 13
PLC 2 5
19.1.2019 19:20 Loupežníci Jičín 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
Liboc 2 7
19.1.2019 10:50 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
PLC 1 8
11.11.2018 13:50 Loupežníci Jičín 2 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Ledoborci NG 13
11.11.2018 8:20 Liboc 2 8 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
3.11.2018 17:50 Slovenia 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
3.11.2018 12:50 Loupežníci Jičín 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
3.11.2018 8:20 Savona 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
27.5.2018 13:50 Kolibris 3 4 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
Ledoborci NG 6
27.5.2018 8:20 Dion DJ 6 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Kolibris 3 4
26.5.2018 16:20 Savona 6 9 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Kolibris 3 3
26.5.2018 10:50 PLC 1 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Kolibris 3 9
6.5.2018 16:20 Ledolamky 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Kolibris 3 2
6.5.2018 8:20 Savona 6 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Kolibris 3 7
5.5.2018 18:50 Sobi 4 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina A
Kolibris 3 6
5.5.2018 13:20 Ledolamky 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina A
Kolibris 3 6
7.4.2018 15:00 CC RIPER 1 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Savona I 12
7.4.2018 8:00 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 9
24.3.2018 17:30 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 4 dráha 5. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci 7 (L.Hronová) 8
24.3.2018 14:15 1.CK Brno (R.Podlena) 8 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina B (modrá)
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 7
24.3.2018 11:15 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 1 dráha 2. MČR mixy 2018 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 1 (M.Strnadová) 13
28.1.2018 16:20 Kolibris 3 13 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :3. kolo
Dion HJ 3
28.1.2018 8:20 Sobi 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina A
Kolibris 3 4
27.1.2018 18:50 Kolibris 3 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina A
Třešňovka D 10
21.1.2018 18:30 CC RIPER 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 6
21.1.2018 11:30 CC RIPER 2 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 11
20.1.2018 8:30 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 8
7.1.2018 15:30 CC RIPER 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 7
7.1.2018 8:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 8
6.1.2018 18:30 CC RIPER 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
3.12.2017 13:50 Kolibris 3 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Finále a zápas o 3. místo
Ledoborci Army 3
2.12.2017 16:20 Třešňovka D 12 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina H
Kolibris 3 3
2.12.2017 10:50 Kolibris 3 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina H
Dion HJ 4
25.11.2017 18:50 Kolibris 3 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina B
PLC 2 5
25.11.2017 10:50 Ledolamky 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina B
Kolibris 3 8
12.11.2017 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 0
12.11.2017 8:30 CC RIPER 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 1
11.11.2017 17:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
11.11.2017 11:15 Dion SG1 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
22.10.2017 11:30 CC RIPER 7 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 9
21.10.2017 15:30 Zlatá Praha 2 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 11
21.10.2017 8:30 Savona I 12 dráha B Ženy divize :Základní část
CC RIPER 2
8.10.2017 15:00 Kolibris 3 1 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :o 3. místo
Ledoborci Juniors 8
8.10.2017 11:30 Kolibris 3 9 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Dion YB 0
7.10.2017 8:30 Kolibris 3 9 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledoborci NG 12
1.10.2017 15:00 Sobi 7 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Kolibris 3 9
1.10.2017 8:30 Ledolamky 9 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Kolibris 3 5
9.4.2017 19:35 Kolibris 3 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 7.-9. místo
Sobi 2
9.4.2017 8:00 Dion HJ 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 7.-9. místo
Kolibris 3 4
8.4.2017 19:10 Kolibris 3 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 8
8.4.2017 14:50 Třešňovka D 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga B
Kolibris 3 1
26.3.2017 18:25 PLC 1 7 dráha 1. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
CC RIPER 4
26.3.2017 14:55 CC RIPER 3 dráha 2. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
Ledolamky 5
26.3.2017 8:30 CC RIPER 3 dráha 2. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 10
25.3.2017 8:25 CC RIPER 5 dráha 4. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
PLC 1 7
24.3.2017 19:25 Třešňovka D 13 dráha 3. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
CC RIPER 6
24.3.2017 12:55 Ledolamky 8 dráha 3. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
CC RIPER 3
4.3.2017 19:50 RPK Brno Z (Z.Vlčková) 5 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 6
4.3.2017 8:20 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 12
3.3.2017 20:20 Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 7 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 5
3.3.2017 14:50 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 5
29.1.2017 12:10 Třešňovka D 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Skupina J
Kolibris 3 8
28.1.2017 19:20 Ledoborci Juniors 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Kolibris 3 1
28.1.2017 8:00 Kolibris 3 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Army 3
18.12.2016 15:00 Kolibris 3 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Ledolamky 10
17.12.2016 19:00 PLC 1 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Kolibris 3 7
17.12.2016 12:00 Ledoborci NG 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Kolibris 3 5
17.12.2016 8:30 Kolibris 3 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Liboc 2 16
6.11.2016 14:40 Kolibris 3 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledoborci Army 9
5.11.2016 19:10 Kolibris 3 0 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 11
5.11.2016 12:10 Ledoborci NG 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Kolibris 3 3
16.10.2016 16:20 Kolibris 3 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Savona 17 8
16.10.2016 10:50 Ledoborci Juniors 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Kolibris 3 2
15.10.2016 18:50 Ledolamky 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga B
Kolibris 3 12
15.10.2016 13:20 Kolibris 3 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga B
Dion DJ 8
13.12.2015 12:30 Loupežníci Jičín 1 dráha B Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Kolibris 3 14
13.12.2015 9:00 Loupežníci Jičín 2 dráha A Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Ledoborci Juniors 11
12.12.2015 16:00 Loupežníci Jičín 3 dráha B Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Dion YB 12
12.12.2015 12:30 Ledolamky 12 dráha A Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Loupežníci Jičín 1
6.12.2015 14:00 PLC 2 0 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 18
6.12.2015 8:30 Savona 14 10 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 0
5.12.2015 16:30 PLC 2 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 13
5.12.2015 11:00 Loupežníci Jičín 4 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion HJ 6
29.3.2015 15:30 ČSC 1 6 dráha 1. MČR žáků 2015 :Finále
Loupežníci Jičín 2 8
29.3.2015 10:00 Loupežníci Jičín 2 10 dráha 4. MČR žáků 2015 :
ČSC 3 5
25.1.2015 17:10 RIPER Hradec Králové 2 1 dráha 3. MČR žáků 2015 :
Loupežníci Jičín 2 7
25.1.2015 11:25 ČSC 1 4 dráha 2. MČR žáků 2015 :Skupina A
Loupežníci Jičín 2 5
24.1.2015 17:35 ČSC 2 5 dráha 3. MČR žáků 2015 :Skupina A
Loupežníci Jičín 2 2
24.1.2015 11:25 Loupežníci Jičín 2 8 dráha 2. MČR žáků 2015 :Skupina A
PLC 2 1
21.12.2014 11:30 Loupežníci Jičín 0 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2014 :
SVK Junioři 9
20.12.2014 19:45 Loupežníci Jičín 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2014 :
Kolibris 3 10
20.12.2014 17:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři C
Dion YB 7
20.12.2014 11:00 Kolibris 3 8 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři C
Loupežníci Jičín 5
13.4.2014 15:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 4. Žákovské MČR 2014 :Finále
ČSC 3 6
9.2.2014 8:30 ČSC 2 5 dráha 2. Žákovské MČR 2014 :Základní část
Loupežníci Jičín 4
8.2.2014 17:35 Loupežníci Jičín 6 dráha 3. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 3 5
8.2.2014 11:25 Loupežníci Jičín 8 dráha 2. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 1 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo