horni

Matásková (Černá) Tereza (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 15:30 Kolibris 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
15.3.2020 8:30 Trutnov 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
14.3.2020 15:30 Kolibris 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP
14.3.2020 8:30 Savona I dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
19.1.2020 15:30 Kolibris 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
19.1.2020 8:30 Letící kameny dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
18.1.2020 15:30 Kolibris 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2
18.1.2020 8:30 Zbraslav TP dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1
8.12.2019 15:30 Kolibris 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
8.12.2019 8:30 Kolibris 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I
13.10.2019 15:30 Liboc 4 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
13.10.2019 8:30 Citadela 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 1
12.10.2019 15:30 Kolibris 1 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 7
12.10.2019 8:30 Kolibris 2 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 1
27.4.2019 10:30 Dion SG1 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Kolibris 1 8
17.3.2019 15:30 Kolibris 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 8
17.3.2019 8:30 Kolibris 1 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 8
16.3.2019 15:30 Kolibris 1 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
16.3.2019 8:30 Citadela 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
10.2.2019 19:30 Kolibris 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 9
10.2.2019 12:00 Trutnov 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
16.12.2018 19:30 Kolibris 1 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 9
16.12.2018 12:00 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 1
15.12.2018 19:30 Zbraslav TP 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 4
15.12.2018 12:00 Kolibris 1 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
21.10.2018 15:30 Liboc 4 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
21.10.2018 8:30 Valící se šutráky 4 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
20.10.2018 15:30 Kolibris 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
20.10.2018 8:30 Liboc 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
8.4.2018 13:00 Kolibris 1 6 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 5
7.4.2018 13:00 Kolibris 1 1 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 0
11.2.2018 16:00 Kolibris 2 1 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 0
11.2.2018 8:30 Letící kameny 2 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 8
10.2.2018 16:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 6
10.2.2018 8:30 Kolibris 1 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 6
10.12.2017 15:30 Citadela 8 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 5
10.12.2017 8:30 Kolibris 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 6
9.12.2017 15:30 Ledoborky 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 6
9.12.2017 8:30 Kolibris 1 7 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 2
22.10.2017 19:30 Ledolamky 12 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 6
22.10.2017 12:00 Kolibris 1 0 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 11
21.10.2017 19:30 PLC SHOOLANCE 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 7
21.10.2017 12:00 Kolibris 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 7
15.4.2017 19:30 Kolibris 1 0 dráha 3. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :
Trutnov 2 1
8.4.2017 16:00 Kolibris 1 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
8.4.2017 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
29.1.2017 19:30 Kolibris 1 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
29.1.2017 12:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
28.1.2017 19:30 Kolibris 1 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
28.1.2017 12:00 Kolibris 2 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
6.11.2016 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
6.11.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
5.11.2016 16:00 Citadela 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
5.11.2016 8:30 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
2.10.2016 19:30 Falcon Praha 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
2.10.2016 12:00 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 12
1.10.2016 19:30 Kolibris 1 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 10
1.10.2016 12:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
21.2.2016 7:55 Sokolky 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 0
20.2.2016 15:30 Savona I 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
20.2.2016 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
24.1.2016 19:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
24.1.2016 12:00 Kolibris 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
23.1.2016 19:00 Trutnov 2 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
23.1.2016 12:00 Kolibris 1 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
8.11.2015 15:30 PLC 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 9
8.11.2015 8:30 Kolibris 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 2
7.11.2015 15:30 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
7.11.2015 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
4.10.2015 19:00 Letící kameny 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
4.10.2015 12:00 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
3.10.2015 19:00 Falcon Praha 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
3.10.2015 12:00 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
21.2.2015 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
21.2.2015 12:00 Liboc 1 2 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
1.2.2015 15:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
1.2.2015 8:30 Zbraslav W 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 4
31.1.2015 15:30 Kolibris 1 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
31.1.2015 8:30 Savona H 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
9.11.2014 19:00 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
9.11.2014 12:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
8.11.2014 19:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
8.11.2014 12:00 PLC LEDO 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
19.10.2014 15:30 Kolibris 1 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
19.10.2014 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
18.10.2014 15:30 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 7
18.10.2014 8:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
19.4.2014 8:00 Savona H 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 8
18.4.2014 16:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 9
18.4.2014 8:00 Kolibris 2 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 1
17.4.2014 16:00 Kolibris 1 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 11
17.4.2014 8:00 Zbraslav W 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
30.3.2014 13:00 Kolibris 1 1 dráha 1. Baráž o extraligu 2014/15 - ženy :Baráž o finále 13/14
Liboc 1 0
30.3.2014 9:00 Kolibris 1 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 4
29.3.2014 19:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 8
29.3.2014 11:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 3
26.1.2014 16:00 Liboc 3 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 3
26.1.2014 8:30 Kolibris 1 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 5
25.1.2014 16:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
25.1.2014 8:30 Savona M 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
10.11.2013 19:00 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
10.11.2013 11:30 Letící kameny 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 9
9.11.2013 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 9
9.11.2013 11:30 Kolibris 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 12
6.10.2013 16:00 Ledo TP 14 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
6.10.2013 8:30 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 12
5.10.2013 16:00 Kolibris 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 11
5.10.2013 8:30 Zbraslav W 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
31.3.2013 13:00 Sokolky 2 dráha 2. Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13
Kolibris 1 8
31.3.2013 9:00 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 4
30.3.2013 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 8
30.3.2013 11:30 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 8
10.2.2013 16:00 Savona M 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 11
10.2.2013 8:30 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
9.2.2013 16:00 Zbraslav W 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 3
9.2.2013 8:30 Ledo TP 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 7
11.11.2012 19:00 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 6
11.11.2012 11:30 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 6
10.11.2012 19:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 6
10.11.2012 11:30 Aritma 3 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 3
21.10.2012 16:00 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 3
21.10.2012 8:30 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 8
20.10.2012 16:00 Dion DJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 12
20.10.2012 8:30 Kolibris 1 14 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 6
6.5.2012 11:25 Aritma 2 8 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris 2 2
6.5.2012 8:25 Zbraslav OH 4 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris 2 3
5.5.2012 17:25 Kolibris 1 8 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris 2 4
5.5.2012 11:25 Kolibris 2 6 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 5
1.4.2012 13:00 Kolibris 1 0 dráha 3. Baráž o extraligu 2012 - ženy :Baráž o playoff 2011/12
Dion DJ 1
31.3.2012 19:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 3
31.3.2012 11:30 Aritma 3 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
12.2.2012 16:00 Ledo TP 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
12.2.2012 8:30 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 8
11.2.2012 16:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 10
11.2.2012 8:30 Savona H 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 3
13.11.2011 19:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 4
13.11.2011 11:30 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 9
12.11.2011 19:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 9
12.11.2011 11:30 Kolibris 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
16.10.2011 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 6
16.10.2011 8:30 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 5
15.10.2011 16:00 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 11
15.10.2011 8:30 Kolibris 1 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 10
3.4.2011 14:00 Trutnov 2 6 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o Extraligu 2011/12
Kolibris 1 7
3.4.2011 9:00 Ledo TP 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 2
2.4.2011 15:30 Kolibris 1 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 9
2.4.2011 9:00 Citadela 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
23.1.2011 19:00 Ledo TP 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 3
23.1.2011 12:30 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 6
22.1.2011 19:00 Ledoborky 1 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 16
22.1.2011 12:30 Kolibris 1 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 5
21.11.2010 15:30 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 4
21.11.2010 9:00 Kolibris 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 4
20.11.2010 15:30 Kolibris 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 2
20.11.2010 9:00 Dion DJ 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 6
24.10.2010 19:00 Kolibris 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 4
24.10.2010 12:30 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 3
23.10.2010 19:00 Zbraslav TP 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 12
23.10.2010 12:30 Zbraslav D 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 6
7.2.2010 9:30 Kolibris 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Tie-break
Citadela 6
6.2.2010 15:00 Kolibris 1 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 6
6.2.2010 8:30 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 7
24.1.2010 18:30 Ledo TP 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
24.1.2010 12:00 Trutnov 2 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 6
23.1.2010 18:30 Kolibris 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 4
23.1.2010 12:00 Valící se šutráky 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 4
15.11.2009 15:00 Kolibris 1 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 4
15.11.2009 8:30 Aritma 5 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
14.11.2009 15:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 5
14.11.2009 8:30 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
25.10.2009 18:30 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 3
25.10.2009 12:00 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
24.10.2009 18:30 Kolibris 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 5
24.10.2009 12:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 11
3.5.2009 13:00 Kolibris (K.Hradec) 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
RPK Brno (L.Merta) 2
2.5.2009 15:00 Kolibris (K.Hradec) 4 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (M.Vojtuš) 6
2.5.2009 12:30 Kolibris (K.Hradec) 4 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Kolibris 8
1.5.2009 20:00 Kolibris (K.Hradec) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 7
1.5.2009 13:00 Kolibris (K.Hradec) 14 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Zbraslav (V.Reitmajer) 1
25.1.2009 12:00 Aritma 1 6 dráha 1. Baráž o extraligu - ženy :O extraligu
Kolibris 1 3
25.1.2009 8:00 Kolibris 1 5 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :O extraligu
Aritma 1 7
24.1.2009 18:30 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 6
24.1.2009 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 8
11.1.2009 15:00 Savona M 7 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 2
11.1.2009 8:30 Kolibris 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 1 2
10.1.2009 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 4
10.1.2009 8:30 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Toxic RKC 5
9.11.2008 18:30 Kolibris 1 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 1
9.11.2008 12:00 1.CC Bratislava 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 8
8.11.2008 18:30 Kolibris 1 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Ledoborky 1 6
8.11.2008 12:00 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona M 8
5.10.2008 15:00 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 5
5.10.2008 8:30 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
4.10.2008 15:00 Toxic RKC 11 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 3
4.10.2008 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 7
19.4.2008 18:55 Ledoborky 1 5 dráha 3. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Kolibris 1 2
19.4.2008 12:25 Kolibris 1 4 dráha 2. Baráž o 1.ligu - ženy :Baráž o 1.ligu
Ledoborky 1 7
8.4.2007 14:55 Kolibris 1 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledoborky 1 4
8.4.2007 8:55 Aritma 4 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 8
7.4.2007 11:55 Kolibris 1 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 3Ž 3
18.3.2007 8:55 Demion 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 15
17.3.2007 11:55 Kolibris 1 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 0
4.2.2007 8:55 RPK Brno 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 8
3.2.2007 8:55 Kolibris 1 12 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 2
9.4.2006 13:30 Kolibris (K.Hradec) 19 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
CK Demion (L.Hajtl) 0
8.4.2006 15:00 Kolibris 10 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Kolibris (K.Hradec) 4
8.4.2006 10:15 Dion (P.Horák) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Kolibris (K.Hradec) 3
7.4.2006 17:45 Kolibris (K.Hradec) 13 dráha 1. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Airport Bratislava (Pitoňák) 6
12.3.2006 20:55 Kolibris 1 0 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 2 9
12.3.2006 17:55 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Aritma 1 9
12.3.2006 11:55 Kolibris 1 10 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona D 5
19.2.2006 20:55 Kolibris 1 0 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 9
19.2.2006 14:55 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 1 1
19.2.2006 8:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Kolibris 2 6
29.1.2006 17:55 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
29.1.2006 11:55 Hungary Ž 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 9
15.1.2006 17:55 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
15.1.2006 11:55 Kolibris 1 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Trutnov 2 2
14.1.2006 20:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 10
14.1.2006 14:55 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
14.1.2006 8:55 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 9
29.10.2005 16:25 Kolibris 1 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část - 1.kolo
Hungary Ž 7
28.10.2005 8:25 Kolibris 1 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
27.10.2005 16:25 Kolibris 2 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
27.10.2005 8:25 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 6
26.10.2005 16:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
26.10.2005 8:25 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 7
10.4.2005 16:00 Kolibris 1 1 dráha 2. MČR mixy 2006 :Finále
Kolibris XP 7
10.4.2005 11:15 Kolibris XP 7 dráha A MČR mixy 2006 :4.kolo
Savona - VAJ 3
9.4.2005 17:15 Kolibris XP 7 dráha 3. MČR mixy 2006 :3.kolo
CC Dion 4
8.4.2005 20:00 Kolibris XP 7 dráha 4. MČR mixy 2006 :2.kolo
Valící se šutráky 4
8.4.2005 13:00 Kolibris XP 11 dráha 2. MČR mixy 2006 :1.kolo
1.CK Brno B 0
13.3.2005 17:55 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 2
13.3.2005 11:55 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Trutnov 2 2
6.2.2005 14:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
6.2.2005 8:55 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
16.1.2005 20:55 Kolibris 1 1 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 8
16.1.2005 14:55 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
16.1.2005 8:55 Aritma 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
15.1.2005 17:55 Kolibris 1 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 2
15.1.2005 11:55 Savona I 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 11
6.11.2004 16:25 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Čtvrtfinále
Kolibris 1 6
5.11.2004 8:25 Kolibris 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
4.11.2004 16:25 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
4.11.2004 8:25 Kolibris 1 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Savona L 10
3.11.2004 16:25 Kolibris 1 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 6
3.11.2004 8:25 Citadela 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 3
14.3.2004 20:55 Kolibris 1 0 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Citadela 9
14.3.2004 17:55 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
CC Aritma 2Ž 6
14.3.2004 11:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 4
7.2.2004 14:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 4
7.2.2004 8:55 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
18.1.2004 20:55 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 3
18.1.2004 14:55 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
18.1.2004 8:55 Aritma 1 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 12
17.1.2004 17:55 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 4
17.1.2004 11:55 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 9
16.11.2003 18:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 7. - 8.místo
Kolibris 1 4
16.11.2003 13:45 Kolibris 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 5. - 8.místo
Citadela 14
16.11.2003 9:30 CC Aritma 6 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Kolibris 1 3
15.11.2003 15:50 Kolibris 1 5 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
CC Aritma 2Ž 4
15.11.2003 7:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Dion 1 2
30.3.2003 13:45 Kolibris 1 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Utkání o 3.místo
CC Aritma 2Ž 6
29.3.2003 14:15 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
Citadela 6
29.3.2003 8:15 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
Citadela 10
9.2.2003 16:20 Citadela 7 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 6
9.2.2003 13:35 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 7
2.2.2003 16:10 Kolibris 1 9 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
CK Zlatá Praha 1 4
2.2.2003 11:00 CC Savona L 8 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 5
2.2.2003 8:15 CC Aritma 2Ž 4 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 9
17.11.2002 21:30 Kolibris 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 18:45 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 2 8
17.11.2002 13:35 Kolibris 1 11 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Citadela 5
3.11.2002 16:10 CC Aritma 2Ž 7 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 4
3.11.2002 11:00 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 10
3.11.2002 8:15 CC Savona L 3 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 8
6.10.2002 21:30 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 6
6.10.2002 18:45 Kolibris 1 18 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
CK Zlatá Praha 1 3
6.10.2002 13:35 Kolibris 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 9
31.3.2002 8:15 CK Zlatá Praha 3 5 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Kolibris 3Ž 6
30.3.2002 17:25 CK Zlatá Praha 3 1 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Kolibris 3Ž 10
30.3.2002 11:30 CK Zlatá Praha 3 8 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Kolibris 3Ž 7
10.2.2002 11:00 Kolibris 3Ž 6 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
CK Zlatá Praha 2 7
10.2.2002 8:15 CC Savona L 11 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 1
20.1.2002 20:45 Citadela 10 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 4
20.1.2002 18:00 Kolibris 2 13 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 4
20.1.2002 13:20 CC Aritma 2Ž 10 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 6
18.11.2001 15:40 Kolibris 3Ž 7 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 8
18.11.2001 11:00 Kolibris 3Ž 4 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Letící kameny 10
18.11.2001 8:15 Kolibris 3Ž 3 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
CK Zlatá Praha 2 6
4.11.2001 20:45 Kolibris 3Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Letící kameny 7
4.11.2001 18:00 CC Savona L 4 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 3Ž 9
4.11.2001 13:20 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 5
7.10.2001 15:40 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 6
7.10.2001 11:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 6
7.10.2001 8:15 Kolibris 2 14 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 2
31.3.2001 17:25 CK Zlatá Praha 1 2 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Kolibris 3Ž 9
31.3.2001 11:30 CK Zlatá Praha 1 4 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Kolibris 3Ž 6
10.2.2001 18:00 Kolibris 3Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
CC Savona 3 0
10.2.2001 15:15 CK Zlatá Praha 2 8 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Kolibris 3Ž 2
10.2.2001 10:35 Kolibris 3Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
Trutnov 2 2
20.1.2001 11:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 16
20.1.2001 8:15 Kolibris 3Ž 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
1.CK Brno juniorky 0
18.11.2000 20:45 Kolibris 3Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 4 4
18.11.2000 18:00 Kolibris 3Ž 6 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
CC Dion Ž 2
18.11.2000 13:20 Kolibris 3Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 8
4.11.2000 15:40 Kolibris 3Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Savona 3 3
4.11.2000 11:00 CK Zlatá Praha 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Kolibris 3Ž 6
7.10.2000 20:45 Kolibris 3Ž 10 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 5
7.10.2000 18:00 Kolibris 3Ž 16 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 0
7.10.2000 13:20 Kolibris 3Ž 8 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Trutnov 2 8
1.10.2000 15:40 Kolibris 3Ž 0 dráha 4. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Valící se šutráky 9
1.10.2000 11:50 CC Savona 3 6 dráha A Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Kolibris 3Ž 2
1.10.2000 9:50 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Savona 4 10
30.9.2000 17:00 Kolibris 3Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 4 5
30.9.2000 14:20 Kolibris 3Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
CC Dion Ž 8
30.9.2000 8:00 Kolibris 3Ž 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 2 1
7.3.1998 18:20 Kolibris 3Ž 5 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 1Ž 11
7.3.1998 13:10 Kolibris 2 12 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 3Ž 2
7.2.1998 11:00 Savona M 5 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
Kolibris 3Ž 6
7.2.1998 8:15 TJ Junior 2 9 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
Kolibris 3Ž 10
17.1.1998 20:45 Kolibris 2 2 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 9
17.1.1998 18:00 Savona M 9 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 4
17.1.1998 13:20 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 7
1.11.1997 15:40 Kolibris 1 7 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 3Ž 7
1.11.1997 11:00 TJ Junior 1Ž 4 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 3Ž 6
1.11.1997 8:15 TJ Junior 2 9 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 3Ž 8
18.10.1997 18:00 Kolibris 1 10 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 3Ž 6
18.10.1997 13:20 Savona M 10 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 3Ž 4
27.9.1997 15:40 Kolibris 1 10 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
Kolibris 3Ž 6
27.9.1997 11:00 TJ Junior 2 6 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
Kolibris 3Ž 4
27.9.1997 8:15 Kolibris 2 17 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
Kolibris 3Ž 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo