horni

Lukovský Lukáš (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:00 Zbraslav M dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3
1.3.2020 11:30 Troublemakers dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
29.2.2020 18:00 Zbraslav M dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd
29.2.2020 11:30 Klub z Viktorky dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
19.1.2020 15:00 Ledoborci 2 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
19.1.2020 8:30 Zbraslav M dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2
18.1.2020 18:00 Dion VIP dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
18.1.2020 11:30 Zbraslav M dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP
8.12.2019 11:30 Zbraslav M dráha A Muži divize B :Základní část
Dion XY
3.11.2019 15:00 Zbraslav M dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L
3.11.2019 8:30 Zbraslav L dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
2.11.2019 15:00 Kamenný Újezd dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
2.11.2019 8:30 Kolibris 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
27.10.2019 15:00 Dion XY dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
27.10.2019 8:30 Zbraslav M dráha A Muži divize B :Základní část
Klub z Viktorky
26.10.2019 11:30 Zbraslav M dráha A Muži divize B :Základní část
Troublemakers
14.4.2019 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 11
13.4.2019 15:30 Zbraslav M 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 8
13.4.2019 8:30 Troublemakers 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
24.2.2019 18:30 Kolibris 3 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 4
24.2.2019 11:30 Zbraslav M 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 11
23.2.2019 18:30 Zbraslav M 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
23.2.2019 11:30 Kamenný Újezd 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 9
13.1.2019 11:30 Zbraslav M 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 10
12.1.2019 18:30 Ledoborci Army 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 6
12.1.2019 11:30 Zbraslav M 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 6
8.12.2018 15:00 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize A :Základní část
PLC 4
8.12.2018 8:30 PLC 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
14.10.2018 18:00 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 4
14.10.2018 8:30 Brno - Východ 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
13.10.2018 18:00 Karviná 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
13.10.2018 8:30 Zbraslav M 10 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
14.4.2018 10:30 Zbraslav M 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž
Ledoborci 2 8
8.4.2018 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
11.3.2018 18:30 Ledoborci 3 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 1
11.3.2018 11:30 Zbraslav M 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 6
10.3.2018 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 3
10.3.2018 11:30 Zbraslav M 1 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
3.3.2018 8:30 Zbraslav M 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 0
11.2.2018 18:30 Liboc 2 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
11.2.2018 11:30 Kolibris 3 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 6
10.2.2018 15:30 Zbraslav M 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 10
10.2.2018 8:30 CC RIPER 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 5
11.11.2017 14:00 Zbraslav M 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
28.10.2017 16:00 Zbraslav M 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 6
28.10.2017 8:30 Zbraslav M 15 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
15.10.2017 11:30 Zbraslav M 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
14.10.2017 15:30 Ledoborci NG 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 7
14.10.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 18
16.4.2017 12:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav M 5
15.4.2017 12:00 Dion 1 9 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav M 2
2.4.2017 8:30 Dion VIP 13 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 2
1.4.2017 15:30 Zbraslav M 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 9
1.4.2017 8:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 8
22.1.2017 18:30 Ledoborci 2 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 8
22.1.2017 11:30 Zbraslav L 8 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 2
21.1.2017 18:30 Zbraslav M 5 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Východ 7
21.1.2017 11:30 Ledoborci 1 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 4
20.11.2016 8:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 3
19.11.2016 15:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 7
19.11.2016 8:30 Zbraslav R 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 3
25.9.2016 18:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 3
25.9.2016 11:30 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 5
24.9.2016 18:30 Zbraslav M 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
PLC S&K 9
24.9.2016 11:30 Brno - Východ 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 1
17.1.2016 14:00 Klub z Viktorky 3 dráha 3. Muži divize D :
Zbraslav M 6
17.1.2016 8:30 Brno - Západ 7 dráha 1. Muži divize D :
Zbraslav M 4
16.1.2016 17:15 Ledoborci 7 4 dráha 4. Muži divize D :
Zbraslav M 7
16.1.2016 11:15 PLC ICEBREAKERS 0 dráha 3. Muži divize D :
Zbraslav M 1
3.1.2016 17:15 Morning star Přírodověda 10 dráha B Muži divize D :
Zbraslav M 2
3.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha A Muži divize D :
Zbraslav M 6
2.1.2016 14:00 Zbraslav M 6 dráha 4. Muži divize D :
Dion VIP 9
2.1.2016 8:30 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize D :
Zbraslav M 6
22.11.2015 17:15 Zlatá Praha 3 0 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 1
21.11.2015 17:15 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 7
21.11.2015 11:15 Zbraslav M 8 dráha A Muži divize C :Základní část
Troublemakers 2
28.9.2015 14:30 Zbraslav L 6 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
28.9.2015 8:30 PLC ICEBREAKERS 0 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 9
26.9.2015 17:15 Zbraslav M 9 dráha A Muži divize C :Základní část
Kolibris 5 6
26.9.2015 11:15 Ledoborci 2 3 dráha A Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
6.4.2015 11:00 PLC S&K 7 dráha 1. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav M 3
6.4.2015 8:00 Zbraslav M 7 dráha 3. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Brno - Západ 8
5.4.2015 17:00 Karviná 6 dráha 2. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav M 3
5.4.2015 11:00 Zbraslav M 10 dráha 4. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Klub z Viktorky 8
4.4.2015 8:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
8.2.2015 18:00 Zbraslav M 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 5
8.2.2015 11:30 Zbraslav M 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 5
7.2.2015 20:00 Zbraslav ONI 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
7.2.2015 13:30 Zbraslav M 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 3
7.2.2015 8:00 Kolibris 5 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
17.11.2014 20:00 Ledoborci 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 10
17.11.2014 13:30 Zbraslav M 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
15.11.2014 20:00 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 5
15.11.2014 13:30 Ledoborci 7 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 6
15.11.2014 8:00 Zbraslav M 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 3
28.9.2014 16:30 Zbraslav L 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 7
28.9.2014 10:30 Zbraslav M 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
27.9.2014 19:00 Zbraslav M 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
27.9.2014 13:00 Brno - Východ 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
27.9.2014 8:00 Zbraslav M 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 6
1.2.2014 16:00 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 6
1.2.2014 8:30 Zbraslav M 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 4
19.1.2014 19:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
19.1.2014 12:00 Zbraslav M 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 5
18.1.2014 19:30 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 7
18.1.2014 12:00 Ledoborci 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
3.11.2013 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 2
3.11.2013 8:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 1
2.11.2013 16:00 Ledo Dion 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
2.11.2013 8:30 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 5
13.10.2013 19:30 Liboc 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
13.10.2013 12:00 Zbraslav M 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 8
12.10.2013 19:30 Zbraslav M 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 8
12.10.2013 12:00 Zbraslav M 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 9
23.2.2013 16:00 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 5
23.2.2013 8:30 Zbraslav M 2 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 6
3.2.2013 19:30 S&K Tee Party 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 11
3.2.2013 12:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 3
2.2.2013 19:30 Zbraslav M 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 11
2.2.2013 12:00 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 4
18.11.2012 16:00 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 4
18.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 6
17.11.2012 16:00 Ledoborci 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 2
17.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 6
4.11.2012 19:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 12
4.11.2012 12:00 Kolibris 2 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 6
3.11.2012 19:30 Zbraslav M 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 10
3.11.2012 12:00 Guerera TP 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 4
8.4.2012 11:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 3
18.3.2012 17:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 3
18.3.2012 11:30 Zbraslav ING 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
22.1.2012 14:30 Zlatá Praha 2 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
22.1.2012 8:30 Zbraslav M 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 7
21.1.2012 14:30 Karviná 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 10
21.1.2012 8:30 Zbraslav M 14 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 2
23.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 7
23.10.2011 8:30 Zbraslav M 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 5
22.10.2011 14:30 Klub z Viktorky 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
22.10.2011 8:30 Zbraslav M 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 4
2.10.2011 14:30 Zbraslav M 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Modřany TP 3
2.10.2011 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
1.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové HD 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 9
1.10.2011 8:30 Ledoborci 4 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 8
9.4.2011 17:30 Kolibris 5 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 10
9.4.2011 11:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 3
30.1.2011 14:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 6
30.1.2011 8:30 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 3
29.1.2011 17:30 Zbraslav M 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 8
29.1.2011 11:30 Zbraslav ING 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 8
28.11.2010 14:30 Zbraslav M 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 2
28.11.2010 8:30 Aritma 3 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 10
27.11.2010 14:30 Zbraslav M 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 10
27.11.2010 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 8
3.10.2010 17:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
3.10.2010 11:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 12
2.10.2010 20:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 10
2.10.2010 14:30 Modřany TP 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 5
2.10.2010 8:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo