horni

Kalousek Jiří (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
17.1.2016 11:15 Ledoborci 2 6 dráha A Muži divize E :
Ledoborci Juniors 3
16.1.2016 17:15 Ledoborci 2 4 dráha B Muži divize E :
Demion 5
16.1.2016 8:30 Ledoborci 2 8 dráha A Muži divize E :
Kolibris 5 4
3.1.2016 20:00 Karviná 4 dráha 2. Muži divize E :
Ledoborci 2 7
3.1.2016 14:00 Ledoborci 2 12 dráha 4. Muži divize E :
Dion 1 3
3.1.2016 8:30 Ledoborci 2 5 dráha 3. Muži divize E :
Zbraslav L 2
2.1.2016 17:15 Ledoborci 2 9 dráha 2. Muži divize E :
Brno - Východ 6
2.1.2016 11:15 Ledoborci 2 2 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 7
22.11.2015 17:15 PLC ICEBREAKERS 2 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
21.11.2015 17:15 Ledoborci 2 2 dráha A Muži divize C :Základní část
Troublemakers 8
21.11.2015 8:30 Ledoborci 2 6 dráha B Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 7
28.9.2015 14:30 Ledoborci 2 1 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 0
28.9.2015 8:30 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
26.9.2015 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha B Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 6
26.9.2015 11:15 Ledoborci 2 3 dráha A Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
4.4.2015 18:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
4.4.2015 11:30 PLC S&K 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
22.3.2015 15:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 9
22.3.2015 8:30 Ledoborci 2 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 1
21.3.2015 17:15 WHEELCHAIR 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
21.3.2015 10:45 Zlatá Praha 3 4 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 8
17.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 8
17.11.2014 10:45 Ledoborci 4 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 14
16.11.2014 17:15 Ledoborci 2 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 7
16.11.2014 10:45 Ledoborci 2 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
PLC S&K 12
5.10.2014 15:30 Ledoborci 2 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.10.2014 8:30 Dion 1 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 4
4.10.2014 16:30 Brno - Západ 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 7
4.10.2014 10:30 Ledoborci 2 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Zlatá Praha 3 7
22.3.2014 14:00 Ledoborci 2 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 6
22.3.2014 8:00 Ledoborci 2 8 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
15.3.2014 17:00 Ledoborci 2 4 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RPK Brno 7
15.3.2014 11:00 Zbraslav L 6 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
16.2.2014 17:00 Ledoborci 2 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 1
16.2.2014 11:00 Ledoborci 2 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 2
15.2.2014 20:00 Ledoborci 2 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 3
15.2.2014 14:00 Zlatá Praha 3 5 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
15.2.2014 8:00 Klub z Viktorky 4 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 3
17.11.2013 20:00 RPK Brno 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
17.11.2013 14:00 Ledoborci 2 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 3
17.11.2013 8:00 Demion 9 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
16.11.2013 17:00 Kolibris 3 1 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 7
16.11.2013 11:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 6
4.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 6
4.5.2013 10:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 10
3.5.2013 20:15 Trutnov (M.Hoferka) 8 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 5
3.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 10
7.4.2013 11:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 7
6.4.2013 8:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
20.1.2013 14:00 Ledoborci 2 15 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
19.1.2013 17:00 Tee Party M 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 3
18.1.2013 17:00 Ledoborci 2 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 1
9.12.2012 20:00 Ledoborci 5 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 4
9.12.2012 8:00 Ledoborci 2 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 5
8.12.2012 11:00 Kolibris 3 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 7
28.10.2012 14:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 8
27.10.2012 11:00 Zbraslav L 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 5
30.9.2012 17:00 Ledoborci 2 13 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 5
30.9.2012 11:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
29.9.2012 20:00 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 5
29.9.2012 11:00 Grey Wolves Team 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 7
23.9.2012 11:00 Ledoborci 2 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 2
22.9.2012 20:00 RIPER Hradec Králové HD 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 5
22.9.2012 8:00 Ledoborci 2 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 1
12.5.2012 20:45 Aritma 5 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Ledoborci 2 3
12.5.2012 13:30 Ledoborci 2 3 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zbraslav R 7
12.5.2012 8:30 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Ledoborci 2 4
8.4.2012 11:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 3
18.3.2012 17:30 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
18.3.2012 11:30 Modřany TP 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 10
22.1.2012 14:30 Ledo Dion 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 3
22.1.2012 8:30 Ledoborci 2 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
21.1.2012 14:30 Kolibris 5 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 1
21.1.2012 8:30 Ledoborci 2 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 8
23.10.2011 14:30 Grey Wolves Team 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 5
23.10.2011 8:30 Ledoborci 2 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 5
22.10.2011 14:30 Dion 1 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 8
22.10.2011 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
2.10.2011 14:30 Ledoborci 2 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 6
2.10.2011 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 7
1.10.2011 14:30 Ledoborci 2 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 4 2
1.10.2011 8:30 Ledoborci 2 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 4
9.4.2011 17:30 Dion 1 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
9.4.2011 11:30 Ledoborci 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
30.1.2011 14:30 Ledoborci 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 4
30.1.2011 8:30 Brno - Západ 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 3
29.1.2011 17:30 Ledoborci 2 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 2
29.1.2011 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 10
28.11.2010 14:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 8
28.11.2010 8:30 Dion VIP 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
27.11.2010 14:30 Ledoborci 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 6
27.11.2010 8:30 Ledoborci 4 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
3.10.2010 17:30 Ledoborci 2 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 3
3.10.2010 11:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 18
2.10.2010 20:30 Ledoborci 2 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Modřany TP 6
2.10.2010 14:30 Karviná 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
2.10.2010 8:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 1
10.4.2010 14:00 Dion VIP 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 7
10.4.2010 8:00 Ledoborci 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 6
7.3.2010 8:00 Ledoborci 2 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 6
6.3.2010 20:00 Guerera TP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 2
6.3.2010 8:00 Brno - Západ 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 6
9.1.2010 20:00 Ledoborci 2 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 4
9.1.2010 14:00 Zbraslav A 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 8
6.12.2009 17:00 Ledoborci 2 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 9
6.12.2009 11:00 Dion 1 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 1
5.12.2009 20:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 10
5.12.2009 8:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 8
22.11.2009 14:00 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 8
22.11.2009 8:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 4
21.11.2009 20:00 Ledoborci 2 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 7
21.11.2009 14:00 Tee Party 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 4
21.11.2009 8:00 Ledoborci 2 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 7
1.11.2009 11:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 12
13.9.2009 20:00 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 10
13.9.2009 14:00 Modřany TP 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 1
12.9.2009 20:00 Aritma 3 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 12
12.9.2009 14:00 Zbraslav OH 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 3
4.4.2009 8:00 Ledoborci 2 0 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Kamenný Újezd 0
8.3.2009 17:00 Dion VIP 8 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
8.3.2009 8:00 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Brno - Západ 9
7.3.2009 14:00 Karviná 11 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 0
22.2.2009 14:00 Ledoborci 2 5 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav A 6
21.2.2009 20:00 Zlatá Praha 2 9 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
23.11.2008 11:00 Ledoborci 2 4 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
RPK Brno 9
22.11.2008 17:00 Tee Party 6 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
28.9.2008 17:00 Ledoborci 2 8 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 9
28.9.2008 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo