horni

Marhul Martin

datum čas zápas dráha soutěž
13.2.2010 15:00 Ledoborci 1 0 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 0
13.2.2010 8:30 Zlatá Praha 1 10 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 1
17.1.2010 18:30 S&K Tee Party 10 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 3 2
17.1.2010 12:00 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 11
16.1.2010 18:30 Westbay 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 5
16.1.2010 12:00 S&K Tee Party 1 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
8.11.2009 15:00 Savona 5 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 4
8.11.2009 8:30 S&K Tee Party 8 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 1 5
7.11.2009 15:00 S&K Tee Party 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 12
7.11.2009 8:30 Kolibris 3 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 4
11.10.2009 18:30 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 3
11.10.2009 12:00 S&K Tee Party 2 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Westbay 8
10.10.2009 18:30 Aritma 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 3
10.10.2009 12:00 S&K Tee Party 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 10
23.4.2005 17:55 Dion RM 9 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 1 1
23.4.2005 11:55 Dion 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 1 5
20.3.2005 20:55 Savona 1 10 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
1.KCK Trutnov 96 2
20.3.2005 14:55 KCK Piechowice 7 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
Savona 1 10
20.3.2005 8:55 Savona 1 8 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A"
Kladno The Bush 3
20.2.2005 14:55 Hungary 11 dráha 2. 2.liga - muži :PTK "B" Tie Break o 1.místo
Savona 1 2
13.2.2005 8:55 Savona 1 9 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Sušice 0
12.2.2005 20:55 Savona 4 6 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Savona 1 7
12.2.2005 11:55 El Greco 3 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Savona 1 9
30.1.2005 17:55 Savona 1 6 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část sk.B
KCK Piechowice 7
30.1.2005 11:55 Zlatá Praha 3 4 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Savona 1 14
29.1.2005 17:55 Savona 1 9 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Hungary 5
14.11.2004 15:10 Kolibris 2 6 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Savona 1 4
14.11.2004 10:30 CC Savona 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Savona 1 3
13.11.2004 14:30 Dion 1 2 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Savona 1 7
13.11.2004 8:00 Zlatá Praha 6 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Savona 1 5
2.10.2004 20:55 Dion RM 0 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 1 9
2.10.2004 17:55 Savona 1 1 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "B"
CC Kolibris 6 5
2.10.2004 11:55 Dion 1 0 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 1 8
13.3.2004 14:55 Dion 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 1 2
13.3.2004 8:55 Zlatá Praha 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 1 3
7.3.2004 8:55 Savona 1 9 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Dion TR 0
29.2.2004 20:55 Brno - Západ 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 9
29.2.2004 14:55 Kladno Nephr. 2 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 6
29.2.2004 8:55 CC Kolibris 6 2 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 8
28.2.2004 17:55 Savona 1 9 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Kladno The Bush 2
28.2.2004 8:55 Savona 1 4 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 6
1.2.2004 17:55 Savona 1 14 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
KCK Piechowice 2
1.2.2004 14:55 1.CC Bratislava 9 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 10
1.2.2004 8:55 Savona 1 6 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 5
31.1.2004 20:55 Savona 4 10 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 1
31.1.2004 11:55 Savona 1 11 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Sušice 4
16.2.2003 16:20 Savona 1 7 dráha 3. 2.liga - muži :5.hrací den
Sušice 4
16.2.2003 13:35 Granite Brains Kladno 8 dráha 4. 2.liga - muži :5.hrací den
Savona 1 7
26.1.2003 14:45 CC Dion TR 0 dráha 4. 2.liga - muži :4.hrací den
Savona 1 9
26.1.2003 11:00 Savona 1 5 dráha 1. 2.liga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 8
26.1.2003 8:15 Kladno The Bush 5 dráha 4. 2.liga - muži :4.hrací den
Savona 1 16
11.1.2003 16:28 Savona 1 4 dráha 1. 2.liga - muži :3.hrací den
CC Kolibris 6 8
11.1.2003 11:00 Savona 1 7 dráha 2. 2.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 5 8
11.1.2003 8:25 Sušice 4 dráha 3. 2.liga - muži :3.hrací den
Savona 1 17
10.11.2002 14:45 Granite Brains Kladno 5 dráha 3. 2.liga - muži :2.hrací den
Savona 1 8
10.11.2002 11:00 Savona 1 7 dráha 1. 2.liga - muži :2.hrací den
Kolibris 5 4
10.11.2002 8:15 Savona 1 8 dráha 2. 2.liga - muži :2.hrací den
CC Kolibris 6 3
27.10.2002 21:30 Kladno The Bush 2 dráha 2. 2.liga - muži :1.hrací den
Savona 1 16
27.10.2002 18:45 CC Dion TR 6 dráha 4. 2.liga - muži :1.hrací den
Savona 1 6
27.10.2002 13:35 Zlatá Praha 2 10 dráha 1. 2.liga - muži :1.hrací den
Savona 1 6
10.2.2001 8:15 Kolibris 3 7 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
Savona 4 7
20.1.2001 18:00 1.CK Brno M 12 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Savona 4 6
18.11.2000 15:40 Klub z Viktorky 2 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Savona 4 15
18.11.2000 11:00 Letící kameny 0 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Savona 4 9
4.11.2000 20:45 Savona 4 3 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
CC Kolibris 4M 10
4.11.2000 18:00 Dion 1 13 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Savona 4 3
4.11.2000 13:20 Zlatá Praha 2 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
Savona 4 8
7.10.2000 15:40 Trutnov 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Savona 4 11
7.10.2000 11:00 Dion RM 11 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Savona 4 6
6.3.1999 18:00 TJ Junior 15 dráha 2. 2.liga - muži :Dohrávka
QPC 4
23.1.1999 13:20 TJ Junior 7 dráha 3. 2.liga - muži :4.kolo
CC Kolibris 4M 7
23.1.1999 11:00 Kolibris 3 8 dráha 1. 2.liga - muži :4.kolo
TJ Junior 5
7.11.1998 15:40 TJ Junior 4 dráha 3. 2.liga - muži :3.kolo
1.CK Brno M 13
7.11.1998 11:00 CC Savona 3 12 dráha 1. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 1
24.10.1998 18:00 CC Dion M 5 dráha 4. 2.liga - muži :2.kolo
TJ Junior 8
3.10.1998 15:40 CK Montáž 13 dráha 4. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 0
3.10.1998 11:00 TJ Junior 13 dráha 2. 2.liga - muži :1.kolo
Klub z Viktorky 2
3.10.1998 8:15 Savona 1 8 dráha 1. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 2
8.3.1998 20:40 TJ Junior 2 8 dráha 3. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
Savona 5 6
8.3.1998 10:50 CC Kolibris 4M 8 dráha 1. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
TJ Junior 2 5
7.2.1998 18:00 TJ Junior 2 9 dráha 3. 2.liga - muži A + B :5.kolo
1.CK Brno M 6
7.2.1998 13:20 CC Savona 3 4 dráha 1. 2.liga - muži A + B :5.kolo
TJ Junior 2 12
7.2.1998 8:15 TJ Junior 2 dráha 4. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
TJ Junior 2 10
1.11.1997 20:45 TJ Junior 2 7 dráha 1. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Kolibris 3 9
1.11.1997 13:20 TJ Junior 2 2 dráha 2. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Letící kameny 13
18.10.1997 15:40 TJ Junior 2 9 dráha 1. 2.liga - muži A + B :2.kolo
Kolibris 5 0
18.10.1997 8:15 TJ Junior 2 6 dráha 4. 2.liga - muži A + B :2.kolo
Savona 4 9
27.9.1997 20:45 TJ Junior 2 0 dráha 2. 2.liga - muži A + B :1.kolo
CK Montáž 9
1.3.1997 19:55 1.CK Brno M 10 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 2 4
8.2.1997 13:20 TJ Junior 2 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
Kolibris 3 0
8.2.1997 11:00 Zlatá Praha 8 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 2 6
12.1.1997 18:00 TJ Junior 9 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 2 10
12.1.1997 15:40 TJ Junior 2 5 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
BCC Z 8
12.1.1997 13:20 CK Montáž 10 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 2 10
14.12.1996 15:40 TJ Junior 2 6 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 2 10
14.12.1996 11:00 Savona 1 13 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2 9
14.12.1996 8:15 CK Montáž 9 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2 3
3.11.1996 20:45 TJ Junior 2 8 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 2 8
3.11.1996 16:00 CC Savona 3 5 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 2 10
3.11.1996 13:20 TJ Junior 2 4 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 3 8
12.10.1996 15:40 TJ Junior 2 17 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :1.kolo
BCC Z 2
31.3.1996 20:20 Savona 2 10 dráha 4. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
TJ Junior 2 0
31.3.1996 15:30 Savona 2 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
TJ Junior 2 6
31.3.1996 10:40 Savona 2 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
TJ Junior 2 6
30.3.1996 20:20 TJ Junior 2 5 dráha 3. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
CK Kolín T 7
30.3.1996 15:30 TJ Junior 2 1 dráha 4. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
CK Kolín T 13
30.3.1996 10:40 TJ Junior 2 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
CK Kolín T 5
3.3.1996 16:00 CC Citadela 0 dráha 3. 2.liga - muži "A" :Dohrávka
TJ Junior 2 9
3.3.1996 13:20 TJ Junior 8 dráha 4. 2.liga - muži "A" :Dohrávka
TJ Junior 2 9
3.3.1996 8:15 CK Montáž 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" :Dohrávka
TJ Junior 2 6
10.2.1996 13:35 CC Citadela 0 dráha 2. 2.liga - muži "A" :5.kolo
TJ Junior 2 9
27.1.1996 15:10 CK Kolín 4 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
TJ Junior 2 3
27.1.1996 13:15 TJ Junior 2 3 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC K 4
27.1.1996 9:45 BCC S 3 dráha 1. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
TJ Junior 2 6
2.12.1995 18:40 TJ Junior 0 dráha 3. 2.liga - muži "A" :3.kolo
TJ Junior 2 9
2.12.1995 13:35 CC Citadela 8 dráha 4. 2.liga - muži "A" :3.kolo
TJ Junior 2 13
12.11.1995 18:40 TJ Junior 2 9 dráha 2. 2.liga - muži "A" :2.kolo
CK Montáž 4
12.11.1995 13:35 TJ Junior 5 dráha 1. 2.liga - muži "A" :2.kolo
TJ Junior 2 7
14.10.1995 13:35 TJ Junior 2 12 dráha 2. 2.liga - muži "A" :1.kolo
CK Montáž 5
11.2.1995 16:00 BCC J 6 dráha 3. 2.liga - muži :5.hrací den
TJ Junior 2 4
11.2.1995 8:00 TJ Junior 2 dráha 2. 2.liga - muži :5.hrací den
TJ Junior 2 13
12.11.1994 18:00 Zlatá Praha 8 dráha 3. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 2 3
12.11.1994 13:00 BCC J 5 dráha 1. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 2 10
12.11.1994 10:30 Savona 1 5 dráha 2. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 2 6
23.10.1994 18:00 CK Kolín 2 7 dráha 2. 2.liga - muži :2.kolo
TJ Junior 2 8
23.10.1994 13:00 TJ Junior 5 dráha 1. 2.liga - muži :2.kolo
TJ Junior 2 4
23.10.1994 8:00 Savona 1 10 dráha 4. 2.liga - muži :2.kolo
TJ Junior 2 4
24.9.1994 18:00 CK Kolín 2 7 dráha 2. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 2 5
24.9.1994 13:30 BCC J 6 dráha 3. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 2 4
24.9.1994 10:30 Zlatá Praha 14 dráha 1. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 2 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo