horni

Matějíčková Kristýna (1.KCK TRUTNOV)

datum čas zápas dráha soutěž
19.1.2020 18:30 Zlatá Praha dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky
19.1.2020 11:30 Zlatá Praha dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion 7D
18.1.2020 18:30 Metla Kladno dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
18.1.2020 11:30 Tee Party dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
15.12.2019 18:00 Zlatá Praha dráha B Ženy divize :Základní část
PLC 2
15.12.2019 8:30 Ledoborky 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha
13.10.2019 18:00 Zlatá Praha 3 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 9
13.10.2019 11:30 Kolibris 7 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
12.10.2019 18:00 Zlatá Praha 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
12.10.2019 11:30 Dion XX 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
17.3.2019 18:30 Zlatá Praha 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Tee Party 7
17.3.2019 11:30 Dion SG1 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 7
16.3.2019 18:30 Zlatá Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Savona I 7
16.3.2019 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 8
9.2.2019 19:30 Liboc 5 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
9.2.2019 12:00 Zlatá Praha 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 8
12.1.2019 15:30 RPK Brno 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
12.1.2019 11:30 Tee Party 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 7
9.12.2018 18:30 Zlatá Praha 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
9.12.2018 8:30 Savona I 11 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
21.10.2018 18:30 Ledoborky 3 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
21.10.2018 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 7
20.10.2018 18:30 Metla Kladno 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
20.10.2018 11:30 Zlatá Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 5
7.4.2018 11:00 Zlatá Praha 10 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 1
21.1.2018 15:30 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
20.1.2018 17:30 Tee Party 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 10
20.1.2018 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
7.1.2018 18:30 Zlatá Praha 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
7.1.2018 8:30 Savona I 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
12.11.2017 8:30 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
11.11.2017 17:30 Zlatá Praha 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 10
11.11.2017 11:15 Zlatá Praha 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 10
29.10.2017 15:30 Metla Kladno 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
29.10.2017 8:30 Zlatá Praha 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Tee Party 3
22.10.2017 18:30 Zbraslav TP 1 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
21.10.2017 15:30 Zlatá Praha 2 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 11
21.10.2017 8:30 Dion SG1 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
25.2.2017 19:30 Savona I 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
25.2.2017 12:00 Tee Party 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
5.2.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 6
5.2.2017 8:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
4.2.2017 15:30 Ledolamky 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 4
4.2.2017 8:30 Ice Cats 0 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 1
13.11.2016 16:00 Zlatá Praha 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 12
13.11.2016 8:30 Zlatá Praha 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
12.11.2016 16:00 Zlatá Praha 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2016 8:30 Zlatá Praha 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 11
23.10.2016 18:30 Zlatá Praha 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 2
22.10.2016 18:30 Zlatá Praha 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 12
16.1.2016 20:00 Zlatá Praha 3 dráha 1. Ženy divize Q :
Metla Kladno 7
16.1.2016 14:00 Zlatá Praha 7 dráha 4. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 6
16.1.2016 8:30 Zlatá Praha 6 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 10
3.1.2016 17:15 Zlatá Praha 9 dráha 3. Ženy divize Q :
Citadela 8
3.1.2016 11:15 Zlatá Praha 3 dráha 2. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
2.1.2016 20:00 Zlatá Praha 12 dráha A Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 5
2.1.2016 8:30 Zlatá Praha 3 dráha B Ženy divize Q :
Tee Party 8
22.11.2015 20:00 Zlatá Praha 1 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 0
22.11.2015 14:00 Ledoborky 3 2 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 12
22.11.2015 8:30 Zlatá Praha 6 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
Metla Kladno 9
21.11.2015 14:00 Zlatá Praha 13 dráha A Ženy divize X :Základní část
Ice Cats 4
27.9.2015 20:00 Zlatá Praha 0 dráha 4. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 1
27.9.2015 8:30 Zbraslav TP 9 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 6
26.9.2015 14:00 VSK Přírodověda 2 dráha A Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 8
1.5.2010 17:30 Trutnov (V.Zinga) 6 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Dion (P.Horák) 10
1.5.2010 13:15 Trutnov (V.Zinga) 7 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (M.Vojtuš) 3
30.4.2010 15:30 Aritma 1 7 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina A
Trutnov (V.Zinga) 8
30.4.2010 8:30 Trutnov (V.Zinga) 10 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina A
Ledoborci (J. Marša) 2
3.4.2010 16:00 Trutnov 0 dráha 4. MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky (1. semifinále)
Aritma 3 12
21.3.2010 8:00 Trutnov 1 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Aritma 3 9
20.3.2010 19:00 Savona M 11 dráha 1. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Trutnov 1
20.3.2010 10:00 Trutnov 2 dráha 2. MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část
Dion DJ 11
11.4.2009 10:00 Trutnov 3 dráha 1. MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 1. semifinále
Dion DJ 10
22.3.2009 10:00 Aritma 3 7 dráha 2. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Trutnov 5
21.3.2009 16:00 Trutnov 0 dráha 1. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Savona M 20
21.3.2009 10:00 Dion DJ 7 dráha 2. MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část
Trutnov 4
24.3.2008 11:55 Trutnov 2 1 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
1.CK Brno juniorky 10
23.3.2008 17:55 Dion DJ 12 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 5
22.3.2008 14:55 Aritma 3 5 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 4
22.3.2008 8:55 Trutnov 2 1 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 12
18.11.2007 13:30 1.KCK Trutnov 1 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Trutnov 1 3
18.11.2007 8:00 Dion DJ 12 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Trutnov 1 3
17.11.2007 11:30 Trutnov 1 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion HJ 9
17.11.2007 9:00 Zbraslav H 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Trutnov 1 2
14.4.2007 9:00 Trutnov 2 5 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Tie breaky
Dion DJ 9
13.4.2007 14:55 1.CK Brno juniorky 4 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 5
13.4.2007 8:55 Trutnov 2 3 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Aritma 3 10
25.3.2007 14:55 Trutnov 2 9 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Savona M 5
25.3.2007 8:55 Zbraslav D 12 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 2
24.3.2007 14:55 CC Kladno Ž 0 dráha 4. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 10
24.3.2007 8:55 Trutnov 2 0 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 15
12.11.2006 13:00 Trutnov 2 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo
Savona 5 10
12.11.2006 8:00 Trutnov 2 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo
Savona 5 6
11.11.2006 16:30 Aritma 2 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Trutnov 2 2
11.11.2006 11:30 Dion HJ 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Trutnov 2 4
8.5.2006 8:55 Trutnov 2 0 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 9
7.5.2006 14:30 1.CK Brno juniorky 3 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 9
7.5.2006 8:55 Trutnov 2 12 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 1
6.5.2006 14:30 Trutnov 2 3 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 10
6.5.2006 8:55 Savona D 8 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 7
5.5.2006 16:40 Dion DJ 9 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 0
30.4.2006 15:55 Dion HJ 12 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Trutnov 1 5
30.4.2006 12:40 Zlatá Praha 2 10 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Trutnov 1 1
29.4.2006 16:55 Trutnov 1 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion HJ 8
29.4.2006 13:25 Trutnov 1 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Zbraslav D 14
16.10.2005 8:25 CC Kladno Ž 8 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Finálová část
Trutnov 2 7
15.10.2005 17:55 Trutnov 2 5 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Savona D 11
15.10.2005 11:55 Zlatá Praha Ž 5 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 4
9.10.2005 17:55 Trutnov 2 6 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 6
9.10.2005 11:55 Dion DJ 13 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 1
8.10.2005 17:55 Trutnov 2 2 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Savona D 10
8.10.2005 11:55 Aritma 3 20 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 1
7.5.2005 16:45 Kolibris 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
1.KCK Trutnov 1 0
7.5.2005 14:10 Trutnov 2 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
1.CK Brno 2 0
7.5.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 7
7.5.2005 9:00 CC Kolibris 4 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Trutnov 2 9
19.3.2005 16:45 Zbraslav D 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Trutnov 2 1
19.3.2005 14:10 Zbraslav H 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.KCK Trutnov 1 3
19.3.2005 11:35 Aritma 3 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Trutnov 2 1
19.3.2005 9:00 Zlatá Praha 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.KCK Trutnov 1 9
9.1.2005 16:45 1.KCK Trutnov 1 16 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 2 2
9.1.2005 14:10 Trutnov 2 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion DJ 5
9.1.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion HJ 1
9.1.2005 9:00 Trutnov 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 1 11
11.12.2004 16:45 Trutnov 2 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 0
11.12.2004 14:10 1.KCK Trutnov 1 14 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 4 2
23.10.2004 14:45 CC Kolibris 4 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.KCK Trutnov 1 8
23.10.2004 9:00 Kolibris 2 15 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Trutnov 2 1
25.9.2004 16:45 Savona D 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Trutnov 2 5
25.9.2004 14:10 Kolibris 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.KCK Trutnov 1 4
25.9.2004 11:35 Savona 4 20 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Trutnov 2 2
25.9.2004 9:00 Savona Z 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.KCK Trutnov 1 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo