datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
9.1.2021 |
18:30 |
Zbraslav L
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
PLC
|
9.1.2021 |
12:00 |
PLC
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Kolibris 3
|
6.12.2020 |
15:30 |
PLC
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
1.PSKN Praha
|
5.12.2020 |
18:30 |
Loupežníci Jičín
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
PLC
|
5.12.2020 |
9:00 |
PLC
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
Dion VIP
|
1.11.2020 |
18:30 |
CC RIPER
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
PLC
|
1.11.2020 |
12:00 |
Troublemakers
|
dráha A |
Muži divize B :Základní část |
PLC
|
31.10.2020 |
15:30 |
Ledoborci 2
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
PLC
|
31.10.2020 |
9:00 |
PLC
|
dráha B |
Muži divize B :Základní část |
Zbraslav M
|
13.2.2010 |
15:00 |
Ledoborci 1
0
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
S&K Tee Party
0
|
13.2.2010 |
8:30 |
Zlatá Praha 1
10
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
S&K Tee Party
1
|
17.1.2010 |
18:30 |
S&K Tee Party
10
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Kolibris 3
2
|
17.1.2010 |
12:00 |
S&K Tee Party
1
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Letící kameny
11
|
16.1.2010 |
18:30 |
Westbay
7
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
S&K Tee Party
5
|
16.1.2010 |
12:00 |
S&K Tee Party
1
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 2
8
|
8.11.2009 |
15:00 |
Savona 5
8
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
S&K Tee Party
4
|
8.11.2009 |
8:30 |
S&K Tee Party
8
|
dráha 3. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Ledoborci 1
5
|
7.11.2009 |
15:00 |
S&K Tee Party
5
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zlatá Praha 1
12
|
7.11.2009 |
8:30 |
Kolibris 3
5
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
S&K Tee Party
4
|
11.10.2009 |
18:30 |
Letící kameny
7
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
S&K Tee Party
3
|
11.10.2009 |
12:00 |
S&K Tee Party
2
|
dráha 2. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Westbay
8
|
10.10.2009 |
18:30 |
Aritma 2
4
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
S&K Tee Party
3
|
10.10.2009 |
12:00 |
S&K Tee Party
4
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část) |
Savona 5
10
|
23.4.2005 |
17:55 |
Dion RM
9
|
dráha 1. |
1.liga - muži :PKT "B" |
Savona 1
1
|
23.4.2005 |
11:55 |
Dion 1
8
|
dráha 4. |
1.liga - muži :PKT "B" |
Savona 1
5
|
20.3.2005 |
20:55 |
Savona 1
10
|
dráha 2. |
2.liga - muži :DKT "A" |
1.KCK Trutnov 96
2
|
20.3.2005 |
14:55 |
KCK Piechowice
7
|
dráha 2. |
2.liga - muži :DKT "A" |
Savona 1
10
|
20.3.2005 |
8:55 |
Savona 1
8
|
dráha 4. |
2.liga - muži :DKT "A" |
Kladno The Bush
3
|
20.2.2005 |
14:55 |
Hungary
11
|
dráha 2. |
2.liga - muži :PTK "B" Tie Break o 1.místo |
Savona 1
2
|
13.2.2005 |
8:55 |
Savona 1
9
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část sk.B |
Sušice
0
|
12.2.2005 |
20:55 |
Savona 4
6
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část sk.B |
Savona 1
7
|
12.2.2005 |
11:55 |
El Greco
3
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část sk.B |
Savona 1
9
|
30.1.2005 |
17:55 |
Savona 1
6
|
dráha 4. |
2.liga - muži :Základní část sk.B |
KCK Piechowice
7
|
30.1.2005 |
11:55 |
Zlatá Praha 3
4
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část sk.B |
Savona 1
14
|
29.1.2005 |
17:55 |
Savona 1
9
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část sk.B |
Hungary
5
|
14.11.2004 |
15:10 |
Kolibris 2
6
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo |
Savona 1
4
|
14.11.2004 |
10:30 |
CC Savona 3
11
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo |
Savona 1
3
|
13.11.2004 |
14:30 |
Dion 1
2
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina A |
Savona 1
7
|
13.11.2004 |
8:00 |
Zlatá Praha
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina A |
Savona 1
5
|
2.10.2004 |
20:55 |
Dion RM
0
|
dráha 1. |
1.liga - muži :PKT "B" |
Savona 1
9
|
2.10.2004 |
17:55 |
Savona 1
1
|
dráha 2. |
1.liga - muži :PKT "B" |
CC Kolibris 6
5
|
2.10.2004 |
11:55 |
Dion 1
0
|
dráha 3. |
1.liga - muži :PKT "B" |
Savona 1
8
|
13.3.2004 |
14:55 |
Dion 1
7
|
dráha 4. |
1.liga - muži :PKT "A" |
Savona 1
2
|
13.3.2004 |
8:55 |
Zlatá Praha 1
8
|
dráha 1. |
1.liga - muži :PKT "A" |
Savona 1
3
|
7.3.2004 |
8:55 |
Savona 1
9
|
dráha 3. |
2.liga - muži :Základní část |
CC Dion TR
0
|
29.2.2004 |
20:55 |
Brno - Západ
0
|
dráha 4. |
2.liga - muži :Základní část |
Savona 1
9
|
29.2.2004 |
14:55 |
Kladno Nephr.
2
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část |
Savona 1
6
|
29.2.2004 |
8:55 |
CC Kolibris 6
2
|
dráha 2. |
2.liga - muži :Základní část |
Savona 1
8
|
28.2.2004 |
17:55 |
Savona 1
9
|
dráha 2. |
2.liga - muži :Základní část |
Kladno The Bush
2
|
28.2.2004 |
8:55 |
Savona 1
4
|
dráha 4. |
2.liga - muži :Základní část |
Kolibris 5
6
|
1.2.2004 |
17:55 |
Savona 1
14
|
dráha 2. |
2.liga - muži :Základní část |
KCK Piechowice
2
|
1.2.2004 |
14:55 |
1.CC Bratislava
9
|
dráha 4. |
2.liga - muži :Základní část |
Savona 1
10
|
1.2.2004 |
8:55 |
Savona 1
6
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část |
El Greco
5
|
31.1.2004 |
20:55 |
Savona 4
10
|
dráha 3. |
2.liga - muži :Základní část |
Savona 1
1
|
31.1.2004 |
11:55 |
Savona 1
11
|
dráha 1. |
2.liga - muži :Základní část |
Sušice
4
|
16.2.2003 |
16:20 |
Savona 1
7
|
dráha 3. |
2.liga - muži :5.hrací den |
Sušice
4
|
16.2.2003 |
13:35 |
Granite Brains Kladno
8
|
dráha 4. |
2.liga - muži :5.hrací den |
Savona 1
7
|
26.1.2003 |
14:45 |
CC Dion TR
0
|
dráha 4. |
2.liga - muži :4.hrací den |
Savona 1
9
|
26.1.2003 |
11:00 |
Savona 1
5
|
dráha 1. |
2.liga - muži :4.hrací den |
Zlatá Praha 2
8
|
26.1.2003 |
8:15 |
Kladno The Bush
5
|
dráha 4. |
2.liga - muži :4.hrací den |
Savona 1
16
|
11.1.2003 |
16:28 |
Savona 1
4
|
dráha 1. |
2.liga - muži :3.hrací den |
CC Kolibris 6
8
|
11.1.2003 |
11:00 |
Savona 1
7
|
dráha 2. |
2.liga - muži :3.hrací den |
Kolibris 5
8
|
11.1.2003 |
8:25 |
Sušice
4
|
dráha 3. |
2.liga - muži :3.hrací den |
Savona 1
17
|
10.11.2002 |
14:45 |
Granite Brains Kladno
5
|
dráha 3. |
2.liga - muži :2.hrací den |
Savona 1
8
|
10.11.2002 |
11:00 |
Savona 1
7
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2.hrací den |
Kolibris 5
4
|
10.11.2002 |
8:15 |
Savona 1
8
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2.hrací den |
CC Kolibris 6
3
|
27.10.2002 |
21:30 |
Kladno The Bush
2
|
dráha 2. |
2.liga - muži :1.hrací den |
Savona 1
16
|
27.10.2002 |
18:45 |
CC Dion TR
6
|
dráha 4. |
2.liga - muži :1.hrací den |
Savona 1
6
|
27.10.2002 |
13:35 |
Zlatá Praha 2
10
|
dráha 1. |
2.liga - muži :1.hrací den |
Savona 1
6
|
10.2.2001 |
8:15 |
Kolibris 3
7
|
dráha 1. |
1.liga - muži :5.hrací den |
Savona 4
7
|
20.1.2001 |
18:00 |
1.CK Brno M
12
|
dráha 1. |
1.liga - muži :4.hrací den |
Savona 4
6
|
18.11.2000 |
15:40 |
Klub z Viktorky
2
|
dráha 2. |
1.liga - muži :3.hrací den |
Savona 4
15
|
18.11.2000 |
11:00 |
Letící kameny
0
|
dráha 3. |
1.liga - muži :3.hrací den |
Savona 4
9
|
4.11.2000 |
20:45 |
Savona 4
3
|
dráha 3. |
1.liga - muži :2.hrací den |
CC Kolibris 4M
10
|
4.11.2000 |
18:00 |
Dion 1
13
|
dráha 2. |
1.liga - muži :2.hrací den |
Savona 4
3
|
4.11.2000 |
13:20 |
Zlatá Praha
2
|
dráha 4. |
1.liga - muži :2.hrací den |
Savona 4
8
|
7.10.2000 |
15:40 |
Trutnov 1
2
|
dráha 1. |
1.liga - muži :1.hrací den |
Savona 4
11
|
7.10.2000 |
11:00 |
Dion RM
11
|
dráha 4. |
1.liga - muži :1.hrací den |
Savona 4
6
|
6.3.1999 |
18:00 |
TJ Junior
15
|
dráha 2. |
2.liga - muži :Dohrávka |
QPC
4
|
23.1.1999 |
13:20 |
TJ Junior
7
|
dráha 3. |
2.liga - muži :4.kolo |
CC Kolibris 4M
7
|
23.1.1999 |
11:00 |
Kolibris 3
8
|
dráha 1. |
2.liga - muži :4.kolo |
TJ Junior
5
|
7.11.1998 |
15:40 |
TJ Junior
4
|
dráha 3. |
2.liga - muži :3.kolo |
1.CK Brno M
13
|
7.11.1998 |
11:00 |
CC Savona 3
12
|
dráha 1. |
2.liga - muži :3.kolo |
TJ Junior
1
|
24.10.1998 |
18:00 |
CC Dion M
5
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2.kolo |
TJ Junior
8
|
3.10.1998 |
15:40 |
CK Montáž
13
|
dráha 4. |
2.liga - muži :1.kolo |
TJ Junior
0
|
3.10.1998 |
11:00 |
TJ Junior
13
|
dráha 2. |
2.liga - muži :1.kolo |
Klub z Viktorky
2
|
3.10.1998 |
8:15 |
Savona 1
8
|
dráha 1. |
2.liga - muži :1.kolo |
TJ Junior
2
|
8.3.1998 |
20:40 |
TJ Junior 2
8
|
dráha 3. |
2.liga - muži A + B :Dohrávky |
Savona 5
6
|
8.3.1998 |
10:50 |
CC Kolibris 4M
8
|
dráha 1. |
2.liga - muži A + B :Dohrávky |
TJ Junior 2
5
|
7.2.1998 |
18:00 |
TJ Junior 2
9
|
dráha 3. |
2.liga - muži A + B :5.kolo |
1.CK Brno M
6
|
7.2.1998 |
13:20 |
CC Savona 3
4
|
dráha 1. |
2.liga - muži A + B :5.kolo |
TJ Junior 2
12
|
7.2.1998 |
8:15 |
TJ Junior
2
|
dráha 4. |
2.liga - muži A + B :Dohrávky |
TJ Junior 2
10
|
1.11.1997 |
20:45 |
TJ Junior 2
7
|
dráha 1. |
2.liga - muži A + B :3.kolo |
Kolibris 3
9
|
1.11.1997 |
13:20 |
TJ Junior 2
2
|
dráha 2. |
2.liga - muži A + B :3.kolo |
Letící kameny
13
|
18.10.1997 |
15:40 |
TJ Junior 2
9
|
dráha 1. |
2.liga - muži A + B :2.kolo |
Kolibris 5
0
|
18.10.1997 |
8:15 |
TJ Junior 2
6
|
dráha 4. |
2.liga - muži A + B :2.kolo |
Savona 4
9
|
27.9.1997 |
20:45 |
TJ Junior 2
0
|
dráha 2. |
2.liga - muži A + B :1.kolo |
CK Montáž
9
|
1.3.1997 |
19:55 |
1.CK Brno M
10
|
dráha 3. |
2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka |
TJ Junior 2
4
|
8.2.1997 |
13:20 |
TJ Junior 2
9
|
dráha 2. |
2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo |
Kolibris 3
0
|
8.2.1997 |
11:00 |
Zlatá Praha
8
|
dráha 3. |
2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo |
TJ Junior 2
6
|
12.1.1997 |
18:00 |
TJ Junior
9
|
dráha 4. |
2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo |
TJ Junior 2
10
|
12.1.1997 |
15:40 |
TJ Junior 2
5
|
dráha 3. |
2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo |
BCC Z
8
|
12.1.1997 |
13:20 |
CK Montáž
10
|
dráha 2. |
2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo |
TJ Junior 2
10
|
14.12.1996 |
15:40 |
TJ Junior 2
6
|
dráha 1. |
2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo |
Kolibris 2
10
|
14.12.1996 |
11:00 |
Savona 1
13
|
dráha 3. |
2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 2
9
|
14.12.1996 |
8:15 |
CK Montáž
9
|
dráha 4. |
2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo |
TJ Junior 2
3
|
3.11.1996 |
20:45 |
TJ Junior 2
8
|
dráha 4. |
2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo |
Kolibris 2
8
|
3.11.1996 |
16:00 |
CC Savona 3
5
|
dráha 1. |
2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo |
TJ Junior 2
10
|
3.11.1996 |
13:20 |
TJ Junior 2
4
|
dráha 2. |
2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo |
Kolibris 3
8
|
12.10.1996 |
15:40 |
TJ Junior 2
17
|
dráha 2. |
2.liga - muži "A" a "B" :1.kolo |
BCC Z
2
|
31.3.1996 |
20:20 |
Savona 2
10
|
dráha 4. |
Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu |
TJ Junior 2
0
|
31.3.1996 |
15:30 |
Savona 2
4
|
dráha 3. |
Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu |
TJ Junior 2
6
|
31.3.1996 |
10:40 |
Savona 2
7
|
dráha 2. |
Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu |
TJ Junior 2
6
|
30.3.1996 |
20:20 |
TJ Junior 2
5
|
dráha 3. |
Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu |
CK Kolín T
7
|
30.3.1996 |
15:30 |
TJ Junior 2
1
|
dráha 4. |
Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu |
CK Kolín T
13
|
30.3.1996 |
10:40 |
TJ Junior 2
7
|
dráha 2. |
Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu |
CK Kolín T
5
|
3.3.1996 |
16:00 |
CC Citadela
0
|
dráha 3. |
2.liga - muži "A" :Dohrávka |
TJ Junior 2
9
|
3.3.1996 |
13:20 |
TJ Junior
8
|
dráha 4. |
2.liga - muži "A" :Dohrávka |
TJ Junior 2
9
|
3.3.1996 |
8:15 |
CK Montáž
9
|
dráha 2. |
2.liga - muži "A" :Dohrávka |
TJ Junior 2
6
|
10.2.1996 |
13:35 |
CC Citadela
0
|
dráha 2. |
2.liga - muži "A" :5.kolo |
TJ Junior 2
9
|
27.1.1996 |
15:10 |
CK Kolín
4
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
TJ Junior 2
3
|
27.1.1996 |
13:15 |
TJ Junior 2
3
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
BCC K
4
|
27.1.1996 |
9:45 |
BCC S
3
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC |
TJ Junior 2
6
|
2.12.1995 |
18:40 |
TJ Junior
0
|
dráha 3. |
2.liga - muži "A" :3.kolo |
TJ Junior 2
9
|
2.12.1995 |
13:35 |
CC Citadela
8
|
dráha 4. |
2.liga - muži "A" :3.kolo |
TJ Junior 2
13
|
12.11.1995 |
18:40 |
TJ Junior 2
9
|
dráha 2. |
2.liga - muži "A" :2.kolo |
CK Montáž
4
|
12.11.1995 |
13:35 |
TJ Junior
5
|
dráha 1. |
2.liga - muži "A" :2.kolo |
TJ Junior 2
7
|
14.10.1995 |
13:35 |
TJ Junior 2
12
|
dráha 2. |
2.liga - muži "A" :1.kolo |
CK Montáž
5
|
11.2.1995 |
16:00 |
BCC J
6
|
dráha 3. |
2.liga - muži :5.hrací den |
TJ Junior 2
4
|
11.2.1995 |
8:00 |
TJ Junior
2
|
dráha 2. |
2.liga - muži :5.hrací den |
TJ Junior 2
13
|
12.11.1994 |
18:00 |
Zlatá Praha
8
|
dráha 3. |
2.liga - muži :3.kolo |
TJ Junior 2
3
|
12.11.1994 |
13:00 |
BCC J
5
|
dráha 1. |
2.liga - muži :3.kolo |
TJ Junior 2
10
|
12.11.1994 |
10:30 |
Savona 1
5
|
dráha 2. |
2.liga - muži :3.kolo |
TJ Junior 2
6
|
23.10.1994 |
18:00 |
CK Kolín 2
7
|
dráha 2. |
2.liga - muži :2.kolo |
TJ Junior 2
8
|
23.10.1994 |
13:00 |
TJ Junior
5
|
dráha 1. |
2.liga - muži :2.kolo |
TJ Junior 2
4
|
23.10.1994 |
8:00 |
Savona 1
10
|
dráha 4. |
2.liga - muži :2.kolo |
TJ Junior 2
4
|
24.9.1994 |
18:00 |
CK Kolín 2
7
|
dráha 2. |
2.liga - muži :1.kolo |
TJ Junior 2
5
|
24.9.1994 |
13:30 |
BCC J
6
|
dráha 3. |
2.liga - muži :1.kolo |
TJ Junior 2
4
|
24.9.1994 |
10:30 |
Zlatá Praha
14
|
dráha 1. |
2.liga - muži :1.kolo |
TJ Junior 2
2
|