horni

Marková Lucie (CC PRAGUE TEE PARTY)

datum čas zápas dráha soutěž
18.1.2020 18:30 PLC 2 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party
18.1.2020 11:30 Tee Party dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
15.12.2019 18:00 Tee Party dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX
14.12.2019 15:00 Tee Party dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno
14.12.2019 8:30 Tee Party dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3
8.12.2019 18:30 Dion 7D dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party
8.12.2019 11:30 Dion SG1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party
13.10.2019 11:30 RPK Brno 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Tee Party 2
12.10.2019 15:00 Valící se šutráky 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
12.10.2019 8:30 Tee Party 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 3
17.3.2019 18:30 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Tee Party 7
17.3.2019 11:30 Tee Party 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 6
16.3.2019 18:30 Liboc 5 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party 0
16.3.2019 11:30 Tee Party 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 9
9.2.2019 19:30 RPK Brno 9 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Tee Party 6
9.2.2019 12:00 Savona I 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party 10
12.1.2019 15:30 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 5
12.1.2019 11:30 Tee Party 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 7
9.12.2018 18:30 Ledoborky 3 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 5
9.12.2018 8:30 Tee Party 16 dráha A Ženy divize :Základní část
Liboc 5 0
21.10.2018 18:30 Metla Kladno 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party 8
21.10.2018 11:30 Tee Party 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
20.10.2018 18:30 Tee Party 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 8
20.10.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party 6
2.4.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
2.4.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
20.2.2016 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 8
20.2.2016 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
24.1.2016 19:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 10
24.1.2016 12:00 Ledoborky 1 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 5
23.1.2016 19:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
23.1.2016 12:00 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 9
8.11.2015 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
8.11.2015 8:30 Sokolky 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
7.11.2015 15:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
7.11.2015 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
4.10.2015 19:00 PLC 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
4.10.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
3.10.2015 19:00 Trutnov 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
3.10.2015 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 11
2.5.2015 18:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 8 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (M.Votava) 5
2.5.2015 11:25 Přírodověda 2 (R.Janhuba) 2 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (M.Votava) 7
2.5.2015 8:25 Ledoborci 1 (M.Votava) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 7
1.5.2015 15:25 Ledoborci 1 (M.Votava) 6 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci Juniors (D.Verner) 5
1.5.2015 11:25 Savona 2 (L.Klíma) 8 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (M.Votava) 2
22.2.2015 9:30 Ledoborky 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 10
21.2.2015 15:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
21.2.2015 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
1.2.2015 19:00 Ledoborky 2 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
1.2.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 4
31.1.2015 19:00 PLC MARTIN 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 9
31.1.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 9
9.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
9.11.2014 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
8.11.2014 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 4
8.11.2014 8:30 Sokolky 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 0
19.10.2014 19:00 Trutnov 2 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
19.10.2014 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 9
18.10.2014 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 5
18.10.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
3.5.2014 11:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 3 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 7
2.5.2014 15:25 Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 2 (J.Splavec) 7
2.5.2014 11:25 Kolibris (D.Šik) 11 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 2
29.3.2014 16:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
29.3.2014 8:30 Ledoborky 1 2 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
26.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 3
26.1.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
25.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 4
25.1.2014 12:00 Zbraslav SK 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 10
10.11.2013 16:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
10.11.2013 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
9.11.2013 16:00 Liboc 1 11 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
9.11.2013 8:30 Sokolky 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
6.10.2013 19:30 Zbraslav TP 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
6.10.2013 12:00 CC Kladno 2 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 8
5.10.2013 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 4
5.10.2013 12:00 Ledoborky 2 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
8.5.2013 13:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu žen
Valící se šutráky 4
4.5.2013 13:00 Zbraslav H (R.Boháč) 8 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Zlatá Praha (P.Málek) 7
4.5.2013 8:00 Zlatá Praha (P.Málek) 5 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
3.5.2013 18:00 Zlatá Praha (P.Málek) 6 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Ledoborci 3 (M.Neznal) 7
3.5.2013 8:00 Zlatá Praha (P.Málek) 7 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 8
7.4.2013 20:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 7
7.4.2013 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 10
7.4.2013 8:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 6
24.3.2013 20:00 Zbraslav TP 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 4
24.3.2013 14:00 Ledoborky 1 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 4
24.3.2013 8:00 Falcon Praha 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.3.2013 14:00 Ledoborky 1 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 3
20.1.2013 17:00 Ledoborky 2 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 4
20.1.2013 11:00 Zlatá Praha 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 5
19.1.2013 20:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 2
19.1.2013 14:00 Citadela 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 6
28.10.2012 17:00 Ledoborky 1 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
27.10.2012 20:00 Martin TP 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
27.10.2012 8:00 Ledoborky 1 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 9
14.10.2012 17:00 Ledoborky 1 11 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1
14.10.2012 11:00 Tee Party Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 8
13.10.2012 14:00 Ledoborky 1 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 0
13.10.2012 8:00 RPK Brno J 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.9.2012 20:00 Ledoborky 1 1 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno 0
23.9.2012 8:00 Steel TP 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 1
22.9.2012 17:00 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 9
7.4.2012 14:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 1
7.4.2012 8:30 Aritma 4 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 3
18.3.2012 14:30 Ledoborky 1 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 9
17.3.2012 14:30 Ledoborky 1 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 10
17.3.2012 8:30 Tee Party Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 8
4.12.2011 17:30 Ledoborky 1 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 5
4.12.2011 11:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 15
3.12.2011 17:30 Ledoborky 1 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 8
3.12.2011 11:30 Zbraslav TP 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.10.2011 17:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 6
23.10.2011 11:30 Tee Party 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 12
22.10.2011 11:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 1
25.9.2011 14:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 5
25.9.2011 8:30 RPK Brno 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 11
24.9.2011 14:30 Ledoborky 1 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
24.9.2011 8:30 RPK Brno J 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 12
16.4.2011 12:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. Baráže MČR :Baráž o 1. ligu žen
Aritma 5 9
2.4.2011 15:30 Zbraslav D 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 4
2.4.2011 9:00 Ledoborky 1 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 7
23.1.2011 19:00 Citadela 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 3
23.1.2011 12:30 Ledoborky 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 14
22.1.2011 19:00 Ledoborky 1 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 16
22.1.2011 12:30 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 9
18.12.2010 20:00 Zbraslav R 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Červená skupina
1.CK Brno - západ 6
17.12.2010 20:00 Aritma 1 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Červená skupina
Zbraslav R 3
17.12.2010 16:00 Zbraslav ING 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Červená skupina
Zbraslav R 11
17.12.2010 10:00 Zbraslav R 11 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Červená skupina
Savona 2 1
21.11.2010 15:30 Ledoborky 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 4
21.11.2010 9:00 Ledoborky 1 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 7
20.11.2010 15:30 Savona I 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 5
20.11.2010 9:00 Ledoborky 1 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 6
24.10.2010 19:00 Ledo TP 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 7
24.10.2010 12:30 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 3
23.10.2010 19:00 Dion DJ 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 1
23.10.2010 12:30 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 6
1.5.2010 15:00 Tee Party (L.Marková) 7 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (V.Reitmajer) 7
1.5.2010 8:00 RIPER HK (M.Mantlík) 1 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Tee Party (L.Marková) 10
30.4.2010 20:00 Tee Party (L.Marková) 3 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (J.Zingová) 12
30.4.2010 13:15 Tee Party (L.Marková) 4 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 11
11.4.2010 8:00 Ledoborky 2 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 9
10.4.2010 17:00 Ledoborky 2 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav TP 7
7.3.2010 17:00 Ledoborky 2 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
RPK Brno 6
9.1.2010 17:00 Ledoborky 2 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 14
9.1.2010 11:00 Ledoborky 2 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Dion DJ 6
22.11.2009 17:00 Ledoborky 2 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav Z 4
22.11.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 5
21.11.2009 17:00 Zbraslav TP 17 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 0
21.11.2009 11:00 RPK Brno 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 10
1.11.2009 8:00 Aritma 4 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 0
12.9.2009 17:00 Dion DJ 14 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 11
12.9.2009 11:00 Zbraslav Z 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 5
2.5.2009 15:00 Tee Party (L.Marková) 6 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Aritma (J.Candra) 9
2.5.2009 10:15 Tee Party (L.Marková) 3 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Kladno (L.Šafránková) 14
1.5.2009 17:45 RPK Brno (D.Ženatý) 1 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Tee Party (L.Marková) 10
1.5.2009 10:45 Tee Party (L.Marková) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Savona (J.Bareš) 16
5.4.2009 8:00 Zbraslav TP 4 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 8
4.4.2009 14:00 Zbraslav TP 2 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 15
8.3.2009 14:00 Aritma 4 9 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 5
7.3.2009 20:00 Zbraslav TP 13 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 2
7.3.2009 11:00 RPK Brno 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 9
22.2.2009 11:00 Demion 6 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 4
21.2.2009 17:00 Zlatá Praha Ž 8 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 4
21.2.2009 8:00 Aritma 5 10 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 7
23.11.2008 17:00 Zbraslav TP 10 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 14
23.11.2008 8:00 Zbraslav TP 7 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 6
22.11.2008 14:00 Zbraslav Z 4 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 13
28.9.2008 14:00 Trutnov 2 12 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 4
27.9.2008 20:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Demion 8
27.9.2008 11:00 Zbraslav TP 5 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 1
6.4.2008 8:15 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
CC Dion TP 2
5.4.2008 10:45 CC Dion TP 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Toxic RKC 13
16.3.2008 18:15 CC Dion TP 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 11
16.3.2008 13:15 RPK Brno 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
CC Dion TP 3
15.3.2008 15:45 CC Dion TP 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 8
15.3.2008 8:15 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
CC Dion TP 3
27.1.2008 20:45 CC Dion TP 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Zbraslav Z 5
27.1.2008 10:45 Demion 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
CC Dion TP 4
26.1.2008 15:45 CC Dion TP 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
CC Kladno Ž 1
25.11.2007 20:45 RPK Brno 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
CC Dion TP 3
25.11.2007 13:15 CC Dion TP 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2.turnaj
Toxic RKC 2
24.11.2007 20:45 1.CC Bratislava 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
CC Dion TP 8
24.11.2007 13:15 CC Dion TP 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
CC Kladno Ž 6
30.9.2007 13:15 CC Dion TP 7 dráha 1. 2.liga - ženy :1.turnaj
Ledoborky 1 7
29.9.2007 18:15 Zbraslav Z 6 dráha 4. 2.liga - ženy :1.turnaj
CC Dion TP 5
29.9.2007 8:15 CC Dion TP 8 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 4 1
28.9.2007 13:15 CC Kladno Ž 7 dráha 4. 2.liga - ženy :1.turnaj
CC Dion TP 9
8.4.2007 14:55 Ledo TP 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 6
8.4.2007 8:55 Ledo TP 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 9
7.4.2007 11:55 Ledoborky 1 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 4
18.3.2007 8:55 RPK Brno 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 0
17.3.2007 11:55 Kolibris 1 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 0
4.2.2007 8:55 Ledo TP 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 3Ž 13
3.2.2007 8:55 Aritma 4 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 5
16.12.2006 14:55 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 2
26.11.2006 14:55 Ledo TP 4 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledoborky 1 5
26.11.2006 8:55 Ledo TP 6 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 4
25.11.2006 14:55 Aritma 4 8 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 3
8.10.2006 14:55 RPK Brno 4 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 6
7.10.2006 17:55 Ledo TP 4 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 9
7.10.2006 8:55 Smazat 8 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo