horni

Neznal Matěj (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
29.2.2020 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 3
29.2.2020 8:30 Ledoborci NG 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 7
23.2.2020 15:30 Brno - Východ 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 3
23.2.2020 8:30 Kolibris 5 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 10
22.2.2020 15:30 Ledoborci 1 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1 10
22.2.2020 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 1
2.2.2020 13:30 Savona M 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Ledoborci 6
2.2.2020 9:30 Savona H 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Ledoborci 4
1.2.2020 17:30 Ledoborci 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 14
1.2.2020 13:30 Ledoborci 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Dion YB 9
1.2.2020 9:30 Savona 5 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Ledoborci 4
15.12.2019 15:30 Ledoborci 1 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
PLC GUERERA 5
15.12.2019 8:30 Ledoborci 1 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG 5
14.12.2019 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Kolibris 5 5
14.12.2019 8:30 Ledoborci 1 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Brno - Východ 3
2.12.2019 16:00 Trutnov 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 5. místo
Ledoborci 7
2.12.2019 12:30 Savona M 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Ledoborci 5
2.12.2019 9:00 Zbraslav H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Ledoborci 0
1.12.2019 16:55 Ledoborci 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Liboc 3
1.12.2019 13:50 Ledoborci 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona M 7
1.12.2019 9:00 Ledoborci 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Shooters 3
30.11.2019 13:50 Vometáci z Brna 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 9
30.11.2019 9:00 Trutnov 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 3
3.11.2019 18:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 7
3.11.2019 11:30 Trutnov 1 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 1
2.11.2019 18:30 Ledoborci 1 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny 7
2.11.2019 11:30 PLC GUERERA 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 9
30.9.2019 16:00 Savona M 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 3. místo
Ledoborci 6
30.9.2019 12:30 Savona H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Ledoborci 6
30.9.2019 9:00 Ledoborci 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Dion 13 0
29.9.2019 13:50 Ledoborci 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 6
29.9.2019 9:00 Ledoborci 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Shooters 8
28.9.2019 13:50 Blues Turtle 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 8
28.9.2019 9:00 Dion YB 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 7
5.5.2019 13:45 Demion 5 dráha 3. MČR 2019 – senioři :Finále
Ledoborci 3
5.5.2019 10:15 Kolibris 1 dráha 2. MČR 2019 – senioři :Semifinále
Ledoborci 8
4.5.2019 14:45 Ledoborci 5 dráha 1. MČR 2019 – senioři :Skupina D
CC RIPER 3
4.5.2019 11:15 Kolibris 4 dráha 4. MČR 2019 – senioři :Skupina D
Ledoborci 7
30.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 6 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Blues Turtle (M.Votava) 7
30.3.2019 13:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 8 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Cherry Stones (M.Neznal) 2
30.3.2019 11:00 RPK Brno M (L.Merta) 4 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Cherry Stones (M.Neznal) 6
29.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 8 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Dion Army (D.Jakl) 4
29.3.2019 14:45 Cherry Stones (M.Neznal) 3 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Savona M (D.Miklík) 8
9.3.2019 15:30 Klub z Viktorky 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 11
9.3.2019 8:30 Cherry Stones 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
24.2.2019 15:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
24.2.2019 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 5
23.2.2019 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 1
23.2.2019 8:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 2
2.12.2018 13:00 Ledoborci 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Red Panda Zbraslav 4
1.12.2018 21:00 Ledoborci 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Voks Stones 2
1.12.2018 10:30 Dion XY 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 7
30.11.2018 18:30 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 5
30.11.2018 10:30 Ledoborci 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Liboc YB 8
11.11.2018 15:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 5
11.11.2018 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 4
10.11.2018 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
10.11.2018 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 9
14.10.2018 18:30 Cherry Stones 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
14.10.2018 11:30 Cherry Stones 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 3
13.10.2018 18:30 Kolibris 5 8 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
13.10.2018 11:30 Cherry Stones 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 7
30.9.2018 8:30 Ledoborci 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
PLC LEDO 7
29.9.2018 18:30 Ledoborci 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Dion XY 8
29.9.2018 10:45 Voks Stones 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci 8
28.9.2018 18:30 Ledoborci 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 7
28.9.2018 10:45 Dion JB 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Ledoborci 6
13.5.2018 17:15 CC Ledoborci 3 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Finále
Zbraslav S 4
13.5.2018 13:15 Dion VIP 2 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Semifinále
CC Ledoborci 7
12.5.2018 14:15 CC Ledoborci 8 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Skupina E
1.CK Brno 4
12.5.2018 8:45 Demion 5 dráha 4. MČR 2018 – senioři :Skupina E
CC Ledoborci 6
14.4.2018 15:30 Cherry Stones 0 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Zbraslav OH 1
14.4.2018 10:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Letící kameny 2
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 5
21.1.2018 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 3
21.1.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 2
20.1.2018 15:30 Kolibris 5 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
2.12.2017 20:45 Ledoborci 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav Srnery 2
2.12.2017 10:45 Liboc 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 6
1.12.2017 20:45 PLC LEDO 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 3
1.12.2017 15:15 Ledoborci 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Savona M 9
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
4.11.2017 18:30 PLC GUERERA 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
14.10.2017 16:15 Zbraslav KO 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 6
14.10.2017 8:30 Ledoborci 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 2 7
13.10.2017 20:45 Ledoborci 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 6
13.10.2017 15:15 Zbraslav Z 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina C
Ledoborci 7
1.10.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 8:30 Cherry Stones 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 2
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.9.2017 10:15 Cherry Stones 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 5
15.9.2017 14:45 PLC LEDO 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 3
27.5.2017 21:00 1.CK Brno 5 dráha 2. MČR 2017 – senioři :1/4 finále
CC Ledoborci 3
27.5.2017 14:30 CC Ledoborci 5 dráha 4. MČR 2017 – senioři :Senioři B
Dion VIP 7
27.5.2017 8:30 Kolibris 5 2 dráha 2. MČR 2017 – senioři :Senioři B
CC Ledoborci 6
2.4.2017 11:30 Dion YB 8 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 1
1.4.2017 18:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 7
1.4.2017 11:30 Dion CÉLINE 12 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 7
22.1.2017 15:30 Cherry Stones 4 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 2
22.1.2017 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
21.1.2017 15:30 Cherry Stones 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 3
21.1.2017 8:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
3.12.2016 18:15 Ledoborci 1 2 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Zbraslav SK 9
3.12.2016 12:15 Ledoborci 1 1 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Liboc 4 0
2.12.2016 21:00 Ledoborci 1 7 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Zbraslav M 5
2.12.2016 12:15 Dion VIP 10 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Ledoborci 1 4
20.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 6
19.11.2016 18:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Brno - Západ 4
19.11.2016 11:30 PLC GUERERA 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
25.9.2016 15:30 Cherry Stones 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 4
25.9.2016 8:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 4
24.9.2016 15:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
24.9.2016 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
10.9.2016 17:45 Savona 6 3 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 7
10.9.2016 10:15 Cherry Stones 7 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 2
9.9.2016 15:30 Kolibris 1 11 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 5
9.9.2016 10:15 Cherry Stones 4 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 6
8.5.2016 14:00 LEDO LIBOC 8 dráha 1. MČR 2016 – senioři :Finále
1.CK Brno 7
7.5.2016 14:00 Kolibris 5 5 dráha 2. MČR 2016 – senioři :
LEDO LIBOC 8
7.5.2016 8:30 1.CK Brno 2 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
LEDO LIBOC 9
6.5.2016 20:00 LEDO LIBOC 9 dráha 1. MČR 2016 – senioři :
Demion 2
6.5.2016 13:00 LEDO LIBOC 6 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
Dion VIP 8
30.4.2016 16:00 Liboc 3 (A.Kubešková) 11 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 7
30.4.2016 9:00 1.CK Brno (P.Kovač) 11 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 4
29.4.2016 16:00 Ledoborci 1 (D.Jirounek) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Kolibris (P.Štěpánek) 6
2.4.2016 17:15 Brno - Východ 2 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Ledoborci 1 8
2.4.2016 11:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Ledoborci 1 9
13.3.2016 8:30 Ledoborci 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 6
12.3.2016 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 2
12.3.2016 8:30 PLC S&K 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 9
31.1.2016 19:00 Ledoborci 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 7
31.1.2016 12:00 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 3
30.1.2016 19:00 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 2
30.1.2016 12:00 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 7
5.12.2015 18:15 Ledoborci 3 3 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Trutnov 1 10
5.12.2015 10:00 Ledoborci 3 8 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Ledoborci 1 3
4.12.2015 19:00 Ledoborci 3 6 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Zbraslav M 4
4.12.2015 10:00 Savona 1 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina D
Ledoborci 3 5
1.11.2015 15:30 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 7
1.11.2015 8:30 Ledoborci 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 3
31.10.2015 15:30 Ledoborci 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 6
31.10.2015 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
11.10.2015 19:00 Ledoborci 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 6
11.10.2015 12:00 Trutnov 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
10.10.2015 19:00 Ledoborci 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 7
10.10.2015 12:00 Savona 6 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 7
13.9.2015 9:15 Ledoborci 1 3 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Savona 5 6
12.9.2015 11:15 Ledoborci 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Dion YB 5
11.9.2015 17:00 Ledoborci 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Savona H 3
11.9.2015 11:15 Ledoborci 1 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Savona 5 10
9.5.2015 18:30 Ledoborci 3 6 dráha 3. MČR 2015 – senioři :1/4 finále
Dion 1 8
9.5.2015 13:00 Dion VIP 4 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Ledoborci 3 3
8.5.2015 15:00 Ledoborci 3 9 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Kolibris 5 3
8.2.2015 15:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
8.2.2015 8:30 Ledoborci 3 11 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
7.2.2015 17:15 Savona 3 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
7.2.2015 10:45 Karviná 8 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 4
13.12.2014 19:00 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 19:00
Ledoborci 3 2
12.12.2014 17:00 Zbraslav OH 12 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina B
Ledoborci 3 1
12.12.2014 8:00 Ledoborci 3 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina B
CK Zlatá Praha 2
23.11.2014 17:15 Ledoborci 3 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 4
23.11.2014 10:45 Ledoborci 3 1 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 0
22.11.2014 19:00 Ledoborci 3 2 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 11
22.11.2014 13:00 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Savona 3 5
22.11.2014 8:00 Ledoborci 3 10 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 3
28.9.2014 19:00 Klub z Viktorky 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
28.9.2014 13:00 Ledoborci 3 7 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Karviná 5
28.9.2014 8:00 Demion 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 8
27.9.2014 16:30 Kolibris 3 0 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 1
27.9.2014 10:30 RIPER Hradec Králové HD 10 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 5
14.9.2014 7:30 Ledoborci 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Dion X 5
13.9.2014 15:00 Ledoborci 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Dion YB 2
13.9.2014 9:45 Duh.jedn. 12 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina F
Ledoborci 3 2
11.5.2014 19:00 1.CK Brno 4 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Finále
Ledoborci 3 7
11.5.2014 13:15 Ledoborci 3 7 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Semifinále
Kolibris 5
11.5.2014 10:30 Demion 3 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Čtvrtfinále
Ledoborci 3 8
10.5.2014 21:00 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Ledoborci 3 5
10.5.2014 15:45 Ledoborci 3 8 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Dion 1 7
6.4.2014 14:00 Ledoborci 3 0 dráha 1. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Guerera TP 0
6.4.2014 8:00 RPK Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Ledoborci 3 4
5.4.2014 17:00 Dion YB 7 dráha 4. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Ledoborci 3 2
5.4.2014 11:00 Ledoborci 3 2 dráha 3. Finálový turnaj divizí :Finále divize
Zlatá Praha 3 9
23.3.2014 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion 1 4
23.3.2014 14:00 Ledoborci 3 2 dráha 2. Muži divize B :Základní část
S&K Tee Party 8
23.3.2014 8:00 Ledoborci 3 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
22.3.2014 17:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Savona 3 1
16.2.2014 20:00 Ledoborci 3 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 5 1
16.2.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 7
16.2.2014 8:00 Ledoborci 3 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 3
15.2.2014 17:00 Dion 1 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
15.2.2014 11:00 S&K Tee Party 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 11
7.12.2013 8:30 Liboc 3 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Ledoborci 3 5
6.12.2013 17:00 Ledoborci 3 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Ledoborci 2 7
6.12.2013 10:00 Savona 5 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Ledoborci 3 5
17.11.2013 17:00 Brno - Západ 3 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 11
17.11.2013 11:00 Savona 3 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 6
16.11.2013 20:00 Ledoborci 5 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 3
16.11.2013 14:00 Ledoborci 3 12 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
16.11.2013 8:00 Kolibris 5 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 8
12.5.2013 18:00 Demion 3 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Bronz
CC Ledoborci 8
12.5.2013 10:15 Dion VIP 8 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Základní část
CC Ledoborci 5
11.5.2013 20:15 CC Ledoborci 6 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Základní část
Kolibris 5 2
11.5.2013 15:15 CC Ledoborci 4 dráha 4. MČR 2013 – senioři :Základní část
1.CK Brno 7
11.5.2013 10:15 Demion 5 dráha 1. MČR 2013 – senioři :Základní část
CC Ledoborci 4
4.5.2013 13:00 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 0 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Ledoborci 3 (M.Neznal) 15
3.5.2013 18:00 Zlatá Praha (P.Málek) 6 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Ledoborci 3 (M.Neznal) 7
3.5.2013 13:00 Ledoborci 3 (M.Neznal) 5 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Zbraslav H (R.Boháč) 6
3.5.2013 8:00 Ledoborci 3 (M.Neznal) 2 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
7.4.2013 11:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
6.4.2013 8:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 6
20.1.2013 14:00 Ledoborci 3 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Tee Party M 6
19.1.2013 17:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 5
18.1.2013 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 3 9
18.1.2013 14:00 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 8
15.12.2012 16:00 Ledoborci 3 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Kolibris 1 8
14.12.2012 20:00 Trutnov 1 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Ledoborci 3 6
14.12.2012 13:00 Liboc 1 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Ledoborci 3 4
9.12.2012 14:00 Ledoborci 3 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
8.12.2012 17:00 Grey Wolves Team 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 9
28.10.2012 20:00 Ledoborci 3 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 7
28.10.2012 8:00 Kolibris 5 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
27.10.2012 11:00 Ledoborci 3 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 0
30.9.2012 17:00 Dion 1 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
30.9.2012 8:00 Ledoborci 3 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 7
29.9.2012 17:00 Klub z Viktorky 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 5
29.9.2012 8:00 Ledoborci 3 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 1
23.9.2012 11:00 WHEELCHAIR 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 4
22.9.2012 8:00 Ledoborci 3 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 0
12.5.2012 20:45 Ledoborci 3 5 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 4 8
12.5.2012 13:30 Ledoborci 3 2 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 1 13
12.5.2012 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Zbraslav H 10
6.5.2012 11:25 Ledoborci 3 3 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona M 8
5.5.2012 14:25 Ledoborci 3 2 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav OH 5
5.5.2012 11:25 Ledoborci 3 2 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 8
8.4.2012 11:30 Ledoborci 3 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 9
18.3.2012 17:30 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
18.3.2012 11:30 Ledoborci 3 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 4
17.12.2011 12:00 Ledoborci 3 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Zbraslav R 8
16.12.2011 16:00 Aritma 2 13 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Ledoborci 3 2
16.12.2011 8:00 Dion VIP 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Ledoborci 3 9
4.12.2011 14:30 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
4.12.2011 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 5
3.12.2011 14:30 Klub z Viktorky 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
3.12.2011 8:30 Ledoborci 3 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 8
6.11.2011 17:30 Zlatá Praha 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
6.11.2011 11:30 Ledoborci 3 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 4
5.11.2011 17:30 Karviná 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
5.11.2011 11:30 Ledoborci 3 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 6
2.10.2011 14:30 Ledoborci 4 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
2.10.2011 8:30 Ledoborci 3 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
1.10.2011 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 8
1.10.2011 8:30 Modřany TP 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 3
21.5.2011 17:40 Dion SJ 10 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 12:20 Savona 5 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 8:00 Zbraslav H 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 2
7.5.2011 17:40 Dion RM 5 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 5
7.5.2011 8:00 Savona 2 11 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
6.5.2011 17:40 Ledoborci 3 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 11
6.5.2011 8:00 Savona M 13 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 1
10.4.2011 14:30 Ledoborci 3 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 2
10.4.2011 8:30 Dion VIP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 5
30.1.2011 14:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 6
30.1.2011 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 10
29.1.2011 17:30 Modřany TP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 5
29.1.2011 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 10
19.12.2010 8:00 Zbraslav OH 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Ledoborci 3 3
18.12.2010 8:00 CC Letící kameny 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Ledoborci 3 6
17.12.2010 18:00 Ledoborci 3 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
1.CK Brno - východ 8
17.12.2010 10:00 Ledoborci 3 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Žlutá skupina
Zbraslav H 4
31.10.2010 14:30 Zbraslav L 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 14
31.10.2010 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 7
30.10.2010 17:30 Dion 1 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 2
30.10.2010 11:30 Ledoborci 3 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 2
17.10.2010 17:30 Ledoborci 3 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 7
17.10.2010 11:30 Ledoborci 4 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 10
16.10.2010 20:30 Zlatá Praha 2 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 8
16.10.2010 14:30 Ledoborci 3 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 6
16.10.2010 8:30 Ledoborci 3 11 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo