horni

Liamaev Danila (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
26.1.2020 20:15 Lucky Stones dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion CÉLINE
26.1.2020 12:00 Zbraslav OH dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones
25.1.2020 20:15 Lucky Stones dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc
25.1.2020 12:00 Kolibris 2 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones
7.12.2019 12:00 Kolibris 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones
6.12.2019 20:15 Lucky Stones dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB
6.12.2019 12:00 Dion CÉLINE dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones
28.10.2019 16:30 Lucky Stones dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH
28.10.2019 8:15 Lucky Stones dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2
27.10.2019 16:30 Liboc dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones
26.10.2019 16:30 Lucky Stones dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1
26.10.2019 8:15 Dion YB dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Lucky Stones
14.4.2019 15:30 Ledoborci NG 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 1
14.4.2019 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 9
13.4.2019 11:30 Lucky Stones 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
10.3.2019 18:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 1
10.3.2019 11:30 Lucky Stones 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 1
9.3.2019 18:30 Ledoborci 8 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 8
13.1.2019 18:00 Lucky Stones 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 3
13.1.2019 11:30 Ledoborci 4 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 12
9.12.2018 19:30 Lucky Stones 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
8.12.2018 20:15 CC RIPER 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 6
8.12.2018 12:00 Lucky Stones 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 1
2.12.2018 13:00 Ledoborci 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 4
1.12.2018 18:30 Liboc YB 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 3
1.12.2018 10:30 Red Panda Zbraslav 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Savona 1 11
30.11.2018 18:30 Red Panda Zbraslav 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Voks Stones 4
30.11.2018 13:00 Dion XY 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 6
21.10.2018 18:00 Lucky Stones 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 8:30 Loupežníci Jičín 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 5
20.10.2018 15:00 Lucky Stones 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 1
30.9.2018 10:45 Red Panda Zbraslav 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Voks Stones 0
29.9.2018 16:15 PLC LEDO 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
29.9.2018 10:45 Red Panda Zbraslav 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion JB 8
28.9.2018 18:30 Ledoborci 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 7
28.9.2018 10:45 Red Panda Zbraslav 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion XY 8
22.9.2018 20:00 Lucky Stones 5 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
CZE 1 juniorky 6
22.9.2018 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Lucky Stones 5
21.9.2018 20:00 Lucky Stones 6 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Trutnov 1 4
21.9.2018 14:45 Liboc 8 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Lucky Stones 7
30.3.2018 18:30 Zbraslav R 0 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 1
30.3.2018 11:30 Zbraslav R 0 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 1
21.1.2018 15:30 Zbraslav R 1 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
21.1.2018 8:30 Kolibris 5 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 8
20.1.2018 15:30 Dion VIP 4 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 7
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
2.12.2017 18:30 Trutnov 1 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
2.12.2017 13:00 Red Panda Zbraslav 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 6
2.12.2017 8:30 Savona 5 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 0
1.12.2017 18:30 Red Panda Zbraslav 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 1 9
1.12.2017 15:15 Zbraslav Z 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
5.11.2017 18:30 PLC GUERERA 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 4
5.11.2017 11:30 Ledoborci 7 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 5
4.11.2017 18:30 Dion CÉLINE 2 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 6
4.11.2017 11:30 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
14.10.2017 20:45 Red Panda Zbraslav 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 0
14.10.2017 16:15 Trutnov 2 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
14.10.2017 10:45 Red Panda Zbraslav 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc 8
13.10.2017 20:45 Savona 1 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 6
13.10.2017 15:15 Red Panda Zbraslav 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Srnery 10
1.10.2017 15:30 Zbraslav R 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 0
1.10.2017 8:30 Zbraslav R 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 8
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 6
17.9.2017 9:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Dion YB 6
16.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
PLC LEDO 2
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
15.9.2017 20:00 Zbraslav R 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Savona 6 4
15.9.2017 14:45 Liboc 5 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.4.2017 16:30 Zbraslav R 0 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 10
16.4.2017 8:30 Zbraslav OH 7 dráha 4. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Zbraslav R 12
2.4.2017 11:30 Zbraslav R 5 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 6
1.4.2017 18:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 6
1.4.2017 11:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 3
22.1.2017 15:30 Morning star Přírodověda 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
22.1.2017 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
21.1.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
21.1.2017 8:30 Zbraslav R 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 6
20.11.2016 8:30 Brno - Východ 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 8
19.11.2016 15:30 Zbraslav R 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 5
19.11.2016 8:30 Zbraslav R 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 3
25.9.2016 18:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 7
25.9.2016 11:30 Zbraslav R 16 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 2
24.9.2016 18:30 Morning star Přírodověda 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 10
24.9.2016 11:30 Zbraslav R 11 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo