horni

Mach Miroslav (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2018 10:30 Zbraslav L 2 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž
PLC GUERERA 5
30.3.2018 18:30 PLC GUERERA 3 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 7
30.3.2018 11:30 Dion CÉLINE 9 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 5
21.1.2018 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 3
21.1.2018 8:30 Dion VIP 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 10
20.1.2018 15:30 Ledoborci 1 14 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 1
20.1.2018 8:30 PLC GUERERA 5 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
5.11.2017 18:30 PLC GUERERA 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 4
5.11.2017 11:30 PLC GUERERA 1 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
4.11.2017 18:30 PLC GUERERA 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
4.11.2017 11:30 Kolibris 5 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 6
1.10.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 3
1.10.2017 8:30 PLC GUERERA 6 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 8
30.9.2017 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 4
30.9.2017 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 6
2.4.2017 11:30 Letící kameny 0 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 1
1.4.2017 18:30 PLC GUERERA 0 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 7
1.4.2017 11:30 PLC GUERERA 3 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Morning star Přírodověda 7
22.1.2017 15:30 Cherry Stones 4 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 2
22.1.2017 8:30 PLC S&K 10 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 3
21.1.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
21.1.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 5
20.11.2016 11:30 PLC GUERERA 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 2 2
19.11.2016 18:30 Ledoborci 1 9 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 4
19.11.2016 11:30 PLC GUERERA 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
25.9.2016 15:30 Dion VIP 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 8
25.9.2016 8:30 Brno - Západ 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 4
24.9.2016 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 6
24.9.2016 8:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 3
17.1.2016 17:15 Ledoborci Juniors 7 dráha 2. Muži divize E :
PLC GUERERA 8
17.1.2016 11:15 Demion 2 dráha 3. Muži divize E :
PLC GUERERA 12
16.1.2016 20:00 Kolibris 5 6 dráha B Muži divize E :
PLC GUERERA 7
16.1.2016 11:15 Dion 1 3 dráha A Muži divize E :
PLC GUERERA 6
3.1.2016 20:00 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize E :
PLC GUERERA 9
3.1.2016 14:00 Karviná 1 dráha 3. Muži divize E :
PLC GUERERA 8
3.1.2016 8:30 Brno - Východ 3 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 9
2.1.2016 11:15 Ledoborci 2 2 dráha 1. Muži divize E :
PLC GUERERA 7
21.11.2015 17:15 PLC GUERERA 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
21.11.2015 8:30 Ledoborci 7 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
28.9.2015 14:30 Ledoborci 3 6 dráha B Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
28.9.2015 8:30 PLC GUERERA 4 dráha A Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
27.9.2015 11:15 PLC GUERERA 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Karviná 3
26.9.2015 20:00 Demion 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 9
26.9.2015 11:15 Kolibris 3 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
6.4.2014 14:00 Ledoborci 3 0 dráha 1. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Guerera TP 0
6.4.2014 8:00 Guerera TP 8 dráha 3. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Savona 3 3
5.4.2014 17:00 Zlatá Praha 3 6 dráha 2. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Guerera TP 5
5.4.2014 11:00 Guerera TP 5 dráha 4. Finálový turnaj divizí :Finále divize
RPK Brno 6
23.3.2014 17:00 Karviná 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 1
23.3.2014 11:00 Guerera TP 11 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 5
22.3.2014 11:00 Dion VIP 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 4
16.3.2014 17:00 Zbraslav ONI 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 6
15.3.2014 20:00 Guerera TP 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 9
15.3.2014 14:00 Guerera TP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion YB 3
15.12.2013 17:00 Guerera TP 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 7
15.12.2013 11:00 Ledoborci 4 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 11
14.12.2013 20:00 RIPER Hradec Králové HD 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 1
14.12.2013 14:00 Guerera TP 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 6
14.12.2013 8:00 Guerera TP 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 6
27.10.2013 20:00 Guerera TP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 3
27.10.2013 14:00 Guerera TP 13 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 2
27.10.2013 8:00 Brno - Východ 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 10
26.10.2013 17:00 Dion YB 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 7
26.10.2013 11:00 WHEELCHAIR 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 9
13.4.2013 9:00 Guerera TP 2 dráha 3. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu mužů
Zlatá Praha 1 10
23.2.2013 16:00 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 1
23.2.2013 8:30 Savona 5 6 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 1
3.2.2013 19:30 Guerera TP 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 7
3.2.2013 12:00 Guerera TP 1 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 10
2.2.2013 19:30 Zbraslav OH 10 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 4
2.2.2013 12:00 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 4
18.11.2012 16:00 Guerera TP 3 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 6
18.11.2012 8:30 Guerera TP 0 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 9
17.11.2012 16:00 Guerera TP 8 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 9
17.11.2012 8:30 Trutnov 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 2
4.11.2012 19:30 S&K Tee Party 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 9
4.11.2012 12:00 Guerera TP 2 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 10
3.11.2012 19:30 Ledoborci 1 9 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 6
3.11.2012 12:00 Guerera TP 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 4
7.4.2012 17:30 Zlatá Praha 3 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 11
7.4.2012 11:30 Brno - Západ 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 8
22.1.2012 17:30 Demion 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 9
22.1.2012 11:30 Guerera TP 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 3
21.1.2012 17:30 Guerera TP 9 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 3 1
21.1.2012 11:30 RPK Brno 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 7
6.11.2011 14:30 Guerera TP 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 5
6.11.2011 8:30 Guerera TP 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Západ 6
5.11.2011 14:30 Guerera TP 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 3 2
5.11.2011 8:30 Guerera TP 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 6
2.10.2011 17:30 Zbraslav H 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 9
2.10.2011 11:30 Kolibris 3 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 7
1.10.2011 17:30 Guerera TP 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
RPK Brno 4
1.10.2011 11:30 Brno - Východ 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 9
9.4.2011 14:30 Guerera TP 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 5
5.12.2010 17:30 S&K Tee Party 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 2
5.12.2010 11:30 Guerera TP 2 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 3 8
4.12.2010 17:30 Guerera TP 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 6
4.12.2010 11:30 Guerera TP 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 1
31.10.2010 17:30 Brno - Východ 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 6
31.10.2010 11:30 Demion 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 2
30.10.2010 20:30 Guerera TP 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 8
30.10.2010 14:30 Zbraslav OH 10 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 3
30.10.2010 8:30 Zlatá Praha 3 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 3
3.10.2010 14:30 Guerera TP 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 3
3.10.2010 8:30 Guerera TP 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 3
2.10.2010 17:30 Brno - Východ 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 4
2.10.2010 11:30 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 7
7.3.2010 8:00 Modřany TP 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 3
6.3.2010 20:00 Guerera TP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 2
6.3.2010 8:00 Dion 1 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 9
10.1.2010 17:00 Zbraslav OH 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 8
10.1.2010 11:00 Karviná 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 3
9.1.2010 20:00 Guerera TP 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 4
9.1.2010 14:00 Tee Party 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 11
9.1.2010 8:00 Zbraslav A 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 7
6.12.2009 17:00 Guerera TP 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 9
6.12.2009 11:00 Aritma 3 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 11
5.12.2009 14:00 Zlatá Praha 2 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 8
21.11.2009 14:00 Guerera TP 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 7
21.11.2009 8:00 Ledoborci 2 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 7
1.11.2009 11:00 Guerera TP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 2
31.10.2009 20:00 Guerera TP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 3
31.10.2009 14:00 Guerera TP 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 5
31.10.2009 8:00 Dion VIP 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 9
13.9.2009 20:00 Guerera TP 15 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 0
13.9.2009 14:00 Guerera TP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 4
13.9.2009 8:00 Guerera TP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 5
12.9.2009 20:00 Brno - Západ 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 3
12.9.2009 8:00 Guerera TP 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 2
4.4.2009 17:00 Guerera TP 7 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
RPK Brno 8
4.4.2009 8:00 Brno - Západ 7 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 5
8.3.2009 8:00 Dion VIP 11 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 4
22.2.2009 14:00 Karviná 6 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 7
21.2.2009 20:00 Guerera TP 8 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav A 6
21.2.2009 11:00 Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 5
23.11.2008 11:00 Kamenný Újezd 3 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 11
22.11.2008 8:00 Guerera TP 9 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Tee Party 4
28.9.2008 17:00 Ledoborci 2 8 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 9
27.9.2008 14:00 Guerera TP 10 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 1
6.4.2008 10:45 Ledoborci 2 1 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Guerera TP 8
5.4.2008 18:15 RPK Brno 5 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Guerera TP 8
5.4.2008 10:45 Guerera TP 9 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Zbraslav M 8
16.3.2008 18:15 Dion TP 3 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Guerera TP 5
16.3.2008 10:45 Guerera TP 5 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Klub z Viktorky 6
15.3.2008 10:45 Guerera TP 5 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kolibris 5 6
27.1.2008 13:15 Guerera TP 15 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kamenný Újezd 1
26.1.2008 15:45 Kladno The Bush 7 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Guerera TP 5
26.1.2008 8:15 Guerera TP 6 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Brno - Západ 7
25.11.2007 15:45 Guerera TP 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Dion 1 7
25.11.2007 8:15 Guerera TP 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Zbraslav M 3
24.11.2007 18:15 Guerera TP 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Dion TP 7
24.11.2007 10:45 RPK Brno 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Guerera TP 6
30.9.2007 15:45 Guerera TP 2 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Demion 6
29.9.2007 20:45 Brno - Západ 0 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Guerera TP 0
29.9.2007 13:15 Guerera TP 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion 1 6
28.9.2007 15:45 Ledoborci 2 0 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Guerera TP 14
28.9.2007 10:45 Dion RM 16 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Guerera TP 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo