horni

Láznička Michal (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 15:30 Ledoborci 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K
1.3.2020 8:30 Cherry Stones dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K
12.1.2020 15:30 PLC S&K dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R
12.1.2020 8:30 PLC S&K dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Dion 1
11.1.2020 15:30 PLC S&K dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Brno - Západ
11.1.2020 8:30 PLC S&K dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Morning star Přírodověda
15.12.2019 18:30 PLC S&K dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS
15.12.2019 11:30 PLC S&K dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones
14.12.2019 18:30 Zbraslav R dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K
14.12.2019 11:30 PLC S&K dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci 7
3.11.2019 15:30 Dion 1 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K
3.11.2019 8:30 Brno - Západ dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K
2.11.2019 15:30 Morning star Přírodověda dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K
2.11.2019 8:30 Ledoborci OS dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K
10.3.2019 15:30 Kolibris 2 9 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 4
10.3.2019 8:30 Zbraslav R 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 3
13.1.2019 15:30 PLC S&K 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 8
13.1.2019 8:30 PLC S&K 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 5
12.1.2019 15:30 PLC S&K 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 8
12.1.2019 8:30 PLC S&K 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 3
11.11.2018 18:30 PLC S&K 8 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 5
11.11.2018 11:30 PLC S&K 6 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 4
10.11.2018 18:30 Ledoborci 2 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 2
10.11.2018 11:30 PLC S&K 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 9
14.10.2018 15:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 1
14.10.2018 8:30 Dion CÉLINE 5 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 10
13.10.2018 15:30 Savona 6 2 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 6
13.10.2018 8:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 2
30.3.2018 15:30 Dion 1 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 4
30.3.2018 8:30 PLC S&K 2 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 6
21.1.2018 18:30 PLC S&K 1 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 0
21.1.2018 11:30 PLC S&K 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
20.1.2018 18:30 Ledoborci 2 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 3
20.1.2018 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 6
5.11.2017 15:30 Brno - Západ 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 6
5.11.2017 8:30 Brno - Východ 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 11
4.11.2017 15:30 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 7
4.11.2017 8:30 Morning star Přírodověda 2 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 8
1.10.2017 18:30 PLC S&K 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 5
1.10.2017 11:30 PLC S&K 10 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 2
30.9.2017 18:30 PLC S&K 1 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 10
30.9.2017 11:30 PLC S&K 5 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 8
2.4.2017 11:30 Zbraslav R 5 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 6
1.4.2017 18:30 PLC S&K 2 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Morning star Přírodověda 7
1.4.2017 11:30 Dion YB 2 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 5
22.1.2017 15:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 11
22.1.2017 8:30 PLC S&K 10 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 3
21.1.2017 15:30 Cherry Stones 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 3
21.1.2017 8:30 PLC S&K 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 10
20.11.2016 8:30 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
PLC S&K 1
19.11.2016 15:30 PLC S&K 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 3
19.11.2016 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
PLC S&K 6
25.9.2016 18:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 7
25.9.2016 11:30 PLC S&K 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 4
24.9.2016 18:30 Zbraslav M 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
PLC S&K 9
24.9.2016 11:30 PLC S&K 13 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 3
10.9.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
PLC S&K 2
10.9.2016 15:30 PLC S&K 6 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Trutnov 2 5
9.9.2016 12:30 Ledoborci 1 8 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
PLC S&K 5
9.9.2016 8:00 PLC S&K 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 6
25.4.2015 12:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Semifinále
Duh.jedn. 7
24.4.2015 16:00 Kolibris 2 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
24.4.2015 8:00 Kolibris 1 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 3
23.4.2015 16:00 Duh.jedn. 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 12
23.4.2015 8:00 Kolibris 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 8
22.4.2015 16:00 Duh.jedn. 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Savona 5 3
22.4.2015 8:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
15.3.2015 9:00 Zbraslav R 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
14.3.2015 19:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 4
14.3.2015 12:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 5
18.1.2015 15:30 Duh.jedn. 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
18.1.2015 8:30 Duh.jedn. 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
17.1.2015 15:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
17.1.2015 8:30 Duh.jedn. 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 8
2.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
2.11.2014 12:00 Duh.jedn. 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
1.11.2014 18:30 Duh.jedn. 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
1.11.2014 12:00 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 2
12.10.2014 15:30 Liboc 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 4
12.10.2014 8:30 Duh.jedn. 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.10.2014 15:30 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 3
11.10.2014 8:30 Duh.jedn. 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 5
14.9.2014 12:15 Duh.jedn. 1 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Zbraslav W 7
14.9.2014 9:45 PLC S&K 1 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Duh.jedn. 6
13.9.2014 19:30 Dion YB 3 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Duh.jedn. 10
13.9.2014 9:45 Duh.jedn. 12 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Ledoborci 3 2
11.5.2014 16:00 UK 2 9 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Finále
Liboc 1 8
11.5.2014 13:15 UK 3 3 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Semifinále
UK 2 8
11.5.2014 8:00 UK 5 4 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
UK 2 11
10.5.2014 18:30 ČVUT 2 5 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina B
UK 2 8
10.5.2014 8:00 UK 2 19 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Skupina B
ČVUT 3 2
9.5.2014 17:15 UK 2 8 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina B
UK 5 2
20.4.2014 12:00 Duh.jedn. 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Semifinále
Sem Tam Brno 5
19.4.2014 12:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Duh.jedn. 7
18.4.2014 20:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Savona 5 1
18.4.2014 12:00 Kolibris 2 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Duh.jedn. 9
17.4.2014 20:00 Sem Tam Brno 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Duh.jedn. 8
17.4.2014 12:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 6
1.2.2014 19:00 Duh.jedn. 9 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 4
1.2.2014 11:30 Duh.jedn. 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 4
19.1.2014 16:00 Duh.jedn. 9 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 2
19.1.2014 8:30 Duh.jedn. 5 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 7
18.1.2014 16:00 Duh.jedn. 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 6
18.1.2014 8:30 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 8
21.12.2013 18:45 Savona 5 8 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Duh.jedn. 4
21.12.2013 13:00 Duh.jedn. 0 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Zbraslav OH 8
21.12.2013 8:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Dion YB 7
3.11.2013 19:00 Duh.jedn. 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 4
3.11.2013 11:30 Savona 5 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 4
2.11.2013 19:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 12
2.11.2013 11:30 Dion X 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 10
13.10.2013 16:00 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 4
13.10.2013 8:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 2
12.10.2013 16:00 Duh.jedn. 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
12.10.2013 8:30 Zbraslav R 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 9
12.5.2013 18:00 Duh.jedn. 6 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Finále
Zbraslav OH 4
12.5.2013 8:00 Duh.jedn. 4 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Savona 1 2
11.5.2013 18:00 Duh.jedn. 9 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Aritma 1 6
11.5.2013 13:00 Duh.jedn. 8 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Ledo Dion 2
11.5.2013 8:00 ČVUT 4 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Duh.jedn. 9
19.4.2013 16:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 3
19.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 10
18.4.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
18.4.2013 8:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 6
17.4.2013 16:00 Dion X 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 6
17.4.2013 8:00 Duhoví jednorožci 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 2
23.2.2013 19:00 Duhoví jednorožci 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 9
23.2.2013 11:30 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 5
3.2.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 7
3.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 10
2.2.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
2.2.2013 8:30 Duhoví jednorožci 10 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
18.11.2012 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 6
18.11.2012 11:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 9
17.11.2012 19:00 Duhoví jednorožci 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 6
17.11.2012 11:30 Savona 4 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 10
4.11.2012 16:00 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 3
4.11.2012 8:30 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 9
3.11.2012 16:00 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 8
3.11.2012 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 7
20.4.2012 12:00 Letící kameny 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
19.4.2012 20:00 Dion X 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 8
19.4.2012 12:00 Aritma 2 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
18.4.2012 20:00 Aritma 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 8
18.4.2012 12:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 6
25.3.2012 14:15 Zbraslav A 6 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Finále
Savona 4 7
25.3.2012 9:15 Zbraslav H 5 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále
Zbraslav A 6
24.3.2012 13:15 Aritma 1 1 dráha 2. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Zbraslav A 6
24.3.2012 8:15 Zbraslav A 7 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Zbraslav OH 3
25.2.2012 19:00 Savona 4 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
25.2.2012 11:30 Sem Tam Brno 11 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 2
5.2.2012 16:00 Aritma 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
5.2.2012 8:30 Aritma 2 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
4.2.2012 16:00 Aritma 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
4.2.2012 8:30 Aritma 2 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 2
20.11.2011 19:00 Aritma 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
20.11.2011 11:30 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 2
19.11.2011 19:00 Dion X 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
19.11.2011 11:30 Aritma 2 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 8
30.10.2011 16:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
30.10.2011 8:30 Kolibris 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
29.10.2011 16:00 Savona 5 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 5
29.10.2011 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
22.5.2011 14:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Finále
Aritma 2 7
22.5.2011 11:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Trutnov 1 3
22.5.2011 8:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Dion SJ 4
21.5.2011 17:40 Aritma 2 9 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Dion 1 2
21.5.2011 12:20 Aritma 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Zbraslav OH 5
21.5.2011 8:00 Aritma 2 9 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Trutnov 2 3
23.4.2011 8:00 Sem Tam Brno 14 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 4
22.4.2011 16:00 Aritma 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 7
22.4.2011 8:00 Dion X 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 9
21.4.2011 16:00 Aritma 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 6
21.4.2011 8:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
27.3.2011 16:15 Zbraslav H 3 dráha 3. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - Finále
Aritma 2 6
27.3.2011 9:15 Kolibris 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - semifinále
Aritma 2 8
26.3.2011 20:45 Aritma 2 10 dráha 1. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B
Praha A 3
26.3.2011 16:45 Zbraslav H 1 dráha 3. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. B
Aritma 2 16
20.3.2011 14:00 Aritma 2 0 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff 2011
Letící kameny 0
20.3.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 5
19.3.2011 18:30 Aritma 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 6
19.3.2011 12:00 Dion X 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 7
13.2.2011 15:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
13.2.2011 9:00 Aritma 2 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 10
12.2.2011 15:30 Aritma 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 9
12.2.2011 9:00 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 9
7.11.2010 18:30 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 7
7.11.2010 12:00 Zbraslav R 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 10
6.11.2010 18:30 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
6.11.2010 12:00 Aritma 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
10.10.2010 15:30 Aritma 2 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 11
10.10.2010 9:00 Aritma 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 9
9.10.2010 15:30 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
9.10.2010 9:00 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 5
23.5.2010 18:00 Kolibris 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Aritma 2 10
23.5.2010 14:30 RPK Brno 4 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Aritma 2 7
23.5.2010 8:00 Aritma 2 11 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Dion VIP 1
22.5.2010 17:00 Aritma 2 2 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Aritma 1 10
22.5.2010 14:00 Kolibris 3 6 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Aritma 2 7
22.5.2010 8:00 Dion DJ 2 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Aritma 2 7
28.3.2010 16:00 Savona 4 6 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Finále
Aritma 2 5
28.3.2010 12:30 Aritma 2 6 dráha 4. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav H 4
28.3.2010 9:00 Aritma 2 8 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Zbraslav OH 3
27.3.2010 20:30 Savona 4 9 dráha 3. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Aritma 2 2
27.3.2010 15:30 RPK Brno 2 dráha 2. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Aritma 2 9
27.3.2010 10:30 Aritma 2 7 dráha 1. Akademické MČR 2010 - muži :Akademici - základní skupina
Praha A 5
19.2.2010 12:00 Aritma 2 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Sem Tam Brno 10
18.2.2010 20:00 Savona 4 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Aritma 2 6
18.2.2010 12:00 Aritma 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Kolibris 1 6
17.2.2010 20:00 Dion X 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Aritma 2 4
17.2.2010 12:00 Aritma 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 5
15.2.2010 18:00 Aritma 2 6 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 4
14.2.2010 18:40 Zbraslav R 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Aritma 2 7
14.2.2010 14:00 Aritma 2 2 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff
Zbraslav R 7
14.2.2010 10:00 Savona 5 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 6
13.2.2010 15:00 Aritma 2 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 3 6
13.2.2010 8:30 Aritma 2 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 2
17.1.2010 18:30 Westbay 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
17.1.2010 12:00 Ledoborci 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 5
16.1.2010 18:30 Aritma 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 9
16.1.2010 12:00 S&K Tee Party 1 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
8.11.2009 15:00 Aritma 2 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
8.11.2009 8:30 Kolibris 3 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 7
7.11.2009 15:00 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
7.11.2009 8:30 Aritma 2 1 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Westbay 7
11.10.2009 18:30 Aritma 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 1 7
11.10.2009 12:00 Savona 5 0 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
10.10.2009 18:30 Aritma 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 3
10.10.2009 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 4
24.5.2009 21:00 Zbraslav OH 9 dráha 1. Akademici 2009 - muži :o 3. místo
Aritma 2 0
24.5.2009 16:00 Aritma 2 3 dráha 4. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Praha A 5
24.5.2009 13:30 Aritma 2 5 dráha 3. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 4
24.5.2009 11:00 Zbraslav H 10 dráha 4. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Aritma 2 3
24.5.2009 8:30 Zbraslav A 1 dráha 2. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Aritma 2 14
3.5.2009 13:00 Savona (M.Vojtuš) 8 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Aritma (J.Candra) 2
2.5.2009 15:00 Tee Party (L.Marková) 6 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Aritma (J.Candra) 9
2.5.2009 10:15 Aritma (J.Candra) 3 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Valící se šutráky (M.Kubera) 8
1.5.2009 17:45 Zbraslav (L.Navrátilová) 6 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Aritma (J.Candra) 13
1.5.2009 10:45 1.CK Brno (P.Kovač) 7 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Aritma (J.Candra) 5
8.2.2009 19:00 Aritma 1 9 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :O extraligu
Aritma 2 0
8.2.2009 13:30 Aritma 2 6 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :O extraligu
Aritma 1 7
8.2.2009 8:00 Aritma 2 6 dráha 4. 1.liga - muži :Tie break
Savona 5 5
7.2.2009 18:30 Aritma 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 5
7.2.2009 12:00 Savona 4 2 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
18.1.2009 15:15 Aritma 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 7
18.1.2009 8:30 Savona 5 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
17.1.2009 15:00 Aritma 2 10 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 7
17.1.2009 8:30 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 7
2.11.2008 18:30 Aritma 2 10 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 3 6
2.11.2008 12:00 Zbraslav H 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
1.11.2008 18:30 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 11
1.11.2008 12:00 Aritma 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 8
12.10.2008 15:00 Aritma 2 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 3
12.10.2008 8:30 Aritma 2 3 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 7
11.10.2008 15:00 Aritma 2 9 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 3
11.10.2008 8:30 Zlatá Praha 3 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 10
25.5.2008 15:30 Demion 4 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Aritma 2 9
25.5.2008 10:30 Aritma 2 5 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Klub z Viktorky 4
24.5.2008 14:00 Aritma 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina B
Kolibris 3 6
24.5.2008 9:00 Aritma 2 17 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Demion 0
12.4.2008 9:25 Dion HJ 7 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky
CC Aritma 3
24.3.2008 17:55 CC Aritma 7 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky
Kolibris 3 5
24.3.2008 14:55 CC Aritma 2 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zbraslav H 6
24.3.2008 8:55 Savona 5 0 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
CC Aritma 7
23.3.2008 14:55 CC Aritma 3 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 9
23.3.2008 8:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
CC Aritma 6
22.3.2008 17:55 CC Aritma 9 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 4
22.3.2008 11:55 Dion RM 5 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
CC Aritma 9
21.3.2008 18:25 CC Aritma 5 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 9
16.2.2008 18:25 Dion Silver 10 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
16.2.2008 11:55 Aritma 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 9
13.1.2008 15:25 Aritma 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 5
13.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
12.1.2008 15:25 Trutnov 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
12.1.2008 8:55 Aritma 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 9
4.11.2007 18:25 Aritma 2 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 9
4.11.2007 11:55 Aritma 2 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 8
3.11.2007 18:25 Kolibris 1 12 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
3.11.2007 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 8
14.10.2007 15:25 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
14.10.2007 8:55 Aritma 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 7
13.10.2007 15:25 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
13.10.2007 8:55 Sem Tam Brno 12 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 0
15.4.2007 15:25 Zbraslav H 4 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Zlatá Praha 7
15.4.2007 9:25 Zlatá Praha 12 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Savona 5 6
14.4.2007 15:55 Zbraslav H 8 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Zlatá Praha 6
13.4.2007 17:55 Zbraslav H 6 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 1
13.4.2007 11:55 Zlatá Praha 7 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 5 6
25.3.2007 17:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 6
25.3.2007 11:55 Zlatá Praha 10 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.CC Bratislava 1
24.3.2007 17:55 Zlatá Praha 8 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 2
24.3.2007 11:55 Dion HJ 4 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 9
23.3.2007 20:55 1.KCK Trutnov 1 4 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 7
18.2.2007 12:25 Aritma 2 0 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Trutnov 1 0
17.2.2007 18:55 Zlatá Praha 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 1
17.2.2007 12:25 Aritma 2 7 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Wallis M 3
28.1.2007 11:55 Zlatá Praha 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Finále
Kolibris 3 7
28.1.2007 8:25 Zlatá Praha 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zbraslav 1 0
27.1.2007 16:55 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 6
27.1.2007 12:55 Kolibris 3 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 5
27.1.2007 8:55 Zlatá Praha 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion DJ 2
14.1.2007 15:25 Dion RM 2 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 11
14.1.2007 8:55 Aritma 2 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 6
13.1.2007 15:25 Brno - Východ 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 4
13.1.2007 8:55 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 4
12.11.2006 15:30 Aritma 2 10 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav D 2
12.11.2006 10:30 Aritma 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Aritma 3 7
11.11.2006 16:30 Aritma 2 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Trutnov 2 2
11.11.2006 9:00 Aritma 2 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Dion HJ 4
5.11.2006 12:25 Aritma 2 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 2 7
4.11.2006 18:55 Aritma 2 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 2
4.11.2006 12:25 Wallis M 6 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 10
15.10.2006 15:25 Kolibris 5 1 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 6
15.10.2006 8:55 Aritma 2 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 4
14.10.2006 15:25 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 7
14.10.2006 8:55 Aritma 2 13 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Dion 1 4
1.10.2006 14:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo
Aritma 3 5
1.10.2006 8:55 Kolibris 3 1 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 2 13
30.9.2006 17:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 6
30.9.2006 8:55 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 2 9
21.5.2006 15:25 Savona 4 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Kolibris 2 5
21.5.2006 9:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav H 5
20.5.2006 15:25 Savona 4 10 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Kolibris 2 4
8.5.2006 17:00 Savona Z 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 8
8.5.2006 11:55 Kolibris 2 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 2
7.5.2006 17:00 Kolibris 2 8 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
7.5.2006 11:55 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
6.5.2006 17:00 Savona 4 6 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 0
6.5.2006 11:55 Zlatá Praha 3 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 12
5.5.2006 19:40 1.KCK Trutnov 1 0 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 9
9.4.2006 16:00 Kolibris (J.Candra) 12 dráha 1. MČR mixy 2007 :Finále
Dion (V.Černovský) 4
9.4.2006 11:15 Kolibris (J.Candra) 9 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Aritma (O.Hurtík) 6
8.4.2006 15:00 Kolibris (J.Candra) 11 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Airport Bratislava (Pitoňák) 1
8.4.2006 8:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
Kolibris (J.Candra) 4
7.4.2006 15:15 Kolibris (J.Candra) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 6
12.3.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 2
12.3.2006 8:55 CC Savona 3 2 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 7
18.2.2006 20:55 CC Kolibris 6 0 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 9
18.2.2006 17:55 CC Kolibris 6 7 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 4
18.2.2006 11:55 CC Kolibris 6 5 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 4 4
28.1.2006 20:55 Hungary 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 1
28.1.2006 14:55 Trutnov 1 1 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 11
28.1.2006 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 3
11.12.2005 20:55 CC Kolibris 6 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 7
11.12.2005 14:55 CC Kolibris 6 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Hungary 5
11.12.2005 8:55 CC Kolibris 6 9 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 3
10.12.2005 17:55 Zlatá Praha 1 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 11
10.12.2005 11:55 CC Kolibris 6 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 4
16.10.2005 17:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Finále
Savona 4 4
16.10.2005 11:25 Kolibris 2 10 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Semifinále
Zlatá Praha 6
15.10.2005 14:55 Kolibris 2 7 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 5
15.10.2005 8:55 Zbraslav H 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 4
14.10.2005 15:55 Dion HJ 1 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 20
9.10.2005 14:55 Kolibris 3 2 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 14
9.10.2005 8:55 Kolibris 2 9 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 4
8.10.2005 14:55 Kolibris 2 10 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 3
25.9.2005 14:00 Kolibris 2 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Finále
Savona 4 3
25.9.2005 8:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
Savona D 2
24.9.2005 14:00 Aritma 3 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Kolibris 2 5
24.9.2005 11:00 Kolibris 2 14 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Dion HJ 1
7.5.2005 16:45 Savona Z 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
7.5.2005 11:35 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
24.4.2005 20:55 Hungary 9 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 0
24.4.2005 17:55 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 9
24.4.2005 11:55 Kolibris 3 9 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 1
10.4.2005 13:30 Kolitma 3 dráha 1. MČR mixy 2006 :4.kolo
Wallis 11
9.4.2005 15:00 Kolitma 4 dráha 2. MČR mixy 2006 :3.kolo
Zbraslav R 9
8.4.2005 20:00 Kolitma 11 dráha A MČR mixy 2006 :2.kolo
1.CK Brno B 7
8.4.2005 13:00 Valící se šutráky 8 dráha 3. MČR mixy 2006 :1.kolo
Kolitma 5
19.3.2005 11:35 Kolibris 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 1 9
12.3.2005 20:55 Hungary 6 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 3
12.3.2005 14:55 Brno - Východ 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 5
12.3.2005 8:55 Trutnov 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 6
13.2.2005 17:55 1.KCK Trutnov 96 2 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 8
13.2.2005 11:55 CC Kolibris 6 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Zlatá Praha 2 4
12.2.2005 8:55 CC Kolibris 6 8 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Demion 4
30.1.2005 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 9
30.1.2005 14:55 CC Kolibris 6 7 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.CC Bratislava 5
30.1.2005 8:55 Kladno The Bush 4 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 7
9.1.2005 14:10 Kolibris 2 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
9.1.2005 9:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona D 3
11.12.2004 16:45 Kolibris 2 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav D 5
11.12.2004 11:35 Kolibris 2 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Aritma 3 4
23.10.2004 9:00 Kolibris 2 15 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Trutnov 2 1
17.10.2004 14:25 CC Savona 3 8 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Finále
Kolibris 2 4
17.10.2004 11:25 Kolibris 2 7 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Semifinále
Savona 4 4
16.10.2004 15:55 Trutnov 1 4 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 15
16.10.2004 9:55 Kolibris 2 9 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 1
15.10.2004 17:55 Kolibris 2 3 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 6
10.10.2004 14:55 Kolibris 2 9 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 3 7
10.10.2004 8:55 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 5
9.10.2004 8:55 Kolibris 2 14 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Forma roste 6
2.10.2004 20:55 Kolibris 5 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
CC Kolibris 6 6
2.10.2004 17:55 Savona 1 1 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
CC Kolibris 6 5
2.10.2004 11:55 Klub z Viktorky 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "B"
CC Kolibris 6 6
25.9.2004 16:45 Kolibris 2 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion DJ 3
25.9.2004 11:35 Kolibris 2 22 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 3 0
12.9.2004 15:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 4. - 6. místo
Savona D 5
12.9.2004 9:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 4. - 6. místo
Zlatá Praha 2
11.9.2004 15:00 Savona 4 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Kolibris 2 4
11.9.2004 8:00 Kolibris 2 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Zbraslav 2 2
20.3.2004 20:55 CC Kolibris 6 6 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
Sušice 2
20.3.2004 14:55 CC Kolibris 6 9 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
1.CC Bratislava 3
20.3.2004 8:55 CC Kolibris 6 9 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A"
Kladno The Bush 5
7.3.2004 11:55 KCK Piechowice 0 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 15
6.3.2004 16:45 Kolibris 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 7
6.3.2004 11:35 Kolibris 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Savona F 8
29.2.2004 20:55 Kladno The Bush 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 9
29.2.2004 14:55 CC Kolibris 6 12 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 2
29.2.2004 8:55 CC Kolibris 6 2 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 8
28.2.2004 17:55 Kolibris 5 12 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 0
28.2.2004 11:55 CC Kolibris 6 2 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 9
1.2.2004 14:55 Savona 4 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 5
1.2.2004 11:55 CC Kolibris 6 9 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Sušice 8
1.2.2004 8:55 CC Dion TR 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 9
31.1.2004 17:55 CC Kolibris 6 9 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
1.CC Bratislava 1
31.1.2004 11:55 CC Kolibris 6 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 4
11.1.2004 16:45 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Savona B 5
11.1.2004 11:35 Kolibris 2 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 1
14.12.2003 16:15 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Savona 4 7
14.12.2003 13:15 Kolibris 2 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Kolibris 3 1
14.12.2003 9:15 Savona M 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Kolibris 2 6
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 CC Savona B 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 2 6
23.11.2003 14:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Trutnov 2 7
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 Forma roste 1 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Kolibris 2 9
22.11.2003 11:30 1.CK Brno 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Kolibris 2 12
9.3.2003 11:05 Kolibris 2 9 dráha 4. MČRJ 2003 - junioři :Utkání o 5.- 8.místo
1.CK Brno 2 0
8.3.2003 18:45 Kolibris 2 3 dráha 4. MČRJ 2003 - junioři :Skupina B
1.KCK Trutnov A 12
8.3.2003 13:35 Kolibris 2 5 dráha 2. MČRJ 2003 - junioři :Skupina B
CC Dion TR 7
8.3.2003 8:30 Kolibris 2 3 dráha 4. MČRJ 2003 - junioři :Skupina B
1.CK Brno 1 4
15.2.2003 15:15 Kolibris 2 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 4
15.2.2003 11:45 Kolibris 1 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 4
15.2.2003 9:15 1.KCK Trutnov A 10 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 2
25.1.2003 15:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 1 7
25.1.2003 11:10 Kolibris 1 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 2 1
15.12.2002 17:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D
Kolibris 2 6
15.12.2002 14:50 Kolibris 1 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D
Zlatá Praha Ž 6
9.11.2002 14:00 Dion 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 1 4
9.11.2002 9:45 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 1 9
26.10.2002 16:00 Savona 2 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Kolibris 1 3
26.10.2002 9:45 Zlatá Praha Ž 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Kolibris 1 4
28.9.2002 14:00 Kolibris 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
CC Aritma Ž 8
28.9.2002 9:45 Kolibris 1 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
1.KCK Trutnov B 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo