horni

Mareš Pavel (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
26.5.2019 8:20 Ledoborci Army 3 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 7
25.5.2019 17:50 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci NG 5
25.5.2019 12:50 Ledolamky 6 dráha 2. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 2
25.5.2019 8:20 Liboc 2 0 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 1
6.4.2019 19:20 Ledoborci Juniors 0 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 1
6.4.2019 12:20 PLC 1 1 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 8
31.3.2019 15:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 8 dráha 2. MČR mixy 2019 :O 3. místo
Dion YB (J.Vedral) 2
31.3.2019 11:45 Savona 1 (L.Klíma) 8 dráha 1. MČR mixy 2019 :Semifinále 1
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 1
31.3.2019 8:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 7 dráha 2. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Kolibris (O.Mihola) 5
30.3.2019 20:15 RPK Brno M (L.Merta) 5 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
30.3.2019 17:30 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 2 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Savona M (D.Miklík) 5
30.3.2019 13:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 8 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Cherry Stones (M.Neznal) 2
30.3.2019 8:15 Dion Army (D.Jakl) 3 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 8
29.3.2019 17:30 Blues Turtle (M.Votava) 9 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2019 19:20 Ledoborci Juniors 3 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 10
24.3.2019 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Semifinále
Dion YB 8
24.3.2019 9:00 Dion YB 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
23.3.2019 16:20 Ledoborci Juniors 8 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7 4
23.3.2019 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Dion YB 5
23.3.2019 10:50 Ledoborci Army 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 9
23.3.2019 9:00 Dion YB 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
22.3.2019 16:00 Tabery - Zbraslav 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Dion YB 11
22.3.2019 10:00 Dion YB 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Kolibris 1 7
21.3.2019 19:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Dion YB 8
9.2.2019 16:00 Dion YB 11 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
9.2.2019 8:30 Liboc 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
27.1.2019 20:15 Dion YB 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
27.1.2019 13:20 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ 2
27.1.2019 12:00 Ledoborci 7 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 7
27.1.2019 8:20 Třešňovka D 4 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 6
26.1.2019 20:15 Dion YB 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
26.1.2019 12:00 Tabery - Zbraslav 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 10
9.12.2018 16:00 Dion YB 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
9.12.2018 8:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 2
8.12.2018 16:00 Dion YB 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
8.12.2018 8:30 Dion YB 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 4
17.11.2018 13:30 Garcia (ESP) 4 dráha 2. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Podolka (CZE) 5
16.11.2018 18:45 Klossner (SUI) 8 dráha 4. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Podolka (CZE) 4
16.11.2018 13:30 Podolka (CZE) 3 dráha 3. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Norin (SWE) 8
16.11.2018 8:00 Podolka (CZE) 6 dráha 1. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group C
Borecky (CZE) 7
10.11.2018 16:20 Ledoborci Juniors 13 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 10:50 Kolibris 7 4 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 10
28.10.2018 16:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
28.10.2018 8:15 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 6
27.10.2018 16:30 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
27.10.2018 8:15 Sem Tam Brno 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 10
23.9.2018 8:55 Trutnov 1 7 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Dion YB 2
22.9.2018 17:45 Dion YB 11 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Kolibris 5 3
22.9.2018 12:30 Dion YB 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Letící kameny 4
22.9.2018 8:00 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Dion YB 8
21.9.2018 17:45 Savona 6 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Dion YB 5
22.4.2018 15:00 Ledoborci NG 3 dráha 3. MČRJ 2018 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Ledoborci Juniors 11
21.4.2018 18:00 Dion HJ 0 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 1
25.3.2018 15:55 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 7 dráha 5. MČR mixy 2018 :O 3. místo
RPK Brno M (L.Merta) 8
25.3.2018 12:30 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 3 dráha 5. MČR mixy 2018 :Semifinále
Savona 1 (L.Klíma) 9
25.3.2018 9:15 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6 dráha 4. MČR mixy 2018 :Čtvrtfinále
Dion Elišky (E.Srnská) 3
24.3.2018 17:30 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2018 14:15 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 8 dráha 4. MČR mixy 2018 :Skupina A (zelená)
RPK Brno M (L.Merta) 1
24.3.2018 8:15 Dion YB (J.Vedral) 8 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina A (zelená)
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 2
16.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Dion YB 9
16.3.2018 10:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Dion YB 7
15.3.2018 16:00 Dion YB 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
15.3.2018 10:00 Dion YB 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
14.3.2018 16:00 Dion YB 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
14.3.2018 10:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Dion YB 6
25.2.2018 18:00 Ledoborci NG 2 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 5
25.2.2018 11:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Savona 3
24.2.2018 18:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 3
24.2.2018 11:30 Sobi 3 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
23.2.2018 18:00 Ledoborci Juniors 10 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Kolibris 3 1
23.2.2018 11:30 Ledoborci Army 3 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 11
3.2.2018 20:15 Dion YB 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
3.2.2018 12:00 Liboc 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 7
14.1.2018 16:00 Dion YB 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 3
14.1.2018 8:30 Savona 5 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 7
13.1.2018 16:00 Dion YB 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
13.1.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 8
17.12.2017 16:30 Dion YB 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
17.12.2017 8:15 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 8
16.12.2017 16:30 Dion YB 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
16.12.2017 8:15 Dion YB 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
19.11.2017 16:40 LAT 3 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CZE 1 10
19.11.2017 13:30 GER 1 7 dráha 2. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CZE 1 5
19.11.2017 8:00 CZE 1 8 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
Ledoborci Juniors 6
18.11.2017 13:30 CZE 1 7 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
Ledoborci NG 3
18.11.2017 8:00 CZE 1 2 dráha 1. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
LAT 6
17.11.2017 17:15 SVK 1 4 dráha 4. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
CZE 1 6
17.11.2017 8:15 CZE 1 3 dráha 3. 3rd EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :EJCT Men
SWE 1
29.10.2017 16:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
29.10.2017 8:30 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 4
28.10.2017 16:00 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
28.10.2017 8:30 Sem Tam Brno 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 2
8.10.2017 11:30 Kolibris 3 9 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Dion YB 0
7.10.2017 11:30 Dion YB 0 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledolamky 9
30.9.2017 17:30 Dion YB 11 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Třešňovka D 5
30.9.2017 11:30 Dion YB 12 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Loupežníci Jičín 2
17.9.2017 15:00 Liboc 6 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Finále
Dion YB 7
17.9.2017 12:00 Dion YB 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Semifinále
Savona 5 1
17.9.2017 9:00 Zbraslav R 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Dion YB 6
16.9.2017 20:00 Dion YB 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
16.9.2017 15:30 Letící kameny 2 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Dion YB 5
15.9.2017 20:00 Dion YB 14 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Zbraslav L 2
15.9.2017 14:45 Tabery - Zbraslav 2 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Dion YB 7
30.4.2017 15:30 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 6 4
30.4.2017 10:00 Dion YB 12 dráha 2. MČRJ 2017 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Ledoborci NG 6
29.4.2017 8:55 Liboc 2 1 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Dion YB 15
16.4.2017 8:30 Dion YB 8 dráha 3. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Savona 5 7
15.4.2017 8:30 Dion YB 10 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Zbraslav OH 8
2.4.2017 11:30 Dion YB 8 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 1
1.4.2017 18:30 PLC GUERERA 0 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 7
1.4.2017 11:30 Dion YB 2 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 5
25.3.2017 18:25 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci NG 2
25.3.2017 11:25 Ledoborci Army 1 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Dion YB 10
24.3.2017 15:55 Dion YB 22 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
CC RIPER 2 1
22.1.2017 15:30 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 6
22.1.2017 8:30 Morning star Přírodověda 3 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 8
21.1.2017 15:30 Dion YB 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 3
21.1.2017 8:30 Zbraslav R 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 6
18.12.2016 18:30 Dion YB 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Finále
Ledolamky 4
18.12.2016 15:00 Savona 6 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion YB 11
18.12.2016 8:30 Loupežníci Jičín 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion YB 9
17.12.2016 19:00 Dion YB 15 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Ledoborci Army 2
17.12.2016 15:30 Dion YB 17 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Dion HJ 1
20.11.2016 11:30 Brno - Západ 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 8
19.11.2016 18:30 Dion YB 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion CÉLINE 7
19.11.2016 11:30 Dion YB 9 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 1
30.10.2016 8:00 ESP 1 8 dráha 3. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :1/4 Final Men
CZE 1 1
29.10.2016 19:30 CZE 1 4 dráha 4. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
SUI 1 7
29.10.2016 14:00 CZE 1 7 dráha 1. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
SLO 1 5
29.10.2016 8:30 CZE 1 9 dráha 2. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
NED 2
28.10.2016 17:30 CZE 1 8 dráha 3. 2st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
GER 6
25.9.2016 15:30 Cherry Stones 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 4
25.9.2016 8:30 Dion YB 9 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
24.9.2016 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 6
24.9.2016 8:30 Dion YB 7 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 3
1.5.2016 9:00 Savona 2 (S.Mokriš) 8 dráha 2. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Liboc 3 (A.Kubešková) 4
30.4.2016 16:00 Liboc 3 (A.Kubešková) 11 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 7
30.4.2016 9:00 Kolibris (P.Štěpánek) 1 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Liboc 3 (A.Kubešková) 8
29.4.2016 16:00 1.CK Brno (P.Kovač) 3 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Liboc 3 (A.Kubešková) 5
24.4.2016 15:30 Dion YB 6 dráha 3. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Ledoborci Juniors 5
23.4.2016 15:30 Dion YB 10 dráha 3. MČRJ 2016 - junioři (finálový turnaj) :
Ledoborci Juniors 6
20.3.2016 17:55 Liboc 1 dráha 1. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Dion YB 12
20.3.2016 11:25 Loupežníci Jičín 1 dráha 3. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Dion YB 17
19.3.2016 17:55 Dion YB 10 dráha 2. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Kolibris 3 1
18.3.2016 18:20 Dion YB 7 dráha 3. MČRJ 2016 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 2
13.3.2016 12:00 Zbraslav OH 6 dráha 1. Baráž o extraligu 2016/17 – muži :Baráž o extraligu
Dion YB 5
12.3.2016 19:00 Dion YB 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 4
12.3.2016 12:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
31.1.2016 15:30 Liboc 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 5
31.1.2016 8:30 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 1
30.1.2016 15:30 Zbraslav R 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
30.1.2016 8:30 Dion YB 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
13.12.2015 16:00 Ledolamky 6 dráha B Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Dion YB 7
13.12.2015 12:30 Savona 16 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Dion YB 6
12.12.2015 16:00 Loupežníci Jičín 3 dráha B Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Dion YB 12
12.12.2015 9:00 Dion YB 7 dráha B Pohár ČSC junioři 2015 :Základní část
Ledolamky 6
15.11.2015 14:30 RUS 12 dráha 1. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG Final
CZE 3 1
15.11.2015 11:30 CZE 3 6 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG Semifinal
TUR 2 1
14.11.2015 21:30 CZE 3 3 dráha 3. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG
TUR 2 6
14.11.2015 10:30 EST 4 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG
CZE 3 7
13.11.2015 20:20 RUS 5 dráha 1. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG
CZE 3 3
13.11.2015 14:20 CZE 3 7 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :YOG
POL 2 5
1.11.2015 18:30 Dion YB 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
1.11.2015 12:00 Dion YB 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 6
31.10.2015 18:30 Savona 5 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
31.10.2015 12:00 Dion YB 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
11.10.2015 15:30 Dion YB 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
11.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
10.10.2015 15:30 Dion YB 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 7
10.10.2015 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
12.9.2015 11:15 Ledoborci 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Dion YB 5
11.9.2015 17:00 Dion YB 2 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Savona 5 10
11.9.2015 11:15 Savona H 4 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Dion YB 5
29.3.2015 10:00 Dion YB 4 dráha 3. MČRJ 2015 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Dion X 8
14.3.2015 15:30 Dion YB 6 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
14.3.2015 8:30 Dion YB 5 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 2
25.1.2015 13:25 RIPER Hradec Králové 1 5 dráha 1. MČRJ 2015 – junioři :
Dion YB 6
25.1.2015 8:30 Dion YB 12 dráha 1. MČRJ 2015 – junioři :
Loupežníci Jičín 1 0
24.1.2015 19:35 Dion YB 3 dráha 4. MČRJ 2015 – junioři :
Ledoborci Juniors 8
24.1.2015 13:25 Dion YB 10 dráha 2. MČRJ 2015 – junioři :
Kolibris 3 5
24.1.2015 8:30 Dion X 9 dráha 1. MČRJ 2015 – junioři :
Dion YB 2
18.1.2015 19:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 6
18.1.2015 12:00 Ledoborci 1 3 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 5
17.1.2015 19:00 Dion YB 7 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
17.1.2015 12:00 Dion X 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 4
21.12.2014 17:00 CC Ledoborky 1 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion YB 10
21.12.2014 14:00 Dion YB 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion X 8
21.12.2014 9:00 PLC 1 1 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2014 :
Dion YB 9
20.12.2014 17:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři C
Dion YB 7
20.12.2014 13:30 Dion YB 14 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2014 :Junioři C
Kolibris 3 0
2.11.2014 15:30 Dion YB 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 3
2.11.2014 8:30 Ledo Dion 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 10
1.11.2014 15:30 Zbraslav OH 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 5
1.11.2014 8:30 Dion YB 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
12.10.2014 19:00 Dion YB 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 5
12.10.2014 12:00 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 4
11.10.2014 19:00 Dion YB 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 7
11.10.2014 12:00 Savona 4 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 6
14.9.2014 17:15 Falcon Praha 4 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Dion YB 8
13.9.2014 19:30 Dion YB 3 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Duh.jedn. 10
13.9.2014 15:00 Ledoborci 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Dion YB 2
3.5.2014 17:25 ČSC 2 (P.Mareš) 4 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH (K.Klíma) 10
3.5.2014 11:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 3 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 7
3.5.2014 8:25 Ledoborci 1 (J. Marša) 7 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 5
2.5.2014 15:25 Zbraslav M (L.Navrátilová) 6 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 7
2.5.2014 8:25 Liboc (K.Kubeška) 15 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 2
13.4.2014 15:30 Dion X 8 dráha 2. MČRJ 2014 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Dion YB 6
13.4.2014 10:00 Dion YB 10 dráha 3. MČRJ 2014 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
ČSC 3 5
6.4.2014 14:00 Dion YB 9 dráha 3. Finálový turnaj divizí :Finále divize
RPK Brno 3
6.4.2014 8:00 Zlatá Praha 3 6 dráha 1. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Dion YB 10
5.4.2014 17:00 Dion YB 7 dráha 4. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Ledoborci 3 2
5.4.2014 11:00 Savona 3 4 dráha 2. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Dion YB 5
23.3.2014 17:00 Dion YB 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 6
23.3.2014 11:00 WHEELCHAIR 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion YB 9
22.3.2014 20:00 Brno - Východ 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion YB 4
22.3.2014 11:00 Ledoborci 4 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion YB 1
16.3.2014 17:00 Dion YB 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 1
16.3.2014 11:00 Dion YB 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
15.3.2014 20:00 RIPER Hradec Králové HD 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion YB 9
15.3.2014 14:00 Guerera TP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion YB 3
9.2.2014 19:15 Liboc 0 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion YB 14
9.2.2014 15:05 Dion YB 10 dráha 4. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 3 4
9.2.2014 10:55 ČSC 4 3 dráha 1. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion YB 11
8.2.2014 20:00 Dion YB 9 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
8.2.2014 13:50 Dion YB 10 dráha 4. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Kolibris 3 2
7.2.2014 16:25 Dion X 8 dráha 2. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion YB 5
22.12.2013 10:00 Dion YB 0 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Savona 5 10
21.12.2013 18:45 Zbraslav OH 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Dion YB 2
21.12.2013 13:00 Dion YB 1 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Savona 5 10
21.12.2013 8:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina A
Dion YB 7
15.12.2013 17:00 Dion VIP 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion YB 2
14.12.2013 20:00 Dion YB 15 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
14.12.2013 14:00 Zbraslav ONI 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion YB 7
14.12.2013 8:00 Dion YB 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 3
27.10.2013 20:00 Karviná 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion YB 6
27.10.2013 14:00 Dion YB 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 3
26.10.2013 17:00 Dion YB 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 7
26.10.2013 11:00 Dion YB 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 3
15.9.2013 17:00 ČSC 3 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2013 :O 3. místo
ČSC 2 2
15.9.2013 13:00 Kolibris 3 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 2 5
15.9.2013 9:00 ČSC 2 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Dion X 12
14.9.2013 17:00 ČSC 2 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 3 4
14.9.2013 13:00 ČSC 1 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 2 8
14.9.2013 9:00 RIPER Hradec Králové 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 2 8
27.1.2013 17:00 ČSC 4 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Savona 1 8
27.1.2013 13:00 ČSC 3 dráha 3. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
RIPER Hradec Králové 9
26.1.2013 17:00 Dion X 13 dráha 4. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
ČSC 1
26.1.2013 9:00 Kolibris 3 4 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
ČSC 9
19.2.2012 14:25 ČSC 3 7 dráha 1. Žákovské MČR 2012 :Finále
ČSC 2 8
29.1.2012 14:30 ČSC 2 7 dráha 2. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 3 6
28.1.2012 14:30 ČSC 2 7 dráha 3. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 4 2
28.1.2012 9:00 ČSC 5 2 dráha 2. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 2 12
27.1.2012 15:30 ČSC 1 3 dráha 1. Žákovské MČR 2012 :Žákovské MČR - základní část
ČSC 2 7
5.6.2011 15:40 ČSC 2 9 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 4
5.6.2011 12:20 ČSC 3 1 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 2 17
4.6.2011 15:40 ČSC 2 6 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 5 3
4.6.2011 12:20 ČSC 1 7 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 2 4
4.6.2011 9:00 ČSC 2 9 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 4 2
6.2.2011 8:25 ČSC 2 5 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Semifinále
ČSC 4 7
16.1.2011 14:30 ČSC 2 7 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 4 8
16.1.2011 9:00 ČSC 2 9 dráha 3. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 6 1
15.1.2011 14:30 ČSC 5 7 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 2 1
15.1.2011 9:00 ČSC 1 6 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 2 8
14.1.2011 18:00 ČSC 2 6 dráha 3. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 3 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo