horni

Lepšíková Kateřina (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
16.4.2017 8:30 Dion ICE 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Ledolamky 8
15.4.2017 16:00 Tee Party 3 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 13
15.4.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 8 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 7
8.4.2017 16:00 Sokolky 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
8.4.2017 8:30 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 10
29.1.2017 19:30 Kolibris 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
29.1.2017 12:00 Dion ICE 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
28.1.2017 19:30 Kolibris 1 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
28.1.2017 12:00 Dion ICE 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 15
6.11.2016 16:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
6.11.2016 8:30 Dion ICE 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 8
5.11.2016 16:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
5.11.2016 8:30 Citadela 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
2.10.2016 19:30 Dion ICE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 10
2.10.2016 12:00 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 12
1.10.2016 19:30 Falcon Praha 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 1
1.10.2016 12:00 Dion ICE 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
30.4.2016 12:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
29.4.2016 20:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 9
29.4.2016 13:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 8
3.4.2016 11:15 Dion ICE 3 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Citadela 10
2.4.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
17.1.2016 20:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 1
16.1.2016 20:00 Dion ICE 1 dráha 4. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
16.1.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 7
16.1.2016 8:30 Zlatá Praha 6 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 10
3.1.2016 17:15 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize Q :
Metla Kladno 8
3.1.2016 11:15 Dion ICE 7 dráha 3. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 8
2.1.2016 17:15 Tee Party 3 dráha B Ženy divize Q :
Dion ICE 10
2.1.2016 11:15 Dion ICE 8 dráha A Ženy divize Q :
Citadela 2
22.11.2015 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha A Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 12
22.11.2015 8:30 Dion ICE 4 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 10
21.11.2015 14:00 PLC SHOOLANCE 0 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 1
28.9.2015 11:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 9
27.9.2015 20:00 Dion ICE 7 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 3
27.9.2015 14:00 Dion ICE 0 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 1
26.9.2015 14:00 Tee Party 5 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 8
2.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 5
1.5.2015 15:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 5 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 2 (O.Hálek) 2
1.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 5
21.3.2015 20:00 Zlatá Praha 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 6
21.3.2015 13:30 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
23.11.2014 20:00 Valící se šutráky 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 4
23.11.2014 8:00 Dion ICE 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
22.11.2014 17:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 12
22.11.2014 10:45 Dion ICE 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2014 20:00 Metla Kladno 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 5
16.11.2014 8:00 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 2
15.11.2014 17:15 RPK Brno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 9
15.11.2014 10:45 VSK Přírodověda 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 7
5.10.2014 12:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 15
4.10.2014 8:00 Dion ICE 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Citadela 11
2.4.2011 18:30 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 1
2.4.2011 12:00 Aritma 1 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 11
23.1.2011 15:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 6
23.1.2011 9:00 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 6
22.1.2011 15:30 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 9
22.1.2011 9:00 Aritma 1 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 10
21.11.2010 18:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 13
21.11.2010 12:00 Aritma 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 6
20.11.2010 18:30 Kolibris 2 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 3
20.11.2010 12:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 9
24.10.2010 15:30 Dion SJ 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
24.10.2010 9:00 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 2
23.10.2010 15:30 Trutnov 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
23.10.2010 9:00 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 7
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 13:15 Kolibris 17 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 5
30.4.2010 17:45 Valící se šutráky 3 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 9
30.4.2010 10:45 1.CK Brno (B.Henzlová) 3 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 7
19.2.2010 8:00 Aritma 1 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 9
18.2.2010 16:00 Savona M 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 6
18.2.2010 8:00 Aritma 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 8
17.2.2010 16:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 5
17.2.2010 8:00 Aritma 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Kolibris 2 4
7.2.2010 13:30 Trutnov 2 0 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Playoff
Aritma 1 9
7.2.2010 9:30 Trutnov 2 5 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Baráz o Playoff
Aritma 1 6
3.5.2009 8:30 Savona(David) 0 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (K.Knížková) 9
2.5.2009 8:00 Savona(David) 0 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
RPK Brno (D.Ženatý) 9
1.5.2009 17:45 Savona(David) 0 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
1.CK Brno (H.Kavická) 9
1.5.2009 8:30 Valící se šutráky (M.Kubera) 9 dráha B MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Savona(David) 0
24.1.2009 15:00 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
24.1.2009 8:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
11.1.2009 18:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 9
11.1.2009 11:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 4
10.1.2009 18:00 Aritma 1 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 2
10.1.2009 11:30 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
6.12.2008 19:00 Ledoborci 2 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále
Savona 4 13
6.12.2008 14:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Savona L 9
6.12.2008 8:00 Zbraslav Z 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Ledoborci 2 13
5.12.2008 14:00 Ledoborci 2 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Zbraslav D 8
5.12.2008 8:00 Demion 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Ledoborci 2 7
9.11.2008 15:00 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 5
9.11.2008 8:30 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 9
8.11.2008 15:00 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 10
8.11.2008 8:30 Aritma 1 11 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 2
5.10.2008 18:00 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 6
5.10.2008 11:30 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 2
4.10.2008 18:00 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
4.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 5
25.5.2008 15:30 Prague TP M 7 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Aritma 1 5
25.5.2008 8:00 Zbraslav H 0 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Aritma 1 9
24.5.2008 16:30 Aritma 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina A
Savona M 10
24.5.2008 11:30 Aritma 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Demion 8
20.4.2008 8:55 Citadela 11 dráha 4. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 2
19.4.2008 15:25 Aritma 1 9 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Citadela 3
19.4.2008 8:55 Citadela 7 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 6
9.2.2008 15:25 Aritma 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 2
9.2.2008 8:55 Kolibris 3Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 18:25 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 11:55 Aritma 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 7
19.1.2008 18:25 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 5
19.1.2008 11:55 Aritma 1 15 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
22.12.2007 14:15 Trutnov 2 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Ledoborci 1 7
22.12.2007 10:15 Zbraslav D 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Ledoborci 1 6
21.12.2007 18:15 Ledoborci 1 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 6 11
21.12.2007 12:15 Ledoborci 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Savona L 12
11.11.2007 15:25 Kolibris 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 6
11.11.2007 8:55 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 5
10.11.2007 15:25 Aritma 1 10 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 4
10.11.2007 8:55 Aritma 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 1
28.10.2007 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 9
28.10.2007 11:55 Aritma 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 5
27.10.2007 18:25 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
27.10.2007 11:55 Aritma 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 6
11.2.2007 15:25 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 0
11.2.2007 8:55 Aritma 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Wallis 0
10.2.2007 15:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 4
10.2.2007 8:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
21.1.2007 18:25 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 8
20.1.2007 18:25 Aritma 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 5
20.1.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 7
19.11.2006 8:55 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 9
18.11.2006 15:25 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
18.11.2006 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 5
29.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 11
29.10.2006 11:55 Aritma 3 12 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 3
28.10.2006 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 3
22.4.2006 16:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Aritma 1 4
21.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
20.4.2006 16:25 Aritma 1 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 5
20.4.2006 8:25 Letící kameny 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
19.4.2006 16:25 Aritma 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 11
19.4.2006 8:25 Aritma 3 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 8
9.4.2006 16:00 Savona (P.Šulc) 3 dráha A MČR mixy 2007 :Finále
1.CK Brno (M.Snítil) 13
9.4.2006 11:15 Zbraslav (R.Klíma) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (P.Šulc) 6
8.4.2006 17:15 Valící se šutráky 5 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (P.Šulc) 5
7.4.2006 20:00 Savona (P.Šulc) 10 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
7.4.2006 13:00 Savona (P.Šulc) 7 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
CC Hamster team (Müller) 5
12.3.2006 17:55 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Aritma 1 9
12.3.2006 11:55 Aritma 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Citadela 7
19.2.2006 20:55 Aritma 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 2 0
19.2.2006 14:55 Aritma 1 8 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Trutnov 2 4
19.2.2006 8:55 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 9
29.1.2006 17:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 3
29.1.2006 11:55 Aritma 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2006 17:55 Aritma 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Trutnov 2 4
15.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 12
14.1.2006 20:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 10
14.1.2006 14:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 12
14.1.2006 8:55 Hungary Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 4
6.11.2004 16:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Čtvrtfinále
Kolibris 1 6
5.11.2004 8:25 Kolibris 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
4.11.2004 16:25 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
4.11.2004 8:25 Kolibris 1 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Savona L 10
3.11.2004 16:25 Kolibris 1 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 6
3.11.2004 8:25 Citadela 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 3
14.3.2004 20:55 Kolibris 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 9
14.3.2004 17:55 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
CC Aritma 2Ž 6
14.3.2004 11:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 4
7.2.2004 14:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 4
7.2.2004 8:55 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
18.1.2004 20:55 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 3
18.1.2004 14:55 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
18.1.2004 8:55 Aritma 1 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 12
17.1.2004 17:55 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 4
17.1.2004 11:55 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 9
16.11.2003 18:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 7. - 8.místo
Kolibris 1 4
16.11.2003 13:45 Kolibris 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 5. - 8.místo
Citadela 14
16.11.2003 9:30 CC Aritma 6 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Kolibris 1 3
15.11.2003 15:50 Kolibris 1 5 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
CC Aritma 2Ž 4
15.11.2003 7:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Dion 1 2
30.3.2003 13:45 Kolibris 1 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
CC Aritma 2Ž 6
29.3.2003 14:15 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
Citadela 6
29.3.2003 8:15 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Citadela 10
9.2.2003 16:20 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 6
9.2.2003 13:35 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 7
2.2.2003 16:10 Kolibris 1 9 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
CK Zlatá Praha 1 4
2.2.2003 11:00 CC Savona L 8 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 5
2.2.2003 8:15 CC Aritma 2Ž 4 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 9
17.11.2002 21:30 Kolibris 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 18:45 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 2 8
17.11.2002 13:35 Kolibris 1 11 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Citadela 5
3.11.2002 16:10 CC Aritma 2Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 4
3.11.2002 11:00 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 10
3.11.2002 8:15 CC Savona L 3 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 8
6.10.2002 21:30 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 6
6.10.2002 18:45 Kolibris 1 18 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
CK Zlatá Praha 1 3
6.10.2002 13:35 Kolibris 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 9
31.3.2002 14:25 CC Savona L 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
CC Aritma 2Ž 8
30.3.2002 14:10 Citadela 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Savona L 4
30.3.2002 8:15 Citadela 12 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Savona L 5
10.2.2002 11:00 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Savona L 3
10.2.2002 8:15 CC Savona L 11 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 1
20.1.2002 20:45 CC Savona L 8 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 2
20.1.2002 18:00 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
CC Savona L 7
20.1.2002 13:20 CC Savona L 4 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 7
18.11.2001 15:40 CC Aritma 2Ž 5 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Savona L 6
18.11.2001 11:00 CK Zlatá Praha 2 4 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Savona L 12
18.11.2001 8:15 Citadela 10 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Savona L 8
4.11.2001 20:45 CC Savona L 11 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 9
4.11.2001 18:00 CC Savona L 4 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 3Ž 9
4.11.2001 13:20 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Savona L 5
7.10.2001 15:40 CC Aritma 2Ž 5 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 9
7.10.2001 11:00 CC Savona L 13 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 3
7.10.2001 8:15 CK Zlatá Praha 2 4 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 12
10.2.2001 18:00 1.CK Brno juniorky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 2 18
10.2.2001 15:15 Savona 2 10 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
Trutnov 2 4
10.2.2001 10:35 CK Zlatá Praha 2 11 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 2 2
20.1.2001 15:40 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Valící se šutráky 7
20.1.2001 11:00 Savona 2 9 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 6
20.1.2001 8:15 Savona 4 2 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 2 7
18.11.2000 18:00 CC Savona 3 2 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 10
18.11.2000 13:20 Kolibris 3Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 8
4.11.2000 15:40 1.CK Brno juniorky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 7
4.11.2000 11:00 Savona 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Trutnov 2 6
4.11.2000 8:15 Savona 2 6 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 9
7.10.2000 20:45 Savona 4 4 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 8
7.10.2000 18:00 Savona 2 12 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 6
7.10.2000 13:20 CK Zlatá Praha 2 8 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 7
30.9.2000 14:20 CC Savona 3 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 2 10
30.9.2000 8:00 Kolibris 3Ž 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 2 1
16.4.2000 16:45 M Gilldas 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 4
16.4.2000 12:00 M Aritma - Citadela 3 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 12
15.4.2000 17:40 M Savona - Junior 1 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 10
15.4.2000 13:20 M Kolibris 2 9 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 6
15.4.2000 11:05 Letící kameny (M.Plzák) 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 5
2.4.2000 15:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Savona 1 7
2.4.2000 12:00 Savona 1 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 2
2.4.2000 9:00 Savona 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 7
1.4.2000 17:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Savona 1 3
1.4.2000 13:05 Savona 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
CC Aritma 2Ž 6
1.4.2000 8:15 Savona 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Finálový turnaj
Letící kameny 14
20.2.2000 18:00 CC Aritma 2Ž 6 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
Savona 1 4
20.2.2000 13:20 Savona 1 12 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 2
12.2.2000 14:20 Savona 1 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 1 3
12.2.2000 12:00 Savona 1 17 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 3 0
12.2.2000 9:40 Savona 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 5
6.2.2000 20:45 Letící kameny 10 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 3
6.2.2000 18:00 Citadela 2 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 7
6.2.2000 13:20 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Savona 1 3
23.1.2000 15:40 Savona 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 4
23.1.2000 11:00 Kolibris 2 13 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 2
23.1.2000 8:15 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 10
16.1.2000 12:55 Zlatá Praha Ž 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Savona 1 7
16.1.2000 8:15 CC Aritma 2Ž 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Savona 1 8
15.1.2000 16:00 Savona 1 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 4
15.1.2000 13:50 Savona 1 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 1
15.1.2000 9:40 Savona 1 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 2 9
20.11.1999 16:00 Savona 1 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 4
20.11.1999 13:20 Savona 1 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 4
20.11.1999 9:40 Savona 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 7
7.11.1999 20:45 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 9
7.11.1999 18:00 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 9
7.11.1999 13:20 Savona 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 5
31.10.1999 14:10 Savona 1 4 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Citadela 9
31.10.1999 9:10 Savona 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Kolibris 5 6
30.10.1999 16:00 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 1 13
30.10.1999 13:50 Kolibris 1 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 1 6
16.10.1999 13:50 Kolibris 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 1 5
16.10.1999 9:40 1.CK Brno 1 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 1 7
26.9.1999 8:15 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Savona 1 11
25.4.1999 14:20 Savona 1 3 dráha 3. MČR mixy 1999 :2.hrací den
M Savona - Junior 10
25.4.1999 8:00 M Dion A 6 dráha 3. MČR mixy 1999 :2.hrací den
Savona 1 8
24.4.1999 16:00 Aritma 1 18 dráha 4. MČR mixy 1999 :1.hrací den
Savona 1 0
24.4.1999 8:00 M Citadela 5 dráha 2. MČR mixy 1999 :1.hrací den
Savona 1 6
27.3.1999 15:30 CC Savona V 8 dráha 3. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Kolibris 1 2
27.3.1999 10:40 CC Savona V 8 dráha 4. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Kolibris 1 5
21.3.1999 15:00 Savona 2 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 2 0
21.3.1999 13:00 Savona 2 1 dráha 2. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 9
21.3.1999 10:30 1.CK Brno M 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Savona 2 4
21.3.1999 8:30 Savona 2 1 dráha 2. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 11
13.3.1999 8:15 CC Savona V 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Kolibris 2 9
7.3.1999 14:30 Kolibris 1 9 dráha 3. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 4 3
7.3.1999 11:30 Savona 4 3 dráha 4. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 9
7.3.1999 8:30 Savona 4 7 dráha 1. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 5
6.3.1999 18:00 CC Savona V 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Aritma 2Ž 10
6.3.1999 9:00 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 1999 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona 4 7
14.2.1999 19:00 CC Savona V 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 11
14.2.1999 13:20 CC Savona V 4 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
Aritma 1 8
30.1.1999 17:40 CC Savona V 5 dráha 3. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CC Dion M 6
30.1.1999 14:10 Letící kameny 5 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CC Savona V 4
30.1.1999 9:10 CC Savona V 5 dráha 3. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Kolibris 3 2
24.1.1999 15:40 CC Savona V 7 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 6
24.1.1999 11:00 CC Letící kameny 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
CC Savona V 7
24.1.1999 8:15 CC Savona V 5 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Citadela 6
8.11.1998 20:45 CC Savona V 5 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
CK Montáž Ž 8
8.11.1998 18:00 CC Savona V 8 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 2 7
8.11.1998 13:20 CC Aritma 2Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :3.kolo
CC Savona V 6
25.10.1998 11:00 CK Montáž Ž 5 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 9
25.10.1998 8:15 CC Letící kameny 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
CC Savona V 5
4.10.1998 20:45 CC Savona V 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 15
4.10.1998 13:20 CC Savona V 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Aritma 1 5
8.3.1998 20:40 CC Letící kameny 2Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 9
8.3.1998 18:05 Zlatá Praha Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
CC Savona V 7
8.3.1998 13:25 CK Montáž Ž 19 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 0
8.2.1998 18:25 CK Montáž Ž 9 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 0
8.2.1998 11:00 CC Savona V 7 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 3
8.2.1998 8:15 CC Aritma 2Ž 11 dráha 2. 1.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 1
18.1.1998 20:45 Citadela 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 8
18.1.1998 18:00 CC Letící kameny 1 4 dráha 4. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 7
18.1.1998 13:20 Aritma 1 10 dráha 1. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 4
19.10.1997 18:00 CC Aritma 2Ž 0 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 9
19.10.1997 13:20 CC Letící kameny 2Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 5
28.9.1997 15:40 Citadela 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 5
28.9.1997 11:00 Aritma 1 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 8
28.9.1997 8:15 CC Letící kameny 1 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 6
30.3.1997 15:30 Aritma 1 2 dráha 2. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha Ž 9
30.3.1997 10:40 Aritma 1 3 dráha 1. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha Ž 9
29.3.1997 20:20 CC Savona V 8 dráha 2. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha Ž 5
29.3.1997 15:30 CC Savona V 5 dráha 1. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha Ž 6
29.3.1997 10:40 CC Savona V 15 dráha 3. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha Ž 8
2.3.1997 19:55 Zlatá Praha Ž 8 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 3Ž 2
1.3.1997 19:55 TJ Junior 2Ž 5 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 10
1.3.1997 17:35 TJ Junior 1Ž 10 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 4
1.3.1997 15:15 TJ Junior 2Ž 0 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 21
9.2.1997 11:00 Zlatá Praha Ž 5 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
CC Savona V 11
9.2.1997 8:15 Zlatá Praha Ž 10 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 5
25.1.1997 16:45 Kolibris 2 6 dráha 4. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha Ž 3
25.1.1997 13:15 CK Montáž Ž 5 dráha 3. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha Ž 4
25.1.1997 8:00 Kolibris 1 6 dráha A Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Zlatá Praha Ž 6
11.1.1997 18:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 2 7
11.1.1997 13:20 Zlatá Praha Ž 13 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 1 0
15.12.1996 15:40 Zlatá Praha Ž 3 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
CC Savona V 4
15.12.1996 15:40 Zlatá Praha Ž 9 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Savona M 0
15.12.1996 11:00 Zlatá Praha Ž 10 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 3Ž 2
15.12.1996 8:15 Zlatá Praha Ž 12 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Savona M 4
2.11.1996 20:45 Zlatá Praha Ž 6 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 2 7
2.11.1996 13:20 Zlatá Praha Ž 12 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 1 6
2.3.1996 13:20 CK Montáž Ž 11 dráha 4. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 5
2.3.1996 10:40 Citadela 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 5
10.2.1996 16:15 Zlatá Praha Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC H 13
10.2.1996 11:10 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :5.kolo
Citadela 12
10.2.1996 8:15 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 1.liga - ženy :5.kolo
BCC S 8
14.1.1996 16:15 CK Montáž Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :4.kolo
Zlatá Praha Ž 5
14.1.1996 11:10 Zlatá Praha Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :4.kolo
Aritma 1 6
2.12.1995 16:15 Zlatá Praha Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.kolo
BCC H 6
2.12.1995 8:15 Zlatá Praha Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :3.kolo
Aritma 1 6
12.11.1995 16:15 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
BCC S 7
12.11.1995 11:10 CK Montáž Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 7
12.11.1995 8:15 Zlatá Praha Ž 0 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Aritma 1 9
14.10.1995 14:10 Zlatá Praha Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC S 8
14.10.1995 11:10 Zlatá Praha Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
BCC H 5
14.10.1995 8:15 Zlatá Praha Ž 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
Citadela 8
12.3.1995 14:40 Zlatá Praha Ž 5 dráha 3. MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma Ž 6
12.3.1995 11:50 BCC 7 dráha 2. MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 11
11.3.1995 14:40 BCC 5 dráha 2. MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 7
11.3.1995 9:00 CC Aritma Ž 6 dráha 3. MČRJ 1995 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 6
17.12.1994 19:30 CK Kolín 1 11 dráha 2. Pohár ČSC 1994 :Pohár ČSC
Zlatá Praha Ž 2
17.12.1994 16:30 Zlatá Praha Ž 5 dráha 1. Pohár ČSC 1994 :Pohár ČSC
BCC H 4
17.12.1994 10:30 Zlatá Praha Ž 6 dráha 4. Pohár ČSC 1994 :Pohár ČSC
CK Montáž Ž 7
17.12.1994 7:30 Zlatá Praha Ž 7 dráha 4. Pohár ČSC 1994 :Pohár ČSC
CC Savona 1
16.10.1994 14:40 Aritma 1 14 dráha 2. MČRJ 1994 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 1
16.10.1994 9:00 Zlatá Praha Ž 4 dráha 4. MČRJ 1994 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma 2Ž 6
15.10.1994 10:50 Aritma 1 5 dráha 4. MČRJ 1994 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 5
15.10.1994 8:00 CC Aritma 2Ž 2 dráha 3. MČRJ 1994 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 10
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo