horni

Marek Tomáš (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
11.5.2019 8:30 Ledožáci 10 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 4 3
6.4.2019 17:50 Zbraslav Tučňáci 4 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 3
6.4.2019 12:50 Zbraslav Lední medvědi 4 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 2
6.4.2019 8:20 Kolibris 4 3 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
24.3.2019 15:50 Germany 1 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 6
23.3.2019 12:20 Kolibris 4 0 dráha 1. Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Polární lišky 11
3.3.2019 15:00 Loupežníci Jičín 9 dráha 1. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 4 6
2.3.2019 15:00 Kolibris 4 5 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 6
1.3.2019 18:00 Kolibris 4 0 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 6 11
1.3.2019 11:30 Zbraslav Polární lišky 8 dráha 4. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 4 0
17.2.2019 13:20 Zbraslav Polární lišky 8 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 2
17.2.2019 8:20 Kolibris 4 1 dráha A Žákovská liga :Základní část
Germany 7
20.1.2019 8:20 Kolibris 6 8 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :3.kolo
Kolibris 4 3
19.1.2019 16:50 Kolibris 4 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2018 :2.kolo
Zbraslav Tučňáci 10
19.1.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 8 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2018 :Základní část
Kolibris 4 2
4.11.2018 15:50 Kolibris 4 2 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 9
4.11.2018 8:20 Kolibris 4 4 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 12
3.11.2018 15:50 Hungary 0 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 1
3.11.2018 10:50 Kolibris 6 4 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 6
27.5.2018 13:50 PLC 1 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
PLC 2 7
27.5.2018 8:20 Ledoborci NG 14 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
PLC 2 2
26.5.2018 16:20 PLC 2 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
PLC 1 4
26.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Savona 6 17
6.5.2018 13:50 PLC 2 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Dion DJ 5
6.5.2018 10:50 PLC 2 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci Army 10
5.5.2018 16:20 PLC 2 6 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 14
5.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Ledoborci NG 15
25.2.2018 15:00 Kolibris 4 2 dráha 4. MČR žáků 2018 :Základní část
Loupežníci Jičín 5
25.2.2018 8:30 Kolibris 4 1 dráha 1. MČR žáků 2018 :Základní část
Lachtani 0
24.2.2018 8:30 Polární lišky 6 dráha 4. MČR žáků 2018 :Základní část
Kolibris 4 3
23.2.2018 15:00 Tučňáci 8 dráha 2. MČR žáků 2018 :Základní část
Kolibris 4 0
23.2.2018 8:30 Kolibris 4 4 dráha 2. MČR žáků 2018 :Základní část
Lední medvědi 8
28.1.2018 8:20 Kolibris 4 0 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Tučňáci 14
27.1.2018 16:20 Lední medvědi 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Kolibris 4 0
27.1.2018 8:20 Kolibris 4 0 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Polární lišky 14
3.12.2017 8:20 Sobi 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
PLC 2 7
2.12.2017 13:50 PLC 2 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
Ledoborci Army 16
25.11.2017 18:50 Kolibris 3 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina B
PLC 2 5
25.11.2017 13:20 PLC 2 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina B
Ledolamky 9
30.9.2017 14:40 Polární lišky 14 dráha A Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
PLC 2 1
30.9.2017 8:30 PLC 2 2 dráha B Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
Lední medvědi 10
30.4.2017 10:00 Lední medvědi 9 dráha 4. MČR žáků 2017 :O 3. místo
PLC 2 4
29.4.2017 15:55 Tučňáci 7 dráha 1. MČR žáků 2017 :Semifinále
PLC 2 2
9.4.2017 10:20 PLC 2 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 4
8.4.2017 17:15 Lední medvědi 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
8.4.2017 12:20 PLC 2 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 6
8.4.2017 8:00 Tučňáci 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 2
26.3.2017 18:25 PLC 2 0 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Dion DJ 8
26.3.2017 14:55 PLC 2 0 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 8
25.3.2017 14:55 PLC 2 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Loupežníci Jičín 2
25.3.2017 8:25 Lední medvědi 8 dráha 3. MČR žáků 2017 :Základní část
PLC 2 7
24.3.2017 12:55 Polární lišky 5 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
PLC 2 6
29.1.2017 17:30 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 3
29.1.2017 10:20 PLC 2 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 7
28.1.2017 17:30 Lední medvědi 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
28.1.2017 10:20 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
18.12.2016 18:30 Loupežníci Jičín 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
PLC 2 1
18.12.2016 11:30 PLC 2 3 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Dion DJ 5
18.12.2016 8:30 PLC 2 3 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Tučňáci 2
17.12.2016 12:00 Lední medvědi 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
PLC 2 11
6.11.2016 17:00 PLC 2 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 9
6.11.2016 12:10 PLC 2 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 0
5.11.2016 15:10 Lední medvědi 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 3
5.11.2016 8:00 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
16.10.2016 13:20 Dion DJ 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
PLC 2 3
16.10.2016 8:20 PLC 2 0 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Dion HJ 16
15.10.2016 16:20 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 8
15.10.2016 10:50 PLC 2 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Třešňovka D 17
22.5.2016 15:15 CC RIPER 12 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 3 1
22.5.2016 8:30 PLC 3 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
CC RIPER 2
21.5.2016 15:00 PLC 3 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 10
21.5.2016 8:30 PLC 3 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 13
20.3.2016 14:55 PLC 3 2 dráha 4. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion DJ 7
20.3.2016 8:30 CC RIPER 6 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
PLC 3 1
19.3.2016 14:55 PLC 3 1 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci Army 12
19.3.2016 8:30 Dion HJ 14 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
PLC 3 2
18.3.2016 15:25 PLC 3 0 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci NG 23
6.12.2015 14:00 PLC 2 0 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 18
6.12.2015 8:30 Ledoborci Army 15 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
PLC 2 1
5.12.2015 16:30 PLC 2 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 13
5.12.2015 11:00 PLC 2 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci NG 20
25.1.2015 11:25 PLC 2 3 dráha 1. MČR žáků 2015 :Skupina A
ČSC 2 8
24.1.2015 17:35 PLC 2 2 dráha 4. MČR žáků 2015 :Skupina A
ČSC 1 11
24.1.2015 11:25 Loupežníci Jičín 2 8 dráha 2. MČR žáků 2015 :Skupina A
PLC 2 1
21.12.2014 17:00 SpS Verduras 16 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2014 :
PLC 2 0
21.12.2014 11:30 SpS Rojas 5 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2014 :
PLC 2 3
20.12.2014 11:00 PLC 2 3 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Púrpuras 10
20.12.2014 8:30 PLC 2 1 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Azules 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo