horni

Mada Štefan (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
10.3.2019 15:30 PLC GUERERA 8 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Ledoborci 2 3
10.3.2019 8:30 Kolibris 2 8 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 6
13.1.2019 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
Savona 6 6
13.1.2019 8:30 PLC GUERERA 3 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Zbraslav R 11
12.1.2019 15:30 PLC GUERERA 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
Brno - Západ 0
12.1.2019 8:30 Dion CÉLINE 0 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 9
11.11.2018 18:30 PLC S&K 8 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 5
11.11.2018 11:30 PLC GUERERA 2 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Kolibris 2 5
10.11.2018 18:30 Savona 6 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 3
10.11.2018 11:30 Ledoborci 2 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 9
14.10.2018 15:30 Zbraslav R 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 5
14.10.2018 8:30 Brno - Západ 8 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
PLC GUERERA 10
13.10.2018 15:30 PLC GUERERA 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina A
Dion CÉLINE 7
13.10.2018 8:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina A
PLC S&K 2
14.4.2018 10:30 Zbraslav L 2 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž
PLC GUERERA 5
30.3.2018 18:30 PLC GUERERA 3 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 7
30.3.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 5
21.1.2018 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 3
21.1.2018 8:30 Dion VIP 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 10
20.1.2018 15:30 Ledoborci 1 14 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 1
20.1.2018 8:30 PLC GUERERA 5 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
5.11.2017 18:30 PLC GUERERA 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 4
5.11.2017 11:30 PLC GUERERA 1 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
4.11.2017 18:30 PLC GUERERA 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
4.11.2017 11:30 Kolibris 5 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 6
1.10.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 3
1.10.2017 8:30 PLC GUERERA 6 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 8
30.9.2017 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 4
30.9.2017 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 6
2.4.2017 11:30 Letící kameny 0 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 1
1.4.2017 18:30 PLC GUERERA 0 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 7
1.4.2017 11:30 PLC GUERERA 3 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Morning star Přírodověda 7
22.1.2017 15:30 Cherry Stones 4 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 2
22.1.2017 8:30 PLC S&K 10 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 3
21.1.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
21.1.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 5
20.11.2016 11:30 PLC GUERERA 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 2
19.11.2016 18:30 Ledoborci 1 9 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 4
19.11.2016 11:30 PLC GUERERA 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
25.9.2016 15:30 Dion VIP 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 8
25.9.2016 8:30 Brno - Západ 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 4
24.9.2016 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 6
24.9.2016 8:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 3
17.1.2016 17:15 Ledoborci Juniors 7 dráha 2. Muži divize E :
PLC GUERERA 8
17.1.2016 11:15 Demion 2 dráha 3. Muži divize E :
PLC GUERERA 12
16.1.2016 20:00 Kolibris 5 6 dráha B Muži divize E :
PLC GUERERA 7
16.1.2016 11:15 Dion 1 3 dráha A Muži divize E :
PLC GUERERA 6
3.1.2016 20:00 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize E :
PLC GUERERA 9
3.1.2016 14:00 Karviná 1 dráha 3. Muži divize E :
PLC GUERERA 8
3.1.2016 8:30 Brno - Východ 3 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 9
2.1.2016 11:15 Ledoborci 2 2 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 7
21.11.2015 17:15 PLC GUERERA 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
21.11.2015 8:30 Ledoborci 7 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
28.9.2015 14:30 Ledoborci 3 6 dráha B Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
28.9.2015 8:30 PLC GUERERA 4 dráha A Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
27.9.2015 11:15 PLC GUERERA 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Karviná 3
26.9.2015 20:00 Demion 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 9
26.9.2015 11:15 Kolibris 3 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
6.4.2014 14:00 Ledoborci 3 0 dráha 1. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Guerera TP 0
6.4.2014 8:00 Guerera TP 8 dráha 3. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Savona 3 3
5.4.2014 17:00 Zlatá Praha 3 6 dráha 2. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Guerera TP 5
5.4.2014 11:00 Guerera TP 5 dráha 4. Finálový turnaj divizí :Finále divize
RPK Brno 6
23.3.2014 17:00 Karviná 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 1
23.3.2014 11:00 Guerera TP 11 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 5
22.3.2014 11:00 Dion VIP 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 4
16.3.2014 17:00 Zbraslav ONI 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 6
15.3.2014 20:00 Guerera TP 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 9
15.3.2014 14:00 Guerera TP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion YB 3
15.12.2013 17:00 Guerera TP 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 7
15.12.2013 11:00 Ledoborci 4 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 11
14.12.2013 20:00 RIPER Hradec Králové HD 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 1
14.12.2013 14:00 Guerera TP 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 6
14.12.2013 8:00 Guerera TP 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 6
27.10.2013 20:00 Guerera TP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 3
27.10.2013 14:00 Guerera TP 13 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 2
27.10.2013 8:00 Brno - Východ 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 10
26.10.2013 17:00 Dion YB 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 7
26.10.2013 11:00 WHEELCHAIR 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 9
23.2.2013 16:00 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 2
23.2.2013 8:30 Kolibris 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 6
3.2.2013 19:30 S&K Tee Party 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 11
3.2.2013 12:00 Guerera TP 1 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 10
2.2.2013 19:30 S&K Tee Party 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 8
2.2.2013 12:00 Ledoborci 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 2
18.11.2012 16:00 S&K Tee Party 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 6
18.11.2012 8:30 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 8
17.11.2012 16:00 S&K Tee Party 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 8
17.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 6
4.11.2012 19:30 S&K Tee Party 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 9
4.11.2012 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 1
3.11.2012 19:30 Zbraslav OH 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 4
3.11.2012 12:00 S&K Tee Party 2 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo