horni

Kalendová Kristina (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
26.9.2020 13:00 Kolibris 7 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Polární lišky
26.9.2020 8:15 Zbraslav Lední medvědi dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Kolibris 7
6.9.2020 15:30 Kolibris 7 2 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Loupežníci Jičín 4
5.9.2020 8:15 Ledoborci OS 0 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Kolibris 7 1
15.3.2020 18:30 Kolibris 7 dráha 4. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Valící se šutráky
15.3.2020 11:30 Kolibris 7 dráha 3. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX
14.3.2020 18:30 Dion 7D dráha 4. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Kolibris 7
14.3.2020 11:30 Dion SG1 dráha 3. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Kolibris 7
7.3.2020 8:30 PLC 2 4 dráha 3. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 8
23.2.2020 8:30 Kolibris 7 7 dráha B Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3 3
9.2.2020 15:00 Kolibris 7 4 dráha 2. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Zbraslav Polární lišky 8
9.2.2020 8:30 Dion XX 6 dráha 3. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 5
8.2.2020 8:30 Třešňovka D 9 dráha 4. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 3
7.2.2020 15:00 Kolibris 7 9 dráha 1. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Ledolamky 4
18.1.2020 18:30 Kolibris 7 15 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion 7D 0
18.1.2020 11:30 Metla Kladno 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 8
15.12.2019 11:30 Dion XX 5 dráha B Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 6
14.12.2019 18:00 Kolibris 7 7 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
14.12.2019 11:30 Valící se šutráky 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 4
8.12.2019 18:30 Kolibris 7 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
8.12.2019 11:30 Kolibris 7 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
PLC 2 7
17.11.2019 16:15 Ledoborci OS 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - SF
Kolibris 7 2
17.11.2019 13:00 Zbraslav Polární lišky 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Kolibris 7 2
17.11.2019 8:00 Ledoletci 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Kolibris 7 6
16.11.2019 18:45 Kolibris 7 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoborci OS 6
16.11.2019 8:00 Kolibris 7 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoborci NG 11
13.10.2019 11:30 Kolibris 7 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
12.10.2019 15:00 Ledoborky 3 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 4
12.10.2019 8:30 Tee Party 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 3
22.9.2019 13:20 Kolibris 7 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Ledoletci 9
22.9.2019 10:50 Třešňovka D 0 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Kolibris 7 1
21.9.2019 16:50 Kolibris 7 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group A)
Savona 6 9
21.9.2019 13:20 Zbraslav Polární lišky 10 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group A)
Kolibris 7 3
25.5.2019 17:50 Liboc 2 0 dráha 4. Juniorská liga :Finálová skupina
Třešňovka D 1
25.5.2019 12:50 Ledoborci NG 6 dráha 4. Juniorská liga :Finálová skupina
Třešňovka D 3
25.5.2019 8:20 Třešňovka D 4 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Savona 6
11.5.2019 15:00 PLC 2 9 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 6
30.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 6 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Blues Turtle (M.Votava) 7
30.3.2019 13:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 8 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Cherry Stones (M.Neznal) 2
30.3.2019 11:00 RPK Brno M (L.Merta) 4 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Cherry Stones (M.Neznal) 6
29.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 8 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Dion Army (D.Jakl) 4
29.3.2019 14:45 Cherry Stones (M.Neznal) 3 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Savona M (D.Miklík) 8
24.3.2019 19:20 Ledoborci Army 5 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Třešňovka D 4
24.3.2019 12:20 Třešňovka D 8 dráha 4. Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 3
23.3.2019 18:50 Ledolamky 3 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Třešňovka D 6
23.3.2019 8:20 Třešňovka D 7 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ 6
3.3.2019 15:00 Kolibris 7 0 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Dion XX 14
3.3.2019 8:30 PLC 1 10 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 3
2.3.2019 8:30 Třešňovka D 19 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 0
1.3.2019 18:00 Kolibris 7 1 dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Ledolamky 13
27.1.2019 13:20 Kolibris 7 1 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Třešňovka D 21
27.1.2019 8:20 Třešňovka D 4 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 6
10.11.2018 18:50 Třešňovka D 5 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 11
10.11.2018 13:20 Třešňovka D 1 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Hungary 0
10.11.2018 8:20 Dion HJ 5 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Třešňovka D 9
22.4.2018 15:00 Dion DJ 4 dráha 2. MČRJ 2018 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Třešňovka D 12
30.4.2017 15:30 Ledolamky 8 dráha 2. MČRJ 2017 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Třešňovka D 6
30.4.2017 10:00 PLC 1 7 dráha 3. MČRJ 2017 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Třešňovka D 14
9.4.2017 19:35 Kolibris 3 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 7.-9. místo
Sobi 2
9.4.2017 17:15 Sobi 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 7.-9. místo
Dion HJ 14
9.4.2017 8:00 Sobi 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 7
8.4.2017 14:50 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Sobi 6
26.3.2017 18:25 Ledolamky 11 dráha 4. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 1
26.3.2017 14:55 Třešňovka D 9 dráha 3. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
PLC 1 2
26.3.2017 8:30 CC RIPER 3 dráha 2. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 10
25.3.2017 14:55 Třešňovka D 1 dráha 2. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
Ledolamky 9
24.3.2017 19:25 Třešňovka D 13 dráha 3. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
CC RIPER 6
24.3.2017 12:55 PLC 1 3 dráha 1. MČRJ 2017 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 9
Zbraslav Polární lišky 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - F
Kolibris 7 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo