horni

Macková Irena (CK DEMION)

datum čas zápas dráha soutěž
17.3.2019 18:30 Dion SG1 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
17.3.2019 11:30 Savona I 11 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
16.3.2019 18:30 Zlatá Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Savona I 7
16.3.2019 11:30 Savona I 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
9.2.2019 19:30 Ledoborky 3 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 9
9.2.2019 12:00 Savona I 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party 10
12.1.2019 18:30 Liboc 5 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 10
12.1.2019 8:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
9.12.2018 15:30 Metla Kladno 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 11
9.12.2018 8:30 Savona I 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
21.10.2018 18:30 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 8
21.10.2018 11:30 Savona I 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 5
20.10.2018 18:30 Tee Party 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 8
20.10.2018 11:30 Savona I 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 3
12.5.2018 19:15 Savona I 0 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Sokolky 1
12.5.2018 14:15 LEDO PRAHA 0 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Savona I 11
12.5.2018 8:45 Citadela 11 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Savona I 2
11.5.2018 19:15 Savona I 0 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 1
7.4.2018 15:00 CC RIPER 1 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Savona I 12
21.1.2018 18:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 9
21.1.2018 11:30 Savona I 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 8
20.1.2018 20:15 Dion SG1 0 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 1
20.1.2018 8:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 5
7.1.2018 15:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
7.1.2018 8:30 Savona I 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
6.1.2018 11:30 Metla Kladno 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 10
11.11.2017 17:30 Tee Party 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 11
29.10.2017 18:30 Savona I 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 7
29.10.2017 11:30 Ledoborky 3 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 7
22.10.2017 18:30 RPK Brno 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 7
22.10.2017 11:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
21.10.2017 15:30 Dion SG1 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 12
21.10.2017 8:30 Savona I 12 dráha B Ženy divize :Základní část
CC RIPER 2
28.5.2017 14:00 Savona I 2 dráha 4. MČR 2017 – seniorky :Finále
Falcon Praha 9
28.5.2017 10:00 Savona I 9 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 4
27.5.2017 14:30 Savona I 3 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 8
27.5.2017 8:30 LEDO PRAHA 1 dráha 4. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Savona I 11
26.5.2017 15:30 Falcon Praha 2 dráha 3. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Savona I 7
25.2.2017 19:30 Savona I 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
5.2.2017 15:30 Tee Party 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
5.2.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Savona I 5
4.2.2017 15:30 CC RIPER 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 9
4.2.2017 8:30 Ledolamky 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
13.11.2016 16:00 Ice Cats 2 dráha A Ženy divize :Základní část
Savona I 12
13.11.2016 8:30 Třešňovka D 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 12
12.11.2016 16:00 Savona I 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 8:30 Savona I 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
23.10.2016 18:30 Savona I 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
23.10.2016 11:30 Savona I 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 3
22.10.2016 11:30 Savona I 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
10.9.2016 17:45 Ledoborci 3 4 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Savona I 5
10.9.2016 10:15 Savona I 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Letící kameny 6
9.9.2016 15:30 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Savona I 2
9.9.2016 10:15 Savona I 2 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 6
8.5.2016 10:00 Falcon Praha 8 dráha 4. MČR 2016 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 6
7.5.2016 18:00 Liboc 1 2 dráha 2. MČR 2016 – seniorky :
Citadela 8
7.5.2016 11:30 Falcon Praha 7 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :
Liboc 1 4
6.5.2016 16:00 Liboc 1 13 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :
LEDO PRAHA 2
3.4.2016 17:15 Citadela 6 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 1
2.4.2016 14:00 Zbraslav TP 8 dráha 1. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 2
2.4.2016 8:30 Metla Kladno 5 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 8
21.2.2016 10:30 Savona I 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 7
20.2.2016 15:30 Savona I 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
20.2.2016 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
24.1.2016 19:00 Sokolky 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
24.1.2016 12:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
23.1.2016 19:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
23.1.2016 12:00 Savona I 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
5.12.2015 10:00 Liboc 4 8 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Kolibris 5 3
4.12.2015 17:00 Kolibris 5 5 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Dion YB 6
4.12.2015 10:00 Trutnov 1 7 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Kolibris 5 2
8.11.2015 15:30 Falcon Praha 1 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 11
8.11.2015 8:30 Kolibris 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 2
7.11.2015 15:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
7.11.2015 8:30 Savona I 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
4.10.2015 19:00 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 4
4.10.2015 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 7
3.10.2015 19:00 PLC 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
3.10.2015 12:00 Savona I 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 11
10.5.2015 18:45 Liboc 1 7 dráha 1. MČR 2015 – seniorky :Finále
Citadela 5
10.5.2015 10:30 Falcon Praha 3 dráha 4. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Liboc 1 7
9.5.2015 18:30 Liboc 1 6 dráha 1. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Citadela 5
9.5.2015 10:30 Liboc 1 7 dráha 4. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Ledoborky 3 4
22.2.2015 16:30 Savona I 1 dráha 3. Baráž o extraligu 2015/16 - ženy :
PLC LEDO 6
22.2.2015 13:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
22.2.2015 9:30 Ledoborky 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 10
21.2.2015 15:30 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 5
21.2.2015 8:30 PLC MARTIN 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 7
1.2.2015 19:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.2.2015 12:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
31.1.2015 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
31.1.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 9
9.11.2014 15:30 Savona I 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 3
9.11.2014 8:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 8
8.11.2014 15:30 Savona I 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 8
8.11.2014 8:30 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
19.10.2014 19:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 7
19.10.2014 12:00 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
18.10.2014 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
18.10.2014 12:00 Ledoborky 2 11 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
14.9.2014 15:00 Savona I 7 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Loupežníci Jičín 4
13.9.2014 19:30 Savona I 2 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
PLC LEDO 10
13.9.2014 15:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
Savona I 6
11.5.2014 15:45 Demionky 1 dráha 1. MČR 2014 – seniorky :O 3. místo
Liboc 1 0
11.5.2014 10:30 Savona I 8 dráha 3. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Demionky 4
10.5.2014 15:45 Demionky 7 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 9
10.5.2014 10:30 Demionky 6 dráha 3. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Liboc 1 5
29.3.2014 16:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
29.3.2014 8:30 Ledoborky 1 2 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
26.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 3
26.1.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
25.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 4
25.1.2014 12:00 Zbraslav SK 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 10
10.11.2013 16:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
10.11.2013 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
9.11.2013 16:00 Liboc 1 11 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
9.11.2013 8:30 Sokolky 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
6.10.2013 19:30 Zbraslav TP 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
6.10.2013 12:00 CC Kladno 2 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 8
5.10.2013 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
5.10.2013 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
11.5.2013 20:15 CC Ledoborky 3 dráha 3. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Savona I 8
11.5.2013 15:15 CC Ledoborky 7 dráha 2. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Liboc 1 5
11.5.2013 10:15 Falcon Praha 7 dráha 3. MČR 2013 – seniorky :Základní část
CC Ledoborky 6
8.5.2013 13:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu žen
Valící se šutráky 4
7.4.2013 20:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 7
7.4.2013 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 10
7.4.2013 8:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 6
24.3.2013 20:00 Zbraslav TP 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 4
24.3.2013 14:00 Ledoborky 1 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 4
24.3.2013 8:00 Falcon Praha 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.3.2013 14:00 Ledoborky 1 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 3
20.1.2013 17:00 Ledoborky 2 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 4
20.1.2013 11:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 5
19.1.2013 20:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 2
19.1.2013 14:00 Citadela 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 6
15.12.2012 16:00 Ledoborci 2 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Zbraslav H 9
14.12.2012 20:00 Savona 5 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Ledoborci 2 2
14.12.2012 13:00 Trutnov 2 14 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Ledoborci 2 6
28.10.2012 17:00 Ledoborky 1 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
27.10.2012 20:00 Martin TP 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
27.10.2012 8:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 9
14.10.2012 17:00 Ledoborky 1 11 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1
14.10.2012 11:00 Tee Party Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 8
13.10.2012 14:00 Ledoborky 1 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 0
13.10.2012 8:00 RPK Brno J 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.9.2012 20:00 Ledoborky 1 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno 0
23.9.2012 8:00 Steel TP 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 1
22.9.2012 17:00 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 9
25.3.2012 11:45 Demion 8 dráha 1. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Savona I 2
24.3.2012 16:45 Demion 4 dráha 2. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Savona I 7
24.3.2012 10:45 Savona I 5 dráha 3. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Demion 7
17.12.2011 8:00 1.CK Brno 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Trutnov 3 8
16.12.2011 18:00 Dion X 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
1.CK Brno 2
16.12.2011 10:00 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Ledoborci 2 6
9.4.2011 8:30 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 5
27.3.2011 12:45 Demion 5 dráha 4. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
26.3.2011 13:15 Savona I 5 dráha 1. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Demion 8
26.3.2011 8:15 Demion 4 dráha 3. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
30.1.2011 17:30 Aritma 4 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
30.1.2011 11:30 Demion 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 11
29.1.2011 20:30 Tee Party Z 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 7
29.1.2011 14:30 Zbraslav SK 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
29.1.2011 8:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
18.12.2010 20:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
1.CK Brno - východ 5
18.12.2010 16:00 1.CK Brno - východ 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 7
17.12.2010 18:00 Ledoborci 3 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
1.CK Brno - východ 8
17.12.2010 8:00 1.CK Brno - východ 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
CC Letící kameny 10
28.11.2010 17:30 RPK Brno J 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 9
28.11.2010 11:30 RPK Brno 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 6
27.11.2010 17:30 Aritma 4 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 6
27.11.2010 11:30 Aritma 5 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 4
17.10.2010 14:30 Demion 2 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 8
17.10.2010 8:30 Demion 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 9
16.10.2010 17:30 Demion 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 9
16.10.2010 11:30 Demion 16 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 1
11.4.2010 8:00 Ledoborky 2 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 9
10.4.2010 17:00 Zbraslav Z 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 6
28.3.2010 12:30 Savona I 7 dráha 2. MČR 2010 - seniorky :finále
Demion 9
27.3.2010 18:00 Aritma 4 7 dráha 1. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Demion 8
27.3.2010 8:00 Savona I 11 dráha 4. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Demion 0
7.3.2010 17:00 Dion DJ 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 6
7.3.2010 11:00 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
RPK Brno 0
9.1.2010 17:00 Zbraslav TP 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 5
22.11.2009 17:00 Aritma 4 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 9
22.11.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 5
21.11.2009 17:00 Demion 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav Z 7
21.11.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Dion DJ 7
1.11.2009 14:00 RPK Brno 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 10
1.11.2009 8:00 Demion 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav TP 6
12.9.2009 11:00 Demion 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 8
23.5.2009 17:00 Demion 1 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 9.-12.
Dion RM 10
23.5.2009 12:00 Demion 1 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Aritma 1 8
23.5.2009 10:00 Demion 3 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Letící kameny 12
5.4.2009 8:00 Demion 10 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 3
4.4.2009 14:00 Zbraslav Z 7 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Demion 9
8.3.2009 14:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
7.3.2009 20:00 Demion 10 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 2
7.3.2009 11:00 Trutnov 2 10 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Demion 6
22.2.2009 11:00 Demion 6 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 4
21.2.2009 17:00 Demion 2 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 5
21.2.2009 8:00 Aritma 4 9 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
6.12.2008 14:00 Trutnov 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina A
Kolibris 2 4
6.12.2008 10:00 Kolibris 2 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina A
Savona 4 9
5.12.2008 16:00 Ledoborci 3 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina A
Kolibris 2 6
5.12.2008 12:00 Kolibris 2 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina A
Zbraslav M 8
23.11.2008 17:00 Demion 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 8
23.11.2008 8:00 Demion 14 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 9
22.11.2008 14:00 RPK Brno 7 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Demion 5
28.9.2008 14:00 Demion 14 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 2
27.9.2008 20:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Demion 8
27.9.2008 11:00 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
25.5.2008 13:00 Letící kameny 11 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Demion 2
25.5.2008 8:00 Demion 9 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Zbraslav R 0
24.5.2008 14:00 Dion RM 13 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina B
Demion 1
24.5.2008 9:00 Aritma 2 17 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Demion 0
5.4.2008 18:15 Aritma 4 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Demion 9
5.4.2008 13:15 Zbraslav Z 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Demion 5
16.3.2008 20:45 Demion 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
CC Kladno Ž 6
16.3.2008 10:45 Toxic RKC 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Demion 5
15.3.2008 18:15 1.CC Bratislava 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Demion 4
15.3.2008 10:45 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 5
27.1.2008 20:45 Demion 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
RPK Brno 5
27.1.2008 10:45 Demion 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
CC Dion TP 4
26.1.2008 13:15 Ledoborky 1 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Demion 1
25.11.2007 18:15 CC Kladno Ž 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
Demion 4
25.11.2007 10:45 Zbraslav Z 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
Demion 10
24.11.2007 20:45 Demion 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 11
24.11.2007 13:15 Demion 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
RPK Brno 7
30.9.2007 10:45 Demion 8 dráha 4. 2.liga - ženy :1.turnaj
Toxic RKC 4
29.9.2007 18:15 Demion 11 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 4 5
29.9.2007 8:15 RPK Brno 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Demion 11
28.9.2007 15:45 Ledoborky 1 9 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Demion 0
8.4.2007 14:55 Demion 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 5
8.4.2007 8:55 Ledo TP 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 9
7.4.2007 11:55 Aritma 5 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 9
18.3.2007 8:55 Demion 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 15
17.3.2007 11:55 Kolibris 3Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 3
4.2.2007 8:55 Demion 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 4 5
3.2.2007 8:55 Ledoborky 1 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 12
16.12.2006 14:55 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 2
26.11.2006 14:55 Aritma 4 10 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Demion 3
26.11.2006 8:55 RPK Brno 0 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Demion 7
25.11.2006 14:55 Demion 5 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 11
8.10.2006 14:55 Smazat 12 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Demion 1
7.10.2006 17:55 Demion 12 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 2
7.10.2006 8:55 Demion 2 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledoborky 1 9
9.4.2006 13:30 Kolibris (K.Hradec) 19 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
CK Demion (L.Hajtl) 0
8.4.2006 12:45 CC Poprad (Pitoňák) 5 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
CK Demion (L.Hajtl) 8
7.4.2006 20:00 Savona (Vojtuš) 14 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
CK Demion (L.Hajtl) 3
7.4.2006 13:00 Valící se šutráky 10 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
CK Demion (L.Hajtl) 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo