horni

Málek Jaroslav (CENTRUM TŘEŠŇOVKA)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2018 15:30 Cherry Stones 0 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Zbraslav OH 1
14.4.2018 10:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Letící kameny 2
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 5
21.1.2018 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 3
21.1.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 2
20.1.2018 15:30 Kolibris 5 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
4.11.2017 18:30 PLC GUERERA 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
1.10.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 8:30 Cherry Stones 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 2
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.9.2017 10:15 Cherry Stones 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 5
15.9.2017 14:45 PLC LEDO 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 3
2.4.2017 11:30 Dion YB 8 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 1
1.4.2017 18:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 7
1.4.2017 11:30 Dion CÉLINE 12 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 7
22.1.2017 15:30 Cherry Stones 4 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 2
22.1.2017 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
21.1.2017 15:30 Cherry Stones 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 3
21.1.2017 8:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
20.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 6
19.11.2016 18:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Brno - Západ 4
19.11.2016 11:30 PLC GUERERA 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
25.9.2016 15:30 Cherry Stones 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 4
25.9.2016 8:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 4
24.9.2016 15:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
24.9.2016 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo