horni

Kavalierová (Vykydalová) Lenka (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
30.4.2016 12:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
29.4.2016 20:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 9
29.4.2016 13:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 8
3.4.2016 11:15 Dion ICE 3 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Citadela 10
2.4.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
17.1.2016 20:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 1
16.1.2016 20:00 Dion ICE 1 dráha 4. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
16.1.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 7
16.1.2016 8:30 Zlatá Praha 6 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 10
3.1.2016 17:15 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize Q :
Metla Kladno 8
3.1.2016 11:15 Dion ICE 7 dráha 3. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 8
2.1.2016 17:15 Tee Party 3 dráha B Ženy divize Q :
Dion ICE 10
2.1.2016 11:15 Dion ICE 8 dráha A Ženy divize Q :
Citadela 2
5.12.2015 20:15 Savona 4 12 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Ledoborci 4 1
5.12.2015 12:15 Liboc 2 11 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
Ledoborci 4 2
4.12.2015 21:00 PLC 1 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
Ledoborci 4 2
4.12.2015 12:15 Ledoborci 4 12 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
VSS Přírodověda 1 11
22.11.2015 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha A Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 12
22.11.2015 8:30 Dion ICE 4 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 10
21.11.2015 14:00 PLC SHOOLANCE 0 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 1
28.9.2015 11:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 9
27.9.2015 20:00 Dion ICE 7 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 3
27.9.2015 14:00 Dion ICE 0 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 1
26.9.2015 14:00 Tee Party 5 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 8
21.3.2015 20:00 Zlatá Praha 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 6
21.3.2015 13:30 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
14.12.2014 10:00 Ledoborci 4 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Savona 3 9
13.12.2014 19:00 Ledoborci 4 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Duhoví jednorožci 7
13.12.2014 13:30 Ledoborci 4 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :2. kolo
Liboc 5 7
13.12.2014 9:30 Ledoborci 5 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :1. kolo
Ledoborci 4 5
12.12.2014 14:15 Ledoborci 4 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina F
Duhoví jednorožci 9
12.12.2014 10:00 Ledoborci 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina F
Ledoborci 4 1
23.11.2014 20:00 Valící se šutráky 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 4
23.11.2014 8:00 Dion ICE 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
22.11.2014 17:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 12
22.11.2014 10:45 Dion ICE 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2014 20:00 Metla Kladno 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 5
16.11.2014 8:00 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 2
15.11.2014 17:15 RPK Brno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 9
15.11.2014 10:45 VSK Přírodověda 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 7
5.10.2014 12:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 15
4.10.2014 8:00 Dion ICE 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Citadela 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo