datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
20.2.2000 |
15:40 |
Savona 2
6
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :5.hrací den |
Kolibris 2
3
|
20.2.2000 |
11:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :5.hrací den |
Zlatá Praha 2
3
|
20.2.2000 |
8:15 |
CC Aritma
7
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :5.hrací den |
Kolibris 2
7
|
12.2.2000 |
14:20 |
Savona 4
9
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Kolibris 2
2
|
12.2.2000 |
12:00 |
CC Savona 3
14
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Kolibris 2
2
|
12.2.2000 |
9:40 |
Savona 2
9
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Kolibris 2
0
|
6.2.2000 |
15:40 |
Kolibris 1
10
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :4.hrací den |
Kolibris 2
8
|
6.2.2000 |
11:00 |
CC Aritma
11
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :4.hrací den |
Kolibris 2
4
|
6.2.2000 |
8:15 |
Zlatá Praha 1
6
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :4.hrací den |
Kolibris 2
7
|
23.1.2000 |
20:45 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :3.hrací den |
CC Savona 3
8
|
23.1.2000 |
18:00 |
Letící kameny
14
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :3.hrací den |
Kolibris 2
3
|
23.1.2000 |
13:20 |
Savona 2
18
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :3.hrací den |
Kolibris 2
3
|
16.1.2000 |
15:15 |
Zlatá Praha 1
12
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999 |
Kolibris 2
5
|
16.1.2000 |
10:35 |
Kolibris 1
13
|
dráha 4. |
Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999 |
Kolibris 2
4
|
15.1.2000 |
16:00 |
CC Savona 3
6
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 2
3
|
15.1.2000 |
13:50 |
CC TJ Junior Praha Ž
4
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 2
7
|
15.1.2000 |
9:40 |
Kolibris 1
4
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 2
7
|
20.11.1999 |
16:00 |
CC Savona 3
10
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Kolibris 2
1
|
20.11.1999 |
13:20 |
CC TJ Junior Praha Ž
7
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Kolibris 2
3
|
20.11.1999 |
9:40 |
Kolibris 1
5
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Kolibris 2
6
|
7.11.1999 |
15:40 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
Extraliga - muži :2.hrací den |
Zlatá Praha 2
10
|
7.11.1999 |
11:00 |
Letící kameny
5
|
dráha 1. |
Extraliga - muži :2.hrací den |
Kolibris 2
4
|
7.11.1999 |
8:15 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
Extraliga - muži :2.hrací den |
CC Savona 3
11
|
31.10.1999 |
17:40 |
Kolibris 2
4
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo |
CC Savona 2Ž
11
|
31.10.1999 |
15:50 |
Kolibris 2
6
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 1999 :Skupina C |
1.CK Brno Ž
5
|
31.10.1999 |
10:50 |
Kolibris 2
3
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 1999 :Skupina C |
Letící kameny 2
5
|
30.10.1999 |
16:00 |
1.CK Brno 6
8
|
dráha B |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Kolibris 2
4
|
30.10.1999 |
13:50 |
Savona 2
7
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Kolibris 2
5
|
30.10.1999 |
9:40 |
1.CK Brno 2
2
|
dráha B |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Kolibris 2
6
|
16.10.1999 |
16:00 |
1.CK Brno 2
3
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 2
6
|
16.10.1999 |
13:50 |
Savona 2
4
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 2
7
|
16.10.1999 |
9:40 |
1.CK Brno 6
2
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 2
3
|