horni

Klimešová Iva (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
2.12.2018 13:00 Ledoborci 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 4
1.12.2018 18:30 Liboc YB 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 3
1.12.2018 10:30 Red Panda Zbraslav 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Savona 1 11
30.11.2018 18:30 Red Panda Zbraslav 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Voks Stones 4
30.11.2018 13:00 Dion XY 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 6
30.9.2018 10:45 Red Panda Zbraslav 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Voks Stones 0
29.9.2018 16:15 PLC LEDO 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
29.9.2018 10:45 Red Panda Zbraslav 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion JB 8
28.9.2018 18:30 Ledoborci 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 7
28.9.2018 10:45 Red Panda Zbraslav 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion XY 8
7.4.2018 15:00 Valící se šutráky 2 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
21.1.2018 18:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 9
21.1.2018 11:30 CC RIPER 2 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 11
20.1.2018 20:15 Metla Kladno 3 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 9
20.1.2018 14:00 Dion SG1 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
6.1.2018 15:30 Tee Party 2 dráha B Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 11
6.1.2018 8:30 Zbraslav TP 10 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
2.12.2017 18:30 Trutnov 1 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
2.12.2017 13:00 Red Panda Zbraslav 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 6
2.12.2017 8:30 Savona 5 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 0
1.12.2017 18:30 Red Panda Zbraslav 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 1 9
1.12.2017 15:15 Zbraslav Z 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
12.11.2017 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 0
12.11.2017 8:30 Zbraslav TP 11 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
11.11.2017 17:30 Dion RUM 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
11.11.2017 11:15 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 6
29.10.2017 18:30 Savona I 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 7
29.10.2017 8:30 Zbraslav TP 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
22.10.2017 18:30 Zbraslav TP 1 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
22.10.2017 8:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
14.10.2017 20:45 Red Panda Zbraslav 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 0
14.10.2017 16:15 Trutnov 2 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
14.10.2017 10:45 Red Panda Zbraslav 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc 8
13.10.2017 20:45 Savona 1 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 6
13.10.2017 15:15 Red Panda Zbraslav 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Srnery 10
8.4.2017 16:00 Citadela 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
8.4.2017 8:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
29.1.2017 19:30 Kolibris 1 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
29.1.2017 12:00 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
28.1.2017 19:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
28.1.2017 12:00 Letící kameny 14 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
6.11.2016 16:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
6.11.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
5.11.2016 16:00 Zbraslav TP 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
5.11.2016 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
2.10.2016 19:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
2.10.2016 12:00 Sokolky 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.10.2016 19:30 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
1.10.2016 12:00 Dion ICE 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
2.4.2016 14:00 Zbraslav TP 8 dráha 1. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 2
2.4.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
16.1.2016 20:00 Dion ICE 1 dráha 4. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
16.1.2016 14:00 Zbraslav TP 7 dráha 2. Ženy divize Q :
Citadela 5
16.1.2016 8:30 Tee Party 3 dráha 3. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 5
3.1.2016 17:15 VSK Přírodověda 3 dráha 1. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 10
3.1.2016 11:15 Zlatá Praha 3 dráha 2. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
2.1.2016 17:15 Valící se šutráky 8 dráha A Ženy divize Q :
Zbraslav TP 9
2.1.2016 8:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize Q :
Zbraslav TP 10
22.11.2015 14:00 VSK Přírodověda 3 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 11
22.11.2015 8:30 Ledoborky 3 5 dráha 2. Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 11
21.11.2015 14:00 Metla Kladno 2 dráha B Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 8
27.9.2015 20:00 Zbraslav TP 13 dráha B Ženy divize X :Základní část
Ice Cats 7
27.9.2015 14:00 Zbraslav TP 8 dráha 2. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 1
27.9.2015 8:30 Zbraslav TP 9 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 6
21.2.2015 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 7
21.2.2015 8:30 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.2.2015 19:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.2.2015 12:00 Sokolky 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
31.1.2015 19:00 Zbraslav TP 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
31.1.2015 12:00 Ledoborky 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
13.12.2014 9:30 Ledoborci 5 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :1. kolo
Ledoborci 4 5
12.12.2014 19:00 Trutnov 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
Ledoborci 5 2
12.12.2014 8:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
VSK Přírodověda 1 6
9.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
9.11.2014 8:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 8
8.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 12
8.11.2014 8:30 PLC MARTIN 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 1
19.10.2014 19:00 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 14
19.10.2014 12:00 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
18.10.2014 19:00 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
18.10.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo