horni

Málek Pavel (CENTRUM TŘEŠŇOVKA)

datum čas zápas dráha soutěž
4.5.2019 19:45 Kolibris 6 dráha 3. MČR 2019 – senioři :Čtvrtfinále
Zbraslav R 5
4.5.2019 14:45 Zbraslav R 4 dráha 2. MČR 2019 – senioři :Skupina C
Dion VIP 9
4.5.2019 11:15 Demion 4 dráha 3. MČR 2019 – senioři :Skupina C
Zbraslav R 7
9.3.2019 15:30 Klub z Viktorky 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 11
9.3.2019 8:30 Cherry Stones 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
24.2.2019 15:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
24.2.2019 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 5
23.2.2019 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 1
23.2.2019 8:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 2
11.11.2018 15:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 5
11.11.2018 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 4
10.11.2018 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
10.11.2018 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 9
14.10.2018 18:30 Cherry Stones 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
14.10.2018 11:30 Cherry Stones 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 3
13.10.2018 18:30 Kolibris 5 8 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
13.10.2018 11:30 Cherry Stones 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 7
13.5.2018 17:15 CC Ledoborci 3 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Finále
Zbraslav S 4
13.5.2018 13:15 CC RIPER 2 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Semifinále
Zbraslav S 10
12.5.2018 14:15 Zbraslav S 8 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Skupina D
Dion VIP 3
12.5.2018 8:45 CC RIPER 4 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Skupina D
Zbraslav S 10
14.4.2018 15:30 Cherry Stones 0 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Zbraslav OH 1
14.4.2018 10:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Letící kameny 2
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 5
21.1.2018 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 3
21.1.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 2
20.1.2018 15:30 Kolibris 5 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
4.11.2017 18:30 PLC GUERERA 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
1.10.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 8:30 Cherry Stones 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 2
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.9.2017 10:15 Cherry Stones 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 5
15.9.2017 14:45 PLC LEDO 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 3
28.5.2017 14:00 1.CK Brno 4 dráha 2. MČR 2017 – senioři :Finále
Trutnov 8
28.5.2017 10:00 1.CK Brno 9 dráha 4. MČR 2017 – senioři :Semifinále
Demion 6
27.5.2017 21:00 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR 2017 – senioři :1/4 finále
CC Ledoborci 3
27.5.2017 14:30 1.CK Brno 3 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Senioři C
Demion 5
27.5.2017 8:30 Trutnov 8 dráha 3. MČR 2017 – senioři :Senioři C
1.CK Brno 6
2.4.2017 11:30 Dion YB 8 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 1
1.4.2017 18:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 7
1.4.2017 11:30 Dion CÉLINE 12 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 7
22.1.2017 15:30 Cherry Stones 4 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 2
22.1.2017 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
21.1.2017 15:30 Cherry Stones 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 3
21.1.2017 8:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
20.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 6
19.11.2016 18:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Brno - Západ 4
19.11.2016 11:30 PLC GUERERA 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
25.9.2016 15:30 Cherry Stones 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 4
25.9.2016 8:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 4
24.9.2016 15:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
24.9.2016 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
10.9.2016 17:45 Savona 6 3 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 7
10.9.2016 10:15 Cherry Stones 7 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 2
9.9.2016 15:30 Kolibris 1 11 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 5
9.9.2016 10:15 Cherry Stones 4 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 6
8.5.2016 14:00 LEDO LIBOC 8 dráha 1. MČR 2016 – senioři :Finále
1.CK Brno 7
8.5.2016 10:00 Demion 3 dráha 3. MČR 2016 – senioři :Semifinále
1.CK Brno 8
7.5.2016 21:00 Demion 7 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 6
7.5.2016 14:00 Dion VIP 7 dráha 1. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 9
7.5.2016 8:30 1.CK Brno 2 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
LEDO LIBOC 9
6.5.2016 20:00 1.CK Brno 9 dráha 2. MČR 2016 – senioři :
Kolibris 5 4
12.3.2016 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 2
12.3.2016 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
31.1.2016 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 7
31.1.2016 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
30.1.2016 19:00 Zlatá Praha 1 0 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
30.1.2016 12:00 Savona 6 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
5.12.2015 8:00 CK Zlatá Praha 2 13 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Dion 1 5
4.12.2015 17:00 CK Zlatá Praha 2 1 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Savona 2 9
4.12.2015 8:00 Zbraslav R 7 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
CK Zlatá Praha 2 6
1.11.2015 15:30 Zlatá Praha 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 11
1.11.2015 8:30 Ledoborci 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 3
31.10.2015 15:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 8
31.10.2015 8:30 PLC S&K 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
11.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
11.10.2015 12:00 Zbraslav OH 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
10.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 11 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
10.10.2015 12:00 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
12.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Morning star Přírodověda 8
12.9.2015 8:45 Liboc 3 6 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 5
11.9.2015 19:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 10
11.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 8
10.5.2015 18:45 Dion VIP 6 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Finále
1.CK Brno 9
10.5.2015 10:30 Dion 1 7 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Semifinále
1.CK Brno 8
9.5.2015 13:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
8.5.2015 20:00 1.CK Brno 11 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Dion 1 4
8.5.2015 15:00 1.CK Brno 11 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Demion 7
14.3.2015 15:30 Zbraslav OH 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
14.3.2015 8:30 Ledo Dion 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
18.1.2015 19:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 6
18.1.2015 12:00 Dion X 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
17.1.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 9
17.1.2015 12:00 Ledoborci 1 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
2.11.2014 15:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
2.11.2014 8:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
1.11.2014 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
1.11.2014 8:30 Dion YB 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
12.10.2014 19:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 5
12.10.2014 12:00 Savona 4 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
11.10.2014 19:00 Zlatá Praha 1 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 3
11.10.2014 12:00 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 5
14.9.2014 9:45 Zlatá Praha 1 2 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Letící kameny 4
13.9.2014 17:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina D
Savona 4 10
13.9.2014 12:00 Ledoborci Juniors 1 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina D
Zlatá Praha 1 10
11.5.2014 19:00 1.CK Brno 4 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Finále
Ledoborci 3 7
11.5.2014 13:15 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Semifinále
Dion 1 5
10.5.2014 21:00 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Ledoborci 3 5
10.5.2014 10:30 Dion 1 2 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
2.2.2014 10:00 Ledo Dion 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
1.2.2014 16:00 Ledo Dion 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
1.2.2014 8:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 12
19.1.2014 19:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 6
19.1.2014 12:00 Zbraslav OH 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 5
18.1.2014 19:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 2
18.1.2014 12:00 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
22.12.2013 10:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Kolibris 2 6
21.12.2013 18:45 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Kolibris 3 2
21.12.2013 13:00 Savona H 9 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Zlatá Praha 1 4
21.12.2013 8:00 Kolibris 2 5 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Zlatá Praha 1 3
3.11.2013 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 2
3.11.2013 8:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 3
2.11.2013 16:00 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
2.11.2013 8:30 Ledoborci 1 8 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 3
13.10.2013 19:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 9
13.10.2013 12:00 Liboc 10 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
12.10.2013 19:30 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
12.10.2013 12:00 Zbraslav M 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 9
12.5.2013 18:00 Dion VIP 3 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Finále
1.CK Brno 6
12.5.2013 15:15 1.CK Brno 5 dráha 1. MČR 2013 – senioři :Základní část
Kolibris 5 4
12.5.2013 10:15 Demion 3 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Základní část
1.CK Brno 7
11.5.2013 20:15 1.CK Brno 8 dráha 1. MČR 2013 – senioři :Základní část
Dion VIP 7
11.5.2013 15:15 CC Ledoborci 4 dráha 4. MČR 2013 – senioři :Základní část
1.CK Brno 7
4.5.2013 13:00 Zbraslav H (R.Boháč) 8 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Zlatá Praha (P.Málek) 7
4.5.2013 8:00 Zlatá Praha (P.Málek) 5 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
3.5.2013 18:00 Zlatá Praha (P.Málek) 6 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Ledoborci 3 (M.Neznal) 7
3.5.2013 8:00 Zlatá Praha (P.Málek) 7 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 8
13.4.2013 9:00 Guerera TP 2 dráha 3. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu mužů
Zlatá Praha 1 10
24.3.2013 17:00 Ledo Dion 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 7
24.3.2013 11:00 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
RPK Brno 6
23.3.2013 17:00 Dion RM 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
23.3.2013 11:00 Zlatá Praha 3 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 6
9.12.2012 17:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
9.12.2012 11:00 Zbraslav SK 0 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 1
8.12.2012 20:00 Brno - Západ 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 7
8.12.2012 14:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 10
8.12.2012 8:00 RPK Brno 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
14.10.2012 20:00 Zlatá Praha 1 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
14.10.2012 13:00 Zlatá Praha 1 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3 5
14.10.2012 8:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Západ 4
13.10.2012 17:00 Brno - Východ 11 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 4
13.10.2012 11:00 Zbraslav SK 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 9
25.3.2012 14:15 Dion 1 5 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR senioři 2012 - Hra o bronz
Ledoborci 3 7
25.3.2012 9:15 Ledoborci 3 6 dráha 3. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 9
24.3.2012 19:15 Ledoborci 3 2 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 5
24.3.2012 13:15 Dion 1 1 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Ledoborci 3 0
24.3.2012 8:15 Ledoborci 3 4 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Demion 7
25.2.2012 16:00 Aritma 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 2
25.2.2012 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 4
5.2.2012 19:30 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 10
5.2.2012 12:00 Dion RM 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 6
4.2.2012 19:30 Ledoborci 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 3
4.2.2012 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 8
20.11.2011 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 6
20.11.2011 8:30 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 6
19.11.2011 16:00 Zlatá Praha 1 0 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 7
19.11.2011 8:30 Zbraslav OH 11 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
30.10.2011 19:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
30.10.2011 12:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 5
29.10.2011 19:30 S&K Tee Party 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
29.10.2011 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
22.5.2011 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Zlatá Praha 1 2
21.5.2011 19:50 Zlatá Praha 1 1 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 7
21.5.2011 15:30 Savona M 7 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Zlatá Praha 1 7
21.5.2011 10:10 Zlatá Praha 1 12 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 3
19.3.2011 15:30 RPK Brno 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 1 6
19.3.2011 9:00 Kolibris 3 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 1 3
13.2.2011 19:00 Dion RM 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
13.2.2011 12:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 9
12.2.2011 19:00 Zlatá Praha 1 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 2 9
12.2.2011 12:30 Savona 5 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
7.11.2010 15:30 Zlatá Praha 1 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 1 4
7.11.2010 9:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
RPK Brno 1
6.11.2010 15:30 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 3 3
6.11.2010 9:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 4
10.10.2010 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
10.10.2010 12:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 2 7
9.10.2010 19:00 Savona 5 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 1 6
9.10.2010 12:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 1 2
1.5.2010 15:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
1.CK Brno (P.Kovač) 9
1.5.2010 13:15 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3
30.4.2010 20:00 Zbraslav (L.Navrátilová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 6
30.4.2010 13:15 Savona (J.Kováč) 5 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina C
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
18.4.2010 8:30 RPK Brno 3 dráha 2. Baráž o 1. a 2. ligu - muži :baráž o 1. ligu
Zlatá Praha 1 7
17.4.2010 18:30 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. Baráž o 1. a 2. ligu - muži :baráž o 1. ligu
RPK Brno 7
17.4.2010 12:00 RPK Brno 1 dráha 3. Baráž o 1. a 2. ligu - muži :baráž o 1. ligu
Zlatá Praha 1 6
14.2.2010 10:00 Kolibris 3 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 3
13.2.2010 15:00 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 7
13.2.2010 8:30 Zlatá Praha 1 10 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 1
17.1.2010 18:30 Zlatá Praha 1 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 1 10
17.1.2010 12:00 Kolibris 3 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
16.1.2010 18:30 Letící kameny 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 3
16.1.2010 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Westbay 6
8.11.2009 15:00 Aritma 2 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
8.11.2009 8:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 11
7.11.2009 15:00 S&K Tee Party 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 12
7.11.2009 8:30 Ledoborci 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
11.10.2009 18:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 3 4
11.10.2009 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 8
10.10.2009 18:30 Westbay 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 3
10.10.2009 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 4
23.5.2009 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Finále
Aritma 1 6
23.5.2009 15:00 Dion X 2 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 1.-4.
Zlatá Praha 1 7
23.5.2009 10:00 Dion VIP 4 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Zlatá Praha 1 11
23.5.2009 8:00 Dion SJ 3 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Zlatá Praha 1 3
3.5.2009 13:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 0 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 9
2.5.2009 15:00 Trutnov (V.Zinga) 8 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
2.5.2009 10:15 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 8 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (V.Reitmajer) 4
1.5.2009 17:45 RPK Brno (L.Merta) 3 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 4
1.5.2009 8:30 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (P.Horák) 11
7.2.2009 18:30 Savona 4 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 7
7.2.2009 12:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 6
18.1.2009 15:15 Savona 5 9 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 5
18.1.2009 8:30 Zlatá Praha 1 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 8
17.1.2009 15:00 Zlatá Praha 3 0 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 8
17.1.2009 8:30 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 7
2.11.2008 18:30 Zbraslav H 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 9
2.11.2008 12:00 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 10
1.11.2008 18:30 Wallis M 9 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 4
1.11.2008 12:00 Savona 5 6 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 8
12.10.2008 15:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 5
12.10.2008 8:30 Zlatá Praha 3 9 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 3
11.10.2008 15:00 Aritma 2 9 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 3
11.10.2008 8:30 Zlatá Praha 1 11 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 3
25.5.2008 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Dion RM 5
25.5.2008 10:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Savona M 4
24.5.2008 16:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. Pohár ČSC 2008 :Skupina A
Zbraslav R 0
24.5.2008 11:30 Prague TP M 4 dráha 4. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Zlatá Praha 1 3
19.4.2008 18:55 Dion RM 3 dráha 2. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha 1 8
19.4.2008 12:25 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Dion RM 3
16.2.2008 15:25 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
KCK Piechowice 4
16.2.2008 8:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 8
13.1.2008 18:25 Prague TP M 4 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 7
13.1.2008 11:55 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 4
12.1.2008 18:25 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 10
12.1.2008 11:55 Wallis M 11 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 4
4.11.2007 15:25 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 8
4.11.2007 8:55 KCK Piechowice 8 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 7
3.11.2007 15:25 Savona 5 13 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 2
3.11.2007 8:55 Zlatá Praha 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Prague TP M 7
14.10.2007 18:25 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 8
14.10.2007 11:55 Savona 4 12 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 2
13.10.2007 18:25 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 6
13.10.2007 11:55 Zbraslav H 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 5
5.5.2007 19:00 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Zbraslav H 5
5.5.2007 15:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Citadela 4
5.5.2007 12:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Savona K 2
5.5.2007 10:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Kolibris 3 1
18.2.2007 12:25 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 4
17.2.2007 18:55 Zlatá Praha 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 1
17.2.2007 12:25 Trutnov 1 10 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 6
14.1.2007 15:25 Zbraslav H 9 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 3
14.1.2007 8:55 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Wallis M 10
13.1.2007 15:25 Dion RM 12 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 4
13.1.2007 8:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 9
5.11.2006 12:25 Dion 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Zlatá Praha 1 12
4.11.2006 18:55 Kolibris 5 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Zlatá Praha 1 7
4.11.2006 12:25 Zlatá Praha 1 12 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 6
15.10.2006 15:25 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 2 7
15.10.2006 8:55 Wallis M 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Zlatá Praha 1 10
14.10.2006 15:25 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 7
14.10.2006 8:55 Dion RM 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Zlatá Praha 1 4
9.4.2006 9:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
CC Poprad (Pitoňák) 7
8.4.2006 12:45 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
Zbraslav (L.Klímová) 8
7.4.2006 20:00 Savona (P.Šulc) 10 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 5
7.4.2006 13:00 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 6 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
RPK Brno (L.Plachý) 7
11.3.2006 20:55 Zlatá Praha 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 4 9
11.3.2006 14:55 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
Klub z Viktorky 5
11.3.2006 8:55 Zlatá Praha 1 9 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Trutnov 1 0
18.2.2006 17:55 Zlatá Praha 1 9 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Trutnov 1 0
18.2.2006 11:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 8
28.1.2006 14:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
28.1.2006 8:55 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 9
11.12.2005 20:55 Hungary 10 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
11.12.2005 14:55 Dion 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
11.12.2005 8:55 Trutnov 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
10.12.2005 17:55 Zlatá Praha 1 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 11
10.12.2005 11:55 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 6
23.4.2005 20:55 Brno - Východ 9 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
Zlatá Praha 1 0
23.4.2005 17:55 Dion 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
Zlatá Praha 1 7
23.4.2005 11:55 Zlatá Praha 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Dion RM 4
10.4.2005 16:00 Savona - VAJ 4 dráha 1. MČR mixy 2006 :Finále
Zlapra 9
10.4.2005 13:30 Zlapra 8 dráha 4. MČR mixy 2006 :4.kolo
CC KOHO 5
9.4.2005 12:45 New Castle Kings 5 dráha 1. MČR mixy 2006 :3.kolo
Zlapra 15
8.4.2005 20:00 Zlapra 4 dráha 3. MČR mixy 2006 :2.kolo
Zbraslav R 8
8.4.2005 13:00 Zlapra 6 dráha 4. MČR mixy 2006 :1.kolo
Savona - VAJ 9
12.3.2005 14:55 Zlatá Praha 1 10 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 2
12.3.2005 8:55 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Hungary 6
5.2.2005 17:55 Zlatá Praha 1 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
5.2.2005 11:55 Brno - Východ 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
23.1.2005 17:55 Zlatá Praha 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 6
23.1.2005 11:55 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 3
22.1.2005 20:55 Kolibris 5 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
22.1.2005 14:55 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
22.1.2005 8:55 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Klub z Viktorky 6
14.11.2004 17:20 Zlatá Praha 9 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 3.místo
Aritma 3 3
14.11.2004 12:40 CC Aritma 9 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 4.místo
Zlatá Praha 5
14.11.2004 8:00 Zlatá Praha 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
CC Savona L 3
13.11.2004 16:40 RSC Zbraslav 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Zlatá Praha 7
13.11.2004 8:00 Zlatá Praha 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Savona 1 5
3.10.2004 17:55 Trutnov 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
Zlatá Praha 1 4
3.10.2004 11:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
Zlatá Praha 1 3
13.3.2004 21:10 Zlatá Praha 1 10 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
Brno - Východ 2
13.3.2004 14:55 Zlatá Praha 1 8 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Klub z Viktorky 4
13.3.2004 8:55 Zlatá Praha 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 1 3
14.2.2004 17:55 Zlatá Praha 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 3 3
14.2.2004 14:55 Brno - Východ 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 5
25.1.2004 17:55 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 2
25.1.2004 11:55 Zlatá Praha 1 12 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 4
24.1.2004 20:55 Zlatá Praha 2 3 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 11
24.1.2004 14:55 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
24.1.2004 8:55 Zlatá Praha 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Klub z Viktorky 3
16.11.2003 16:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
CC Kolibris 4M 4
15.11.2003 20:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
CC Savona 3 6
15.11.2003 7:30 Dion SJ 4 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Zlatá Praha 1 13
9.2.2003 11:00 CC Savona 3 8 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 6
9.2.2003 8:15 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 8
2.2.2003 21:30 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 1 9
2.2.2003 18:45 CC Aritma 7 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 1 3
2.2.2003 13:35 RSC Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 1 9
17.11.2002 16:10 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Kolibris 4M 12
17.11.2002 11:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 2 7
17.11.2002 8:15 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 12
3.11.2002 21:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 2 10
3.11.2002 18:45 Zlatá Praha 1 2 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 9
3.11.2002 13:35 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Kolibris 4M 8
6.10.2002 16:10 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Kolibris 1 14
6.10.2002 11:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
RSC Zbraslav 9
6.10.2002 8:15 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Aritma 7
29.9.2002 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion 1 7
29.9.2002 15:20 Zlatá Praha 1 11 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Granite Brains Kladno 2
29.9.2002 9:50 Letící kameny 6 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 1 4
9.2.2002 13:20 Zlatá Praha 1 14 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 0
19.1.2002 15:40 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :4.hrací den
Trutnov 1 8
19.1.2002 11:00 Zlatá Praha 1 13 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
Dion 1 6
19.1.2002 8:15 Zlatá Praha 1 14 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
CC Dion TR 2
17.11.2001 18:00 Zlatá Praha 1 18 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 5 0
17.11.2001 13:20 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
Klub z Viktorky 2
3.11.2001 11:00 Zlatá Praha 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Kolibris 3 6
3.11.2001 8:15 Zlatá Praha 1 9 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 3 0
6.10.2001 20:45 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Východ 3
6.10.2001 14:15 Zlatá Praha 1 9 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Dion RM 5
11.2.2001 11:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Savona 2 9
11.2.2001 8:15 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 5
21.1.2001 20:45 CC Aritma 9 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 1 9
21.1.2001 18:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 7
21.1.2001 13:20 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 7
19.11.2000 15:40 Zlatá Praha 1 8 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 2 8
19.11.2000 11:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 1 2
19.11.2000 8:15 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 9
5.11.2000 20:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 9
5.11.2000 18:00 Kolibris 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 1 4
5.11.2000 13:20 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 1 4
8.10.2000 15:40 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 1 8
8.10.2000 11:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 10
8.10.2000 8:15 CC Aritma 15 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 1 1
20.2.2000 15:40 Letící kameny 12 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 5
20.2.2000 11:00 Zlatá Praha 1 18 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Savona 2 6
20.2.2000 8:15 Zlatá Praha 1 0 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Savona 2 9
6.2.2000 15:40 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 4
6.2.2000 11:00 Kolibris 1 10 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 1 5
6.2.2000 8:15 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Kolibris 2 7
23.1.2000 20:45 CC Aritma 6 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 1 7
23.1.2000 18:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 6
23.1.2000 13:20 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 1 3
16.1.2000 15:15 Zlatá Praha 1 12 dráha 2. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Kolibris 2 5
16.1.2000 10:35 Zlatá Praha 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Zlatá Praha 2 6
7.11.1999 15:40 Zlatá Praha 1 11 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Savona 3 4
7.11.1999 11:00 CC Aritma 10 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 1 3
7.11.1999 8:15 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 1 6
28.3.1999 15:00 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 2
28.3.1999 12:00 Kolibris 1 2 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 8
28.3.1999 9:00 CC Aritma 6 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 5
27.3.1999 17:55 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 7
27.3.1999 13:05 Kolibris 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 12
27.3.1999 8:15 CC Aritma 9 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 7
6.3.1999 18:00 TJ Junior 15 dráha 2. 2.liga - muži :Dohrávka
QPC 4
14.2.1999 11:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
CC Aritma 6
14.2.1999 8:15 Kolibris 1 8 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 1 4
13.2.1999 13:20 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Dohrávka
Zlatá Praha 2 6
24.1.1999 20:45 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :4.kolo
Kolibris 2 6
24.1.1999 18:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Letící kameny 6
23.1.1999 13:20 TJ Junior 7 dráha 3. 2.liga - muži :4.kolo
CC Kolibris 4M 7
23.1.1999 11:00 Kolibris 3 8 dráha 1. 2.liga - muži :4.kolo
TJ Junior 5
8.11.1998 15:40 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 3 0
8.11.1998 11:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 5
8.11.1998 8:15 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
CC Aritma 7
7.11.1998 15:40 TJ Junior 4 dráha 3. 2.liga - muži :3.kolo
1.CK Brno M 13
7.11.1998 11:00 CC Savona 3 12 dráha 1. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 1
25.10.1998 20:45 Zlatá Praha 2 9 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 4
25.10.1998 18:00 Zlatá Praha 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 2 6
25.10.1998 13:20 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Kolibris 2 6
24.10.1998 18:00 CC Dion M 5 dráha 4. 2.liga - muži :2.kolo
TJ Junior 8
4.10.1998 11:00 Kolibris 1 11 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 1 4
4.10.1998 8:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Letící kameny 8
3.10.1998 15:40 CK Montáž 13 dráha 4. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 0
3.10.1998 11:00 TJ Junior 13 dráha 2. 2.liga - muži :1.kolo
Klub z Viktorky 2
3.10.1998 8:15 Savona 1 8 dráha 1. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 2
29.3.1998 17:55 Kolibris 1 11 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 2
29.3.1998 13:05 Zlatá Praha 1 9 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 7
29.3.1998 8:15 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 2 9
28.3.1998 17:55 Kolibris 1 13 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 4
28.3.1998 13:05 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 4
28.3.1998 8:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 2 6
8.3.1998 15:45 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávky
Kolibris 2 4
8.3.1998 10:50 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Dohrávky
Zlatá Praha 3 6
8.3.1998 10:50 TJ Junior 0 dráha 4. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
Kolibris 3 9
8.3.1998 8:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :Dohrávky
Savona 2 9
8.2.1998 16:05 Kolibris 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 1 11
8.2.1998 13:20 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
Savona 1 8
7.2.1998 13:20 TJ Junior 5 dráha 4. 2.liga - muži A + B :5.kolo
CK Montáž 7
7.2.1998 8:15 TJ Junior 2 dráha 4. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
TJ Junior 2 10
24.1.1998 20:00 CK Montáž Ž 2 dráha 2. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Zlatá Praha 1 8
24.1.1998 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
CC Aritma 10
24.1.1998 14:00 Zlatá Praha 1 20 dráha 2. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 3Ž 0
24.1.1998 10:00 Zlatá Praha 1 13 dráha 3. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
1.CK Brno M 3
18.1.1998 15:40 Zlatá Praha 1 16 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 3 1
18.1.1998 11:00 Zlatá Praha 1 9 dráha 2. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 2 4
18.1.1998 8:15 Zlatá Praha 1 10 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
CC Aritma 3
2.11.1997 20:45 Zlatá Praha 1 10 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 4
2.11.1997 18:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
Kolibris 2 10
2.11.1997 13:20 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 1 7
1.11.1997 20:45 TJ Junior 11 dráha 4. 2.liga - muži A + B :3.kolo
CC Kolibris 4M 3
1.11.1997 18:00 TJ Junior 7 dráha 1. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Savona 5 8
19.10.1997 15:40 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
CC Aritma 6
19.10.1997 11:00 Zlatá Praha 1 19 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 1 3
19.10.1997 8:15 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 2 8
18.10.1997 15:40 TJ Junior 11 dráha 3. 2.liga - muži A + B :2.kolo
Savona 4 9
18.10.1997 11:00 Letící kameny 16 dráha 4. 2.liga - muži A + B :2.kolo
TJ Junior 1
27.9.1997 18:00 TJ Junior 8 dráha 3. 2.liga - muži A + B :1.kolo
1.CK Brno M 5
27.9.1997 13:20 CC Savona 3 8 dráha 2. 2.liga - muži A + B :1.kolo
TJ Junior 9
30.3.1997 13:05 Kolibris 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 6
30.3.1997 8:15 BCC R 9 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 2
29.3.1997 17:55 Zlatá Praha 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 4
29.3.1997 13:05 Kolibris 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 7
29.3.1997 8:15 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 9
1.3.1997 19:55 TJ Junior 2 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
Savona 1 12
1.3.1997 15:15 1.CK Brno M 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 7
1.3.1997 10:35 Savona 2 5 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávka
Zlatá Praha 1 10
9.2.1997 18:00 Savona 2 8 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 1 8
9.2.1997 13:20 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
Kolibris 1 6
8.2.1997 11:00 TJ Junior 5 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
Kolibris 2 5
8.2.1997 8:15 TJ Junior 3 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
Zlatá Praha 10
25.1.1997 15:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 2. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Aritma 1 6
25.1.1997 11:30 Zlatá Praha 1 3 dráha A Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
1.CK Brno M 5
25.1.1997 8:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 3. Pohár ČSC 1996 :Pohár ČSC
Kolibris 3 6
12.1.1997 18:00 TJ Junior 9 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 2 10
12.1.1997 13:20 CC Savona 3 9 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 2
11.1.1997 15:40 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :4.kolo
BCC R 4
11.1.1997 11:00 Zlatá Praha 1 10 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 2 6
11.1.1997 8:15 Zlatá Praha 1 11 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Savona 2 5
15.12.1996 20:45 Zlatá Praha 1 5 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
CC Aritma 8
15.12.1996 18:00 BCC R 7 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 1 5
15.12.1996 13:20 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 2 10
14.12.1996 15:40 1.CK Brno M 9 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2
14.12.1996 11:00 TJ Junior 6 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
CK Montáž 14
14.12.1996 8:15 Savona 1 11 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 7
3.11.1996 20:45 TJ Junior 4 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
Zlatá Praha 19
3.11.1996 18:00 TJ Junior 4 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
BCC Z 11
3.11.1996 13:20 CC Savona 3 11 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 1
2.11.1996 15:40 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Kolibris 1 9
2.11.1996 11:00 BCC R 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 9
2.11.1996 8:15 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 2 10
13.10.1996 20:45 Zlatá Praha 1 11 dráha 4. 1.liga - muži :1.kolo
Kolibris 1 7
13.10.1996 18:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
CC Aritma 11
12.10.1996 11:00 TJ Junior 0 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :1.kolo
Kolibris 3 9
31.3.1996 17:55 BCC D 2 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
CK Kolín 9
31.3.1996 13:05 CK Kolín 7 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 7
31.3.1996 8:15 CK Kolín 4 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
BCC R 15
30.3.1996 17:55 BCC D 7 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
CK Kolín 8
30.3.1996 13:05 CK Kolín 4 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
CC Aritma 9
30.3.1996 8:15 CK Kolín 4 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
BCC R 9
2.3.1996 13:20 CK Kolín 14 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávka
Savona 2 3
2.3.1996 8:15 BCC D 8 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávka
CK Kolín 6
11.2.1996 16:15 BCC D 6 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
CK Kolín 4
11.2.1996 11:10 CK Kolín 12 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
Savona 1 2
11.2.1996 8:15 BCC R 16 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
CK Kolín 4
27.1.1996 20:45 BCC D 7 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CK Kolín 6
27.1.1996 18:55 CK Kolín 1 dráha A Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
Savona 2 9
27.1.1996 15:10 CK Kolín 4 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
TJ Junior 2 3
27.1.1996 11:30 CK Kolín 11 dráha 2. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CC TJ Junior Praha Ž 1
27.1.1996 9:45 CK Kolín 7 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC K 3
13.1.1996 16:15 CK Kolín 10 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
CC Aritma 3
13.1.1996 13:35 CK Kolín 8 dráha 2. 1.liga - muži :4.kolo
Savona 1 5
13.1.1996 11:10 CK Kolín 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
Savona 2 4
3.12.1995 16:15 CC Aritma 5 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
CK Kolín 8
3.12.1995 11:10 CK Kolín 12 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 3
11.11.1995 16:15 BCC R 6 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
CK Kolín 6
11.11.1995 11:10 CK Kolín 14 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 1 1
11.11.1995 8:15 CK Kolín 8 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
CC Aritma 3
15.10.1995 16:15 BCC R 7 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
CK Kolín 7
15.10.1995 11:10 BCC D 8 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
CK Kolín 1
23.4.1995 13:45 M Citadela 2 5 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
M Montáž 1 6
22.4.1995 17:45 M Montáž 1 5 dráha 4. MČR mixy 1995 :Mixy
Savona 1 12
22.4.1995 11:45 M Montáž 1 4 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
Aritma 1 8
11.2.1995 16:00 Savona 1 2 dráha 2. 2.liga - muži :5.hrací den
CK Kolín 2 11
11.2.1995 8:00 BCC J 6 dráha 1. 2.liga - muži :5.hrací den
CK Kolín 2 4
15.1.1995 13:30 TJ Junior 11 dráha 1. 2.liga - muži :4.kolo
CK Kolín 2 3
15.1.1995 8:00 Zlatá Praha 0 dráha 1. 2.liga - muži :4.kolo
CK Kolín 2 9
23.10.1994 18:00 CK Kolín 2 7 dráha 2. 2.liga - muži :2.kolo
TJ Junior 2 8
23.10.1994 13:00 CK Kolín 2 8 dráha 3. 2.liga - muži :2.kolo
BCC J 6
23.10.1994 10:30 Zlatá Praha 12 dráha 1. 2.liga - muži :2.kolo
CK Kolín 2 6
24.9.1994 20:20 TJ Junior 5 dráha 1. 2.liga - muži :1.kolo
CK Kolín 2 8
24.9.1994 18:00 CK Kolín 2 7 dráha 2. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 2 5
24.9.1994 13:30 Savona 1 6 dráha 1. 2.liga - muži :1.kolo
CK Kolín 2 10
26.3.1994 12:30 Savona 2 6 dráha 1. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Armabeton 5
26.3.1994 8:00 Armabeton 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Savona 2 9
12.3.1994 14:30 CK Kolín 9 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávka
Armabeton 6
12.3.1994 11:00 CC Aritma 3 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávka
Armabeton 14
26.2.1994 16:15 CK Kolín 9 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
Armabeton 0
26.2.1994 11:00 BCC R 9 dráha A 1.liga - muži :5.kolo
Armabeton 0
26.2.1994 8:00 Armabeton 0 dráha A 1.liga - muži :5.kolo
CC Citadela 9
12.2.1994 16:45 CC Aritma 8 dráha A 1.liga - muži :4.kolo
Armabeton 8
12.2.1994 11:00 Armabeton 8 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
Zlatá Praha 5
12.2.1994 8:00 BCC R 14 dráha A 1.liga - muži :4.kolo
Armabeton 1
15.1.1994 16:15 CK Kolín 11 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Armabeton 4
15.1.1994 11:00 CC Aritma 5 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Armabeton 6
15.1.1994 8:00 Armabeton 5 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
CC Citadela 9
18.12.1993 16:15 Armabeton 5 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 8
18.12.1993 11:00 Armabeton 3 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
CC Citadela 16
18.12.1993 8:00 BCC R 6 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Armabeton 7
21.11.1993 15:00 M BCC 2 8 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 7
21.11.1993 12:45 M Zlatá Praha 1 3 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 5
21.11.1993 8:00 M Citadela 1 5 dráha 3. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 4
20.11.1993 17:30 M ÚDDM 1 7 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 9
20.11.1993 12:45 M Montáž 9 dráha 1. MČR mixy 1993 :Mixy
Savona 1 5
16.10.1993 8:00 Armabeton 7 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
Zlatá Praha 6
26.10.1991 16:00 Armabeton 3 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
Petřiny 8
26.10.1991 12:00 Armabeton 4 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Zbraslav 8
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo