horni

Makovníková (Zubercová) Slávka (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
21.2.2016 10:30 Savona I 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 7
20.2.2016 15:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 8
20.2.2016 8:30 PLC 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
24.1.2016 19:00 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 4
24.1.2016 12:00 Ledoborky 1 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
23.1.2016 19:00 PLC 4 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
23.1.2016 12:00 Savona I 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
8.11.2015 15:30 PLC 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 9
8.11.2015 8:30 PLC 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
7.11.2015 15:30 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 2
7.11.2015 8:30 PLC 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 14
4.10.2015 19:00 PLC 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
4.10.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 9
3.10.2015 19:00 PLC 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 5
3.10.2015 12:00 Kolibris 1 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
11.4.2015 11:25 PLC 1 dráha 3. Baráže :Baráž o 1. ligu (ženy)
PLC MARTIN 0
22.2.2015 9:30 PLC MARTIN 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
21.2.2015 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 7
21.2.2015 8:30 PLC MARTIN 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 7
1.2.2015 19:00 PLC MARTIN 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
1.2.2015 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
31.1.2015 19:00 PLC MARTIN 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
31.1.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
9.11.2014 15:30 PLC MARTIN 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
9.11.2014 8:30 Trutnov 2 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 5
8.11.2014 15:30 Savona I 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 8
8.11.2014 8:30 PLC MARTIN 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 1
19.10.2014 19:00 PLC MARTIN 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
19.10.2014 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 9
18.10.2014 19:00 PLC MARTIN 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
18.10.2014 12:00 Letící kameny 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 7
14.9.2014 17:15 PLC MARTIN 0 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Kolibris 3 0
13.9.2014 12:00 PLC MARTIN 1 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
Ledo Dion 7
13.9.2014 7:30 Zbraslav W 7 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina C
PLC MARTIN 3
12.4.2014 10:00 Martin TP 0 dráha 3. MČR Baráže 2014 :Baráž o 1. ligu žen
Zbraslav TP 1
6.4.2014 17:00 Martin TP 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 9
5.4.2014 20:00 Valící se šutráky 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Martin TP 2
5.4.2014 14:00 Martin TP 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
5.4.2014 8:00 Falcon Praha 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Martin TP 10
16.3.2014 20:00 Martin TP 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
16.3.2014 14:00 Martin TP 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 10
16.3.2014 8:00 Steel TP 2 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Martin TP 7
15.12.2013 20:00 Martin TP 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
15.12.2013 14:00 Tee Party Z 2 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Martin TP 7
15.12.2013 8:00 Martin TP 12 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Steel TP 1
14.12.2013 17:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Martin TP 0
14.12.2013 11:00 Martin TP 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 5
27.10.2013 17:00 Trutnov 2 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Martin TP 8
27.10.2013 11:00 Zlatá Praha 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Martin TP 10
26.10.2013 14:00 Martin TP 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 5
26.10.2013 8:00 RPK Brno 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Martin TP 8
4.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 6
4.5.2013 10:15 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 10
3.5.2013 20:15 Trutnov (M.Hoferka) 8 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 5
3.5.2013 15:15 Tee Party (Š.Zubercová) 4 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 10
7.4.2013 20:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 7
7.4.2013 8:00 Martin TP 11 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 2
6.4.2013 17:00 Martin TP 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 5
6.4.2013 11:00 Ledoborky 2 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 4
24.3.2013 20:00 RPK Brno J 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 1
24.3.2013 14:00 Martin TP 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 5
23.3.2013 20:00 Steel TP 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 10
20.1.2013 17:00 Tee Party Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 6
20.1.2013 11:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 5
19.1.2013 20:00 Martin TP 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 9
19.1.2013 8:00 Zbraslav TP 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 0
28.10.2012 11:00 Martin TP 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 6
27.10.2012 20:00 Martin TP 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
27.10.2012 14:00 Zlatá Praha 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 4
14.10.2012 17:00 Martin TP 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 4
14.10.2012 11:00 Falcon Praha 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 3
13.10.2012 20:00 Martin TP 1 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 8
13.10.2012 8:00 RPK Brno 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 1
23.9.2012 20:00 Martin TP 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 1
23.9.2012 8:00 Citadela 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 0
22.9.2012 12:45 Martin TP 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo