horni

Mantlík Miloslav (CC RIPER)

datum čas zápas dráha soutěž
4.5.2019 19:45 Demion 9 dráha 4. MČR 2019 – senioři :Čtvrtfinále
CC RIPER 8
4.5.2019 14:45 Ledoborci 5 dráha 1. MČR 2019 – senioři :Skupina D
CC RIPER 3
3.5.2019 19:45 CC RIPER 8 dráha 3. MČR 2019 – senioři :Skupina D
Kolibris 7
14.4.2019 15:30 CC RIPER 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 10
14.4.2019 8:30 CC RIPER 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 4
13.4.2019 18:30 Ledoborci 8 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
13.4.2019 11:30 Lucky Stones 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
10.3.2019 18:30 CC RIPER 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
9.3.2019 18:30 CC RIPER 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 12
9.3.2019 11:30 Dion VIP 0 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
9.12.2018 19:30 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 4
9.12.2018 12:00 CC RIPER 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 4
8.12.2018 20:15 CC RIPER 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 6
8.12.2018 12:00 Ledoborci 4 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 8
21.10.2018 15:00 Zbraslav L 4 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
20.10.2018 15:00 Ledoborci NG 8 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
20.10.2018 8:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 8
13.5.2018 17:15 CC RIPER 1 dráha 4. MČR 2018 – senioři :O 3. místo
Dion VIP 8
13.5.2018 13:15 CC RIPER 2 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Semifinále
Zbraslav S 10
12.5.2018 19:15 CC RIPER 8 dráha 4. MČR 2018 – senioři :Čtvrtfinále
1.CK Brno 3
12.5.2018 8:45 CC RIPER 4 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Skupina D
Zbraslav S 10
11.5.2018 19:15 Dion VIP 12 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Skupina D
CC RIPER 3
11.3.2018 11:30 Ledoborci NG 5 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
10.3.2018 18:30 CC RIPER 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 1
10.3.2018 11:30 Zbraslav M 1 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
4.3.2018 18:30 Kolibris 3 9 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
4.3.2018 11:30 CC RIPER 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 11
3.3.2018 18:30 CC RIPER 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 1
11.2.2018 15:30 CC RIPER 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
11.2.2018 8:30 CC RIPER 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 10
10.2.2018 15:30 CC RIPER 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 10
10.2.2018 8:30 CC RIPER 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 5
11.11.2017 20:15 Ledoborci 3 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
11.11.2017 14:00 Liboc 2 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
11.11.2017 8:30 Kamenný Újezd 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 9
15.10.2017 18:30 Loupežníci Jičín 11 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
15.10.2017 11:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 9
14.10.2017 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
17.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. Muži divize D :
Brno - Západ 6
17.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 3. Muži divize D :
Ledoborci 7 9
16.1.2016 17:15 PLC ICEBREAKERS 0 dráha 2. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 1
16.1.2016 11:15 Morning star Přírodověda 8 dráha 4. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 0
3.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha A Muži divize D :
Zbraslav M 6
2.1.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 12
2.1.2016 14:00 Ledoborci 3 4 dráha 3. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 7
2.1.2016 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha 4. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 2
21.11.2015 17:15 RIPER Hradec Králové 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 4
21.11.2015 8:30 RIPER Hradec Králové 11 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
28.9.2015 17:15 RIPER Hradec Králové 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 7
28.9.2015 8:30 PLC GUERERA 4 dráha A Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
27.9.2015 17:15 Demion 8 dráha B Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
26.9.2015 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 8
26.9.2015 11:15 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Karviná 6
9.5.2015 13:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
8.5.2015 20:00 Demion 6 dráha 4. MČR 2015 – senioři :Skupina D
RIPER Hradec Králové 5
8.5.2015 15:00 Dion 1 8 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina D
RIPER Hradec Králové 4
4.4.2015 18:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
PLC S&K 2
4.4.2015 11:30 Ledoborci 4 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
22.3.2015 15:00 WHEELCHAIR 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
22.3.2015 8:30 Zlatá Praha 3 8 dráha 3. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
21.3.2015 17:15 Dion 1 14 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
21.3.2015 10:45 RIPER Hradec Králové 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 6
17.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 8
17.11.2014 10:45 RIPER Hradec Králové 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Zlatá Praha 3 4
16.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 0
16.11.2014 10:45 RIPER Hradec Králové 18 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 2
5.10.2014 15:30 Ledoborci 2 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
5.10.2014 8:30 PLC S&K 7 dráha 3. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
4.10.2014 16:30 RIPER Hradec Králové 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 4
4.10.2014 10:30 Brno - Západ 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 2
14.9.2014 7:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Savona 4 11
13.9.2014 15:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
Savona I 6
13.9.2014 9:45 PLC LEDO 6 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina G
RIPER Hradec Králové 3
11.5.2014 16:00 Dion 1 6 dráha 1. MČR 2014 – senioři :O 3. místo
Kolibris 3
11.5.2014 13:15 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Semifinále
Dion 1 5
11.5.2014 10:30 Dion VIP 3 dráha 4. MČR 2014 – senioři :Čtvrtfinále
Dion 1 10
10.5.2014 15:45 Ledoborci 3 8 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Dion 1 7
10.5.2014 10:30 Dion 1 2 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
23.3.2014 20:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
S&K Tee Party 7
23.3.2014 14:00 Dion 1 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 6
23.3.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Savona 3 9
22.3.2014 17:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
16.2.2014 20:00 Kolibris 5 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
16.2.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 7
16.2.2014 8:00 Ledoborci 5 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
15.2.2014 17:00 S&K Tee Party 11 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
15.2.2014 11:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
17.11.2013 17:00 Savona 3 12 dráha 3. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
17.11.2013 11:00 Brno - Západ 3 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2013 20:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 11
16.11.2013 14:00 Ledoborci 3 12 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
16.11.2013 8:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 5 4
7.4.2013 17:00 Savona 3 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
6.4.2013 20:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 11
6.4.2013 8:00 Ledoborci 4 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 12
20.1.2013 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 11
19.1.2013 11:00 Zbraslav ING 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
18.1.2013 17:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 1
9.12.2012 14:00 Ledoborci 3 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
8.12.2012 17:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Tee Party M 5
28.10.2012 14:00 Ledoborci 5 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
27.10.2012 17:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 3 4
30.9.2012 17:00 Zbraslav L 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
30.9.2012 11:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
29.9.2012 20:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Grey Wolves Team 1
29.9.2012 14:00 RIPER Hradec Králové HD 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
29.9.2012 8:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 10
23.9.2012 17:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 8
22.9.2012 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 12
6.5.2012 11:25 Ledoborci 2 3 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
5.5.2012 14:25 Ledoborci 2 3 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Aritma 3 11
5.5.2012 8:25 Aritma 1 16 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 2 1
8.4.2012 8:30 Dion 1 9 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 8
25.3.2012 14:15 Dion 1 5 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR senioři 2012 - Hra o bronz
Ledoborci 3 7
25.3.2012 9:15 Ledoborci 3 6 dráha 3. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 9
24.3.2012 19:15 Ledoborci 3 2 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 5
24.3.2012 13:15 Dion 1 1 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Ledoborci 3 0
24.3.2012 8:15 Ledoborci 3 4 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Demion 7
17.3.2012 17:30 RIPER Hradec Králové 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 9
17.3.2012 11:30 Karviná 13 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
4.12.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
4.12.2011 8:30 Modřany TP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 4
3.12.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 9
3.12.2011 8:30 Zbraslav L 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 10
23.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 7
23.10.2011 8:30 Ledoborci 4 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 13
22.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 5
22.10.2011 8:30 Ledoborci 2 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
25.9.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 8
25.9.2011 11:30 Zlatá Praha 2 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
24.9.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 11
24.9.2011 11:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 11
21.5.2011 19:50 Savona M 0 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 9
21.5.2011 15:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 2
21.5.2011 10:10 Zlatá Praha 1 12 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 3
7.5.2011 17:40 1.CK Brno 5 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 4
7.5.2011 8:00 Tee Party S K 11 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 5
6.5.2011 17:40 Savona 3 15 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 2
6.5.2011 8:00 Kolibris 11 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 1
9.4.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Modřany TP 6
9.4.2011 11:30 Karviná 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
27.3.2011 16:15 Dion 1 7 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - Bronze game
Demion 5
27.3.2011 9:15 Dion 1 2 dráha 3. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - semifinále
Kolibris 5 7
26.3.2011 18:15 Demion 7 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion 1 6
26.3.2011 13:15 Dion 1 2 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion VIP 7
26.3.2011 8:15 Kolibris 5 6 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion 1 3
5.12.2010 14:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 0
5.12.2010 8:30 Dion VIP 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
4.12.2010 14:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 12
4.12.2010 8:30 Ledoborci 4 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
31.10.2010 14:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 11
31.10.2010 8:30 Brno - Západ 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
30.10.2010 17:30 RIPER Hradec Králové 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 3
30.10.2010 11:30 Ledoborci 3 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 2
3.10.2010 17:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
3.10.2010 11:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 18
2.10.2010 20:30 RIPER Hradec Králové 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 11
2.10.2010 14:30 Kolibris 5 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
2.10.2010 8:30 Zbraslav L 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
2.5.2010 9:00 1.CK Brno (H.Kavická) 9 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
RIPER HK (M.Mantlík) 4
1.5.2010 8:00 RIPER HK (M.Mantlík) 1 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Tee Party (L.Marková) 10
30.4.2010 17:45 RIPER HK (M.Mantlík) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina B
RPK Brno (L.Merta) 6
30.4.2010 10:45 RIPER HK (M.Mantlík) 1 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina B
Savona (J.Bareš) 18
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo