horni

Nekovařík Vít (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
1.3.2020 15:30 Ledoborci 7 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 4
1.3.2020 8:30 Cherry Stones 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 5
12.1.2020 15:30 PLC S&K 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Zbraslav R 8
12.1.2020 8:30 PLC S&K 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Dion 1 9
11.1.2020 15:30 PLC S&K 8 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Brno - Západ 2
11.1.2020 8:30 PLC S&K 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Morning star Přírodověda 7
15.12.2019 18:30 PLC S&K 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci OS 8
15.12.2019 11:30 PLC S&K 6 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Cherry Stones 5
14.12.2019 18:30 Zbraslav R 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 15
14.12.2019 11:30 PLC S&K 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
Ledoborci 7 7
3.11.2019 15:30 Dion 1 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 2
3.11.2019 8:30 Brno - Západ 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 8
2.11.2019 15:30 Morning star Přírodověda 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 2
2.11.2019 8:30 Ledoborci OS 6 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina A)
PLC S&K 9
1.5.2016 9:00 Dion YB (J.Vedral) 7 dráha 4. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Savona 3 (M.Zdenka) 3
30.4.2016 12:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
29.4.2016 20:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 6
29.4.2016 13:00 Trutnov (I.Dykes) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Savona 3 (M.Zdenka) 12
23.2.2013 16:00 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 2
23.2.2013 8:30 Kolibris 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 6
3.2.2013 19:30 S&K Tee Party 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 11
3.2.2013 12:00 Guerera TP 1 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 10
2.2.2013 19:30 S&K Tee Party 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 8
2.2.2013 12:00 Ledoborci 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 2
18.11.2012 16:00 S&K Tee Party 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 6
18.11.2012 8:30 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 8
17.11.2012 16:00 S&K Tee Party 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 8
17.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 6
4.11.2012 19:30 S&K Tee Party 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 9
4.11.2012 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 1
3.11.2012 19:30 Zbraslav OH 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 4
3.11.2012 12:00 S&K Tee Party 2 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 7
6.5.2012 20:25 Zbraslav R 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 17:25 Savona H 8 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Aritma 2 1
6.5.2012 11:25 Ledoborci 2 3 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 8:25 Savona H 3 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
5.5.2012 14:25 Savona H 11 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M 3
5.5.2012 11:25 Kolibris 2 6 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 5
25.2.2012 16:00 Trutnov 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 7
25.2.2012 8:30 S&K Tee Party 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 1
5.2.2012 19:30 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 9
5.2.2012 12:00 S&K Tee Party 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 6
4.2.2012 19:30 S&K Tee Party 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 11
4.2.2012 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 8
20.11.2011 16:00 Ledoborci 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 3
20.11.2011 8:30 S&K Tee Party 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 6
19.11.2011 16:00 Zbraslav OH 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 1
19.11.2011 8:30 Dion RM 6 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 10
30.10.2011 19:30 Kolibris 2 9 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 2
30.10.2011 12:00 Aritma 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 2
29.10.2011 19:30 S&K Tee Party 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
29.10.2011 12:00 S&K Tee Party 11 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 1
9.4.2011 14:30 S&K Tee Party 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 1
5.12.2010 17:30 S&K Tee Party 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 2
5.12.2010 11:30 S&K Tee Party 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Demion 1
4.12.2010 17:30 Zbraslav OH 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 6
4.12.2010 11:30 Zlatá Praha 3 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 11
31.10.2010 17:30 S&K Tee Party 11 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 2
31.10.2010 11:30 Brno - Východ 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 7
30.10.2010 20:30 Guerera TP 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 8
30.10.2010 14:30 Klub z Viktorky 0 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 14
30.10.2010 8:30 Demion 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 6
3.10.2010 14:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 1
3.10.2010 8:30 Zlatá Praha 3 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 7
2.10.2010 17:30 S&K Tee Party 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 0
2.10.2010 11:30 Brno - Východ 10 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 3
23.5.2010 11:00 S&K Tee Party 1 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 10
23.5.2010 8:00 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 3
22.5.2010 17:00 Aritma 4 5 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 9
22.5.2010 14:00 Aritma 5 1 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 12
20.2.2010 16:00 Dion X 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Savona 4 9
19.2.2010 12:00 Savona 4 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 7
18.2.2010 20:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 3
18.2.2010 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 8
17.2.2010 20:00 Dion X 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Aritma 2 4
17.2.2010 12:00 Dion X 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Sem Tam Brno 5
13.2.2010 18:00 Kolibris 1 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
13.2.2010 11:30 Dion X 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 7
17.1.2010 15:00 Dion X 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
17.1.2010 8:30 Aritma 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 9
16.1.2010 15:00 Sem Tam Brno 1 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
16.1.2010 8:30 Dion X 13 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 5
8.11.2009 18:00 Zbraslav R 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 7
8.11.2009 11:30 Dion X 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
7.11.2009 18:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 8
7.11.2009 11:30 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 9
11.10.2009 15:00 Dion X 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 5
11.10.2009 8:30 Dion X 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
10.10.2009 15:00 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 8
10.10.2009 8:30 Dion X 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
23.5.2009 19:00 Zbraslav R 9 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :O 3. místo
Dion X 1
23.5.2009 15:00 Dion X 2 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 1.-4.
Zlatá Praha 1 7
23.5.2009 12:00 Zbraslav A 4 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina C
Dion X 4
23.5.2009 8:00 Citadela 4 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina C
Dion X 5
3.5.2009 16:15 Dion (V.Nekovařík) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - Finále
Savona (J.Bareš) 6
3.5.2009 10:45 Kolibris 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 18:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 12:30 Savona (M.Vojtuš) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 9
1.5.2009 17:45 Dion (P.Horák) 6 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 6
1.5.2009 8:30 1.CK Brno (H.Kavická) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 16
9.2.2009 12:00 Savona 4 6 dráha 4. Baráž o extraligu - muži :O finále
Dion X 5
8.2.2009 19:00 Dion X 6 dráha 4. Baráž o extraligu - muži :O finále
Savona 4 5
8.2.2009 13:30 Savona 4 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :O finále
Dion X 3
8.2.2009 8:00 Aritma 1 3 dráha 2. Extraliga - muži :Tie break
Dion X 8
7.2.2009 15:00 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 4
7.2.2009 8:30 Kolibris 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Dion X 3
18.1.2009 18:15 Dion X 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 11
18.1.2009 11:30 Dion X 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 11
17.1.2009 18:15 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Dion X 6
17.1.2009 11:45 Dion X 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 11
2.11.2008 15:00 Trutnov 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 9
2.11.2008 8:30 Dion X 10 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 3
1.11.2008 15:00 Dion X 6 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 4
1.11.2008 8:30 Aritma 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 10
12.10.2008 18:00 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Dion X 5
12.10.2008 11:30 Dion X 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 8
11.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 7
11.10.2008 11:30 Dion X 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 8
25.4.2008 18:25 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o postup
Dion Silver 4
25.4.2008 12:25 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 2
24.4.2008 20:25 Zbraslav R 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 7
24.4.2008 12:25 Dion Silver 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Kolibris 1 6
23.4.2008 20:25 Dion Silver 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Kolibris 2 2
23.4.2008 12:25 Trutnov 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 4
16.2.2008 18:25 Dion Silver 10 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
16.2.2008 11:55 Dion Silver 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 4
13.1.2008 15:25 Trutnov 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
13.1.2008 8:55 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
12.1.2008 15:25 Dion Silver 2 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 9
12.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
22.12.2007 16:15 Trutnov 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Dion Silver 0
22.12.2007 10:15 MD CC Savona 3 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Dion Silver 0
21.12.2007 20:15 MD CC Dion Silver 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 5 9
21.12.2007 14:15 MD CC Dion Silver 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 2 9
21.12.2007 8:15 MD CC Dion Silver 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Ledoborci 2 9
4.11.2007 18:25 Dion Silver 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 0
4.11.2007 11:55 Aritma 2 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 8
3.11.2007 18:25 Aritma 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 7
3.11.2007 11:55 Dion Silver 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 1
14.10.2007 15:25 Dion Silver 6 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 7
14.10.2007 8:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 5
13.10.2007 15:25 Dion Silver 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 8
13.10.2007 8:55 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 8
5.5.2007 19:00 Dion Silver 2 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Citadela 2
5.5.2007 15:00 Dion Silver 11 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 1
5.5.2007 12:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion Silver 5
5.5.2007 8:00 Dion Silver 6 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
CC Ledoborci 4
20.4.2007 8:25 Dion Silver 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Kolibris 1 5
19.4.2007 16:25 Aritma 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Dion Silver 9
19.4.2007 8:25 Dion Silver 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Kolibris 2 8
18.4.2007 16:25 Sem Tam Brno 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Dion Silver 1
18.4.2007 8:25 Dion Silver 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1. část turnaje
Zbraslav R 7
18.2.2007 8:55 Kolibris 1 9 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 1
17.2.2007 15:25 Dion Silver 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
17.2.2007 8:55 Savona 4 1 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 10
14.1.2007 18:25 Dion Silver 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 6
14.1.2007 11:55 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 8
13.1.2007 18:25 Dion Silver 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Sem Tam Brno 6
13.1.2007 11:55 Aritma 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 6
5.11.2006 15:25 Trutnov 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Tie breaky
Dion Silver 11
5.11.2006 8:55 Sem Tam Brno 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Dion Silver 1
4.11.2006 15:25 Dion Silver 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Trutnov 1 2
4.11.2006 8:55 Dion Silver 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Kolibris 1 2
15.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Dion Silver 7
15.10.2006 11:55 Dion Silver 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 8
14.10.2006 18:25 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Dion Silver 7
14.10.2006 11:55 Dion Silver 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 8
23.4.2006 16:25 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Savona 2 3
23.4.2006 11:25 Savona 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Kolibris 1 5
22.4.2006 16:25 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finálová část
Savona 2 3
21.4.2006 12:25 Savona 2 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 6
20.4.2006 20:25 Aritma 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 6
20.4.2006 12:25 Savona 2 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
RSC Zbraslav 5
19.4.2006 20:25 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 2
19.4.2006 12:25 Savona 2 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 4
19.2.2006 17:55 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "A"
Savona 2 5
19.2.2006 11:55 Savona 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
RSC Zbraslav 1
29.1.2006 14:55 Savona 2 1 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
29.1.2006 8:55 Savona 2 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 2
15.1.2006 20:55 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 3
15.1.2006 14:55 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 4
15.1.2006 8:55 CC Savona 3 6 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 3
14.1.2006 17:55 Savona 2 6 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 3 5
14.1.2006 11:55 Savona 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Aritma 1 3
30.10.2005 16:25 Kolibris 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Finále
Savona 2 3
30.10.2005 11:25 CC Kolibris 4M 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Savona 2 7
29.10.2005 16:25 Savona 2 8 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :Finálová část - 1.kolo
RSC Zbraslav 6
29.10.2005 11:25 Savona 2 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Tie breaky
CC Kolibris 4M 8
28.10.2005 12:25 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 8
27.10.2005 20:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 7
27.10.2005 12:25 Savona 2 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 6
26.10.2005 20:25 Savona 2 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 3 2
26.10.2005 12:25 Kolibris 1 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 2 4
10.4.2005 16:00 1.KCK Trutnov 4 dráha A MČR mixy 2006 :Finále
Tee Party 16
10.4.2005 11:15 Savona - Zbraslav 4 dráha 1. MČR mixy 2006 :4.kolo
Tee Party 9
9.4.2005 17:15 Tee Party 5 dráha A MČR mixy 2006 :3.kolo
CC Aritma 2
9.4.2005 10:15 Tee Party 3 dráha 4. MČR mixy 2006 :2.kolo
Kolibris 1 5
8.4.2005 17:45 Tee Party 18 dráha 3. MČR mixy 2006 :1.kolo
Bratislava 1 0
13.3.2005 14:55 Savona 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Aritma 1 4
13.3.2005 8:55 Savona 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 2
6.2.2005 17:55 Savona 2 3 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 9
6.2.2005 11:55 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 2
16.1.2005 17:55 Kolibris 3 5 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 7
16.1.2005 11:55 Savona 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 2
15.1.2005 20:55 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 4
15.1.2005 14:55 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 6
15.1.2005 8:55 Aritma 1 3 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 7
14.11.2004 17:20 CC Savona L 8 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona 2 6
14.11.2004 12:40 Savona I 3 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona 2 11
14.11.2004 8:00 Kolibris 2 5 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
Savona 2 1
13.11.2004 14:30 El Greco 2 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Savona 2 16
13.11.2004 8:00 Savona 2 3 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Aritma 3 5
3.10.2004 20:55 Savona 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
Kolibris 2 0
3.10.2004 17:55 Savona 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
Kolibris 3 10
3.10.2004 11:55 Savona 2 12 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
Brno - Východ 2
14.3.2004 20:55 Savona 2 7 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 0
14.3.2004 14:55 CC Aritma 5 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Savona 2 3
14.3.2004 8:55 Savona 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "A"
CC Savona 3 0
7.2.2004 17:55 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 1
7.2.2004 11:55 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 5
18.1.2004 17:55 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 7
18.1.2004 11:55 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
CC Savona 3 3
17.1.2004 20:55 Savona 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
CC Kolibris 4M 5
17.1.2004 14:55 Savona 2 2 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 9
17.1.2004 8:55 CC Aritma 9 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 4
16.11.2003 18:00 RSC Zbraslav 6 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 2.místo
Savona 2 5
16.11.2003 13:45 CC Aritma 2 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 4.místo
Savona 2 6
16.11.2003 9:30 Citadela 1 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Savona 2 8
15.11.2003 20:00 CC Kolibris 4M 4 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Savona 2 5
15.11.2003 9:30 CC Aritma 2Ž 4 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Savona 2 9
2.11.2003 21:30 Savona 2 9 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 5
2.11.2003 18:45 Kolibris 3 7 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
Savona 2 10
2.11.2003 13:35 Savona 2 8 dráha 3. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion 1 5
8.2.2003 13:25 Savona 2 16 dráha 4. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Východ 5
8.2.2003 8:15 Savona 2 9 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Trutnov 1 4
1.2.2003 21:30 Klub z Viktorky 5 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
Savona 2 5
1.2.2003 18:45 Savona 2 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Brno - Západ 4
1.2.2003 13:35 Savona 2 8 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
Dion 1 5
25.1.2003 15:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 1 7
25.1.2003 11:10 Savona 2 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
CC Savona 3 9
15.12.2002 14:50 CC Savona 3 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 2 9
15.12.2002 12:55 CC Savona 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Kolibris 3 9
15.12.2002 9:15 CC Savona 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
1.KCK Trutnov A 11
16.11.2002 16:10 Savona 2 4 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 3 8
16.11.2002 11:00 Savona 2 8 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
Dion RM 1
16.11.2002 8:15 Savona 2 13 dráha 2. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Východ 4
9.11.2002 16:00 1.CK Brno 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona 3 0
9.11.2002 11:45 Kolibris 2 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona 3 0
26.10.2002 16:00 1.CK Brno 3 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 8
26.10.2002 14:00 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 9
5.10.2002 16:10 Klub z Viktorky 1 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Savona 2 13
5.10.2002 11:50 Savona 2 8 dráha 2. 1.liga - muži :1.hrací den
Trutnov 1 4
5.10.2002 8:15 Savona 2 16 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Západ 3
29.9.2002 21:00 CC Aritma 5 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Savona 2 4
29.9.2002 15:20 Savona 2 14 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion RM 0
29.9.2002 11:40 Savona 2 12 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Citadela 4
29.9.2002 8:00 Savona 2 18 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Kladno The Bush 2
28.9.2002 16:00 CC Savona 3 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
Kolibris 2 4
28.9.2002 11:45 CC Savona 3 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
1.KCK Trutnov A 14
10.2.2002 16:05 CC Kolibris 4M 6 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Savona 2 5
10.2.2002 13:20 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Savona 2 4
20.1.2002 15:40 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 5
20.1.2002 11:00 Savona 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 7
20.1.2002 8:15 Kolibris 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 3
18.11.2001 20:45 CC Aritma 10 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 7
18.11.2001 18:00 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 4
18.11.2001 13:20 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 6
4.11.2001 15:40 Letící kameny 3 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 7
4.11.2001 11:00 CC Aritma 7 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 4
4.11.2001 8:45 Kolibris 2 10 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 7
7.10.2001 20:45 CC Kolibris 4M 5 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 6
7.10.2001 18:00 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 3
7.10.2001 13:20 CC Savona 3 8 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 4
1.4.2001 17:55 Zlatá Praha 2 6 dráha 3. Extraliga - muži :Finále
Savona 2 7
1.4.2001 14:25 Zlatá Praha 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :Finále
Savona 2 4
1.4.2001 10:55 Zlatá Praha 2 8 dráha 3. Extraliga - muži :Finále
Savona 2 4
31.3.2001 20:05 Savona 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 4
31.3.2001 14:10 Savona 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 5
31.3.2001 8:15 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 3
11.2.2001 11:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Savona 2 9
11.2.2001 8:15 Savona 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 1 4
21.1.2001 20:45 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 6
21.1.2001 18:00 CC Aritma 9 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 4
21.1.2001 13:20 Kolibris 2 7 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 4
13.1.2001 14:15 Savona 4 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona 3 8
13.1.2001 12:00 Trutnov 1 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona 3 8
13.1.2001 9:45 CC Savona 3 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 1 3
10.12.2000 14:15 CC Savona 3 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 5
10.12.2000 12:00 CC Savona 3 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 3
10.12.2000 9:45 Savona 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona 3 3
19.11.2000 15:40 CC Savona 3 5 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 6
19.11.2000 11:00 Savona 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 6
19.11.2000 8:15 CC Aritma 5 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 5
5.11.2000 20:45 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 4
5.11.2000 18:00 Savona 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 2 6
5.11.2000 13:20 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 10
28.10.2000 14:15 Savona 2 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 4
28.10.2000 12:00 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 9
28.10.2000 9:45 Kolibris 1 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 6
8.10.2000 15:40 CC Savona 3 11 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 3
8.10.2000 11:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Savona 2 10
8.10.2000 8:15 Savona 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 5
30.9.2000 12:30 CC Savona 3 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Zlatá Praha Ž 4
30.9.2000 10:20 1.CK Brno 2 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona 3 10
16.4.2000 16:45 M Gilldas 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 4
16.4.2000 12:00 M Aritma - Citadela 3 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 12
15.4.2000 17:40 M Savona - Junior 1 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 10
15.4.2000 13:20 M Kolibris 2 9 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 6
15.4.2000 11:05 Letící kameny (M.Plzák) 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 5
2.4.2000 15:00 CC Aritma 7 dráha 3. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Savona 2 2
2.4.2000 12:00 Savona 2 6 dráha 2. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Kolibris 1 5
2.4.2000 9:00 Savona 2 6 dráha 4. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 4
1.4.2000 17:55 CC Aritma 6 dráha 2. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Savona 2 4
1.4.2000 13:05 Savona 2 5 dráha 4. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Kolibris 1 5
1.4.2000 8:15 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 4
5.3.2000 14:30 Savona 2 5 dráha 4. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 7
5.3.2000 11:30 Letící kameny 3 dráha 2. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 10
5.3.2000 8:30 Savona 1 12 dráha 3. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 4
4.3.2000 12:15 Savona 1 6 dráha 1. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 7
4.3.2000 9:00 Savona 1 3 dráha 2. MČRJ 2000 - junioři :MČRJ - junioři
Kolibris 1 4
20.2.2000 15:40 Savona 2 6 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 2 3
20.2.2000 11:00 Zlatá Praha 1 18 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Savona 2 6
20.2.2000 8:15 Zlatá Praha 1 0 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Savona 2 9
12.2.2000 14:20 Savona 2 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Savona 3 1
12.2.2000 12:00 CC Savona 3 14 dráha A Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 2 2
12.2.2000 9:40 Savona 4 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Savona 3 7
6.2.2000 15:40 Letící kameny 8 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 2
6.2.2000 11:00 Savona 2 3 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 11
6.2.2000 8:15 Savona 2 8 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 6
23.1.2000 20:45 Kolibris 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 10
23.1.2000 18:00 CC Aritma 6 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 4
23.1.2000 13:20 Savona 2 18 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 2 3
16.1.2000 15:15 Kolibris 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Savona 2 11
16.1.2000 10:35 Savona 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
CC Savona 3 3
15.1.2000 16:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 3
15.1.2000 13:50 CC Savona 3 5 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 2
15.1.2000 9:40 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 3
5.12.1999 16:10 Kolibris 1 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 5
5.12.1999 14:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 11
5.12.1999 11:10 CC Savona 3 8 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 2
5.12.1999 9:00 Trutnov 1 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 5
20.11.1999 16:00 CC Savona 3 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 1
20.11.1999 13:20 CC Savona 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 1 7
20.11.1999 9:40 CC Savona 3 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
7.11.1999 15:40 CC Aritma 9 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 7
7.11.1999 11:00 Savona 2 8 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 6
7.11.1999 8:15 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 11
31.10.1999 21:00 Savona 2 3 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Finále
CC Aritma 5
31.10.1999 19:20 Savona 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo
Kolibris 1 3
31.10.1999 14:10 Savona 2 8 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
Trutnov 2 0
31.10.1999 9:10 Savona 2 8 dráha 2. Pohár ČSC 1999 :Skupina B
1.CK Brno M 1
30.10.1999 16:00 1.CK Brno 3 2 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 9
30.10.1999 13:50 CC Savona 3 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 7 3
16.10.1999 13:50 CC Savona 3 6 dráha B Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 7 2
16.10.1999 9:40 1.CK Brno 3 9 dráha A Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona 3 0
25.4.1999 12:10 M Schythe 8 dráha 3. MČR mixy 1999 :2.hrací den
Savona 2 3
24.4.1999 18:00 M Schythe 10 dráha 4. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Trutnov - Dion 5
24.4.1999 12:00 M Schythe 3 dráha 1. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Kolibris 3 7
24.4.1999 8:00 M Schythe 5 dráha 3. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Aritma 3 8
7.3.1999 8:30 Savona 2 6 dráha 2. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
CC Kolibris 6
6.3.1999 12:15 Savona 2 5 dráha 4. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
Letící kameny 5
6.3.1999 9:00 Savona 1 7 dráha 1. MČRJ 1999 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 6
14.2.1999 18:25 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávka
Zlatá Praha 2 4
14.2.1999 11:00 Kolibris 2 2 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
Savona 2 8
14.2.1999 8:15 Savona 2 8 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 3 8
6.2.1999 15:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona mix 5
6.2.1999 12:30 Letící kameny 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona mix 5
6.2.1999 9:30 CC Savona B 1 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona mix 12
30.1.1999 21:00 Savona 2 6 dráha 3. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Kolibris 1 6
30.1.1999 19:20 Savona 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
CC Aritma 7
30.1.1999 15:50 Savona 2 10 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Citadela 2
30.1.1999 10:50 Savona 2 13 dráha 2. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
1.CK Brno Ž 2
24.1.1999 18:00 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
Savona 2 3
24.1.1999 13:20 CC Aritma 6 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Savona 2 2
21.11.1998 12:45 CC Savona mix 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 4
21.11.1998 9:45 CC Savona mix 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona B 5
8.11.1998 15:40 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
Letící kameny 4
8.11.1998 11:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 5
8.11.1998 8:15 Kolibris 2 1 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 15
31.10.1998 15:45 CC Savona mix 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
31.10.1998 12:45 CC Savona mix 2 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Letící kameny 5
31.10.1998 9:30 CC Savona O 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona mix 8
25.10.1998 20:45 Savona 2 17 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 3 6
25.10.1998 18:00 Zlatá Praha 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 2 6
25.10.1998 13:20 Savona 2 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Letící kameny 4
10.10.1998 12:30 CC Savona mix 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona B 3
10.10.1998 9:45 Letící kameny 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Savona mix 11
4.10.1998 15:40 CC Aritma 12 dráha 2. 1.liga - muži :1.kolo
Savona 2 1
4.10.1998 11:00 Zlatá Praha 2 11 dráha 4. 1.liga - muži :1.kolo
Savona 2 5
4.10.1998 8:15 Kolibris 1 10 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
Savona 2 2
22.3.1998 11:30 Savona 2 14 dráha 3. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
Zlatá Praha 1
22.3.1998 8:30 Savona 2 5 dráha 2. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
CC Kolibris 4
21.3.1998 12:15 Savona 2 5 dráha 4. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
Letící kameny 7
21.3.1998 9:00 Savona 1 7 dráha 1. MČRJ 1998 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 3
8.3.1998 20:40 CC Kolibris 4M 8 dráha 2. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
Savona 4 1
8.3.1998 13:25 CC Savona 3 4 dráha 3. 2.liga - muži A + B :Dohrávky
Savona 4 7
14.2.1998 15:15 CC Savona P 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona O 9
14.2.1998 11:45 CC Kolibris 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 9
14.2.1998 8:15 Kolibris 2 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 11
7.2.1998 18:00 Letící kameny 8 dráha 1. 2.liga - muži A + B :5.kolo
Savona 4 4
17.1.1998 8:15 Savona 4 0 dráha 1. 2.liga - muži A + B :4.kolo
CK Montáž 14
13.12.1997 11:45 Letící kameny 10 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 6
13.12.1997 8:15 CC Kolibris 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 0
1.11.1997 20:45 Savona 5 5 dráha 2. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Savona 4 5
1.11.1997 13:20 Kolibris 5 0 dráha 3. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Savona 4 9
18.10.1997 15:40 TJ Junior 11 dráha 3. 2.liga - muži A + B :2.kolo
Savona 4 9
18.10.1997 11:00 Kolibris 3 1 dráha 2. 2.liga - muži A + B :2.kolo
Savona 4 14
18.10.1997 8:15 TJ Junior 2 6 dráha 4. 2.liga - muži A + B :2.kolo
Savona 4 9
4.10.1997 15:15 CC Savona O 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 5
4.10.1997 11:45 CC TJ Junior Praha 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 7
4.10.1997 8:15 CC Savona P 13 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona K 1
27.9.1997 20:45 1.CK Brno M 5 dráha 1. 2.liga - muži A + B :1.kolo
Savona 4 6
23.3.1997 8:15 CC Savona V 4 dráha 2. MČRJ 1997 - junioři :MČRJ - junioři
CC Kolibris 7
22.3.1997 10:45 CC Savona V 10 dráha 1. MČRJ 1997 - junioři :MČRJ - junioři
BCC 6
21.3.1997 16:30 CC TJ Junior Praha 2 dráha 2. MČRJ 1997 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona V 10
21.3.1997 13:15 Savona H 7 dráha 1. MČRJ 1997 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona V 7
2.3.1997 12:55 Kolibris 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :Dohrávka
Savona 2 4
2.3.1997 8:15 Zlatá Praha 2 9 dráha 3. 1.liga - muži :Dohrávka
Savona 2 10
1.3.1997 19:55 CC Aritma 5 dráha 1. 1.liga - muži :Dohrávka
Savona 2 5
1.3.1997 15:15 BCC R 12 dráha 3. 1.liga - muži :Dohrávka
Savona 2 6
1.3.1997 10:35 Savona 2 5 dráha 2. 1.liga - muži :Dohrávka
Zlatá Praha 1 10
9.2.1997 18:00 Savona 2 8 dráha 4. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 1 8
9.2.1997 15:40 Savona 2 2 dráha 3. 1.liga - muži :5.kolo
Zlatá Praha 2 15
9.2.1997 13:20 BCC R 10 dráha 1. 1.liga - muži :5.kolo
Savona 2 1
9.2.1997 13:20 Savona 2 9 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
CC Aritma 6
1.2.1997 11:00 CC Savona P 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 9
1.2.1997 8:00 CC Savona P 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC TJ Junior Praha 0
11.1.1997 11:00 BCC R 7 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
Savona 2 5
11.1.1997 8:15 Zlatá Praha 1 11 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Savona 2 5
15.12.1996 20:45 Kolibris 1 12 dráha 2. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 1
15.12.1996 18:00 Savona 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Zlatá Praha 2 8
15.12.1996 13:20 CC Aritma 6 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
Savona 2 8
8.12.1996 9:00 Savona H 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 10
7.12.1996 13:00 Savona H 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 10
7.12.1996 9:00 CC Savona P 10 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona H 3
25.11.1996 19:30 CC TJ Junior Praha 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 18
10.11.1996 13:00 CC Savona P 12 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona M 2
10.11.1996 9:00 CC Savona P 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 8
9.11.1996 9:00 CC Savona P 16 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona D 2
2.11.1996 15:40 BCC R 14 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 2 2
2.11.1996 8:15 Kolibris 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 2 11
6.10.1996 13:00 CC Savona P 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Kolibris 4
6.10.1996 9:00 CC TJ Junior Praha 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 6
5.10.1996 13:00 CC Savona P 14 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Savona M 0
15.9.1996 13:00 Savona D 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
CC Savona P 9
15.9.1996 9:00 CC Savona P 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :Turnaj talentované mládeže
Kolibris 1 6
21.4.1996 12:50 M Citadela 2 10 dráha 4. MČR mixy 1996 :Mixy
M Savona V 2
20.4.1996 14:00 M Savona V 3 dráha 3. MČR mixy 1996 :Mixy
M Zlatá Praha 3
20.4.1996 8:00 M BCC 1 18 dráha 1. MČR mixy 1996 :Mixy
M Savona V 1
10.3.1996 14:40 Savona 1 13 dráha 3. MČRJ 1996 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 6
10.3.1996 9:00 Savona 1 9 dráha 2. MČRJ 1996 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 3 0
9.3.1996 11:50 Savona 1 8 dráha 2. MČRJ 1996 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 3 3
9.3.1996 9:00 Savona 1 19 dráha 3. MČRJ 1996 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 2
12.3.1995 14:40 Savona 1 9 dráha 1. MČRJ 1995 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 4
12.3.1995 9:00 Savona 2 22 dráha 2. MČRJ 1995 - junioři :MČRJ - junioři
CC Savona 3 0
11.3.1995 14:40 Savona 2 7 dráha 4. MČRJ 1995 - junioři :MČRJ - junioři
CC TJ Junior Praha 7
11.3.1995 11:50 Savona 1 8 dráha 3. MČRJ 1995 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 2
16.10.1994 9:00 Zlatá Praha 8 dráha 1. MČRJ 1994 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 6
15.10.1994 16:30 Savona 1 3 dráha 1. MČRJ 1994 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 2 11
15.10.1994 10:50 Savona 1 9 dráha 1. MČRJ 1994 - junioři :MČRJ - junioři
CC TJ Junior Praha 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo