horni

Matějíček Jakub (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
29.2.2020 15:30 Ledoborci NG dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1
29.2.2020 8:30 Ledoborci NG dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1
23.2.2020 15:30 Ledoborci Juniors dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG
23.2.2020 8:30 Brno - Východ dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG
22.2.2020 15:30 Ledoborci NG dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
PLC GUERERA
22.2.2020 8:30 Kolibris 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG
15.12.2019 15:30 Letící kameny dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG
15.12.2019 8:30 Ledoborci 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG
14.12.2019 15:30 Ledoborci NG dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Brno - Východ
14.12.2019 8:30 Ledoborci NG dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors
17.11.2019 8:00 Ledoletci dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Kolibris 7
16.11.2019 18:45 Zbraslav Polární lišky dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoletci
16.11.2019 13:00 Ledoletci dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoborci NG
16.11.2019 8:00 Ledoborci OS dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoletci
3.11.2019 18:30 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG 9
3.11.2019 11:30 PLC GUERERA 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG 6
2.11.2019 18:30 Ledoborci NG 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Kolibris 5 2
2.11.2019 11:30 Ledoborci NG 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny 10
22.9.2019 13:20 Kolibris 7 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Ledoletci 9
22.9.2019 8:20 Ledoletci 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Třešňovka D 0
21.9.2019 13:20 Ledoletci 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group C)
Dion XX 5
21.9.2019 10:50 Dion XY 9 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group C)
Ledoletci 2
12.5.2019 10:00 Zbraslav Lední medvědi 14 dráha 4. MČR žáků 2019 :Semifinále
Ledožáci 0
11.5.2019 8:30 Ledožáci 10 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 4 3
3.3.2019 8:30 Ledožáci 7 dráha 1. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 6 3
2.3.2019 15:00 Zbraslav Polární lišky 9 dráha 1. MČR žáků 2019 :Základní část
Ledožáci 2
1.3.2019 18:00 Zbraslav Lední medvědi 7 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Ledožáci 3
1.3.2019 11:30 Ledožáci 5 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Loupežníci Jičín 7
20.1.2019 13:20 Zbraslav Tučňáci 7 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :Boj o medaile
Ledožáci 2
20.1.2019 8:20 Ledožáci 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2018 :3.kolo
Zbraslav Polární lišky 13
19.1.2019 16:50 Kolibris 6 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2018 :2.kolo
Ledožáci 8
19.1.2019 10:50 Zbraslav Tučňáci 13 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :Základní část
Ledožáci 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo