horni

Klíma Tomáš ml. (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
20.9.2020 12:30 Blues Turtle 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav ST 2
20.9.2020 8:00 Ledo Diamond 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav ST 5
19.9.2020 18:00 Zbraslav ST 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav Z 8
19.9.2020 12:30 Dion WC 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav ST 1
19.9.2020 8:00 Zbraslav ST 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2020/21 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav H 9
28.3.2020 8:30 Savona 7 (J.Candra) dráha 2. MČR mixy 2020 :Skupina A
Dion 7D (S.Horská)
27.3.2020 17:50 Dion 7D (S.Horská) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina A
CT Pometla Brno (J.Chlubný)
27.3.2020 11:30 Dion xOSx (D.Jakl) dráha 1. MČR mixy 2020 :Skupina A
Dion 7D (S.Horská)
26.1.2020 20:15 Lucky Stones 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 7
26.1.2020 12:00 Dion CÉLINE 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
25.1.2020 20:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 5
25.1.2020 12:00 Dion CÉLINE 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
7.12.2019 20:15 Dion CÉLINE 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 8
7.12.2019 12:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
6.12.2019 12:00 Dion CÉLINE 12 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones 4
28.10.2019 16:30 Liboc 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 3
28.10.2019 8:15 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 1
27.10.2019 16:30 Dion CÉLINE 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 7
27.10.2019 8:15 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE 8
26.10.2019 16:30 Dion CÉLINE 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
11.5.2019 18:00 Zbraslav Sobi 1 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 13
11.5.2019 11:30 Zbraslav Sobi 8 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Tučňáci 4
28.4.2019 10:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :Baráž
Ledoborci 7 3
27.4.2019 15:30 Dion CÉLINE 9 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Letící kameny 5
27.4.2019 10:30 Dion 1 5 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Dion CÉLINE 7
7.4.2019 19:20 Zbraslav Sobi 7 dráha 3. Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 8
7.4.2019 12:20 Dion DJ 10 dráha 2. Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 1
30.3.2019 20:15 Ledo Savona (M.Strnadová) 9 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledofast (J.Rychlý) 2
30.3.2019 11:00 Ledofast (J.Rychlý) 6 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
RPK Brno H (T.Horák) 11
29.3.2019 17:30 Savona 1 (L.Klíma) 15 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledofast (J.Rychlý) 2
29.3.2019 14:45 Ledofast (J.Rychlý) 2 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
1.CK Brno (J.Bareš) 9
10.3.2019 15:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 10
10.3.2019 8:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
3.3.2019 18:00 Ledoborci Army 11 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 5
3.3.2019 11:30 Ledoborci Juniors 8 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 1
2.3.2019 18:00 Zbraslav Sobi 3 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Dion XY 10
2.3.2019 11:30 Ledoborci NG 10 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 6
1.3.2019 15:00 Zbraslav Sobi 0 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 1
16.2.2019 17:50 Zbraslav Sobi 2 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 11
16.2.2019 12:50 Zbraslav Sobi 7 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 6
16.2.2019 8:20 Slovenia 8 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
20.1.2019 10:50 Zbraslav Sobi 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledoborci Juniors 6
19.1.2019 19:20 Zbraslav Sobi 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Savona 6
19.1.2019 8:20 Dion DJ 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Zbraslav Sobi 9
13.1.2019 15:30 Zbraslav R 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 5
13.1.2019 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 11
12.1.2019 15:30 PLC S&K 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 8
12.1.2019 8:30 Dion CÉLINE 0 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 9
11.11.2018 18:30 Dion CÉLINE 1 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 7
11.11.2018 13:50 Liboc 2 9 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 8
11.11.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 7
11.11.2018 8:20 Zbraslav Sobi 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Ledoborci NG 9
10.11.2018 18:30 Dion CÉLINE 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 6
10.11.2018 11:30 Savona 6 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 6
3.11.2018 17:50 Savona 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
3.11.2018 12:50 Loupežníci Jičín 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 5
3.11.2018 8:20 Zbraslav Sobi 1 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Slovenia 7
14.10.2018 15:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 5
14.10.2018 8:30 Dion CÉLINE 5 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 10
13.10.2018 15:30 PLC GUERERA 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 7
13.10.2018 8:30 Kolibris 2 12 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 3
6.5.2018 13:50 PLC 1 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Sobi 7
6.5.2018 8:20 Sobi 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Dion DJ 2
5.5.2018 18:50 Sobi 4 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina A
Kolibris 3 6
5.5.2018 8:20 Ledolamky 9 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina A
Sobi 1
21.4.2018 18:00 Kolibris 3 5 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 6
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 5
24.3.2018 11:15 Ledoborci 7 (L.Hronová) 8 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Ledoborci NG (J. Rychlý) 6
24.3.2018 8:15 Ledoborci NG (J. Rychlý) 4 dráha 2. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Dion Elišky (E.Srnská) 10
23.3.2018 20:30 RPK Brno H (T.Horák) 10 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Ledoborci NG (J. Rychlý) 8
25.2.2018 18:00 Ledoborci Army 8 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 6
25.2.2018 11:30 Sobi 4 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Dion HJ 7
24.2.2018 18:00 Ledoborci NG 7 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 6
24.2.2018 11:30 Sobi 3 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
23.2.2018 18:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 5
23.2.2018 11:30 Sobi 2 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 10
28.1.2018 18:50 Savona 6 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Finálové kolo
Sobi 4
28.1.2018 10:50 Ledoborci Juniors 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :3. kolo
Sobi 1
28.1.2018 8:20 Sobi 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina A
Kolibris 3 4
21.1.2018 15:30 Zbraslav R 1 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
21.1.2018 8:30 Ledoborci 1 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
20.1.2018 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
20.1.2018 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
3.12.2017 8:20 Sobi 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
PLC 2 7
2.12.2017 8:20 Ledoborci Army 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
Sobi 2
25.11.2017 16:20 Savona 6 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina A
Sobi 4
25.11.2017 13:20 Sobi 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina A
Ledoborci Juniors 5
5.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 8
5.11.2017 11:30 PLC GUERERA 1 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
4.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 2 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 6
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
7.10.2017 15:00 Loupežníci Jičín 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Sobi 9
7.10.2017 11:30 Dion HJ 3 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Sobi 8
1.10.2017 15:30 Dion CÉLINE 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 6
1.10.2017 15:00 Sobi 7 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Kolibris 3 9
1.10.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 8:30 Dion DJ 6 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Sobi 5
30.9.2017 15:30 Dion VIP 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 8
30.9.2017 8:30 Kolibris 5 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
9.4.2017 19:35 Kolibris 3 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 7.-9. místo
Sobi 2
9.4.2017 17:15 Sobi 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 7.-9. místo
Dion HJ 14
9.4.2017 8:00 Sobi 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Juniors 7
8.4.2017 14:50 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Sobi 6
27.1.2017 10:50 Třešňovka D 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina A
Sobi 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo