horni

Nácar Evžen (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 18:00 Troublemakers 0 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 1
1.3.2020 11:30 Kamenný Újezd 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 9
29.2.2020 15:00 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
19.1.2020 15:00 Zbraslav L 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Klub z Viktorky 7
19.1.2020 8:30 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 7
18.1.2020 18:00 Zbraslav L 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 4
18.1.2020 11:30 Kolibris 3 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 11
8.12.2019 15:00 Ledoborci 2 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 3
8.12.2019 8:30 Zbraslav L 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion XY 10
3.11.2019 15:00 Zbraslav M 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
3.11.2019 8:30 Zbraslav L 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
2.11.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 6
27.10.2019 18:00 Zbraslav L 13 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 0
27.10.2019 8:30 Dion XY 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
26.10.2019 18:00 Zbraslav L 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Troublemakers 4
26.10.2019 11:30 Dion VIP 11 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
14.4.2019 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 9
13.4.2019 11:30 Zbraslav L 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 8
10.3.2019 18:30 CC RIPER 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
10.3.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
9.3.2019 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 5
9.3.2019 11:30 Ledoborci 4 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 4
13.1.2019 15:00 Zbraslav L 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 7
13.1.2019 8:30 Ledoborci 8 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 7
9.12.2018 19:30 Lucky Stones 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 6
8.12.2018 20:15 Ledoborci NG 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 8
21.10.2018 15:00 Zbraslav L 4 dráha A Muži divize B :Základní část
CC RIPER 7
21.10.2018 11:30 Dion VIP 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 4
20.10.2018 18:00 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 5
20.10.2018 8:30 Zbraslav L 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 4
14.4.2018 10:30 Zbraslav L 2 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž
PLC GUERERA 5
11.2.2018 19:30 WHEELCHAIR 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 1
11.2.2018 12:00 Karviná 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 13
10.2.2018 18:30 Zbraslav L 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
10.2.2018 11:45 Troublemakers 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 8
14.1.2018 19:30 Zbraslav L 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 3
14.1.2018 12:00 Klub z Viktorky 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 9
13.1.2018 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 4
10.12.2017 11:30 Zbraslav L 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
9.12.2017 18:30 Zbraslav L 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
9.12.2017 11:30 Ledoborci 8 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
12.11.2017 18:30 Zbraslav L 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
12.11.2017 11:30 Ledoborci Army 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
11.11.2017 14:00 Zbraslav L 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Demion 7
11.11.2017 8:30 Zbraslav L 12 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 4
29.10.2017 19:30 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 7
29.10.2017 11:30 Demion 0 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 1
28.10.2017 19:30 Zbraslav L 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Savona 6 5
28.10.2017 12:00 Ledoborci 4 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 11
16.9.2017 20:00 Zbraslav L 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Letící kameny 4
16.9.2017 15:30 Zbraslav L 2 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Tabery - Zbraslav 7
16.9.2017 10:15 Sokolky 4 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Zbraslav L 5
15.9.2017 20:00 Dion YB 14 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Zbraslav L 2
16.4.2017 12:00 Ledoborci 2 7 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav L 4
15.4.2017 12:00 Loupežníci Jičín 11 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav L 7
2.4.2017 8:30 Brno - Východ 8 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav L 5
1.4.2017 15:30 Zbraslav L 6 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 4
1.4.2017 8:30 Brno - Západ 8 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav L 7
22.1.2017 18:30 Zbraslav L 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Ledoborci 1 8
22.1.2017 11:30 Zbraslav L 8 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 2
21.1.2017 18:30 Ledoborci 2 10 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav L 1
21.1.2017 11:30 Zbraslav L 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 8
20.11.2016 8:30 Zbraslav L 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Savona 6 4
19.11.2016 15:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 7
19.11.2016 8:30 Letící kameny 10 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 4
25.9.2016 18:30 Zbraslav L 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 8
25.9.2016 11:30 Zbraslav R 16 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 2
24.9.2016 18:30 Zbraslav L 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Brno - Východ 10
24.9.2016 11:30 PLC S&K 13 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 3
10.9.2016 20:00 Ledoborci 7 10 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Zbraslav L 6
10.9.2016 15:30 Třešňovka D 6 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Zbraslav L 2
10.9.2016 8:00 Zbraslav L 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 6
9.9.2016 17:45 Zbraslav L 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Kolibris 2 7
9.9.2016 12:30 Zbraslav L 3 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Falcon Praha 5
17.1.2016 17:15 Zbraslav L 10 dráha 3. Muži divize E :
Kolibris 5 3
17.1.2016 11:15 Zbraslav L 5 dráha 2. Muži divize E :
Dion 1 2
16.1.2016 17:15 Karviná 5 dráha A Muži divize E :
Zbraslav L 8
3.1.2016 20:00 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize E :
PLC GUERERA 9
3.1.2016 14:00 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize E :
Zbraslav L 7
3.1.2016 8:30 Ledoborci 2 5 dráha 3. Muži divize E :
Zbraslav L 2
2.1.2016 17:15 Ledoborci Juniors 4 dráha 1. Muži divize E :
Zbraslav L 5
2.1.2016 11:15 Zbraslav L 6 dráha 4. Muži divize E :
Demion 3
22.11.2015 17:15 Troublemakers 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
21.11.2015 20:00 Zlatá Praha 3 10 dráha A Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
21.11.2015 11:15 Zbraslav L 9 dráha B Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 5
28.9.2015 14:30 Zbraslav L 6 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zbraslav M 8
28.9.2015 8:30 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 4
26.9.2015 20:00 Zbraslav L 6 dráha A Muži divize C :Základní část
PLC ICEBREAKERS 13
26.9.2015 8:30 Kolibris 5 6 dráha B Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
4.4.2015 15:00 Zbraslav L 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 8
4.4.2015 8:30 Brno - Východ 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 4
8.2.2015 18:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 2
8.2.2015 11:30 Zbraslav M 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 5
7.2.2015 20:00 Zbraslav L 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 6
7.2.2015 13:30 Zbraslav L 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
7.2.2015 8:00 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 12
17.11.2014 13:30 Ledoborci Juniors 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 1
17.11.2014 8:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
15.11.2014 20:00 Zbraslav L 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 2
15.11.2014 13:30 Dion VIP 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
15.11.2014 8:00 Zbraslav ONI 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 8
28.9.2014 16:30 Zbraslav L 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 7
28.9.2014 10:30 Ledoborci 7 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
27.9.2014 19:00 Zbraslav L 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 11
27.9.2014 13:00 Zbraslav L 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 6
22.3.2014 14:00 Zbraslav L 4 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 5
22.3.2014 8:00 RPK Brno 10 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 5
15.3.2014 17:00 Klub z Viktorky 1 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
15.3.2014 11:00 Zbraslav L 6 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
16.2.2014 17:00 Zbraslav L 6 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 4
16.2.2014 11:00 Demion 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 6
15.2.2014 20:00 Zlatá Praha 3 3 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 7
15.2.2014 14:00 Loupežníci Jičín 8 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 7
15.2.2014 8:00 Zbraslav L 11 dráha 1. Muži divize C :Základní část
RPK Brno 2
17.11.2013 20:00 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
17.11.2013 14:00 Ledoborci 2 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 3
17.11.2013 8:00 Kolibris 3 8 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 5
16.11.2013 17:00 Zbraslav L 4 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Demion 6
16.11.2013 11:00 Zbraslav L 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 6
6.4.2013 20:00 Zbraslav L 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 3
6.4.2013 8:00 WHEELCHAIR 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 11
20.1.2013 8:00 Zbraslav L 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 2
19.1.2013 11:00 Karviná 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 5
18.1.2013 20:00 Klub z Viktorky 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 8
18.1.2013 14:00 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 8
9.12.2012 14:00 Tee Party M 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 8
8.12.2012 11:00 Zbraslav L 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 5 4
28.10.2012 14:00 Kolibris 3 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 5
27.10.2012 11:00 Zbraslav L 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 2 5
30.9.2012 17:00 Zbraslav L 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 5
30.9.2012 11:00 Grey Wolves Team 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 3
29.9.2012 20:00 Zbraslav L 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 3
29.9.2012 14:00 Kolibris 5 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 1
29.9.2012 8:00 Zbraslav L 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Loupežníci Jičín 5
23.9.2012 11:00 Dion 1 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 4
22.9.2012 14:00 Zbraslav L 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 7
8.4.2012 11:30 Ledoborci 3 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 9
18.3.2012 17:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 3
18.3.2012 11:30 Zbraslav L 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 4 6
4.12.2011 14:30 Grey Wolves Team 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 3
4.12.2011 8:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 6
3.12.2011 14:30 Dion 1 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 7
3.12.2011 8:30 Zbraslav L 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 10
6.11.2011 17:30 Ledo Dion 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 4
6.11.2011 11:30 Zbraslav L 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
5.11.2011 17:30 Kolibris 5 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 5
5.11.2011 11:30 Zbraslav L 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 5
2.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové HD 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 7
2.10.2011 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 7
1.10.2011 14:30 Zbraslav L 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Modřany TP 7
1.10.2011 8:30 Zbraslav L 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 4
9.4.2011 17:30 Zbraslav L 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 13
9.4.2011 11:30 Modřany TP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 5
5.12.2010 14:30 Zbraslav L 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 7
5.12.2010 8:30 Aritma 3 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 0
4.12.2010 14:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 8
4.12.2010 8:30 Zbraslav SK 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 3
31.10.2010 14:30 Zbraslav L 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 14
31.10.2010 8:30 Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 1
30.10.2010 17:30 Zbraslav L 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 6
30.10.2010 11:30 Zbraslav ING 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 2
3.10.2010 17:30 Ledoborci 2 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 3
3.10.2010 11:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 12
2.10.2010 20:30 Zbraslav L 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 10
2.10.2010 14:30 Dion 1 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 4
2.10.2010 8:30 Zbraslav L 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo