horni

Lašťovková Irena (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
26.1.2020 16:30 Savona M dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1
26.1.2020 8:15 Liboc 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H
25.1.2020 8:15 Liboc 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky
7.12.2019 16:30 Zbraslav W dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1
7.12.2019 8:15 Liboc 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO
6.12.2019 16:30 Ledolamky dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1
28.10.2019 20:15 Savona H dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1
28.10.2019 12:00 Sokolky dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1
27.10.2019 20:15 Liboc 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M
27.10.2019 12:00 Liboc 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W
26.10.2019 20:15 PLC LEDO dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1
26.10.2019 12:00 Liboc 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky
17.3.2019 15:30 Liboc 1 0 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 10
17.3.2019 8:30 Liboc 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
16.3.2019 15:30 Citadela 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
16.3.2019 8:30 Liboc 4 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
10.2.2019 19:30 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
10.2.2019 12:00 Liboc 1 12 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
16.12.2018 19:30 Kolibris 1 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 9
16.12.2018 12:00 Liboc 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
15.12.2018 19:30 Trutnov 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
15.12.2018 12:00 Liboc 1 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 10
21.10.2018 15:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 10
21.10.2018 8:30 Liboc 1 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
20.10.2018 15:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
20.10.2018 8:30 Liboc 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
2.4.2000 15:00 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 6
2.4.2000 12:00 Savona 1 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 2
2.4.2000 9:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 5
1.4.2000 17:55 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 3
1.4.2000 13:05 Savona 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 6
1.4.2000 8:15 Kolibris 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 4
20.2.2000 18:00 CC Aritma 2Ž 6 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 4
20.2.2000 13:20 CC Aritma 2Ž 6 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 7
6.2.2000 20:45 Citadela 3 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
CC Aritma 2Ž 9
6.2.2000 18:00 CC Aritma 2Ž 2 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Zlatá Praha Ž 9
6.2.2000 13:20 CC Aritma 2Ž 9 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 6
23.1.2000 15:40 CC Aritma 2Ž 7 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 7
23.1.2000 11:00 CC Aritma 2Ž 4 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 3Ž 8
23.1.2000 8:15 Citadela 7 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 3
16.1.2000 12:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
CC Aritma 2Ž 10
16.1.2000 12:55 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Letící kameny 6
16.1.2000 8:15 CC Aritma 2Ž 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Savona 1 8
7.11.1999 20:45 CC Aritma 2Ž 11 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 6
7.11.1999 18:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
7.11.1999 13:20 CC Aritma 2Ž 7 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Zlatá Praha Ž 7
26.9.1999 8:15 CC Aritma 2Ž 8 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 4
28.3.1999 15:00 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 1
28.3.1999 12:00 CC Aritma 2Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 7
28.3.1999 9:00 CC Aritma 2Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
Kolibris 2 6
27.3.1999 17:55 Citadela 7 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 2
27.3.1999 13:05 CC Aritma 2Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 8
27.3.1999 8:15 CC Aritma 2Ž 12 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
Kolibris 2 3
6.3.1999 18:00 CC Savona V 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Aritma 2Ž 10
14.2.1999 13:20 CK Montáž Ž 10 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma 2Ž 10
24.1.1999 15:40 CC Aritma 2Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
Aritma 1 7
24.1.1999 11:00 CC Aritma 2Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Kolibris 2 4
24.1.1999 8:15 CC Letící kameny 1 4 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Aritma 2Ž 15
8.11.1998 20:45 CC Aritma 2Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
Zlatá Praha Ž 1
8.11.1998 18:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
Citadela 8
8.11.1998 13:20 CC Aritma 2Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona V 6
25.10.1998 15:40 CC Letící kameny 1 6 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Aritma 2Ž 13
25.10.1998 11:00 CC Aritma 2Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 2
25.10.1998 8:15 CC Aritma 2Ž 12 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Aritma 1 2
4.10.1998 20:45 CC Aritma 2Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 8
4.10.1998 18:00 CK Montáž Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Aritma 2Ž 6
4.10.1998 13:20 CC Aritma 2Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 2 5
29.3.1998 17:55 CC Aritma 2Ž 0 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 9
29.3.1998 13:05 CK Montáž Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 4
29.3.1998 8:15 CC Savona V 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 6
28.3.1998 17:55 CC Aritma 2Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 10
28.3.1998 13:05 CK Montáž Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 5
28.3.1998 8:15 CC Savona V 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 10
7.3.1998 10:50 CK Montáž Ž 2 dráha 1. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Aritma 2Ž 12
7.3.1998 8:15 CC Letící kameny 2Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Aritma 2Ž 9
8.2.1998 11:00 Citadela 3 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma 2Ž 9
8.2.1998 8:15 CC Aritma 2Ž 11 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 1
24.1.1998 20:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 3 7
24.1.1998 16:00 CC Aritma 2Ž 5 dráha 4. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 2 3
24.1.1998 14:00 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 2 3
24.1.1998 10:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 2. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 3 10
18.1.1998 18:00 CC Aritma 2Ž 2 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CK Montáž Ž 7
18.1.1998 13:20 CC Aritma 2Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Letící kameny 1 8
2.11.1997 15:40 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
Aritma 1 8
2.11.1997 11:00 CC Aritma 2Ž 8 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona V 3
2.11.1997 8:15 Citadela 9 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Aritma 2Ž 4
19.10.1997 20:45 CC Aritma 2Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Letící kameny 1 3
19.10.1997 18:00 CC Aritma 2Ž 0 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 9
28.9.1997 15:40 CC Aritma 2Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Aritma 1 8
28.9.1997 11:00 CC Aritma 2Ž 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Letící kameny 2Ž 6
28.9.1997 8:15 CC Aritma 2Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona V 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo