datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
2.12.2018 |
13:00 |
Ledoborci
6
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Red Panda Zbraslav
4
|
1.12.2018 |
18:30 |
Liboc YB
10
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Red Panda Zbraslav
3
|
1.12.2018 |
10:30 |
Red Panda Zbraslav
1
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Savona 1
11
|
30.11.2018 |
18:30 |
Red Panda Zbraslav
10
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Voks Stones
4
|
30.11.2018 |
13:00 |
Dion XY
2
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Red Panda Zbraslav
6
|
30.9.2018 |
10:45 |
Red Panda Zbraslav
1
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Voks Stones
0
|
29.9.2018 |
16:15 |
PLC LEDO
8
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Red Panda Zbraslav
4
|
29.9.2018 |
10:45 |
Red Panda Zbraslav
5
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Dion JB
8
|
28.9.2018 |
18:30 |
Ledoborci
6
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Red Panda Zbraslav
7
|
28.9.2018 |
10:45 |
Red Panda Zbraslav
6
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Dion XY
8
|
7.4.2018 |
15:00 |
Valící se šutráky
2
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 1 |
Zbraslav TP
10
|
21.1.2018 |
18:30 |
Savona I
8
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 1 |
Zbraslav TP
9
|
21.1.2018 |
11:30 |
CC RIPER
2
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 1 |
Zbraslav TP
11
|
20.1.2018 |
20:15 |
Metla Kladno
3
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 1 |
Zbraslav TP
9
|
20.1.2018 |
14:00 |
Dion SG1
4
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 1 |
Zbraslav TP
10
|
6.1.2018 |
15:30 |
Tee Party
2
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zbraslav TP
11
|
6.1.2018 |
8:30 |
Zbraslav TP
10
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
2.12.2017 |
18:30 |
Trutnov 1
10
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Red Panda Zbraslav
4
|
2.12.2017 |
13:00 |
Red Panda Zbraslav
5
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav M
6
|
2.12.2017 |
8:30 |
Savona 5
9
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Red Panda Zbraslav
0
|
1.12.2017 |
18:30 |
Red Panda Zbraslav
6
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Savona 1
9
|
1.12.2017 |
15:15 |
Zbraslav Z
11
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Red Panda Zbraslav
4
|
12.11.2017 |
15:30 |
Zbraslav TP
1
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
CC RIPER
0
|
12.11.2017 |
8:30 |
Zbraslav TP
11
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
0
|
11.11.2017 |
17:30 |
Dion RUM
7
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Zbraslav TP
10
|
11.11.2017 |
11:15 |
Valící se šutráky
7
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Zbraslav TP
6
|
29.10.2017 |
18:30 |
Savona I
3
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zbraslav TP
7
|
29.10.2017 |
8:30 |
Zbraslav TP
6
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
5
|
22.10.2017 |
18:30 |
Zbraslav TP
1
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
0
|
22.10.2017 |
8:30 |
Dion SG1
7
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Zbraslav TP
10
|
14.10.2017 |
20:45 |
Red Panda Zbraslav
1
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav M
0
|
14.10.2017 |
16:15 |
Trutnov 2
8
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Red Panda Zbraslav
4
|
14.10.2017 |
10:45 |
Red Panda Zbraslav
2
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Liboc
8
|
13.10.2017 |
20:45 |
Savona 1
7
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Red Panda Zbraslav
6
|
13.10.2017 |
15:15 |
Red Panda Zbraslav
4
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Zbraslav Srnery
10
|
8.4.2017 |
16:00 |
Citadela
9
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
4
|
8.4.2017 |
8:30 |
Falcon Praha
7
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
5
|
29.1.2017 |
19:30 |
Kolibris 1
9
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
5
|
29.1.2017 |
12:00 |
Zbraslav TP
4
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
28.1.2017 |
19:30 |
Zbraslav TP
4
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
7
|
28.1.2017 |
12:00 |
Letící kameny
14
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
6
|
6.11.2016 |
16:00 |
Zbraslav TP
5
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Dion ICE
6
|
6.11.2016 |
8:30 |
Zbraslav TP
7
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1
6
|
5.11.2016 |
16:00 |
Zbraslav TP
10
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha
6
|
5.11.2016 |
8:30 |
Kolibris 2
11
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
3
|
2.10.2016 |
19:30 |
Zbraslav TP
2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Citadela
6
|
2.10.2016 |
12:00 |
Sokolky
10
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
2
|
1.10.2016 |
19:30 |
Zbraslav TP
3
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
5
|
1.10.2016 |
12:00 |
Dion ICE
2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
7
|
2.4.2016 |
14:00 |
Zbraslav TP
8
|
dráha 1. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Savona I
2
|
2.4.2016 |
8:30 |
Zbraslav TP
7
|
dráha 2. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy : |
Ledoborky 1
3
|
16.1.2016 |
20:00 |
Dion ICE
1
|
dráha 4. |
Ženy divize Q : |
Zbraslav TP
6
|
16.1.2016 |
14:00 |
Zbraslav TP
7
|
dráha 2. |
Ženy divize Q : |
Citadela
5
|
16.1.2016 |
8:30 |
Tee Party
3
|
dráha 3. |
Ženy divize Q : |
Zbraslav TP
5
|
3.1.2016 |
17:15 |
VSK Přírodověda
3
|
dráha 1. |
Ženy divize Q : |
Zbraslav TP
10
|
3.1.2016 |
11:15 |
Zlatá Praha
3
|
dráha 2. |
Ženy divize Q : |
Zbraslav TP
6
|
2.1.2016 |
17:15 |
Valící se šutráky
8
|
dráha A |
Ženy divize Q : |
Zbraslav TP
9
|
2.1.2016 |
8:30 |
Metla Kladno
7
|
dráha A |
Ženy divize Q : |
Zbraslav TP
10
|
22.11.2015 |
14:00 |
VSK Přírodověda
3
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
Zbraslav TP
11
|
22.11.2015 |
8:30 |
Ledoborky 3
5
|
dráha 2. |
Ženy divize X :Základní část |
Zbraslav TP
11
|
21.11.2015 |
14:00 |
Metla Kladno
2
|
dráha B |
Ženy divize X :Základní část |
Zbraslav TP
8
|
27.9.2015 |
20:00 |
Zbraslav TP
13
|
dráha B |
Ženy divize X :Základní část |
Ice Cats
7
|
27.9.2015 |
14:00 |
Zbraslav TP
8
|
dráha 2. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
1
|
27.9.2015 |
8:30 |
Zbraslav TP
9
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
Zlatá Praha
6
|
21.2.2015 |
15:30 |
Zbraslav TP
1
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
PLC MARTIN
7
|
21.2.2015 |
8:30 |
Trutnov 2
9
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
2
|
1.2.2015 |
19:00 |
Savona I
9
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
2
|
1.2.2015 |
12:00 |
Sokolky
10
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
5
|
31.1.2015 |
19:00 |
Zbraslav TP
2
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
8
|
31.1.2015 |
12:00 |
Ledoborky 2
10
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
4
|
13.12.2014 |
9:30 |
Ledoborci 5
4
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2014 :1. kolo |
Ledoborci 4
5
|
12.12.2014 |
19:00 |
Trutnov 1
6
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2014 :Skupina C |
Ledoborci 5
2
|
12.12.2014 |
8:00 |
Ledoborci 5
4
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2014 :Skupina C |
VSK Přírodověda 1
6
|
9.11.2014 |
15:30 |
Zbraslav TP
4
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 1
6
|
9.11.2014 |
8:30 |
Zbraslav TP
2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Savona I
8
|
8.11.2014 |
15:30 |
Zbraslav TP
4
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Trutnov 2
12
|
8.11.2014 |
8:30 |
PLC MARTIN
9
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
1
|
19.10.2014 |
19:00 |
Zbraslav TP
4
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
14
|
19.10.2014 |
12:00 |
Letící kameny
7
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
4
|
18.10.2014 |
19:00 |
Zbraslav TP
3
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2
8
|
18.10.2014 |
12:00 |
Ledoborky 1
8
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
7
|