horni

Lepšíková Renée (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
5.5.2019 13:45 Liboc 1 7 dráha 1. MČR 2019 – seniorky :Finále
Sokolky 11
5.5.2019 10:15 Citadela 4 dráha 3. MČR 2019 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 5
4.5.2019 11:15 Liboc 1 11 dráha 2. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Citadela 2
3.5.2019 19:45 Sokolky 6 dráha 1. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Liboc 1 4
17.3.2019 15:30 Liboc 1 0 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 10
17.3.2019 8:30 Liboc 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
16.3.2019 15:30 Citadela 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
16.3.2019 8:30 Liboc 4 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
10.2.2019 19:30 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
10.2.2019 12:00 Liboc 1 12 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
16.12.2018 19:30 Kolibris 1 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 9
16.12.2018 12:00 Liboc 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
15.12.2018 19:30 Trutnov 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
15.12.2018 12:00 Liboc 1 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 10
21.10.2018 15:30 Valící se šutráky 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 10
21.10.2018 8:30 Liboc 1 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
20.10.2018 15:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
20.10.2018 8:30 Liboc 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
31.3.2018 15:30 Trutnov 2 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
31.3.2018 9:30 Savona M 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
4.2.2018 15:30 PLC LEDO 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
4.2.2018 9:30 Liboc 1 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
3.2.2018 16:30 Liboc 1 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 13
3.2.2018 8:15 Zbraslav W 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
17.12.2017 20:15 Liboc 1 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 3
17.12.2017 12:00 Liboc 1 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 9
16.12.2017 20:15 Liboc 1 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
16.12.2017 12:00 Liboc 3 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
22.10.2017 16:00 Liboc 1 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 10
22.10.2017 8:30 Savona H 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 0
21.10.2017 16:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
21.10.2017 8:30 Sokolky 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
8.4.2017 19:00 Ledoborky 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 10
8.4.2017 11:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 3
29.1.2017 16:00 Savona M 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
29.1.2017 8:30 Liboc 1 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 7
28.1.2017 16:00 Liboc 1 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 11
28.1.2017 8:30 Savona H 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 9
6.11.2016 19:00 Liboc 1 11 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 5
6.11.2016 11:30 Liboc 1 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
5.11.2016 19:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
5.11.2016 11:30 Liboc 3 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
2.10.2016 16:00 Liboc 1 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
2.10.2016 8:30 PLC LEDO 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 7
1.10.2016 16:00 Liboc 1 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
1.10.2016 8:30 Trutnov 2 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
11.5.2014 15:45 Demionky 1 dráha 1. MČR 2014 – seniorky :O 3. místo
Liboc 1 0
11.5.2014 10:30 Savona I 8 dráha 3. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Demionky 4
10.5.2014 15:45 Demionky 7 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 9
10.5.2014 10:30 Demionky 6 dráha 3. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Liboc 1 5
31.3.2013 9:00 Savona I 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
30.3.2013 16:00 Letící kameny 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
30.3.2013 8:30 Valící se šutráky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
10.2.2013 19:30 Savona I 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 4
10.2.2013 12:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 11
9.2.2013 19:30 Liboc 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
9.2.2013 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
11.11.2012 16:00 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 4
11.11.2012 8:30 Savona I 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 7
10.11.2012 16:00 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
10.11.2012 8:30 Trutnov 2 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 4
21.10.2012 19:30 Sokolky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
21.10.2012 12:00 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 14
20.10.2012 19:30 Tee Party 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
20.10.2012 12:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 6
1.4.2012 13:00 Savona I 3 dráha 2. Baráž o extraligu 2012 - ženy :Baráž o účast v extralize žen
Ledo TP 8
1.4.2012 9:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :Tie break
Dion DJ 8
31.3.2012 16:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 5
31.3.2012 8:30 Savona I 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 4
25.3.2012 11:45 Demion 8 dráha 1. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Savona I 2
24.3.2012 16:45 Demion 4 dráha 2. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Savona I 7
24.3.2012 10:45 Savona I 5 dráha 3. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Demion 7
12.2.2012 19:30 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 4
12.2.2012 12:00 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
11.2.2012 19:30 Aritma 5 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
11.2.2012 12:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 9
13.11.2011 16:00 Zbraslav D 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 7
13.11.2011 8:30 Citadela 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
12.11.2011 16:00 Dion DJ 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
12.11.2011 8:30 Aritma 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
16.10.2011 19:30 Savona I 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
16.10.2011 12:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 12
15.10.2011 19:30 Savona I 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 4
15.10.2011 12:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 5
8.5.2011 9:15 Zbraslav R 2 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Savona 2 6
7.5.2011 17:40 Trutnov 5 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav R 6
7.5.2011 12:20 Zbraslav R 6 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 6
6.5.2011 19:50 Zbraslav R 8 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Aritma 2 3
6.5.2011 15:30 Zbraslav R 4 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Tee Party Z 5
2.4.2011 18:30 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 1
2.4.2011 12:00 Aritma 1 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 11
27.3.2011 12:45 Demion 5 dráha 4. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
26.3.2011 13:15 Savona I 5 dráha 1. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Demion 8
26.3.2011 8:15 Demion 4 dráha 3. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
23.1.2011 15:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 6
23.1.2011 9:00 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 6
22.1.2011 15:30 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 9
22.1.2011 9:00 Aritma 1 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 10
21.11.2010 18:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 13
21.11.2010 12:00 Aritma 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 6
20.11.2010 18:30 Kolibris 2 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 3
20.11.2010 12:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 9
24.10.2010 15:30 Dion SJ 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
24.10.2010 9:00 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 2
23.10.2010 15:30 Trutnov 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
23.10.2010 9:00 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 7
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 13:15 Kolibris 17 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 5
30.4.2010 17:45 Valící se šutráky 3 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 9
30.4.2010 10:45 1.CK Brno (B.Henzlová) 3 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 7
19.2.2010 8:00 Aritma 1 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 9
18.2.2010 16:00 Savona M 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 6
18.2.2010 8:00 Aritma 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 8
17.2.2010 16:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 5
17.2.2010 8:00 Aritma 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Kolibris 2 4
7.2.2010 13:30 Trutnov 2 0 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Playoff
Aritma 1 9
7.2.2010 9:30 Trutnov 2 5 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Playoff
Aritma 1 6
6.2.2010 18:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 12
6.2.2010 11:30 Aritma 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 12
24.1.2010 15:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 9
24.1.2010 8:30 Aritma 1 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 5
23.1.2010 15:00 Savona M 13 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 4
23.1.2010 8:30 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 11
15.11.2009 18:00 Aritma 3 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 6
15.11.2009 11:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
14.11.2009 18:00 Zbraslav D 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 14
14.11.2009 11:30 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 9
25.10.2009 15:00 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 8
25.10.2009 8:30 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 7
24.10.2009 15:00 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 5
24.10.2009 8:30 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 9
3.5.2009 13:00 RPK Brno (D.Ženatý) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 8
2.5.2009 15:00 Zbraslav (T.Válek) 5 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (P.Kovač) 6
2.5.2009 12:30 Dion (P.Horák) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2009 17:45 Ledoborci (K.Jiralová) 2 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zbraslav (T.Válek) 5
1.5.2009 8:30 RPK Brno (L.Merta) 3 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zbraslav (T.Válek) 4
25.1.2009 12:00 Aritma 1 6 dráha 1. Baráž o extraligu - ženy :O extraligu
Kolibris 1 3
25.1.2009 8:00 Kolibris 1 5 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :O extraligu
Aritma 1 7
24.1.2009 15:00 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
24.1.2009 8:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
11.1.2009 18:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 9
11.1.2009 11:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 4
10.1.2009 18:00 Aritma 1 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 2
10.1.2009 11:30 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
9.11.2008 15:00 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 5
9.11.2008 8:30 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
8.11.2008 15:00 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 10
8.11.2008 8:30 Aritma 1 11 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 2
5.10.2008 18:00 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 6
5.10.2008 11:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
4.10.2008 18:00 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
4.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 5
25.5.2008 15:30 Prague TP M 7 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Aritma 1 5
25.5.2008 8:00 Zbraslav H 0 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Aritma 1 9
24.5.2008 16:30 Aritma 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina A
Savona M 10
24.5.2008 11:30 Aritma 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Demion 8
20.4.2008 8:55 Citadela 11 dráha 4. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 2
19.4.2008 15:25 Aritma 1 9 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Citadela 3
19.4.2008 8:55 Citadela 7 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 6
9.2.2008 15:25 Aritma 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 2
9.2.2008 8:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 18:25 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 11:55 Aritma 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
19.1.2008 18:25 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 5
19.1.2008 11:55 Aritma 1 15 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
22.12.2007 16:15 MD CC Aritma 5 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Ledoborci 2 9
22.12.2007 10:15 Aritma 2 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 5 0
21.12.2007 20:15 MD CC Dion Silver 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 5 9
21.12.2007 12:15 MD CC Aritma 5 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Trutnov 1 6
21.12.2007 8:15 MD CC Aritma 5 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Savona 3 12
11.11.2007 15:25 Kolibris 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 6
11.11.2007 8:55 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 5
10.11.2007 15:25 Aritma 1 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 4
10.11.2007 8:55 Aritma 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 1
28.10.2007 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 9
28.10.2007 11:55 Aritma 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 5
27.10.2007 18:25 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
27.10.2007 11:55 Aritma 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 6
11.2.2007 15:25 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 0
11.2.2007 8:55 Aritma 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Wallis 0
10.2.2007 15:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 4
10.2.2007 8:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
21.1.2007 18:25 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 8
20.1.2007 18:25 Aritma 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 5
20.1.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 7
19.11.2006 8:55 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 9
18.11.2006 15:25 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
18.11.2006 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 5
29.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 11
29.10.2006 11:55 Aritma 3 12 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
28.10.2006 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 3
22.4.2006 16:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Aritma 1 4
21.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
20.4.2006 16:25 Aritma 1 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 5
20.4.2006 8:25 Letící kameny 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
19.4.2006 16:25 Aritma 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 11
19.4.2006 8:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 8
9.4.2006 16:00 Aritma (K.Kubeška) 7 dráha 2. MČR mixy 2007 :Finále
Zbraslav (R.Klíma) 6
9.4.2006 11:15 Aritma (K.Kubeška) 7 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Dion (P.Horák) 2
8.4.2006 17:15 Aritma (K.Kubeška) 9 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (J.Valíček) 5
8.4.2006 10:15 Aritma (K.Kubeška) 12 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Zbraslav (L.Klímová) 5
7.4.2006 17:45 Aritma (K.Kubeška) 7 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
CK Demion (P.Capoušek) 3
12.3.2006 17:55 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Aritma 1 9
12.3.2006 11:55 Aritma 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Citadela 7
19.2.2006 20:55 Aritma 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 2 0
19.2.2006 14:55 Aritma 1 8 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Trutnov 2 4
19.2.2006 8:55 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 9
29.1.2006 17:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 3
29.1.2006 11:55 Aritma 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2006 17:55 Aritma 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Trutnov 2 4
15.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 12
14.1.2006 20:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 10
14.1.2006 14:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 12
14.1.2006 8:55 Hungary Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 4
24.4.2005 14:55 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Aritma 1 3
24.4.2005 8:55 Aritma 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 6
10.4.2005 13:30 Cajzli z Práglu 3 dráha A MČR mixy 2006 :4.kolo
Savona - Šup 11
9.4.2005 15:00 Cajzli z Práglu 16 dráha 3. MČR mixy 2006 :3.kolo
Zlatopražská směska 6
8.4.2005 20:00 Cajzli z Práglu 5 dráha 2. MČR mixy 2006 :2.kolo
Savona - VAJ 8
8.4.2005 13:00 Cajzli z Práglu 7 dráha 1. MČR mixy 2006 :1.kolo
Zbraslav R 6
13.3.2005 20:55 Aritma 1 9 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Trutnov 2 0
13.3.2005 17:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 1
13.3.2005 11:55 Aritma 1 9 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 11
6.2.2005 20:55 Aritma 1 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Tie break
Kolibris 2 10
6.2.2005 14:55 Savona I 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 5
6.2.2005 8:55 Aritma 1 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
16.1.2005 20:55 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 8
16.1.2005 14:55 Citadela 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 9
16.1.2005 8:55 Aritma 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
15.1.2005 17:55 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
15.1.2005 11:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 2
7.11.2004 11:25 CC Aritma 2Ž 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Kolibris 2 9
6.11.2004 16:25 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Čtvrtfinále
CC Savona L 7
5.11.2004 8:25 Citadela 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 8
4.11.2004 16:25 CC Aritma 2Ž 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Savona L 5
4.11.2004 8:25 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 7
3.11.2004 16:25 Kolibris 1 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 6
3.11.2004 8:25 CC Aritma 2Ž 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 9
3.10.2004 20:55 Dion SJ 0 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
CC Aritma 2Ž 9
3.10.2004 14:55 CC Aritma 2Ž 10 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Letící kameny 4
3.10.2004 8:55 CC Aritma 2Ž 8 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Trutnov 2 5
14.3.2004 20:55 CC Aritma 2Ž 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 9
14.3.2004 17:55 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
CC Aritma 2Ž 6
14.3.2004 11:55 Savona M 2 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
CC Aritma 2Ž 6
7.2.2004 14:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 4
7.2.2004 8:55 CC Aritma 2Ž 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
18.1.2004 20:55 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 6
18.1.2004 14:55 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
18.1.2004 8:55 CC Aritma 2Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
17.1.2004 17:55 Aritma 1 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 10
17.1.2004 11:55 CC Aritma 2Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 11
16.11.2003 7:30 CC Aritma 2Ž 8 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Nord Star 2
15.11.2003 15:50 Kolibris 1 5 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
CC Aritma 2Ž 4
15.11.2003 9:30 CC Aritma 2Ž 4 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Savona 2 9
30.3.2003 20:05 Kolibris 2 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 1
30.3.2003 13:45 Kolibris 1 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
CC Aritma 2Ž 6
29.3.2003 14:15 CC Savona L 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 5
29.3.2003 8:15 CC Savona L 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 5
9.2.2003 16:20 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
9.2.2003 13:35 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Aritma 2Ž 4
2.2.2003 16:10 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
CC Aritma 2Ž 6
2.2.2003 11:00 CC Aritma 2Ž 12 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Aritma 1 1
2.2.2003 8:15 CC Aritma 2Ž 4 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 9
17.11.2002 21:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
17.11.2002 18:45 CC Aritma 2Ž 12 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
CK Zlatá Praha 1 2
17.11.2002 13:35 CC Savona L 10 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
3.11.2002 16:10 CC Aritma 2Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 4
3.11.2002 11:00 CC Aritma 2Ž 9 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
CK Zlatá Praha 1 2
3.11.2002 8:15 Letící kameny 7 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Aritma 2Ž 9
6.10.2002 21:30 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Aritma 2Ž 7
6.10.2002 18:45 Citadela 10 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Aritma 2Ž 3
6.10.2002 13:35 CC Aritma 2Ž 7 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Aritma 1 4
29.9.2002 21:00 CC Aritma 2Ž 10 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona L 6
29.9.2002 15:20 Citadela 2 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 10
29.9.2002 11:40 CC Aritma 2Ž 9 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Valící se šutráky 3
29.9.2002 8:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion RM 7
31.3.2002 14:25 CC Savona L 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
CC Aritma 2Ž 8
30.3.2002 14:10 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 7
30.3.2002 8:15 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 1
10.2.2002 11:00 CC Aritma 2Ž 10 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 1
10.2.2002 8:15 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
20.1.2002 20:45 CC Aritma 2Ž 3 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 8
20.1.2002 18:00 CC Aritma 2Ž 10 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
CK Zlatá Praha 2 3
20.1.2002 13:20 CC Aritma 2Ž 10 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 6
18.11.2001 15:40 CC Aritma 2Ž 5 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Savona L 6
18.11.2001 11:00 Citadela 4 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 9
18.11.2001 8:15 CC Aritma 2Ž 8 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 6
4.11.2001 20:45 Citadela 4 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Aritma 2Ž 7
4.11.2001 18:00 CC Aritma 2Ž 13 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
CK Zlatá Praha 2 8
4.11.2001 13:20 CC Aritma 2Ž 5 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 6
7.10.2001 15:40 CC Aritma 2Ž 5 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 9
7.10.2001 11:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 6
7.10.2001 8:15 CC Aritma 2Ž 2 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Letící kameny 7
30.9.2001 20:00 Kolibris 2 0 dráha 2. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 9
30.9.2001 16:00 CC Aritma 6 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 4
30.9.2001 12:00 CC Savona 3 1 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 8
30.9.2001 8:00 Citadela 5 dráha 3. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 6
1.4.2001 17:55 Citadela 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 4
1.4.2001 14:25 Citadela 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 5
1.4.2001 10:55 Citadela 0 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Savona 1 9
31.3.2001 20:05 Savona 1 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 5
31.3.2001 14:10 Savona 1 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 4
31.3.2001 8:15 Savona 1 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Letící kameny 11
11.2.2001 16:05 CC Aritma 2Ž 7 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 6
11.2.2001 13:20 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 6
21.1.2001 15:40 Zlatá Praha Ž 7 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 6
21.1.2001 11:00 Aritma 1 6 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 8
21.1.2001 8:15 Letící kameny 6 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 9
19.11.2000 20:45 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 8
19.11.2000 18:00 Citadela 5 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 9
19.11.2000 13:20 CC Aritma 2Ž 5 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 9
5.11.2000 15:40 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 7
5.11.2000 11:00 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 5
5.11.2000 8:15 Zlatá Praha Ž 5 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 7
8.10.2000 20:45 Savona 1 8 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 8
8.10.2000 18:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 5
8.10.2000 13:20 Aritma 1 2 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 7
2.4.2000 15:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Savona 1 7
2.4.2000 12:00 Savona 1 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 2
2.4.2000 9:00 Savona 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 7
1.4.2000 17:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Savona 1 3
1.4.2000 13:05 Savona 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 6
1.4.2000 8:15 Savona 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 14
20.2.2000 18:00 CC Aritma 2Ž 6 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 4
20.2.2000 13:20 Savona 1 12 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 2
6.2.2000 20:45 Letící kameny 10 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 3
6.2.2000 18:00 Citadela 2 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 7
6.2.2000 13:20 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 3
23.1.2000 15:40 Savona 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 4
23.1.2000 11:00 Kolibris 2 13 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 2
23.1.2000 8:15 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 10
16.1.2000 12:55 Zlatá Praha Ž 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Savona 1 7
16.1.2000 8:15 CC Aritma 2Ž 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Savona 1 8
7.11.1999 20:45 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 9
7.11.1999 18:00 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 9
7.11.1999 13:20 Savona 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 5
31.10.1999 14:10 Savona 1 4 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Citadela 9
31.10.1999 9:10 Savona 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Kolibris 5 6
26.9.1999 8:15 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 11
25.4.1999 12:10 M Montáž 9 dráha A MČR mixy 1999 :2.hrací den
Savona 3 0
25.4.1999 8:00 M Montáž 0 dráha 4. MČR mixy 1999 :2.hrací den
Savona 2 9
24.4.1999 14:00 M Citadela 9 dráha 3. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Montáž 9
24.4.1999 10:00 Aritma 1 7 dráha 3. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Montáž 6
28.3.1999 12:00 CC Aritma 2Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 7
28.3.1999 9:00 Citadela 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 6
27.3.1999 17:55 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 3
27.3.1999 13:05 CC Aritma 2Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 8
27.3.1999 8:15 Citadela 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 11
14.2.1999 16:05 CK Montáž Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Letící kameny 1 8
14.2.1999 13:20 CK Montáž Ž 10 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma 2Ž 10
30.1.1999 21:00 CK Montáž Ž 5 dráha 2. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CK Montáž 7
30.1.1999 19:20 Kolibris 2 1 dráha 4. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CK Montáž Ž 6
30.1.1999 15:50 CK Montáž Ž 7 dráha 4. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 4
30.1.1999 10:50 CK Montáž Ž 4 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Kolibris 2 4
24.1.1999 15:40 CK Montáž Ž 12 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
Kolibris 2 4
24.1.1999 11:00 CK Montáž Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 12
24.1.1999 8:15 CK Montáž Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 7
8.11.1998 20:45 CC Savona V 5 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 8
8.11.1998 18:00 CK Montáž Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
Aritma 1 5
8.11.1998 13:20 CK Montáž Ž 3 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Letící kameny 1 6
25.10.1998 15:40 CK Montáž Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Aritma 1 8
25.10.1998 11:00 CK Montáž Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 9
25.10.1998 8:15 CK Montáž Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 7
4.10.1998 20:45 CK Montáž Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 2 5
4.10.1998 18:00 CK Montáž Ž 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Aritma 2Ž 6
4.10.1998 13:20 CK Montáž Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 7
29.3.1998 17:55 CK Montáž Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona V 0
29.3.1998 15:30 Zlatá Praha Ž 8 dráha 2. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Savona M 5
29.3.1998 13:05 CK Montáž Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 4
29.3.1998 10:40 Zlatá Praha Ž 11 dráha 1. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Savona M 1
29.3.1998 8:15 CK Montáž Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 11
28.3.1998 17:55 CK Montáž Ž 11 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona V 7
28.3.1998 13:05 CK Montáž Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Aritma 2Ž 5
28.3.1998 8:15 CK Montáž Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Letící kameny 1 4
8.3.1998 18:05 CK Montáž Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Letící kameny 2Ž 6
8.3.1998 13:25 CK Montáž Ž 19 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 0
7.3.1998 10:50 CK Montáž Ž 2 dráha 1. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Aritma 2Ž 12
7.3.1998 8:15 CK Montáž Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
Citadela 5
8.2.1998 18:25 CK Montáž Ž 9 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 0
8.2.1998 11:00 CC Letící kameny 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 9
8.2.1998 8:15 CK Montáž Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
Aritma 1 3
24.1.1998 20:00 CK Montáž Ž 2 dráha 2. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 1 8
24.1.1998 16:00 CK Montáž Ž 8 dráha 3. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 2 2
24.1.1998 14:00 CK Montáž Ž 11 dráha 1. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
1.CK Brno M 3
24.1.1998 10:00 CK Montáž Ž 6 dráha 4. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 3Ž 8
18.1.1998 20:45 CK Montáž Ž 8 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona V 5
18.1.1998 18:00 CC Aritma 2Ž 2 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CK Montáž Ž 7
2.11.1997 15:40 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 7
2.11.1997 8:15 CC Letící kameny 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 7
28.9.1997 15:40 CK Montáž Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Letící kameny 2Ž 7
28.9.1997 11:00 CK Montáž Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona V 3
28.9.1997 8:15 CK Montáž Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Aritma 1 5
27.4.1997 12:50 M Zlatá Praha 3 4 dráha 1. MČR mixy 1997 :2.kolo
M Zlatá Praha 1 7
26.4.1997 15:55 M Zlatá Praha 1 1 dráha 2. MČR mixy 1997 :1.kolo
M Kolibris 2 11
26.4.1997 9:55 M Zlatá Praha 1 8 dráha 3. MČR mixy 1997 :1.kolo
M Savona 5 5
30.3.1997 17:55 CK Montáž Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC H 5
30.3.1997 13:05 Citadela 10 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 2
30.3.1997 8:15 CC Aritma 2Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 6
29.3.1997 17:55 BCC H 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 1
29.3.1997 13:05 Citadela 6 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 6
29.3.1997 8:15 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 6
1.3.1997 12:55 Citadela 7 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
CK Montáž Ž 2
1.3.1997 8:15 BCC H 6 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
CK Montáž Ž 5
8.2.1997 18:00 CK Montáž Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma 2Ž 10
25.1.1997 18:50 Kolibris 1 9 dráha A Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CK Montáž Ž 6
25.1.1997 15:00 Kolibris 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
CK Montáž Ž 3
25.1.1997 13:15 CK Montáž Ž 5 dráha 3. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha Ž 4
25.1.1997 9:45 CK Montáž Ž 11 dráha 1. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Kolibris 2 2
12.1.1997 15:40 BCC S 0 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
CK Montáž Ž 9
12.1.1997 11:00 CK Montáž Ž 8 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Aritma 1 5
12.1.1997 8:15 CK Montáž Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Aritma 2Ž 8
14.12.1996 20:45 CK Montáž Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC S 3
14.12.1996 18:00 CK Montáž Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :3.kolo
Aritma 1 8
14.12.1996 13:20 Citadela 10 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 6
3.11.1996 15:40 BCC H 12 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CK Montáž Ž 5
3.11.1996 11:00 CK Montáž Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Aritma 2Ž 4
3.11.1996 8:15 CK Montáž Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC S 4
12.10.1996 20:45 BCC H 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 11
12.10.1996 18:00 Citadela 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 3
12.10.1996 13:20 CK Montáž Ž 14 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Aritma 1 1
21.4.1996 12:50 M Citadela 1 10 dráha 1. MČR mixy 1996 :Mixy
M Montáž 7
20.4.1996 15:55 M BCC 2 11 dráha 2. MČR mixy 1996 :Mixy
M Montáž 2
20.4.1996 9:55 M BCC 3 4 dráha 3. MČR mixy 1996 :Mixy
M Montáž 8
31.3.1996 17:55 BCC H 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 5
31.3.1996 13:05 Aritma 1 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 15
31.3.1996 8:15 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 5
30.3.1996 17:55 BCC H 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 5
30.3.1996 13:05 Aritma 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 11
30.3.1996 8:15 Citadela 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 10
3.3.1996 16:00 CK Montáž Ž 12 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
BCC S 2
3.3.1996 10:40 CK Montáž Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
Aritma 1 4
2.3.1996 16:15 Citadela 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
CK Montáž Ž 3
2.3.1996 13:20 CK Montáž Ž 11 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 5
2.3.1996 10:40 CK Montáž Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Dohrávka
Aritma 1 10
10.2.1996 16:15 CK Montáž Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC S 5
10.2.1996 11:10 CK Montáž Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC H 5
10.2.1996 8:15 CK Montáž Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
Aritma 1 6
27.1.1996 18:55 BCC S 11 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Montáž Ž 2
27.1.1996 16:55 CK Montáž Ž 5 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC H 5
27.1.1996 13:15 CK Montáž Ž 9 dráha 2. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Montáž 0
27.1.1996 8:00 CK Montáž Ž 5 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC J 5
14.1.1996 16:15 CK Montáž Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 5
14.1.1996 8:15 CK Montáž Ž 4 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC H 7
12.11.1995 16:15 CK Montáž Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Citadela 11
12.11.1995 11:10 CK Montáž Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 7
12.11.1995 8:15 CK Montáž Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC H 2
14.10.1995 16:15 CK Montáž Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 13
14.10.1995 11:10 CK Montáž Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC S 9
23.4.1995 13:45 M Citadela 2 5 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M Montáž 1 6
22.4.1995 17:45 M Montáž 1 5 dráha 4. MČR mixy 1995 :Mixy
Savona 1 12
22.4.1995 11:45 M Montáž 1 4 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
Aritma 1 8
26.3.1995 19:32 CK Montáž Ž 1 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Zlatá Praha Ž 24
26.3.1995 10:45 BCC S 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 1
26.3.1995 8:00 BCC H 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 8
25.3.1995 17:30 Zlatá Praha Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 7
25.3.1995 10:45 BCC S 11 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 2
25.3.1995 8:00 BCC H 3 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
CK Montáž Ž 12
11.2.1995 15:30 CC Savona Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 6
11.2.1995 10:30 Zlatá Praha Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 7
11.2.1995 8:00 CK Montáž Ž 11 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC H 6
15.1.1995 15:30 CK Montáž Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 10
15.1.1995 10:30 CK Montáž Ž 9 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC S 3
15.1.1995 8:00 CK Montáž Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 8
17.12.1994 18:00 Aritma 1 8 dráha 1. Pohár ČSC 1994 :Pohár ČSC
CK Montáž Ž 2
17.12.1994 15:00 CK Montáž Ž 1 dráha 3. Pohár ČSC 1994 :Pohár ČSC
CK Kolín Ž 3
17.12.1994 10:30 Zlatá Praha Ž 6 dráha 4. Pohár ČSC 1994 :Pohár ČSC
CK Montáž Ž 7
12.11.1994 15:30 CK Montáž Ž 10 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona Ž 4
12.11.1994 10:30 Citadela 4 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 9
12.11.1994 8:00 CK Montáž Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC S 5
23.10.1994 15:30 CK Montáž Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC H 7
23.10.1994 10:30 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
CK Montáž Ž 12
23.10.1994 8:00 CK Montáž Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC S 5
24.9.1994 15:50 CK Montáž Ž 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC H 8
24.9.1994 13:30 CK Montáž Ž 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 5
14.9.1994 10:30 CK Montáž Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC Savona Ž 5
27.3.1994 16:45 CK Montáž Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 12
27.3.1994 10:45 CK Montáž Ž 14 dráha 3. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 4
27.3.1994 8:00 CK Montáž Ž 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC M 9
26.3.1994 18:15 CK Montáž Ž 12 dráha 2. 1.liga - ženy :Finále
BCC M 6
26.3.1994 15:30 CK Montáž Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
Citadela 6
26.3.1994 10:15 CK Montáž Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :Finále
CC Savona Ž 7
26.2.1994 14:00 CC Aritma Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
CK Montáž Ž 6
19.2.1994 16:15 BCC M 8 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 4
19.2.1994 11:00 CC Savona Ž 4 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
CK Montáž Ž 10
19.2.1994 8:00 CK Montáž Ž 13 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
CC Aritma Ž 4
5.2.1994 16:15 CK Montáž Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 12
5.2.1994 11:00 CK Montáž Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
BCC S 4
5.2.1994 8:00 CC Savona Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
CK Montáž Ž 7
8.1.1994 16:15 BCC S 7 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 8
8.1.1994 11:00 BCC M 0 dráha A 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 12
27.11.1993 16:15 Citadela 4 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
CK Montáž Ž 5
27.11.1993 11:00 CC Aritma Ž 2 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
CK Montáž Ž 7
27.11.1993 8:00 BCC S 7 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
CK Montáž Ž 8
21.11.1993 15:00 M BCC 2 8 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 7
21.11.1993 12:45 M Zlatá Praha 1 3 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 5
21.11.1993 8:00 M Citadela 1 5 dráha 3. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 4
20.11.1993 17:30 M ÚDDM 1 7 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 9
20.11.1993 12:45 M Montáž 9 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
Savona 1 5
9.10.1993 16:15 CC Savona Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 4
9.10.1993 11:00 BCC M 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 8
9.10.1993 8:00 CK Montáž Ž 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 8
25.10.1992 12:00 CK Montáž Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :MČR ženy
Zbraslav 2 9
25.10.1992 9:00 CC Savona Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :MČR ženy
CK Montáž Ž 4
24.10.1992 16:30 Zbraslav 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :MČR ženy
CK Montáž Ž 9
24.10.1992 13:00 CK Montáž Ž 14 dráha 2. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC TJ ÚDDM Ž 1
24.10.1992 10:30 BCC 12 dráha 2. 1.liga - ženy :MČR ženy
CK Montáž Ž 3
27.10.1991 8:30 CK Montáž Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
CSC 6
26.10.1991 14:00 Zbraslav Z 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 6
26.10.1991 10:00 BCC 10 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
CK Montáž Ž 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo