horni

Matoušek Mikuláš (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:30 Ledoborci 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
29.2.2020 18:30 Loupežníci Jičín dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
29.2.2020 11:30 Ledoborci 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
23.2.2020 18:30 Savona 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
23.2.2020 11:30 Ledoborci 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Wheelchair team
22.2.2020 18:30 CC RIPER dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
22.2.2020 11:30 Ledoborci 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná
12.1.2020 18:30 Ledoborci 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8
11.1.2020 18:30 Ledoborci 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín
11.1.2020 11:30 Ledoborci 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
7.12.2019 15:00 Ledoborci 4 dráha A Muži divize A :Základní část
Loupežníci Jičín Juniors
7.12.2019 8:30 Loupežníci Jičín Juniors dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4
13.10.2019 18:30 Ledoborci 4 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
13.10.2019 11:30 Wheelchair team 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 6
12.10.2019 18:30 Ledoborci 4 14 dráha 4. Muži divize A :Základní část
CC RIPER 0
12.10.2019 11:30 Karviná 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 7
14.4.2019 15:30 CC RIPER 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 10
13.4.2019 18:30 Ledoborci 4 4 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 7
13.4.2019 11:30 Ledoborci 4 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 6
10.3.2019 18:30 Loupežníci Jičín 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 3
10.3.2019 11:30 Ledoborci 4 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 8
9.3.2019 11:30 Ledoborci 4 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 4
13.1.2019 18:00 Lucky Stones 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 3
13.1.2019 11:30 Ledoborci 4 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 12
9.12.2018 12:00 Ledoborci NG 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 2
8.12.2018 20:15 Dion VIP 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 7
8.12.2018 12:00 Ledoborci 4 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
21.10.2018 15:00 Ledoborci 4 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
21.10.2018 11:30 Ledoborci 8 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 5
20.10.2018 8:30 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 4
13.5.2018 9:15 UK 1 5 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :O 5. místo
ČVUT 2 2
12.5.2018 16:45 UK 2 6 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
UK 1 5
12.5.2018 11:15 UK 1 1 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
Dion 12
11.5.2018 16:45 ČVUT 1 0 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
UK 1 17
11.2.2018 19:30 Ledoborci 4 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 4
11.2.2018 12:00 Ledoborci 8 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 6
10.2.2018 19:30 Ledoborci 4 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 9
10.2.2018 11:30 Ledoborci Army 9 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
14.1.2018 19:30 Ledoborci 4 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
14.1.2018 12:00 Demion 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 9
13.1.2018 19:30 Ledoborci 4 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 3
13.1.2018 12:00 Ledoborci 4 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
9.12.2017 18:30 Ledoborci 4 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 6
9.12.2017 11:30 Troublemakers 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
12.11.2017 18:30 Ledoborci 4 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 8
12.11.2017 11:30 Klub z Viktorky 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 4
11.11.2017 20:15 Karviná 10 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 5
11.11.2017 8:30 Zbraslav L 12 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 4
29.10.2017 18:30 Ledoborci 4 2 dráha A Muži divize A :Základní část
Demion 8
29.10.2017 12:00 Savona 6 10 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 2
28.10.2017 19:30 WHEELCHAIR 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 8
28.10.2017 12:00 Ledoborci 4 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 11
28.5.2017 10:00 UK Praha 2 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Semifinále
ČVUT 11
27.5.2017 18:00 ČSC 2 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
UK Praha 10
27.5.2017 11:30 UK Praha 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
ČVUT 12
26.5.2017 15:30 UK Praha 4 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
Ledomakers W 11
18.3.2017 15:30 Ledoborci 4 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 8
18.3.2017 8:30 Liboc 2 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 10
25.2.2017 8:30 Ledoborci 3 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 7
5.2.2017 18:30 Ledoborci 4 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 9
5.2.2017 11:30 Ledoborci 4 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 9
4.2.2017 18:30 Kolibris 5 12 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 7
4.2.2017 11:30 Kamenný Újezd 4 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 12
11.12.2016 18:30 Troublemakers 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 10
11.12.2016 11:30 Klub z Viktorky 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 5
10.12.2016 11:30 Karviná 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 6
23.10.2016 15:30 Dion 1 12 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
23.10.2016 8:30 Ledoborci 4 11 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 9
22.10.2016 8:30 Ledoborci 4 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 11
9.10.2016 16:00 Ledoborci 4 0 dráha B Muži divize A :Základní část
Liboc 2 1
9.10.2016 8:30 Ledoborci 4 0 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
8.10.2016 16:00 Ledoborci 4 0 dráha A Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 1
7.5.2016 21:00 Dion RUM 12 dráha 2. Akademické MČR 2016 :
UK 2 3
7.5.2016 14:00 UK 2 5 dráha 4. Akademické MČR 2016 :
UK 1 11
7.5.2016 8:30 UK 2 3 dráha 1. Akademické MČR 2016 :
Dion YB 15
6.5.2016 13:00 TÝM 6 dráha 1. Akademické MČR 2016 :
UK 2 5
3.4.2016 20:00 Ledoborci 4 4 dráha 1. Muži divize F :
Loupežníci Jičín 8
3.4.2016 8:30 Ledoborci 4 12 dráha 4. Muži divize F :
Troublemakers 2
2.4.2016 20:00 Zlatá Praha 3 dráha 2. Muži divize F :
Ledoborci 4
17.1.2016 17:15 Ledoborci 4 4 dráha B Muži divize F :
Kolibris 3 7
17.1.2016 11:15 Ledoborci 4 8 dráha 4. Muži divize F :
WHEELCHAIR 3
22.11.2015 11:15 Ledoborci 4 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 20:00 Ledoborci Juniors 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 4
21.11.2015 11:15 Brno - Západ 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 3
27.9.2015 17:15 Ledoborci 4 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 15
27.9.2015 11:15 Dion 1 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
26.9.2015 17:15 Dion VIP 13 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
26.9.2015 8:30 Ledoborci 4 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 9
13.4.2014 10:00 Dion YB 10 dráha 3. MČRJ 2014 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
ČSC 3 5
9.2.2014 19:15 ČSC 4 4 dráha 2. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 3 7
9.2.2014 15:05 Dion YB 10 dráha 4. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 3 4
9.2.2014 10:55 ČSC 3 6 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Kolibris 3 2
8.2.2014 20:00 ČSC 3 0 dráha 2. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion X 14
7.2.2014 16:25 Liboc 1 dráha 1. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 3 11
15.9.2013 17:00 ČSC 3 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2013 :O 3. místo
ČSC 2 2
15.9.2013 13:00 ČSC 3 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
15.9.2013 9:00 ČSC 3 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 1 4
14.9.2013 17:00 ČSC 2 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 3 4
14.9.2013 13:00 ČSC 3 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Kolibris 3 4
14.9.2013 9:00 Dion X 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 3 4
27.1.2013 17:00 ČSC 4 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Savona 1 8
27.1.2013 13:00 ČSC 3 dráha 3. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
RIPER Hradec Králové 9
26.1.2013 17:00 Dion X 13 dráha 4. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
ČSC 1
26.1.2013 9:00 Kolibris 3 4 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
ČSC 9
5.6.2011 15:40 ČSC 5 3 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 4 8
5.6.2011 12:20 ČSC 5 10 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 4 7
5.6.2011 9:00 ČSC 5 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 1 7
4.6.2011 15:40 ČSC 2 6 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 5 3
4.6.2011 12:20 ČSC 3 7 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2011 :Pohár žáci - 2011
ČSC 5 6
6.2.2011 14:25 ČSC 4 6 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Finále
ČSC 5 3
6.2.2011 8:25 ČSC 2 5 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Semifinále
ČSC 4 7
16.1.2011 14:30 ČSC 2 7 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 4 8
16.1.2011 9:00 ČSC 4 10 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 1 7
15.1.2011 14:30 ČSC 4 0 dráha 1. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 6 9
15.1.2011 9:00 ČSC 3 4 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 4 10
14.1.2011 18:00 ČSC 4 4 dráha 2. Žákovské MČR 2011 :Žáci 2011 - základní část
ČSC 5 6
8.2.0214 8:30 ČSC 3 7 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo